Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) AS válasza Dare2Live (#298) üzenetére


AS
félisten

Igen, méghozzá 8 megapixels kamerával, ( mondták is hogy symban érintős készülékei lesznek, na meg Android is. :)

Tehát akinek nem jön be a winmobile lesz itt más is. :)

Még linux sem kizárt... mert Ázsiában olyan is van neki.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#302) MaUser válasza rumos14 (#296) üzenetére


MaUser
addikt

Ki tudja.:) Minden esetre elég furcsa, próbáltad egy soft reset után? Lehet a CorePlayer hülyült meg. (Vagy használ valamilyen spec gyorsítást, csak ötletem nincs, hogy mit. :F )

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#303) WiZARD válasza Dare2Live (#298) üzenetére


WiZARD
addikt

ha már videólejátszás az alapvető téma, akkor pont a szifon az amihez szinte mindent konvertálni kell...
megfelelően konvertált/kódolt filmekkel pedig winmo is tud tökéletes lenni :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#304) Dare2Live válasza erdoke (#299) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Ha a használhatóságra,a kezelőfelületre gondolsz, annak csak a fantázia szab határt, annyira széles a rendelkezésre álló programok köre."

Hát ha leírod mit kell tennem, hogy szifon kezelhetőség/sebességű legyen a WMes készülékem azonnal nekiesek......

wizzard: Véletlen se a video konvertálásra gondoltam.... 3"on filmnézés az önkinzás szvsz engem nemérdekel.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#305) WiZARD válasza Dare2Live (#304) üzenetére


WiZARD
addikt

naja elég határeset ez az egérmozi.
önszántamból nem tervezem hogy filmet nézzek telón. arra ott van otthon a projektor 2 méteres képátlóval, meg 5.1 meg minden :)

de tavaly amikor vonatoznom kellett valahova, akkor azért touch 2.8"as kijelzőjén megnéztem egy filmet, jobb volt mint az ablakon kifelé bambulni. :p

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#306) KakaosCsirke válasza Dare2Live (#298) üzenetére


KakaosCsirke
tag

Hello Dare2Live!

A HD az elso PDA telefon kombo ami szamomra megfeleloen hasznalhatonak es eleg gyakorlatiasnak tunik, igy raszantam magam, hogy beruhazzak. Ha viszont beruhaztam, akkor nem kivanom par evig lecserelni. Ezert a megjegyzesed, hogy a WM7-ig WM-es keszulekhez hozza nem nyulsz elgondolkoztatott. Kifejtened, hogy mi az ami feltehetoleg lesz a WM7-ben es nem lehet elni nelkule?

Elore is koszi!

Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.

(#307) erdoke válasza Dare2Live (#304) üzenetére


erdoke
titán

Sebesség ügyben nem segíthetek, az nagyban függ a HW-től. Újabb ROM-okkal az Omnia nem lassabb a szifonnál, a testre szabhatósága pedig fényévekkel jobb.
A kezelhetőség viszont attól függ, te milyen felületet találsz kényelmesnek. Pl. Szereted-e az Spb Mobile Shell-szerű megoldást, vagy a VITO Winterface-t, esetleg a Today-ről elérhető pluginokkal tudod a legjobban megszervezni a leggyakoribb teendőidet.
Számomra pl. a Mobile Shell is jó, de a Today-ről is jól elboldogulok.
iPhone-hoz hasonló kontakt-tárcsázó-híváskezelő van több is, pl. PhotoContacts Pro, Inesoft Phone vagy az Iconsoft PhoneEx (Extender). Én most az utóbbit használom, kiegészítve az Spb Phone Suite-tal (csúcs profilozás, Today-en profilok, rádiók, üzenetek kezelése, hívásszűrés, stb.).
Teljes képernyős, magyar karaktereket is főképernyőn támogató virtuális billentyűzetek között a talán legjobb a frissen megjelent Spb Fullscreen Keyboard 4.0.
Ezek mellé néhány ingyenes tweak (S2U2, SMS Tweaker 1.5, Advanced Configuration Tools, G-Alarm, Spb Screenshot, stb.), és máris egészen jól használható a készülék. Ha még felteszel egy Spb Mobile Shell-t a számodra tetszetős skinnel, és néhány, ebbe beépülni képes progit (CorePlayer, Spb Traveler, stb.), az csak hab a tortán. Az Opera és az Office Mobile szvsz nem rosszabb, mint a szifon hasonló megoldásai, sőt. Aztán lehet még iGO8-ad is. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#308) MaUser


MaUser
addikt

Kollégám behozta az N560-asát ( :R neki), a következő eredményeket kaptuk:
teszt.avi: 154%
video1: 120%
video2: 124%
video3: 123%
video4: 150%
video5: 160%
video6: 70%

Az eredmények magukért beszélnek, bár az utolsó video eléggé megfogja még ezt a gépet is... (Renderpath: XScale, minden beállítás ugyanaz, mint a mio-mnál.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#309) joey04


joey04
titán

Nem valami fényes a videólejátszás, bár elvileg nem a legfrissebb rom van rajta, de azért ne már...

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#310) AS válasza joey04 (#309) üzenetére


AS
félisten

Omniarol jobb dolgokat írtak ( és milyen régen is volt)..... link
Jó lenne egy HD kijelzőjével felszerelt Omnia :C

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#311) joey04 válasza AS (#310) üzenetére


joey04
titán

Jó lenne egy HD kijelzőjével felszerelt Omnia
Akkor szerintem eladósodnék... :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#312) moonman válasza joey04 (#309) üzenetére


moonman
titán

hát ez marhanagy teszt. szarrágyalázza a "winmó-t" (hányok ettől a kifejezéstől), aztán meg tökjó. pro: azé jó me jó, kontra: szar, me szar.

remek teszt.

(#313) joey04 válasza moonman (#312) üzenetére


joey04
titán

Igen azt olvastam hogy olyan írta, aki "örült hogy lerúghatja magáról wimót"
Nem is érdekelt maga a teszt mert a diamond és pro tesztekből minden lényeges kiderült, csak a videólejátszás miatt volt számomra érdekes.az viszont elfogultságtól függetlenül nem valami jó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#314) moonman válasza joey04 (#313) üzenetére


moonman
titán

egyik ismerősöm azt mondja, hogy Core Player 1.2.5-össel teljesen simán mennek a konvertálatlan divx filmjei is, merthogy ez már támogatja a 3D gyorsítást - aminek ezek szerint mégis jelen vannak a driverei. ezt alá tudná támasztani valaki?

(#315) rumos14 válasza MaUser (#308) üzenetére


rumos14
nagyúr

[OFF]az én N560-om pár videonál gyengébb eredményeket ad, nem néztétek el a számokat? vagy kicsit nagyvonalú volt a kerekítés...

TCPMP 0.72, XScale
teszt.avi: 150%
video1: 110%
video2: 114%
video3: 122%
video4: 147%
video5: 156%
video6: 70%[/OFF]

összességében ezek az eredmények nem olyan egetverően jobbak a HD-nál.
a videok persze gyönyörű szépek a VGA kijelzőn, feltételezem, hogy láthatóanszebbek mint Omnián.

[ Szerkesztve ]

(#316) Dare2Live válasza erdoke (#307) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Na most én ezeket probálgatom..... munka után szabad időmben.... na de egy átlag user nem arra vágyik, hogy szabad idejében tweak progikat próbálgasson..... (Sött én sem.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#317) erdoke válasza Dare2Live (#316) üzenetére


erdoke
titán

TF3D-s készülékeket csak rövid ideig nyomkodtam, az alapján nem tudom kijelenteni, mennyire jól használhatók a mindennapokban külső "segítség" nélkül, de az Omnia a Samsung Today2-vel és apróbb tweakekkel egészen jól működik "gyári" állapotában is.

Nyilván meg kell szokni, ha valaki táblázat elrendezésű, hagyományos menüvel rendelkező telefonról vált PDA-telefonra, de ilyen szempontból (egy átlagos középkorú emberbek) az iPhone is igényel megszokást. Butaság figyelmen kívül hagyni, hogy alapvetően ezek nem telefonok, amiken Windows fut, hanem PDA-k telefon funkcióval. Ha valakinek nincs szüksége az extrákra, és a testreszabhatóság ilyen szintjére, akkor vegyen szifont vagy S60, de akár S40 Nokiát.

Személy szerint én most éppen a PDA gyökerekhez közelítek, megpróbálom a hagyományos Todayt olyan szinten testreszabni, hogy onnan max 2 taperolással elérjem, amit szeretnék, de a legfontosabb, leggyakrabban használt részeket egyetlen nyomással. A Touch HD kicsit problémásabb lenne, tekintve a hardveres gombok igen csekély számát. Nálam az Omnián minden gombnak 2 funkciója van, ami összesen 14 gyors elérést tesz lehetővé. Ha ahhez hozzávesszük a Today-ről egyetlen kényelmes tapival elérhető dolgokat is, bőven lefedtük egy jobb S40 telefon összes funkcióját...

A legjobb aláírás a héten

(#318) moonman válasza erdoke (#317) üzenetére


moonman
titán

érdekes, hogy ezt mondod, mert tulajdonképpen az eredeti MS féle Today képernyő annyira nem szar, hogy több ismerősöm is ezt használja TouchFLO/HTC Home helyett, pedig Kaiser, Touch és Diamond is van köztük.

(#319) rumos14


rumos14
nagyúr

én is úgy látom, hogy ezek a TouchFlo meg Omniás today-ek látványosak, és ezek miatt veszik a (hozzá nem értő?) látványra gerjedő emberek a pda-kat, mert hú, lehet az ujjaddal huzogatni meg pörög-forog, wow.
én mióta van pda-m, van kint egy olvasható méretű óra, gyorsindító ikonok, közelgő naptárbejegyzések és időjárás.

(#320) MaUser válasza rumos14 (#315) üzenetére


MaUser
addikt

Nem reset-eltem a kolléga pda-ját telepítés után, de ezek jöttek ki. Kicsit kerekítve vannak a számok, de csak egészre. Három dologra tudok gondolni: vagy valami beállítás lesz, vagy a kolléga pda-ja nagyon 'tiszta', mivel csak iGo van rajta és CorePlayer vagy pedig a CoraPlayer <> TCPMP különbsége csinál ilyen hibát és ennyit fejlődött a CorePlayer (bár így volna...). Az utolsó teszt viszont nagyon érdekes, hogy ennyire gyengén muzsikál minden gépen egy kicsit jobban tömörített divx 5-ös video.

N560: amikor kijött nem gondoltam volna, hogy egészen mostanáig kell várni a hasonló tudású készülékre, amiben van telefon. Ahogy kézbe vettem, meglepett, hogy még most is igencsak ott van. :)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#321) erdoke válasza rumos14 (#319) üzenetére


erdoke
titán

Amikor nincs QWERTY, és kevés a HW gomb, átértékelődik az "ujjal húzogatás és pörgés-forgás", és más értelmet nyer az Spb Mobile Shell ill. társai. ;)
Egy Inesoft Phone vagy Iconsoft PhoneEx telefonkönyve, híváskezelője nagyságrendekkel jobban használható az Omnián, mint a WM gyári megoldása. A beépített Samsung verzió se rossz, de azért érezni, hogy mennyi programozó órát és milyen programozók öltek bele.

A legjobb aláírás a héten

(#322) WiZARD


WiZARD
addikt

ha már videó...

http://www.gsmdome.com/asus/asus-p565-versus-touch-diamond-in-video-comparison_1704

kár hogy nem a htc-ben van ilyen proci :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#323) WiZARD válasza WiZARD (#322) üzenetére


WiZARD
addikt

így már jó a link...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#324) rumos14 válasza MaUser (#320) üzenetére


rumos14
nagyúr

nyomok egy hard reset-et, mertamúgy is aktuális lenne, majd újra lefuttatom a teszteket, hamarosan.
még ma is fullos gép, valóban. és ezen legalább normális gombok is vannak... na abbahagyom, mert tényleg elfogult vagyok...

(#325) rumos14 válasza erdoke (#321) üzenetére


rumos14
nagyúr

nem ismerem ezeket a progikat, de utánanézek.
amúgy csodálkozom, hogy Omniát vettél. szép meg jó, kellemes kézbe fogni, de sztem a képernyőn gépelni továbbra sem lehet, nyomába sem ér egy jó kis qwerty bill-nek. persze kinek mire van igénye. a tapipad bejön? nekem az i780-on egérként használva abszolút, pedig voltak fenntartásaim.

(#326) erdoke válasza rumos14 (#325) üzenetére


erdoke
titán

A 3,2" kijelzőn, teljes képernyőn az Spb Keyboard 4 egészen jól használható, kis gyakorlással alig ütök többet félre, mint az i600-zal (vagy az i780-nal, azt is elég sokat nyomkodtam már).
A tapipadot én is egér módban használom már az i780 óta, szerintem a legérzékenyebb módban kiválóan szuperál.

A legjobb aláírás a héten

(#327) rumos14 válasza erdoke (#326) üzenetére


rumos14
nagyúr

fektetett vagy állított képernyővel szoktál gépelni? az előbbi természetesen a nagyobb hely miatt jobb tud lenni, csak éppen alig marad látható rész a képernyőből... illetve kétkezessé válik a mutatvány. én nagyon értékelem az i780-ban hogy utcán, bárhol, egy kézzel is tudok gépelni.

(#328) erdoke válasza rumos14 (#327) üzenetére


erdoke
titán

Egy kézzel portré módban szoktam gépelni, és olyankor a Samsung keypad jobb az Spb-nél (2 gomb van a QWERTY-ből egy billentyűn). Fektetve az Spb nagyon jó, és megfelelő fogással akár egy kézzel is kezelhető.

Ezt nem teszem OFF-ba, mert minden QWERTY nélküli PDA-ra egyformán áll. :)

A legjobb aláírás a héten

(#329) erdoke válasza erdoke (#328) üzenetére


erdoke
titán

Izé, két betű van egy gombon. :B:))

A legjobb aláírás a héten

(#330) Parosz


Parosz
tag

(#331) moonman válasza Parosz (#330) üzenetére


moonman
titán

ők csinálják szerintem a legjobb teszteket. (dejó, pont MX-em van :) )

(#332) oyko válasza Parosz (#330) üzenetére


oyko
tag

Hello!

Ez igaz lehet vajon, hogy képes a növelni az órajelét a proci MSM 7201A?
Azt tudtam hogy a fogyasztás vissza veszi, de hogy növelni az órajelet?
Fordítási hiba lehet?
Bár van olyan chip, amely alapórajelen alacsonyabban jár, de ha szükséges akkor overclocking-olja magát. Ez is ilyen lenne?

"Device is built on the platform Of qualcomm MSM 7201A. Difference from MSM7200 is in the improved technical process that in the theory must lower the level of the energy consumption of new processor and make it possible to raise its frequency. In other respects this is completely analogous TO MSM7200 platform. "

Forrás: mobile-review

Márk

(#333) rumos14 válasza rumos14 (#315) üzenetére


rumos14
nagyúr

nagyon off: HR után újra lefuttattam a teszteket az N560-on, és néhol minimálisan romlottak az eredmények, szóval inkább abbahagyom ezt a tesztelősdit... :U

(#334) moonman válasza oyko (#332) üzenetére


moonman
titán

szerintem nagyjából az összes mobilprocesszorban van ilyen energiagazdálkodás, ha teljes órajelen futna 0-24, akkor igen hamar lemerülnének.

(#335) oyko válasza moonman (#334) üzenetére


oyko
tag

Igen, csökkenteni tudja a frekvenciát, de növelni is ?

Alapból 528-Mhz -es proci van a HD-ben, mondjuk képes emelni 600Mhz-re? (MSM 7201A)
Mert a cikk szerint igen!

"make it possible to raise its frequency"

Ha igen, akkor ez hol van leírva, mert én nem találtam ilyen részletes leírást a chip-ről?
Akkor miért nem tud lejátszani egy konvertálatlan filmet rendesen?
Vagy a rom és lejátszó program frissitése megoldja a problémát?

4 év után (Nokia7710) szeretnék egy jó gépet venni záros időn belül és a Hd is a kiválasztottak között van, de nem tudom hogy ennyi pénzt kiadva, nem -e gyenge benne a processzor már most, akkor mi lesz jövőre és az után?

M.

[ Szerkesztve ]

(#336) moonman válasza oyko (#335) üzenetére


moonman
titán

"Akkor miért nem tud lejátszani egy konvertálatlan filmet rendesen?"

le tud, állítólag Core Player 1.2.5-től simán megy a desktop felbontású divx is. (egyik ismerősömnek van, ő mondta.)

(#337) oyko válasza moonman (#336) üzenetére


oyko
tag

Köszönöm válaszod!

Tehát akkor nem proceszor limitről van szó, hanem inkább csak szoftver kiforrottlanságról?

(#338) sepR


sepR
csendes tag

sziasztok
nos nekem egy olyan problémám van , hogy vettem egy
HTC touch HD-t 2 napja és sajnos az igo sehogy sem akar elindulni . Rákattintok elkezd tölteni és utána semmi . Annyit sikerült má elérnem hogy a üdvözlő képernyője bejött de utána kilépett megin. Aztán volt olyan is hogy kiírta hogy kéri az origi sd kártyát .

Sajnos tanácstalan vagyok , és ha valakinek van valami ötlete akkor igazán megköszönném.

Üdv : Arnol

PT account : [>OBB<]ArnolHUN

(#339) Parosz válasza moonman (#336) üzenetére


Parosz
tag

Ha már adott ez a bődületes felbontás, az lenne az igazi, ha ki lehetne tölteni mozgóképpel is. A videók gondolom csak 640× ig mennének, felette nem. Megjegyzem annyit még az N95 is tudott..
Az igo miért nem megy? Ők is kiadták a készüléket, amikor kész sincs. Az első vásárlók a béta tesztelők..

(#340) 33as válasza sepR (#338) üzenetére


33as
senior tag

Szia, gyári állapotban az Igo nem is fog elindulni a HD-én.
Csinálj egy biztonsági mentést az Igo-ról és utána az iGO8-as mappába másold be ezt a módosított sys.txt fájlt. Így már mennie kell.

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#341) rumos14 válasza moonman (#336) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem ennek utána kéne járni, mert én nem vagyok biztos benne...
az ominózus teszteredmények, ami az egész vitát elindította itt, már CorePlayer 1.25 alatt készültek.

(#342) Mac! válasza rumos14 (#341) üzenetére


Mac!
aktív tag

Nem, itt nem a lejátszási képesség indította el a vitát, hanem egy progi benchmarkja által dobált számok, amiknek az előállítási módjára és az ellentmondásaira még nem olvastam értelmes magyarázatot.

Az eddig olvasottakból kb. annyira igaz erre a benchmarkra az, hogy megkérdőjelezhetetlen mércéje a videó lejátszási képességnek, mint az, hogy randomgenerátor.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#343) joey04 válasza Mac! (#342) üzenetére


joey04
titán

olyan eredményeket mutat kb mint a diamond és az nekem pl kevés volt, akadtak a filmek.engem meggyőzött, hogy a rendes asztali avi nem mind fog zökkenőmentesen menni, ellentétben egy omniával.Félreértések elkerülése végett: ettől összességében nem rosszabb (sőt) de ez van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#344) rumos14 válasza Mac! (#342) üzenetére


rumos14
nagyúr

nézd, mivel a TCPMP/CorePlayer az egyetlen használható lejátszó szoftver, mely szinte minden videót lejátszik, ha egy gép az alatt rosszul teljesít, akkor az kb. összefoglalja a lejátszási képességét... ami nem is annyira rossz, mint ahogy arra kénytelen voltam rájönni.

(#345) MaUser válasza Mac! (#342) üzenetére


MaUser
addikt

A tcpmp/coreplayer benchmark rutinja minden, csak nem random generátor. Elég egyszerű kis rutin, nem csinál mást mint megnézi, hány képkockát tud lerenderelni adott idő alatt, majd azt osztja azzal a számmal ahány képkockát normálisan lejátszás mellett le kellene játszania ugyanennyi idő alatt. A gondot és az eltérő eredményeket az okozza, hogy a lejátszható képkockák száma sok mindentől függ, a háttértár sebessége, fut-e valami a háttérben, winmo éppen mit működik, stb.

Ellenben olyan tesztet még nem láttam, ahol egy sima Xscale 520-624MHz-es procinál gyorsabb vagy legalább azt megközelítő eredményeket mutatott volna a HD videólejátszás terén. Persze sok tesztben leírták, hogy szépen futnak a videók, de számok ilyenkor persze sehol.

A Qualcomm procikhoz a coreplayer-es srácok szerint egyszerűen nincs hozzáférhető driver (htc *ik megvenni), így csak a qtv-s hekket lehet használni, de az meg csak Diamond-ra jó sajnos: [video teszt a mobile-review-on]. Xda-s arcok szerint egyelőre marad a videók 1mb/s-esre limitálásra, azaz a konvergálgatás. A rom update-ek segíthetnek valamicskét (kevesebb process zabálja a gépet miközben videózol), de amíg általános regiszterműveletekkel kell elvégeztetni egy vektorszorzást, amire mondjuk a prociban van célhardware, de a megfelelő driver hiánya miatt nem tudod kihasználni, addig ez nem fog változni. (Talán akkor, ha lesz végre valaki megveszi a driver licence-ket, mert után az xda-n hamarosan lesz a HD-hez is driver. :K )

Azért idegesít ez kifejezetten, mert régóta várok egy normális winmo-s gépre, de egyszerűen mindig direkt elcsesznek valamit. Sokáig nem volt 2,8"-os-nál nagyobb kijelző, utána a VGA felbontás nem akaródzott, most meg megy a szívás a Qualcomm procikkal videólejátszás terén....

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#346) Mac! válasza MaUser (#345) üzenetére


Mac!
aktív tag

"A tcpmp/coreplayer benchmark rutinja minden, csak nem random generátor. Elég egyszerű kis rutin..."

Erre már linkeltem egy hsz-t erdoke-től, miszerint 50%-os eredmény mellett is folyamatos a lejátszás az Omniáján. Ráadásul egy szimpla beállítással 4-5-szörösére ugranak a %-ok.

"Ellenben olyan tesztet még nem láttam, ahol egy sima Xscale 520-624MHz-es procinál gyorsabb vagy legalább azt megközelítő eredményeket mutatott volna a HD videólejátszás terén."

rumos14 írta, hogy az ő N560-asa 10-20%-kal produkál jobb eredményt (hr. után még romlott is), mind a referenciaként használt korai ROM-os HD (a frisebb ROM-mal 5-7%-kal már többet dob a progi), ami viszont a te N560-as eredményeidhez képest 5-10%-kal rosszabb. Remélem követhető voltam. ;)

Így ha adnék még egyáltalán valamit a dobált %-okra, akkor sem jelenteném ki, hogy meg sem közelíti az Xscale procis gépeket a HD. Az pedig, hogy azonos véletlenszerűen "kiválasztott" két gépen ekkora különbséget produkál ez az "egyszerű kis rutin", minden elismerésem.

Én továbbra is maradnék a használható, élvezhető kategorizálásnál, a %-okat meghagyom a nálam a témához jobban értőknek. :R

Minap megjelentek 140-145k-s árak GSM boltokban 24 hó gyári garival. Illetve hivatalos megoldás is létezik az iGO 8 használatához HD-n. (Találtam már ennél jobbat is :) )
Kezdek kísértésbe esni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#347) sepR válasza 33as (#340) üzenetére


sepR
csendes tag

köszönöm szépen este kipróbálom majd .
Mégegyszer köszi :)

PT account : [>OBB<]ArnolHUN

(#348) oyko válasza Mac! (#346) üzenetére


oyko
tag

Valaki legyen szíves tegye tisztába számomra , hogy ha én veszek egy Gsm boltból "olcsón" ilyen gépet akkor elvileg adnak rá gyári garanciát amit a Speed-ben lehet érvénesíteni, mármint ha onnan van, mert ő a distributor.
De számlát nem mert "használt " a készülék, de a garancia érvényesítéséhez az is kell nem?
Számla + garancia levél.

Akkor hogy van ez?
Nem akarok 20-30 ezerrel többet fizetni, ( de fontos az élő garancia )
Itt a Ph-n is hirdeti magát számos Gsm bolt, és ők adják álltalában tesztre a cuccokat, akkor ezekben meg lehet bízni?

(#349) WiZARD


WiZARD
addikt

leszedtem új topgear részt, gondoltam megnézem hogy dia mit szól hozzá
1 óra, 700 mega, tehát aránylag nagy bitráta.

tegnap este méregettem, hulla fáradtan és meglepően jól ment. 2mbit környéki bitrátás részt 95% körül játszott le. néztem nagyot, 2x még lemértem, ugyanez lett, majd lefeküdtem aludni. reggel nem ébresztett a dia, lefagyott :F
soft reset, azóta "tökéletes"

most gondoltam úrja mérem, és kb 10%-kal alacsonyabb, bár így is meglepően jó eredmények születtek.
2 mbit-es szakaszt (tehát az eddig maxnak megállapított duplája) 85.57% sebességgel (tehát 1.77 mbit) játszik le.

na ezt magyarázza meg valaki. nem is a lefagyást, inkább azt hogy mitől tud 1,7-1,8mbit/s sebességgel lejátszani videót

ha valaki ki akarja próbálni, innen tudja leszedni a videót:
http://www.mininova.org/tor/2016297

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#350) moonman válasza rumos14 (#344) üzenetére


moonman
titán

a srác sem benchmark-eredményekről beszélt, hanem arról, hogy akadás nélkül végignézett egy konvertálatlan divx filmet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.