Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#296) zack válasza tegeske (#277) üzenetére


zack
nagyúr

A "noob-ság" egy átmeneti állapot, de nem nálad. ;] Symbian, iPhone OS, WinMo se felelt meg...gondolod az Android meg fog? :U
Mondjuk az Omnia 2-öt sokan eladják idő előtt, mert nem fejlődőképesek, és gyógyíthatalan "noob-ok" a WinMo-hoz. Hány olyan van, aki nagy dirrel-durral megjelenik a topikban, aztán 2 hét múlva sehol sincs, mert eladta. Ideje sincs megszokni. Eldönti, hogy neki ez nem jó, aztán elkezdi hirdetni hogy mekkora fos, és lassú, és igazából minden rossz benne ahogy van. Ez nem csak a Omnia 2, hanem a HD2, és az összes többi WinMo PDA topikra is igaz. Aztán az új júzer, aki ilyet szeretne, jön hogy ez meg az tényleg igaz, mert ezt hallotta, és le kell neki írni hogy ez egy baromság, és nem így van.
A WinMo feelinget át kell érezni, azonosulni kell vele, és utána mindjárt az egyik legjobb rendszerré válik. Mit írtam? Egyik legjobb? Elírtam. "A legjobb". ;] Aki viszont kívülállóként használja, sosem fogja sajátjának tekinteni.
moonman, erdoke, én, és persze sokan mások, akár az O2 topikból is másképp gondoljuk. Nem azért mert "WinMo fan"-ok vagyunk, hanem mert megtanultuk kezelni, ill. elsajátítottuk a WinMo kezelését, és jól tudjuk használni a mindennapokban annak minden hátrányával együtt. Tény és való hogy geek-nek kell lenni, vagy geek-ké kell válni, de aki megszereti, és valamiért megválik tőle, nagy űrt fog érezni másik rendszer használata közben.

animoo "hisztiére" is mindjárt válaszolok mert 1-2 dolgot még meg kell említenem ott, ami kikívánkozik belőlem. ;] :DDD

(#293) Integra

:DDD :DDD :DDD
Ezt én sem értem egyébként. Tűző napon telefonálni se szeretek, nem hogy akkor nyomkodni meg alaposabban egy PDA-t. Persze ha keresnek, felveszem napon is :DDD, de jelenleg nincs olyan kijelző forgalomban ami napon jól látszana. Bár szvsz. a többi még annyira se látszik mint az AMOLED. Volt LG Arena-m (TFT)...annak is erős volt a fényereje, de amikor napon elővettem kevesebbet láttam belőle mint a mostani AMOLED-ből, ez tény. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.