Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247) #16820480 válasza joey04 (#223) üzenetére


#16820480
törölt tag

igaz, nem illik a sorba, csak azért írtam ide, mert olyan viccesek voltak ezek a gyerekesen szájbarágós "very important for mobile device" részek az idézetben. nem mellesleg engem sokkal jobban irritál a felbontás alacsonysága, mint az, hogy tűző napon valamivel kevesebbet látok. mondtam is már egyszer, hogy itthon konstans nulla százalékra van állítva a fényerő, sötétben még így is kisüti a szemem, és csak akkor kell kint is feljebb kapcsoljam, ha amúgy zavaróak a fényviszonyok (tűző napsütés vagy szórt fény). igen, tudom, hogy nem amoled kijelzős telefonom van, de ismétlem: nulla százalékos fényerő mellett.

Ulkesh: rendben, te nem látod a felbontásbeli különbséget, elhiszem. engem zavar. amióta használtam BB-t, azóta nem vennék olyan telefont, aminek nincs egy kicsit túlméretezve a felbontása a kijelző méretéhez képest. nekem kevés a hvga egy 3,5-4"-os kijelzőre. lehet, hogy konkrétan nem tudnám neked megmondani egy véletlenszerűen választott kijelzőről a pontos felbontását, de azt igen, hogy pixelesnek hat-e.
egyébként a színhűség szerintem nem olyan mérvadó egy telefonon. mondjuk egy kamera kijelzőjénél még megértem, vagy olyan eszköznél, amit fotófeldolgozásra használ az ember, de egy telefon ettől jellemzően nagyon messze van.

moonman: szerintem azt, hogy a jelenlegi wimo nem használja ki az újabb arm procik tudását nem arra kell érteni, hogy a nyers erejüket nem tudja használni. asztali rendszernél is van olyan, hogy a régebbi rendszer nem tudja kihasználni egy újabb chipset teljes utasításkészletét, én leglaábbis valahogy így képzelem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.