Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#426) Anonymus95 válasza kali (#424) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Pontosan azért vannak ezek, mert ekkora az áfa, vám stb... Szánalmas.
+ ha hivatalosan nem is kapható egy adott készülék egy országban a piaci politika vagy üzleti megfontolás miatt..megint nem tudsz mást csinálni, ha pont az lenne a legmegfelelőbb készülék a számodra.
Honor 10...M.o-n miért nem jött 6GB RAM -mal? Megvártam a bemutatót és a híreket. Hát csalódtam és rá is néztem a View 10-re. Nagyobb akku, 6GB RAM. Jaa...hogy nincs M.o-n... megvettem neten. Aztán persze jött a hír hogy még is kapható lesz, de Telekomnál pld nem volt és nem is lesz. Meg fél évet kel várni hogy kiderüljön, még is hivatalos nálunk is?
Kína mivel több nálunk, hogy pld, nálunk nincs 6GB-os Honor 10?
Egyébként nem bánom hogy View 10-em lett, Sőtt!!
Csak nem értem az üzletpolitikát. Sem a színek terén..hogy csak azok a színek vannak, máshol meg olyan is van..sem kiegészítők/tartozékok terén.
Befejeztem a háborgást.

Nagyon örülök, hogy ez a telefonom lett. A legjobb készülékem (bár mindegyikre ezt mondtam eddig, de hát fejlődünk), pláne hogy ezért tisztán én dolgoztam meg. Május óta sem untam még meg ésondig örömmel veszem kézbe!
Most meg Android 9 óta majdnem duplájára nőtt az akkuidőm is..tényleg nincs panaszom se rá. (Kb 9-10 óra kijelzőidő kényelmesen, átlagban.)
A legjobb választás volt!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.