Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) #95763968


#95763968
törölt tag

Nekem nagyon bejön. :C Vagy ez vagy P20/Pro... Sokáig keresgéltem készüléket. A legjobb kamerája egy Lumia 950-esemnek volt, amivel nem mellesleg gyorsan tudtam fotózni, méltó utódja nincs. .. Korábban volt egy Xiaomi Redmi 4X-em, de az első telefonom volt, aminek betört a kijelző üvege, pedig volt egy pár, mindenféle tok, Gé glass és plusz üveg nélkül, de így nem jártam... Bár MIUI 9 után meg is utáltam a MIUI-t, de anyám sincs jóban a Redmi 4A-val... Aztán lett egy Meizu 15-öm, ami Super Amoledes, de nem szeretem... Ha olvasok valamit, amiben sok fekete, vagy sötét sáv van, akár a billentyűzetem, akkor olyan árnyékot húz maga után mintha egy nazgul vonult volna el, de... A hab a tortán, hogy a jack csatija már halott, és mivel itt is egy év gari volt, bukta... Elég volt az 1 év gyártói garis készülékekből... Huawei-m, vagy Honorom még nem volt, na majd ha lehet kapni Ténél :D

Egyébként, ha valaki ma szolgáltatótól vesz készüléket, már nem számít, mint régebben, nem szolgáltató által belehákolt OS kerül rá, ami miatt később jönnek frissítések, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.