Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) wikings2 válasza laceszgamer (#6) üzenetére


wikings2
őstag

Persze, ma már nem éri meg a fejlesztőknek egy one-time paycheckes standalone játékot kiadni, egyszerűbb kiadni egy régi elveknek megfelelően 40% osat amit aztán a végletekig lehet extrákkal telepakolni. (régen patchnek hívtuk ami ingyen jött vagy kiegészítőnek amiért tört árat kértek mégis televolt contentel). De persze nem lehet teljesen előfizetéses alapú mint egy mmorpg, mert úgy nem lehetne 1-2 évente meglovagolni az x+1 edik cím hype és behúzóerejét :D Gondolom ezt spékelik meg a season passekkel, hogy azért ezek az X edik verziók életképesek legyenek amíg lehet, és ha a háttérben készen áll az x+1 és a season pass se hoz vissza elég játékost akkor lehet is élesíteni azt.

A telekom telekommunikációs fejlesztői részlegén is hasonlóképp dolgoznak: Profitálóbb egy félkész szar projektet átadni az üzletnek ugyan annyi pénzért mint a minőségi munkát, és aztán azt hibajegyeken keresztül extra pénzért foltozgatni, mint ténylegesen effortot ölni bele. Egyszerűen addig amíg mindezt benyelik az emberek így kell csinálni, mert hülye lennél máshogy: se nem költséghatékony se nem hoz extra pénzt a végén ha jó munkát teszel le az asztalra, Witcher 3 at meg nehéz újra fejleszteni egyet ;] .

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.