Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #36031232


#36031232
törölt tag

Hova prostituálódik ez a világ, hihetetlen. A következő Star-Trek sorozatban meg majd megjelenik Alf ?

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Akkor mostantól az összes karakter neve Negan lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) VágniValó


VágniValó
addikt

Mortal XL világába jobban beillett volna Negan bácsi, de azért kíváncsi leszek majd.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#4) b.


b.
félisten

LEI Wulong vazze ! na ez miatt nem vettem meg eddig a játékot és ez miatt fogom most megvenni :) Végre!!!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) GreatL


GreatL
őstag

Én szerintem kihagyom ezt a pass-t. Annyi verekedős játékot vettem már ami jó hogy csak az alapcsomagjaikkal elvagyok még sokáig szerintem.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Most ez lesz a divat, hogy egy játékhoz nem csak DLC-k jönnek ki sorban, amit jó esetben egy Pass-al minden be lehet gyűjteni, hanem már a Season Passok is sorban jönnek?

Először csak a Destiny 2 esetében lepkéztem, hogy jah hiába van Pass, az már nem tartalmazza az őszi DLC-t.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) Persie12


Persie12
aktív tag

Én ezektől a filmkarakterek, sorozatkarakterek adaptálásától rosszul vagyok, teljesen táj idegen. Mindegy hogy Tekken vagy Mortal. A Mortalba se illet bele a Ragadozó szerintem. Olyan mintha a következő Star Wars-ban megjelenne Batman mint szereplő. Nem is értem....

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#8) wikings2 válasza laceszgamer (#6) üzenetére


wikings2
őstag

Persze, ma már nem éri meg a fejlesztőknek egy one-time paycheckes standalone játékot kiadni, egyszerűbb kiadni egy régi elveknek megfelelően 40% osat amit aztán a végletekig lehet extrákkal telepakolni. (régen patchnek hívtuk ami ingyen jött vagy kiegészítőnek amiért tört árat kértek mégis televolt contentel). De persze nem lehet teljesen előfizetéses alapú mint egy mmorpg, mert úgy nem lehetne 1-2 évente meglovagolni az x+1 edik cím hype és behúzóerejét :D Gondolom ezt spékelik meg a season passekkel, hogy azért ezek az X edik verziók életképesek legyenek amíg lehet, és ha a háttérben készen áll az x+1 és a season pass se hoz vissza elég játékost akkor lehet is élesíteni azt.

A telekom telekommunikációs fejlesztői részlegén is hasonlóképp dolgoznak: Profitálóbb egy félkész szar projektet átadni az üzletnek ugyan annyi pénzért mint a minőségi munkát, és aztán azt hibajegyeken keresztül extra pénzért foltozgatni, mint ténylegesen effortot ölni bele. Egyszerűen addig amíg mindezt benyelik az emberek így kell csinálni, mert hülye lennél máshogy: se nem költséghatékony se nem hoz extra pénzt a végén ha jó munkát teszel le az asztalra, Witcher 3 at meg nehéz újra fejleszteni egyet ;] .

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#9) VágniValó válasza Persie12 (#7) üzenetére


VágniValó
addikt

Nekem mondjuk az beleférne, anélkül, hogy egy game komolyságát/hangulatát elvegye, hogy single/story módban ott vannak az eredetileg a franchise-hoz tartozó választható karakterek, de amikor belépsz multiba akkor megjelenika többi is.

Nekem is furcsa volt pl Mortal-ban elsőre az ilyesmi, de amikor meg haverral szerteszét kaptuk egymást Alien és Predatorként akkor meg jókat röhögtünk, szóval helye az van az ilyesminek csak nem mindegy hogy és hol.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#10) elithun


elithun
őstag

Hát az nem semmi, hogy végül Season Pass 2-ként jön Lei. :(((

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) b. válasza elithun (#10) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek, ráadásul förtelmes a ruha rajta. Ez miatt bojkottáltam eddig a dolgot, hogy nem veszem meg amíg nem jön Lei. Megjött szóval megveszem, aztán remélem az alternatív kosztüm értelmesebben néz ki ennél, mint ami a videóban van.
Annak idején már a megjelenés hetén tele voltak a fórumok Lei hiánya miatt, aláírásgyűjtés meg satöbbi, és még így sem tették be SP1 be.Egyre idiótábbak a játékfejlesztők.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) elithun válasza b. (#11) üzenetére


elithun
őstag

A ruha még elmenne, de nekem az arca felismerhetetlen, pedig Annát egyből felismertem. Annak örülök, hogy legalább a harcstílusa megmaradt.
A fanokkal pedig jó nagy kiszúrás, hogy külön megvetetik velük SP2-ben, attól függetlenül, hogy megvették a teljes játékot és az SP1-et már.
A játékot amúgy nem fogod megbánni, jól el lehet vele lenni. Bár egy picit érződik, hogy pár játékmód hiányzik.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#13) b. válasza elithun (#12) üzenetére


b.
félisten

Igen ebben is igazad van az arca is valóban más. mintha egy lezüllött részeges 50 -s lenne. pedig az egyik "legtisztább" karakter volt minden téren.

vs

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) VágniValó válasza b. (#13) üzenetére


VágniValó
addikt

Adrian Brody-ra itta magát :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#15) elithun válasza b. (#13) üzenetére


elithun
őstag

Hát igen. De ettől függetlenül azért várom, hogy bekerüljön, talán valami érdekes sztori lesz mellé. Egy -50%-ban biztosan meg is veszem az SP2-t.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.