- Mr. Y: Motoros sztorik #06
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bambano: Bambanő háza tája
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- Tomasz72: Ventilátor upgrade
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
luzsik
csendes tag
Kb. fél éve, úgyhogy annyira valóban nem régi. Reméljük a legjobbakat. Mindenesetre tényleg azt látom, hogy a legtöbb gyártó mostanábn nagyon jó áron ad egyfajta low end vonalat, amelynek legtipikusabb jellemzői a műanyagosabb összeszerelés és az integrált, shared memóriás VGA. Ilyen a HP nx sorozat, meg a FSU Amilo sorozat, sok Gericom, meg az OEM gyártók saját néven, vagy noname ''márkaneveken'', Compal, meg egyebek. A lényeg, hogy ezeket a gépeket mindig, mindenki fikázza azzal, hogy gagyik, meg úgy gagyik.
-
sidhe
tag
gondolom te is mostanaban vetted, mint en. nos, en nem itelkeznek azert a tartossagarol, meg anyagminosegerol meg egy evig kb. Van egy olyan erzesem, h akkor lesznek a gondok. Es hat aki nem vesz minden evben laptopot, annak komoly ervagas akar 150k-t is kiadni ilyesmire, mert mondjuk leszakad a monitor.
-
luzsik
csendes tag
Nékem meg egy nx9020-am van, lehet leszólni, hogy gagyi meg minden, én mindenesetre tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Ha hazabeszélek, ha nem. Az anyagminőség pedig olyan, mint bármelyik műanyag házba szerelt notinak. Tényleg érződik rajta, hogy műanyag, de ezért az árért ez van, bármilyen más gyártót nézel, vannak ilyen olcsóbb, műanyag házba szerelt modelljei, ez sem rosszabb azoknál. Nem magnézium, az tény. A melóban használt félmillás dellem is ugyanilyen műanyag házban van.
-
HEBI
senior tag
Ugyanolyan márka mint a többi nagy brand, van a gyengétől a profi kategóriáig mindene. De nem kifejezetten az egyéni kis emberkékre utazik, inkább nagy multikat szolgál ki, igazi melós gépeket gyárt. Ezek közül lehet kikapni néhány egészen jó darabot, ez a gép is egész rendesen összerakottnak néz ki.
Tudom hazabeszélek mert nekem is egy 6-os szériás nc6000-em van, a szervízben is megesküdtek rá és eddig fél év tényleg nem volt semmi gondja. Itt nálunk Győrben csak HP és ASUS gépeket árulnak, mert az áruk, szervízük és minőségük miatt csak ezeket érdemes.
[Szerkesztve] -
tonyo2
tag
Én meg azt hallottam hogy az nx6xxx széria nem olyan rossz, az nx9xxxtől kell óvakodni...
-
Sanya
nagyúr
vajh milyen videóvezérlő van benne?
-
xedos
addikt
Megfigyeltétek, hogy egyre több noti oldala befele dől, hogy vékonyabbnak látszódjon?
-
AMD Power
titán
Ezt már szeretem. Minnél több AMD-s gép annál jobb. Legalább bővül az AMD-s választék. Lenne egy OFF kérdésem , amúgy ezek a HP notebook-ok jó gépek? Nem nagyon ismerem öket. Bár mint márka szimpatikus nekem.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- újszerű MacBook Pro 14 hüvelykes M3 16GB 512GB SSD Apple space gray asztroszürke 1,5 év garancia
- Apple Macbook Pro 14" (2024) - M4 - 16GB/512GB (mw2u3sl/a) Asztrofekete - Garancia - 18 Ciklus
- OMEN 15-ce01nh 15.6" FHD IPS i7-7700HQ GTX 1060 16GB 256GB NVMe + 1TB HDD magyar vbill új akku gar
- Nitro ANV15-51 15.6" FHD IPS i5-13420H RTX 4050 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv gar
- DELL LATITUDE 7400, 14" FHD IPS, i7-8665U CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, W11, 27% áfás számla, 1 év gara
- Asus TUF A15 FA507NU - 15.6"FHD IPS 144Hz - Ryzen 7 7735HS - 8GB - 512GB - RTX 4050 -2.5 év gari
- DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- DELL PowerEdge R730xd 26SFF rack szerver - 2xE5-2680v3 (24c/48t, 2.5/3.3GHz), 64GB RAM, 10G, H730p
- LENOVO ThinkBook 13s - 13.3" FullHD IPS - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest