Hirdetés
- <Lacy85>: Időmilliomosok előnyben - Játékfejlesztés #1
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Meggyi001: Kuponok....
- urandom0: Aki használ/használt Giten kívűl más verziókezelőt, mesélne róla?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Aktív témák
-
james
aktív tag
Örülök, hogy egy bioszos is hozzászól!
Előre leszögezem, hogy szakmai vitába nem tudok belemenni. Amiről írtam egy könyvből származik, amit viszont elvben szakértők írtak. Majd utánanézek milyen példákat hoznak fel, és megpróbálom idézni.
Addig is van egy kérdés amire emlékszem (remélem jól)
Szóval adva van egy megtermékenyített pete és elkezd osztódni. Honnan tudják az egyes sejtek, hogy hová kell térbelileg strukturálódniuk, annak ellenére, hogy semmilyen idegrendszer és biokémiai rendszer még nem alakult ki? Ez nagyjából a kezdeti stádiumra vonatkozik.
Egy másik kérdés, de ezt máshonnan hallottam. A kéz ujjairól, ha legyalulják az újlenyomatot, képes ugyanúgy visszanőni egy idő után. Honnan tudják a bőrsejtek hol kell vastagabbra nőniük, és pont ugyanoda?
Ez a kérdés pedig most jutott eszembe. Mért vannak súlyos pszichoszomatikus betegségek, azaz mért hat a tudat a testre?
A telepátiát csak félve kérdezem meg, mert ettől is sokan kiakadnak. :)
Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen autót vegyek?
- Milyen RAM-ot vegyek?
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Xbox Series X|S
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3403
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3390, 93% Akkumulátor
- Részletre elviheted akár 365 napra. Bankmentes. Gamer Laptopok , Gamer monitorok
- Asus ROG Zephyrus G15 - 15.6" 4K 120Hz - Ryzen 7 6800HS - 24GB - 512GB - RTX 3060 - 2 hó garancia -
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor,MS3379
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest