Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) zeon.hu válasza Freddycom (#1047) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írd ki ide előre, mint régen.
Ha látom, éjjel munka közben esetleg emiatt megnyitom, amúgy alig van időm.

#?*@&!

(#1052) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mi újság emberek?
Nagy a csend :D
Mivel 2 melóban vagyok, ezért se időm, se erőm játszani sajnos.

#?*@&!

(#1053) Freddycom


Freddycom
őstag

Naaaa végre az 'új' pályák közül adott be a heti cselendzs. :D

(#1054) Gubbba válasza Freddycom (#1053) üzenetére


Gubbba
tag

Így van, végre nem csak az alap pályákat adja challenge-nek. Nem tudom miért tartott ennyi ideig erre rájönni.

Ami még jó lenne, ha el lehetne megnteni a különböző beállításokat valahogy. A formulánál célszerű sokszor állítgatni a leszorítóerőt vagy akár a rugózást is a jobb idő érdekében, de szokszor ha megyek valamelyik pályán egy tök jó időt, napokkal később már gőzöm nincs milyen beállítással csináltam. Esetleg ide is lehetne beállításokat írni, már aki nem akarja titkolni persze. :)
Én a tegnapi Crossroads-on pl. a 20-20-20-1-et találtam legjobbnak.

(#1055) bearnie16 válasza Gubbba (#1054) üzenetére


bearnie16
csendes újonc

Ez jó ötlet Gubba! Én is mindig tanakodom, hogy vajon milyen beállítás is volt legutóbb... Persze néha jó kibillenni a saját kalitkánkból, de legutóbb úgy jártam, hogy sehogy nem jött össze egy pálya, még csak a közelébe sem értem önmagamnak...
Mai pálya (Fingerwoods 20-20-16-17) - 20.100

[ Szerkesztve ]

(#1056) Gubbba válasza bearnie16 (#1055) üzenetére


Gubbba
tag

Ez brutális idő, a közelébe nem tudok menni, ezzel a beállítással pláne. :) A sok kis bukkanó miatt óriási a MF ezen a pályán, legalábbis én úgy érzem, de lehet csak szimplán béna vagyok. :)

(#1057) Freddycom


Freddycom
őstag

Nektek szokott még adni a játék ládákból skineket? Én hónapok óta nem láttam semmit, csak pízt meg gemet. Pedig tudom hogy vannak még meg nem kapott festések, karakterek.

[ Szerkesztve ]

(#1058) Scale válasza Freddycom (#1057) üzenetére


Scale
őstag

Hát én már nem játszok sokat de kb havonta dob hozzám egyet-egyet, főleg olyan autóhoz amihez még alig van valami.

(#1059) Gubbba válasza Freddycom (#1057) üzenetére


Gubbba
tag

Én sem emlékszem már mikor kaptam utoljára, pláne festést valamelyik járgányhoz.

Amúgy ehhez a monowheel-hez csak én vagyok béna, vagy más szerint is használhatatlan? Szerintem még sosem tudtam megnyerni vele a challenge-et, folyton pofára esek, vagy sokkal lassabb vagyok az ellenfélnél ha nagyon óvatosan megyek.

(#1060) Freddycom válasza Gubbba (#1059) üzenetére


Freddycom
őstag

Pl sokszor emelkedő előtt el kell engedni a gázt, mert azzal eggyütt előre is dől a figura és lefejeli az aszfaltot, vagy míg a levegőben van nyomod a féket h balra dőljön, aztán mikor már minjdárt földet érsz gázt adsz, hogy felpörögjön és mehessen tovább. Nem olyan vészes, de egyértelműen szokni kell.

[ Szerkesztve ]

(#1061) zeon.hu válasza Freddycom (#1057) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A minap kaptam ezt a tankhoz:

#?*@&!

(#1062) Freddycom válasza zeon.hu (#1061) üzenetére


Freddycom
őstag

Én pl ezt várnám, hogy adja, de semmi :D

(#1063) Gubbba


Gubbba
tag

Úgy tűnik hamarosan várható az újabb frissítés. Itt egy videó róla.

Nem néztem még végig, de egy újfajta tuningolási lehetőség látszik benne, amit gem-ekkel nyitható ládákból lehet szerezni, és meglehetősen felborítja majd a leaderboard-okat. És úgy látom a festéseket és egyéb bizbaszokat is adják ezek az új ládák, szóval lehet ezért tűntek el a sima ládákból.

(#1064) SpongyaBob válasza Gubbba (#1063) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ideje lenne már, kezd egy kicsit uncsi lenni megint :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1065) Freddycom


Freddycom
őstag

Ez már nekem kicsit katyvasz, de nyilván így lehet megtartani a felhasználói bázist.

(#1066) Woodslave válasza Freddycom (#1065) üzenetére


Woodslave
nagyúr

3000 gyémántos ládák.. Azt hiszem ez nem a lassú farmolás lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1067) Freddycom


Freddycom
őstag

Bepakoltam pár jól sikerült futamot a challenge-ek közé, várlak szeretettel benneteket. :D

(#1068) Gubbba


Gubbba
tag

Van frissítés.

(#1069) Gubbba válasza Gubbba (#1068) üzenetére


Gubbba
tag

És sajnos azt kell mondjam nagyon rossz az irány. Az időnként verseny után felbukkanó Commercial break már lelőhetetlen reklám, ami akár fél perces is lehet, mint a ládanyitásoknál. A tuning pedig nem lenne rossz, de ebben a formában, csak arról szól, hogy fizess. 200 gemért a ládában 3 tuning cucc volt a jeephez. És ennyit is baromi sokáig tart összeszedni. Azt hiszem így én lassan kiszállok, ebből tuti lesz felháborodás. Kár érte.

(#1070) Gubbba válasza Gubbba (#1069) üzenetére


Gubbba
tag

Annyit helyesbítek, hogy nem minden reklám lelőhetetlen, de amikor az, az nagyon idegesítő. A tuningokat pedig a sima ládák is adják. Így egy fokkal jobb. De akkor is odab@sztak a ranglistáknak ezzel.

(#1071) Freddycom válasza Gubbba (#1070) üzenetére


Freddycom
őstag

Meg vannak alkatrészek azokban a fenti kék és piros ládákban is.

(#1072) zeon.hu válasza Freddycom (#1071) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, mindjárt frissítem, bár játékra ma éjjel se lesz időm.

#?*@&!

(#1073) Freddycom


Freddycom
őstag

Nekem akkorákat beakadt a játék néha... Nem csak a xvízzel való érintkezéskor, hanem célbaérkezéskor vagy amikor csak gondol egyet.

(#1074) zeon.hu válasza Freddycom (#1073) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem csak neked.
Pár pályát teszteltem mégiscsak éjjel, akad, megragad a gáz vagy a fék.

#?*@&!

(#1075) DigitXT válasza zeon.hu (#1074) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nem akarom elővenni a klasszikus képet, de...
Érik az uninstall. Érdektelen tuningok. Pénzért.
Sőt, külön fejleszthetők: és így legyél "skill"-es?

(#1076) Gubbba válasza zeon.hu (#1074) üzenetére


Gubbba
tag

Ilyet nem tapasztaltam, vagy talán úgy fogalmaznék, hogy nem számottevően gyakrabban, mint eddig. :)

A kezdeti felháborodásom kicsit már alábbhagyott. A tuning alkatrészek jönnek mindenhonnan. Ha jól sejtem van amikor pénzért lehet feljeszteni őket (az ingyenes reklámnézős fejlesztés itt is van, mint az autóknál, gondolom ugyanúgy csak az alsóbb néhány szintig), van amikor újabb alkatrészek kellenek a továbblépéshez. Az biztos, hogy baromi sokáig fog tartani mindent összeszedni. Főleg, hogy minden autóra saját alkatrészek vannak. Egyszerre csak 3 féle cucc lehet az autón, hogy mennyire hasznosak az még kérdéses. Egy-két pálya volt, amin sikerült néhány tizedet javítani az időmön a Formulával úgy hogy egyelőre a hólánc és a perfect start booster van rajta. Szóval vegyesek az érzéseim, az biztos, hogy az eddig jól kitalált beállításokat kb lehet kukázni, mert egy-egy tuning miatt borulhat minden. Szerintem kicsit túl lett bonyolítva az egész, az idők nehezen lesznek összehasonlíthatók, inkább az eléggé hagyagolt adventure módon kéne valamit alakítaniuk, mert jelenleg az teljesen érdektelen számomra.

(#1077) SpongyaBob válasza Freddycom (#1073) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam is. Olyan mintha nem lenne elegendő fps. Így ez játszhatatlan nekem. Folyamatosan akadozik játék közben végig.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1078) Freddycom válasza Gubbba (#1076) üzenetére


Freddycom
őstag

Borzasztóan nagy szerepet játszik most már a játékban a 'mázli faktor' és nem a versenyek alatt. Nem elég hogy a komolyabb tuning alkatrészekhez 12-24 órás ládákat kell nyitogatni, azokban sem mindegy, h melyik géphez van alkatrész benne.

Durva amúgy, most éppen ráraktam a formulára egy szárnyat, egy start boostot és egy 'overcharged turbo'-t (mind level 1-es) és a heti challenge-ben hét tizeddel javult az időm... Mi lesz itt ha a felhasználók kimaxolják az alkatrész szinteket? 7-10 másodperces pályák? :D vagy egy nagyobb ugratóval kezdő pályán végigsiklanak a levegőben? :D

[ Szerkesztve ]

(#1079) Gubbba válasza Freddycom (#1078) üzenetére


Gubbba
tag

Sajnos a mázli faktor eddig is elég jelentős volt, ami leginkább a Formula érkezésekor ugrott ésszerűtlenül magasra. A legtöbb pályán ha megvolt a jó beállítás, amivel sikerült valami erős időt menni, simán volt hogy 50-100 próbálkozásból sem sikerült azt az időt újra akár csak megközelíteni sem. Legtöbbször már a rajt után egyből lehet tudni, hogy nincs is értelme befejezni a futamot, mert már ott el van cseszve az egész. A Formulával meg ugye pláne nem könnyű következetesen ugyanúgy rajtolni. Tized miliméternyi eltéréseken lehet akár másodperceket bukni. És hát igen, a tuning csak még jobban megkavarja a dolgot. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb pályán már így is 20mp körüli idők vannak, minek ezt tovább gyorsítani? A napi és heti challenge-ekben simán esélytelen lehetsz ha valakinek van egy jó kis combos tuning a kocsiján, értelme sem lesz próbálkozni ellene.

(#1080) Freddycom


Freddycom
őstag

Olyan pay2win bőség lesz itt, hogy menten beszarok. :D

A korábban említett start boost, glide és overcharged turbo mind level 1-esek a formulán (tegnap indítottam egy 12 órás ládát, este jött a frissítés, aztán ma reggel ugye már ezek is benne voltak) és mentem egy olyan időt, miközben fel-fel pillantottam az astro show-ra, hogy a híres-hírhedt HUN barátunk idejét úgy lehagytam, mint a huzat. :D Finger GP második pálya.

[ Szerkesztve ]

(#1081) Freddycom válasza Freddycom (#1080) üzenetére


Freddycom
őstag

Mondjuk ugyanitt a harmadik pályán meg 1.7 másodperccel előztem meg. :D

(#1082) fery02


fery02
addikt

Nekem is akadgat olykor verseny alatt, pedig nem volt ez eddig jellemző nálam.

Engem nem zavar, hogy jött ez az új tuning rendszer, úgysem méregettem a versenyidőmet sosem másokéval. Inkább kis színesítésként érzem a játékban.
Pl várom is, hogy a tankra is szerelhessek bukócsövet a sofőr köré. :)

A videó nézős láda nyitási rendszeren megint variáltak, legalábbis most 14:00-től továbbra is csak gyémánttal tudnám csak instant nyitni a jelenlegi sima ládámat. Aztán meglátom még mit enged, mit nem az elkövetkezendő napokban ezt illetően.

Kis öröm, hogy a mai az első alkalom, hogy egyszerre mind a 3 napi challenge-t meg tudtam nyerni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1083) Freddycom


Freddycom
őstag

Mire mi beérünk a napi challenge-ben, addigra bagolyka már elszívott egy cigit. :D

(#1084) Gubbba válasza Freddycom (#1083) üzenetére


Gubbba
tag

És ha jól látom az nem is látszik, hogy kinek milyen booster van felszerelve. Hát nem tudom, tény, hogy sokkal több taktikai lehetőség van a jó idő eléréséhez, de nekem jobban bejött amikor csak századok választottak el a többiektől (bár tény, hogy az is rohadt idegesítő volt, amikor vagy bagolykát, vagy bearnie-t nem tudtam épp megverni, vagy egyiküket sem :) ). Most valahogy nem érzem azt, hogy küzdenem kéne egy jobb időért, mert lehet, hogy aki előttem van, az ellen esélytelen vagyok a boosterek miatt. :(

[ Szerkesztve ]

(#1085) Freddycom válasza Gubbba (#1084) üzenetére


Freddycom
őstag

Látszik az, neki ha jól veszem ki, akkor a coin booster és az overcharged turbo van felszerelve. Mindkettő pici, az előbbi az orr résznél van, a turbo meg a spoiler takarásában kb.

[ Szerkesztve ]

(#1086) DS39 válasza SpongyaBob (#1077) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam is, azt hittem emelték a "gépigényt", mert nem csúcs mobillal nyomom.

(#1087) pető bá'


pető bá'
őstag

atyaég, mi lett itt? néhány hete nem volt időm játszani vele, most nézem a topikot, hát mik ezek a kifejezések emberek? :D valami itt nagyon nem jó irányba megy...

"... and I hope you have a great day!"

(#1088) Scale


Scale
őstag

Iszonyat rossz lett így hogy ennyire sokszor beakad, megakad a kép.. élvezhetetlen :U

(#1089) fery02


fery02
addikt

Reggel jöttem rá, hogy futó Adguard reklámblokkoló mellett nem enged reklámokat a játékban. Eddig persze kivétel listán volt reklámblokkolóban játék és semmi gond sem volt, most meg csak úgy enged reklámot nézni, ha kompletten kikapcsolom az Adguard-ot.
Más tapasztalt ilyet?

(#1090) Freddycom válasza fery02 (#1089) üzenetére


Freddycom
őstag

Pontosan ugyanezt.

(#1091) fery02 válasza Freddycom (#1090) üzenetére


fery02
addikt

Igen, nekem is te rémlettél még Adguard topikból, ahol korábban ejtettünk pár szót a játékot illetően. :)
Ha találsz megoldást, jelezd itt kérlek!

(#1092) fery02


fery02
addikt

Úgy tűnik frissítés óta már nem lehet "orrba-szájba" reklámokért ládákat nyitni, visszatért a régi, napi 4x-i alkalom.
Annyi különbséggel, hogy nem lehet egyszerre elhasználni mindegyik alkalmat, hanem 2-t éjjel 2-től, 2-t pedig délután 2-től enged.

Gondolom azért jött vissza ez a kevesebb reklámnézős ládanyitási rendszer, mert már sima ládákból is lehet új tuningcuccokat halászni és, hogy finomabb tempóban gyűlhessenek.

[ Szerkesztve ]

(#1093) Freddycom válasza fery02 (#1092) üzenetére


Freddycom
őstag

Érdemes benézni mindig az alkatrészekhez is, mert ott is tuningolhatók reklámokkal.

Szerk.: Megosztottam egy városi adventure pályát, de csak érdekességképpen, hogy milyen turbó kombinációkat lehet itt véghez vinni ha fel van szerelve (fuel boost + landing boost)

[ Szerkesztve ]

(#1094) zeon.hu válasza Freddycom (#1093) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megnéztem volna, de mivel alig játszom, semmim sincs az új cuccokból, így rögtön elhúztál annyira, hogy nem is láttalak :)
De ilyenekből jöhetne videó is esetleg.

#?*@&!

(#1095) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Bagolyka!

A daily-hez megosztod a beállításaid?

#?*@&!

(#1096) Freddycom válasza zeon.hu (#1094) üzenetére


Freddycom
őstag

De az ilyen replay-ek esetén nem az én autómmal mész? Igazából csak annyi, h kis túlzással, de folyamatos boost-tal lehet menni, mert aszfaltra érkezéskor is és benzines kanna felszedésekor is ad. Ha lenne overcharged turbo is a sportkocsira, akkor azt is rá lehetne tenni, de nincs nekem. Az akkor ad boostot, ha maxon pörög a fordulat.

(#1097) zeon.hu válasza Freddycom (#1096) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, már rég toltam ilyet.
Akkor viszont simán csak béna vagyok :)

#?*@&!

(#1098) fery02 válasza Freddycom (#1093) üzenetére


fery02
addikt

Igen, ki is tapasztaltam, hogy mekkora összegig enged a játék reklámnézéssel tuningszintet lépni.
Enged még 7000 pénznyit, de 13000-nyit már nem.
Szűkebb, pontosabb intervallumot még nem tudtam kitapasztaltni.

[ Szerkesztve ]

(#1099) fery02 válasza fery02 (#1098) üzenetére


fery02
addikt

Pontosítok: 9600 pénznyi tuningot is enged még reklámnézéssel elintézni.

(#1100) Scale válasza Scale (#1088) üzenetére


Scale
őstag

Ezt az akadozást mikor akarják fixálni? Már elég régóta bent van és azt hittem jönni fog valami hotfix ehhez egyből patch után.. de még mindig semmi és eléggé zavaró.

Másnál is még mindig rossz ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.