Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) zeon.hu válasza Scale (#1100) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Meló vége előtt hajnalban játszottam kicsit (hogy be ne aludjak :DDD ), akadás ugyanúgy megvan még.

#?*@&!

(#1102) DigitXT válasza Scale (#1100) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nálam simább, mint volt, szerintem kevesebb a kipufogófüst, azért...
Egész megtetszettek ezek a tuningok, feldobják az Adventure-t is...:DDD

(#1103) Freddycom válasza Scale (#1100) üzenetére


Freddycom
őstag

Nálam egyszer leszakadt a formula spoilere és kifagyott a játék. :D

(#1104) Freddycom


Freddycom
őstag

Megosztottam a spring city heat club pályát a challenge-ek között, végre kihasználható a 'felüljáró'. :D Majd nézzétek meg ha gondoljátok.

[ Szerkesztve ]

(#1105) SpongyaBob válasza Freddycom (#1104) üzenetére


SpongyaBob
veterán

áá, még nem láttam, de gondolom agyig kellett nyomni azokat a szárnyakat vagy miket és úgy lehet oda feljutni :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1106) Freddycom válasza SpongyaBob (#1105) üzenetére


Freddycom
őstag

A szárny lvl6, az overcharged turbo lvl2, de volt pár tesztfutam, mire sikerült. :D

(#1107) zeon.hu válasza Freddycom (#1106) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én ilyeneket nem is kapok hozzá :)
Na mindjárt megnézem, mit alkottál.
(De ismétlem, képernyő videó jobb lenne)

#?*@&!

(#1108) athomi


athomi
veterán

Elég régen toltam a játékot, lehet a héten ránézek én is. :)

(#1109) Freddycom válasza zeon.hu (#1107) üzenetére


Freddycom
őstag

Csak azzal az a baj, h akkor annak.mindig mennie kell, vagy hát elindítani mikor akarok vmit mutatni, ez a challenge meg az esemény után menti.

[ Szerkesztve ]

(#1110) fery02


fery02
addikt

Azért nálam erősen megdobta végül a játékot ez az új tuning rendszer.
Tetszik pl, hogy minden járműre lehet szerelni bukócsövet. :)

Új lendületet kaptak az Adventure kihívások, tapasztalgatom rajtuk, hogy melyik pályán, melyik autó és ahhoz való tuningkombó passzol a legjobban.
Pl nagy segítség ezeken a versenyeken a mágnes, leginkább az üzenanyagok könnyebb felszedése miatt (ezeket is vonzza, igen). Sok állás után így tudtam végül a havas adventure kihívásomat teljesíteni, mert volt olyan rész, ahol precízen kellett ugratni, hogy nehogy águgrassuk az ott felszedhető kannát, másképp ott gameover van. Így meg nem figyelve az ugrás kiszámítására, átrepültem a kanna felett a mágnes meg felszedte. :)

Kedvencem még a "szárny" tuning, amit azoknál a járgányoknál szeretek alkalmazni, amik egyébként is ballonosabbak, meg szeretnek sokat tölteni levegőben (Monster, Tank).
Szeretem még azt is, ami egykerekezéssel boost-ot ad, ez különösen a meredek emelkedőknél tud segítségül szolgálni.

Egy idő után viszont előre látva így is lankadni fog az adventure kihívások iránti érdeklődésem, mert az ilyen ládákból sajnos nem fog epic kategóriájú tuningalkatrész hullani (maximum csak sárga).
Ezek az epic cuccok tényleg nagyon ritkák sajna, pedig ezek a kedvenceim. Kettő van ezekből eddig. Az egyik érmék felszedésénél boost-ot ad, a másik meg akkor ad boost-ot, mikor landolásnál egyszerre érnek földet a kerekek.

+1: a szárnyas Monsterrel én is felugratok már rendszerességgel szinte a Spring city második pályáján lévő felüljáróra. :)

[ Szerkesztve ]

(#1111) fery02


fery02
addikt

Kellett nekem így belerázódni ezekbe az Adventure kihívásokba. Kaptam most olyan feladatokat, amik rendesen kicsesznek velem.

1. City pályán lépjek túl 3800 méteren... 3739 a rekordom rajta és gyűlölöm ezt a pályát, nagyon könnyen el lehet cseszni az egészet. Mi erre a javasolt járgány szerintetek? Én a SuperDiesel-lel nyomom rajta.

2. Mountain pályán a Formula járgánnyal kellene alakítanom, de 1961 méternél nem tudok vele túl jutni, mert nem mássza meg a terepet. Full tuning, tökre lehúzott leszorítóerővel.
Ha valaki erre is ránézne, azt megköszönném.

(#1112) SpongyaBob válasza fery02 (#1111) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Az elsőre:

Én se sokkal tovább jutottam: 3817m a sima Jeep-pel

és én is gyűlölöm ezt a pályát mint a sz.rt :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1113) fery02 válasza SpongyaBob (#1112) üzenetére


fery02
addikt

Ez az eredmény hogy jött neked össze? Most csak úgy spontán vagy ez a mindenkori rekordod?
Ha előbbi, akkor le a kalappal.
Hirtelen kicsit betegnek tűnt nekem, hogy sima jeep-el produkáltad, de végülis próbálgattam időközben írásod hatására és valóban nem tűnik lehetetlennek, de szigorúan kisebb adagokban lesz érdemes próbálkozni, hogy nehogy túl messzire guruljon a gyógyszer az idegbajtól. :)

Más: Adventure ládákból is tudnak esni lila alkatrészek!

(#1114) SpongyaBob válasza fery02 (#1113) üzenetére


SpongyaBob
veterán

áá dehogy.. próbáltam én mindenfélét azon a pályán, de a sima jeep-pel jutottam a legtovább. Sokadjára jött össze ez a 3817m

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1115) fery02 válasza SpongyaBob (#1114) üzenetére


fery02
addikt

Ez azért nyugtató most számomra. :)

(#1116) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Megosztottam egy bányász pályát.
Semmi extra, csak sofőr nélkül ment félút után az versenyautó :DD

#?*@&!

(#1117) #21346560


#21346560
törölt tag

Most komolyan minden ládanyitáskor intim betét reklámot kell bámulnom!? :P

(#1118) DigitXT válasza #21346560 (#1117) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nekem más játékokat szokott reklámozni... A személyre szabott reklám csodái...

(#1119) zeon.hu válasza #21346560 (#1117) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Éjjel/hajnalban szoktam játszani, akkor csak egyfajta reklám szokott menni, alig unalmas :D
Bár legutóbb volt egy 5 mp-es, amit ismételgetett, azt ki lehetett bírni.

#?*@&!

(#1120) #21346560 válasza DigitXT (#1118) üzenetére


#21346560
törölt tag

Végülis jó nő szerepel benne! :DDD

(#1121) Gubbba


Gubbba
tag

Néhány napon belül várható újabb frissítés, amiben pl új járgányként ott lesz a monowheel. Mondjuk ez különösebben nem izgat fel, mert a napi challange-ben is gyűlölöm azt a vackot. :) Illetve lesznek tán valami új ládák is, amik egy adott járműhöz fognak alkatrészt adni.

[ Szerkesztve ]

(#1122) DigitXT válasza Gubbba (#1121) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Szerintem hatalmas fun, mindig megcsinálom vele a napi futamokat.:))

(#1123) Freddycom


Freddycom
őstag

Jól kibasztam magammal, a bányászos adventure-ön 7758-at mentem, úgyhogy a napi challenge-ek határa a csillagos ég lesz. :D

(#1124) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Megérkezett a frissítés. :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1125) DigitXT válasza DigitXT (#1122) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Mondjuk a 30000-es alapár vicc ahhoz képest. hogy 52000 az utolsó tuningjai
darabja... Összesen több, mint 1 millát el lehet rá tapsolni: annyit azért nem ér.
(Mondjuk én eltapsoltam rá, ha már összefarmoltam még Karácsony után.:Y)

Kíváncsi leszek, hogy fekszik majd neki a sok boost lehetőség, ha bedobja.:C

(#1126) zeon.hu válasza DigitXT (#1125) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én kihagyom, pedig pontom van bőven, de szerintem nem éri meg a kínlódást, a pályák többségén nem versenyképes.
Egy busznak jobban örültem volna :D

#?*@&!

(#1127) DigitXT válasza zeon.hu (#1126) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nem is a versenyképessége miatt poén, hanem ahogy fejre tudsz vele állni.:D
30000-et megér amúgy, csak feltuningolni nem érdemes. Vagy hát franc tudja,
mert amikor meg a challenge-ekben mész, ott az ellenfél gépe a belőtt szint...
Tehát nem tudhatom, hogy full alapon mennyire fos: full tuningosan elég stabil!

Szerk: na igen, a nyitóképernyő alapján egy busznak még jönnie kéne...:R

[ Szerkesztve ]

(#1128) Freddycom


Freddycom
őstag

A monowheel nektek se adja be a három slotot, hiába vagytok már túl az 50. szinten?

(#1129) Freddycom válasza Freddycom (#1128) üzenetére


Freddycom
őstag

Ja h a monowheelnek vannak szintjei, én azt hittem.arra gondol, h mittomén legendary 58 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1130) DigitXT válasza Freddycom (#1129) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ahogy rakod rá a tuningokat úgy adja be.:K

(#1131) Scale


Scale
őstag

Sikerült a dark roads utolsó pályáján egy elég jót mennem :D
Raktam challenget belőle, bár akkor még nem sejtettem, hogy magyar 4. idő, meg baratlistas első :)

Amúgy egy kérdés:
Bagolyka random helyen a pályán hogyan kezd el nitrot nyomni? Ezzel úgy elhúz mint egy rakéta.
Esetleg ez a coinos legendary tuning? Vagy melyik?

(#1132) expander válasza Scale (#1131) üzenetére


expander
senior tag

coin booster

(#1133) Freddycom


Freddycom
őstag

Egy arany ládában két legendary, oh yeah.

(#1134) Scale válasza Freddycom (#1133) üzenetére


Scale
őstag

Az szép, grat :C

Nekem a napi 10 win-es "ládában" esett mindkét legendary part eddig, de egyik se használt járgányhoz. :U

(#1135) Freddycom


Freddycom
őstag

Holnaptól nyomhatnánk úgy a napi challengeket, hogy folyamatosan haladunk a gépparkon. Tehát holnap jeep, aztán kedd scooter, szerda super jeep, stb. Kicsit használva lesznek az elfeledett járgányok is. :D

(#1136) gatosz


gatosz
csendes tag

Sziasztok! 2 napja nem tudok videókat nézni és ezáltal "ingyen" dobozt nyitni! Járt esetleg valaki így?

(#1137) fery02 válasza gatosz (#1136) üzenetére


fery02
addikt

Nem telepítettél ugyanazon a napon reklámblokkolót vagy legalábbis annak frissítését?
Ha egyik sem, egyéb védelmi szoftvert használsz az eszközön?

[ Szerkesztve ]

(#1138) fery02


fery02
addikt

Nektek is ilyen bugos szokott lenni a spoiler a challenge-s Forma 1-es autón?

(#1139) gatosz válasza fery02 (#1137) üzenetére


gatosz
csendes tag

Telepíteni, nem telepítettem semmit, viszont töröltem egy két dolgot / csak már nem tudom mit :) / a tabletről!

(#1140) fery02 válasza gatosz (#1139) üzenetére


fery02
addikt

Viszont most nálam is jelentkezik ugyanez, igaz nálam szinte biztosra veszem, hogy egy ROM csere játszott közben. Míg előző ROM-omat alapból érintetlennek látták egyes alkalmazások, a jelenlegit viszont már pl a bankolós programom is "hackeltnek" látja, lehet ez játszik szerepet abban, hogy nem tudok ebben a játékban reklámokat nézni sehogyan sem (van beépített reklámblokkoló is ebben a ROM-ban, de kikapcsolt állapotban sem enged a játék reklámokat nézni).

(#1141) Freddycom


Freddycom
őstag

Jó ez a mai challenge, keresztül-kasul ugrál mindenki. :D

(#1142) Scale


Scale
őstag

Az overcharged turbót megéri használni?

Illetve ti milyen tuningokat hasznaltok adventurere?
Én általában fume boost, mágnes és melle vagy a hó láncot vagy randomot szoktam, mert nem tudom mi lenne a legjobb. Szuper dízelrol van szó most.

(#1143) fery02 válasza Scale (#1142) üzenetére


fery02
addikt

Overcharged turbót én igyekszem minden autómon használni, amire elérhető, mert ha hosszan tudom tartani maxon a turbót, akkor egyszer csak tényleg nagyot tud dobni a járművön. Levegőben viszont semmit sem dob olyankor az autón (itt van egy élethűség legalább :) ). Főképp amúgy emelkedőknél tud jól jönni, ha pont akkorra tud aktiválódni.

Adventure versenyekre leginkább én is a Super Diesel-el megyek és a mágnes az teljesen alap nálam is. Nagyon kényelmes, hogy nem kell visszatolatni, amikor úgy adódik, hogy átrepülnénk egy kanna felett. Plusz ugye mikor pár méteren múlik csak, hogy el tudnánk érni a következő kannát, a mágnes már sokszor mentett meg ilyen helyzetekben.
Hóláncot én mellőzöm és esetleg olyankor fogom használni, ha adott autónál már jelentős szintre tudom fejleszteni, mert egyébként személyes rekordokat a hólánccal inkább csak nem havas versenyeken döntöttem vele, havason meg nem igazán. :D

Szóval első a mágnes, aztán az overcharged turbó és végül pedig az a tuning, ami üzemanyag fogyásnál ad turbót (az is lehet, hogy ez a fume boost, de most nem tudom megnézni milyen néven van az pontosan).

[ Szerkesztve ]

(#1144) Scale válasza fery02 (#1143) üzenetére


Scale
őstag

Na, eddig nem is tudtam nagyon mire való ez az overcharged, most olvasgattam utána és sokan elég inkoztisztensnek találták, én is eddig ezért nem is használtam, mert akárhányszor próbáltam sose jött érthető módon hogy most miért és hogyan is aktiválódott.

Adventureben engem is számtalanszor mentett már meg a mágnes, sokszor már csak gurultam és úgy vonzottam be messziről a kannat :D

A benzinkifogyasos tuning a fume boost igen :)

És szerinted az overcharged az kis szinten is használható és értelmes tuning?

Formula mi a legjobb tuning versenyre? Elso szintű fuel boost/coin boost ér valamit versenyen? Illetve kis szintu overcharged?

(#1145) fery02 válasza Scale (#1144) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem kis szinten is érhet sokat az overcharged, ezeket úgyis sokáig csak alacsony szinten tudjuk használni, mert lassan dob hozzá fejlesztéseket a játék.
De próbáld ki, hogy ami járgányodra most fel tudod szerelni, azt mennyire tudja megdobni! Ehhez persze megfelelő pálya is és autó is kell, mert ha idő nagyobb részében levegőben vagy, ott jóval ritkábban tudod érvényesíteni az overcharged-et.
A coin boost amúgy most, hogy említed, az szerintem lepipálja az overcharged-et, hiszen jóval sűrűbben szedsz fel coin-okat a pályán, mint ahányszor aktiválódni tud az overcharged.

Formula-val nincs tapasztalatom, az új tuningrendszer bejövetele előtt eleget játszottam vele, az új tuningrendszerrel meg kedvencemmé vált a Monster (bukókeret, coin boost és overcharged), így azt nyúzom.
Adventure-ra meg csak Super Diesel.

(#1146) Scale válasza fery02 (#1145) üzenetére


Scale
őstag

Hát igen, a coin boost nagyon durva tud lenni, csak ugye, hogy az jöjjön ladabol annak meg sokkal kisebb az esélye mint pl az overchargednek.

(#1147) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nektek a turbo hányas szinten van a formulán? Mert a mai napiban kb esélyem sincs :D (mint úgy általában)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1148) Scale válasza SpongyaBob (#1147) üzenetére


Scale
őstag

Én még nem mentem le a napit, de már csak az a kérdésem, hogy melyik turbó? Az overcharged-ról van szó? Nekem az már mindenhez kiesett, csak a formulához nem.. A többi nem használt járműhöz még legendaryk is estek..

(#1149) SpongyaBob válasza Scale (#1148) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Igen, az overcharged turbo :K Nekem ez csak 2. szintű a formulán (mondjuk máshol se több) de a többiek a napin úgy el húznak mellettem mint a huzat, különösen a végén :D Nekem ott még nincs turbom..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1150) DigitXT válasza SpongyaBob (#1149) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Csökkentsd a leszorítóerőt, az segíteni fog.:))
(Nekem amúgy hármas szintű, de nem azon múlik.)

Szerk: elég fontos még az időzítés is, hiszen hiába
húzol el az elején, ha az adott setuppal a végén jól
beleállsz a földbe, elvesztegeve az előnyödet.:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.