Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#1425) üzenetére


F-ECT$
titán

Másfél hónap után eljutottam local top 10k-ba, ahogy nézem a world top 10k meg soha nem lesz meg :)

Dive ever, work never.

(#1652) Scale


Scale
őstag

Engem meg azóta is kísért a buszos alkatrész átok, lassan már ki fogom fullozni a buszt :U

(#1653) DigitXT válasza Scale (#1652) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Na ez az. Feltuningolod, még az alkatrészeket is megveszed, aztán "rájössz",
hogy teljesen felesleges volt, és bár költötted volna másra. (Persze ezt előre is
lehet tudni, ha az ember nem kezdi ész nélkül elszórni a "könnyen jött" pénzt.)

Ui: jó lenne megint ilyen karácsonyi bugos ládás történet. 10x annyi pénzért.:DDD

(#1654) Freddycom válasza Scale (#1652) üzenetére


Freddycom
őstag

Eddig kétszer kaptam legendary thrustert, mindkétszer a buszhoz. :D

(#1655) Scale válasza DigitXT (#1653) üzenetére


Scale
őstag

Mint én annó a motocrosst :DDD
Pedig úgy szerettem volna, hogyha egy jó gép lett volna :K

(#1656) zeon.hu válasza Freddycom (#1654) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, hogy keveset játszom, de alig kapok valamit a rally kocsihoz.
Bezzeg motor, egykerekű, meg a sima jeep már fullos lehetne, na ezeket nem használom soha vagy meg se vettem.

#?*@&!

(#1657) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Na úgy tűnik nemsokára jön a karácsonyi frissítés.
"Fingersoft team including Bill Newton and even Santa Claus are working on Xmas update! Here's a little hint from approaching update."

Lehet kezdeni spórolni. :D

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1658) Scale válasza Gaborz1 (#1657) üzenetére


Scale
őstag

Valószínű az egyik event váltásnál lesz az update vagy jövő hét elején vagy egy héttel később.

Nagyon reménykedem, hogy valami új adventure pálya is jönni fog.

(#1659) Scale


Scale
őstag

Nektek is haldoklik ma a jatekszerver?

(#1660) Gaborz1 válasza Scale (#1659) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ma is.
Már tegnap döglődött.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1661) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hogy van ez az event? Nincs garage, mindenki előre kapott járgánnyal megy, de az nem ugyanaz mindenkinél?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1662) Gaborz1 válasza F-ECT$ (#1661) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Valóban kicsit furcsa.
Ahol én versenyeztem, mindenki Monowheel-el randalírozott. Nekem az új item jutott hozzá, ami a holdjáróval érkezett.
Viszont csak 2 napos az event, szóval az 50-es láda simán behúzható.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1663) fery02


fery02
addikt

Ez az új event igazán egy pofáncsapás. :F

Hirtelen felindulásból, mikor megláttam milyen szar eredményeket érek el, beleöltem instant kb 300k-t a szárnyt, hólánc fejlesztésébe, fel is szereltem őket, erre jött a fasza kis meglepetés, hogy köze sincs az Event-en játszandó monowheel-nek a sajátunkhoz és természetesen ugyanúgy szar időket megyek vele. :W

Szabályosan mindig ötödik helyezettként végeztem, pedig nem a bánaságomon múlik a dolog, mert láttam, hogy a többiek járművén meg ott figyelnek a tápos cuccok és figyeltem, hogy mikor ugyanúgy rugaszkodok el, mint egy másik, az jóval magasabbra repül, mint én és nem tudok mit csinálni...

Ez az itteni random szisztéma egy igazi tiszteletlenség a kitartó játékosok felé, szégyelljék magukat a fejlesztők...

(#1664) expander válasza fery02 (#1663) üzenetére


expander
senior tag

azert az ereidet ne vagd fel, 2 nap es vege is :C ;]

(#1665) F-ECT$ válasza fery02 (#1663) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont így (azaz nem saját járgánnyal) legalább van esélye az újaknak is, de azt én sem értem, hogy miért nem egyforma gépekkel megy mindenki.

Dive ever, work never.

(#1666) fery02 válasza expander (#1664) üzenetére


fery02
addikt

Nyilván nem vágom fel.

Csak hol foglaljam szavakba a csalódottságomat (leginkább a 300k felesleges eltapsolása miatt), ha nem itt? :D

(#1667) Freddycom válasza fery02 (#1666) üzenetére


Freddycom
őstag

Akkor én kussolok a thrusterrel és a szárnnyal. :D

(#1668) Scale válasza fery02 (#1666) üzenetére


Scale
őstag

Te mindig csak a pénzedet szórod azt vettem észre, múltkor is gyémánt milliókat vesztettél a korai(:D) kupa zárás miatt. :K

(#1669) Gubbba


Gubbba
tag

Nekem is furcsa volt elsőre ez az event, bár én szerencsére nem kezdtem el ezerrel fejleszteni a monowheel-t. Nekem is thruster és szárny volt rajta (ez tényleg random lenne?), és egyből feltűnt, hogy nekem nincs is meg a thruster a monowheel-hez. Ami furcsa, hogy látszólag a többiek tényleg más cuccokkal mennek, de mintha úgy láttam volna, hogy akin látszólag nincs thruster az is ugyanolyan magasra felrepült, mintha lenne. Egy katyvasz az egész. Ráadásul nekem a thruster is összevissza működik, nem nagyon próbálgattam még, de van amikor tök magasra repít, van amikor meg nem kapcsol be, hiába nyomom egyszerre a féket és a gázt. Az első két nekifutás 5 és 7 pontot hozott, a második kettőben már sikerült legalább a 9-et elérni nagy nehezen. 2 nap aztán jöhet a karácsonyi update.

(#1670) Freddycom válasza Gubbba (#1669) üzenetére


Freddycom
őstag

Akkor visz nagyon magasra ha a szárny is aktiválódott. Illetve nagy sebességnél viszont nem.kapcsol.be a thruster, így van a holdjáróval is, pirosan villognak a cuccok, h tiltva van.

(#1671) DigitXT válasza Freddycom (#1670) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ekkora b*zisagot még nem láttam a játékban. Vicc!:D
Nyomod neki, kikapcsol, figura hanyatt vágja magát...
Mintha csak a féken állnál ugye. Nem kicsit idegesítő.

(#1672) fery02 válasza Scale (#1668) üzenetére


fery02
addikt

Szórom a pénzt ja, szerencsére ez a való életre nem hat ki. :)
A múltkori Event elvesztése úgy megérintett, hogy azóta már az előző nap mindig megszerzem a legnagyobb ládát, amikor akarom.
A jelenlegi 2 napos Event-re persze nem költök egy szem gyémántot sem, hanem igyekszem inkább kiverni az egészet az emlékezetemből.

--------------------------------

@Freddycom: Téged szeretnek a fejlesztők, neked ugye válaszolnak is az e-mail-ekre (engem nem méltatnak rá :) ).

Nem kell kussolni, most engesztelően hat, hogy neked is van Xiaomi notebook-od. :D
Nekem a legkisebbik, 12-es van, de imádjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#1673) Freddycom válasza fery02 (#1672) üzenetére


Freddycom
őstag

Egyelőre nincs a kezemben a gép, postaközt van valahol. :D

(#1674) fery02 válasza Freddycom (#1673) üzenetére


fery02
addikt

Tényleg, emlékszem is most már, hogy nem is rég fakadtál ki, hogy pár nappal később meg kapott egy szép leárazást, miután berendelted. Elég nagy pech volt, az biztos. :/
Na majd egyszer nekem is lesz egy olyan "nagyom", addig is élvezzük ezt a kis női verziót (alapból is páromnak szántam, de engem is rabul ejtett a mérete ellenére :) ).

Na de befejezem az OFF-ot, mert a végén még kapok egy szépet és még a végén büntetnem kell magam,
hogy elköltsek 400ezret a busz tuningolására. :D

[ Szerkesztve ]

(#1675) Freddycom


Freddycom
őstag

Hát hun van már az az ápdét? Mintha lett volna olyan hír ott fent a borítékra kattintva, h greenwich-i idő szerint reggel 5-kor jön a frissítés, talán tegnap előtti dátummal...

(#1676) Gaborz1 válasza Freddycom (#1675) üzenetére


Gaborz1
senior tag

A videó alatt rögzített bejegyzés szerint 15-én jön az Update, azaz holnap. Az event meg elvileg 18-án indul.

Hill Climb Racing 2 Christmas Update 🎄 It's amazing update, new vehicle - snow mobile - Update Dec 15 1st new event starts on monday :)

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1677) Freddycom válasza Gaborz1 (#1676) üzenetére


Freddycom
őstag

Hmm, ezt nem láttam, köszi az infót.

(#1678) Gaborz1 válasza Freddycom (#1677) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nálam már feldobta a telefon a frissítést. Kaptunk szép új kezdőképernyőt. Havazást a menüben. Se új adventure, se új kupa nem látszik. A Hómobil 70000 coinba fáj.
+ mintha a járgány minden mozdulatára, ugrálására mozdulna a kameraállás.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1679) fery02 válasza Gaborz1 (#1678) üzenetére


fery02
addikt

iPhone?

(#1680) Gaborz1 válasza fery02 (#1679) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Android.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1681) fery02 válasza Gaborz1 (#1680) üzenetére


fery02
addikt

Akkor te kiválasztott lehetsz. :)

(#1682) Gaborz1 válasza fery02 (#1681) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Mindössze tegnap meg ma párszor ránéztem a play áruház frissíthető alkalmazásaira.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1683) Gubbba


Gubbba
tag

Na most már nekem is van frissítés. Az új event semmi extra, szerintem ez még mindig nem a karácsonyi. Sima time attack a kupás pályákon, bármilyen járgánnyal, három napig. A snowmobile leginkább csak havon tűnik használhatónak, mert letapad az eleje, bár bagolyka még ezzel is össze tudott hozni egy értékelhető időt a bányában. :) Mondjuk én egyelőre nem tuningoltam, ennyire azért nem vet fel a pénz, hogy erre költsek.

(#1684) expander válasza Gubbba (#1683) üzenetére


expander
senior tag

a monowheelel szenvedtem ennyit, csak azert, hogy vegig tudjak menni egy palyan :C
tokeletesen nem jo semmire ez az auto :D

(#1685) Gubbba válasza expander (#1684) üzenetére


Gubbba
tag

Hasvas pályán is fos, még tuningolva is?

Mondjuk ha belegondolok, nyilván nem is várható el, hogy minden egyes új jármű jobb legyen az addigiaknál. De még azt sem, hogy legalább valamiben a legjobb legyen. A snowmobile is beállhat a sorba a busz, monowheel, moonlander mellé, mint max poénra jó járgány.

[ Szerkesztve ]

(#1686) F-ECT$ válasza Gubbba (#1685) üzenetére


F-ECT$
titán

Én azt elvárnám minden járgánytól, hogy valamiben jobb legyen, mint a többi, akár csak 1-1 pályaszakaszon. Persze akkor meg sokat kellene költeni, így 3-4 járgánnyal és a tuning cuccaival egész jól lehozható minden szituáció.

Dive ever, work never.

(#1687) Gaborz1 válasza Gubbba (#1683) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Le is írtam amúgy hogy az új event hétfőn, 18-án indul.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1688) Gubbba válasza Gaborz1 (#1687) üzenetére


Gubbba
tag

Valóban. :B

Gondolom akkor az is két hetes lesz kb, mint a Halloween-es, azaz év végéig kitart. Utána gondolom megint várható egy újabb update, hogy az ikon és a karácsonyi grafikai elemek visszaálljanak az eredetire. Hátha új pályákat is kapunk. Jöhetne még City témájú kupa (abból jelenleg csak egy van), de akár Moon-os, Finger GP-s adventure és kupa is jöhet még. Illetve díjaznám azt is ha az event-ek valahogy állandóra is megjelennének a játékban. Egyrészt lehetne gyakorolni (távolugrást, hegymászást pl.), illetve egymás ellen is nyomhatnánk, lenne ott is leaderboard stb.

(#1689) F-ECT$ válasza Gubbba (#1688) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nagyon nem szeretném ha az eventek állandóak lennének, egy csomóan annyira begyakorolnák a pályákat, hogy élesben 5-6 pontnál nem tudnál többet szerezni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1690) Gubbba válasza F-ECT$ (#1689) üzenetére


Gubbba
tag

Ez jogos, viszont te is gyakorolhatnál, nem csak más. :)
A mostani time attack is ilyen most, mindenki gyakorolhat, de viszonylag könnyen megvolt az első négy menetből két 9-es és két 10-es (az egyik 9-esnél is csak másodpercekkel a vége előtt csúsztam le a második helyre). Szóval attól, hogy mindenki számára elérhető az event állandóan, még nem biztos, hogy mindenki profi lesz benne.

(#1691) fery02


fery02
addikt

A mostani karácsonyos frissítés hozta azt a lehetőséget, hogy Adventure-ben lehet törölni kihívásokat? 😯

Nem vagyok benne biztos, hogy korábban is volt-e már, de most a frissítéssel direkt megnéztem, nem-e bekerült ez az általam régebb óta hiányolt kis lehetőség és erre ott láttam a kihívások ablakában a jobb felső sarokban egy "X"-et.
Rányomtam és kitörölte az adott kihívást. Ennek nagyon örülök. 😙

[ Szerkesztve ]

(#1692) Freddycom válasza fery02 (#1691) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem tudnék pontos időpontot mondani, de az már nagyon nagyon régen ott van.

(#1693) fery02 válasza Freddycom (#1692) üzenetére


fery02
addikt

Jólvan akkor, jó hogy feltűnt végre. :D

Egy hónapja sincs, hogy említettem ezt az ötletemet itt a topikban.
Ha már annál korábban is volt, akkor szimplán csak senki sem válaszolt, hogy "te hülye, már ilyen funkció". :)

(#1694) DigitXT válasza fery02 (#1693) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nagyon régóta van, de naponta csak egyet engedett, utána eltűnt az x.
Viszont a legjobb: nincs kedvem 11300 m-t menni a semmiért, nyomok
egy x-et neki. Ad egy új kihívást. Menjél 11500-at. Ugyanott. Nyehehe!

(#1695) fery02 válasza DigitXT (#1694) üzenetére


fery02
addikt

Nálad konkrétan 1xxxx méteres kihívásokat ad?
Nem akarom tudni, mennyi is a rekordod így egyes pályákon, mert lefordulok a székről. :D

(#1696) zseko


zseko
veterán

Üdv, nem is gondoltam, hogy ehhez a játékhoz találok itt fórumot :) Játszogatok vele egy ideje, milyen autót érdemes használni a Dune Buggy után? Kezd kevés lenni már.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1697) F-ECT$ válasza zseko (#1696) üzenetére


F-ECT$
titán

Rally car.

Dive ever, work never.

(#1698) fery02 válasza zseko (#1696) üzenetére


fery02
addikt

Rally car. :)

(#1699) Scale


Scale
őstag

Na ez a reggel csodálatos volt, még mindig karbantartás van, vagy csak nálam? Ma terveztem befejezni az eventet, tegnap bele is toltam gyémántot és tudtam, hogy 9-kor lesz ma vége az eventnek..

Most 9-kor meg ránézek a játékra még mindig server maintenance van de azért trollkodásból feldobta az üzenet elé, hogy mennyi pontot sikerült elérnem az eventen.. :U

(#1700) Gaborz1 válasza Scale (#1699) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Nálam is mainintance van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.