Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Freddycom


Freddycom
őstag

Mostanában ezzel fáraszt a játék. Nincs ellenfél, a végén nulla pont, mintha utolsó lennék. legalább első helyre sorolna :D

(#1402) Narxis válasza Freddycom (#1401) üzenetére


Narxis
nagyúr

Haha😁

Thanos was right.

(#1403) zeon.hu válasza Freddycom (#1401) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jó ideje nem játszottam, de engem is ezzel fogadott most.

#?*@&!

(#1404) DigitXT válasza Freddycom (#1401) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Dettó, sorozatban ezt csinálta ma, de legalább kupa/láda járt érte.:DDD

(#1405) DigitXT válasza DigitXT (#1404) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Az imént 3-ból 3 "Driver Down", és adott a produkcióra egy arany ládát.:))
Tulajdonképpen ez egy gyors farmolós bug, nem kell küzdeni a győzelemért...

Szerk: a nulla pont amúgy azért logikus, mert annyi jár az utolsónak... Máskor
is előfordult, hogy csak két ellenfél volt: nem 3, 2, 1 pont járt, hanem 2, 1, 0.:K

Szerk2: a Rank viszont befagyott, nem ad erre semmit: muszáj lesz javítaniuk.

[ Szerkesztve ]

(#1406) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Elindult a távolugrás helyett a Classic Time Attack.:) Gyorsan nyertem egyet:

(#1407) DigitXT válasza DigitXT (#1406) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Hogy ennél a módnál mennyire idegesítő a rajtnál beragadós bug! Lett volna jobb:

(#1408) Gubbba válasza DigitXT (#1407) üzenetére


Gubbba
tag

Úgy látom muszáj lesz fejleszteni a Buggy-t, mert az ilyen hepehupás pályán az a nyerő. Monsterrel volt hogy a 9 pont sem jött össze. A távolugrás jobb móka volt, remélem lesz még hasonló, ahol nem az idő a lényeg. Amúgy nagy ötlet, hogy így ráveszik az embert, hogy azt is fejlessze, amit eddig nem feltétlenül akart, szemetek. :)

(#1409) DigitXT válasza Gubbba (#1408) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nekem jobban tetszik, mint a távolugrás, itt inkább kell skill. Vagyis másféle kell.
(Persze ez is pay2win, ha úgy nézzük, mivel jobb tuningokkal könnyebb, sokkal.)

Szerk: a 200-as ládához adott "extra" khm, már rég megvolt: Classic Jeep festés.

[ Szerkesztve ]

(#1410) Freddycom válasza DigitXT (#1407) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem eddig eñnyi:

(#1411) DigitXT válasza Freddycom (#1410) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ennek sajna nagyon kijött az ugratós, repülős, erős turbós megoldás...:))

(#1412) DigitXT válasza DigitXT (#1409) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Az 500-as ládáért meg tök nem érte meg "küzdeni". Bill Newton kinézet: hűha!
És adott két érdektelen járgányhoz pár felesleges tuningot, meg 25K pénzt.:F

Mindenesetre, a versenyek és a lebonyolításuk nagyon bejött!:D Egyre jobbak
ellen küzdeni, vagy csak beugrani egy jó idővel elsőre és nézni, hogy vernek-e:
elég sok 10-pontost el lehetett hozni, de 9-et szinte garantált, Buggy, Monster,
esetenként Formula használatával. Láttam Rallyst is, de az nekem nem fullos.
(Persze a Super Diesel is jó mindenes, de most viszonylag ritkán használtam.)

(#1413) fery02


fery02
addikt

Azért igazán kiadhattak volna egy hotfixet már egyből a napokban arra a problémára, hogy beragad rajtnál a járgány és csak egyhelyben kapar...

Még azt is kinézem, hogy ez a probléma régi hardveren sűrűbben előjön, mert átmenetileg sajnos régi telóval kell nyomnom a játékot és olyan sűrűn jön ez a probléma, hogy ha ugyanígy fordulna ez elő másokkal is, ebből simán lenne általános botrány.
Ezzel a hardverrel reklámokat is alig tudok nézni, mert legtöbb esetben belefagy/újraindul tőlük ez a telefon, örülök, hogy játszani tudok, úgy-ahogy. :D

(#1414) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Nagy nehezen nyertem egyet a hegymászós kihívásban: nem egyszerű!:R

(#1415) Scale válasza DigitXT (#1414) üzenetére


Scale
őstag

Itt úgy látom a homokjáró a jó, az meg 0 szinten áll nálam, úgyhogy ez a heti cselendzs nagyjából kilőve.. :U

(#1416) DigitXT válasza Scale (#1415) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Hegymászó képességei miatt elég megkerülhetetlen, hogy feltuningold.
Van egy-egy emberke, aki villant Rally autóval is. Nekem az nem fullos.
De láttam már Formulát is nagyot menni, ami szokatlan, de hát ő tudja.
Amiben szinte biztos vagyok, hogy elvérzik itt, az mondjuk a Monster...

Szerk: mivel itt egy-egy nekifutás sokkal tovább tart, és ha nincs elsőre
MF és/vagy elég jó pályaismereted, akkor elsőre nem szokott tökéletes
lenni a táv: csak egyszer lehet érdemben javítani, adott esetben nagyon
szoros eredmények jönnek, mert nagyon sokan szög ugyanott akadnak
el, így az a helyzet, hogy a "garantált" 9 pont (futamonként) nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#1417) Gaborz1 válasza DigitXT (#1416) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Én a Super diesellel vettem fel a versenyt. Hát elég eredménytelenül. 4 versenyből 30 pont vagyis 7-8 pont versenyenként.
Amúgy a robogó is elég esélytelen, na meg a busz. ;]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1418) Scale válasza DigitXT (#1416) üzenetére


Scale
őstag

Én is 7-8 pontokat értem csak el eddig formulával meg super dízellel felváltva, épp melyik. Van amelyiken a kettő közül a formula jobb.

Amúgy most a 200-as meg 500-as ládához nem jár semmi extra? Vagy miért nem jelzi most a ládáknál? Zsákbamacska lesz?

(#1419) DigitXT válasza Scale (#1418) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Szerintem nem jár.:N Úgy néz ki, nekem ez a From the Bottom pálya fexik...:))

[ Szerkesztve ]

(#1420) expander


expander
senior tag

adnak most is valami plussz dolgot? mert nekem se a 200-as, sem az 500-as mellett nincs semmi ajandek :Y

(#1421) DigitXT válasza expander (#1420) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nálam sincs plusz: a szórakozás, meg a ládák, ami jár ezek szerint.:D Szoros:

(#1422) zeon.hu válasza DigitXT (#1421) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1 kísérlet és csak 30mp volt rá :)

#?*@&!

(#1423) Freddycom


Freddycom
őstag

Igen, vhogy számításba veszi h melyik játékos poolba dob be, nem.mindegy h milyrt futsz elsőnek pl. Én úgy vettem észre , ha mész egy gyengébbet és aztán apránként javítgatod, akkor inkább maradsz a top-ban, mintha rögtön mész egy csúcsot és aztán vársz h leteljen az idő, miközben már nem.tudsz javítani.

(#1424) DigitXT válasza Freddycom (#1423) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Szerintem nem ennyire bonyolult... Mindenki látja a listát, és tudja,
mennyit hagyott benne, érdemes-e még nekifutni vagy inkább vár.
Nem hinném, hogy menet közben kicserélődnének a játékosok.:F
(Mindenesetre, ha az elején mész egy jó távot, mások ezt látva pl.
vérszemet kaphatnak + bedobja a ghostod, amiből meg ötleteket.)

Simán lehet olyan banda, akit beugróként meg lehet verni, emiatt,
akár rosszabb eredménnyel is, mint amit tudnál: azért kell MF is...

Ui: az az 555 méter is elsőre volt: javítgattak (iszonyat sokan), de
nem mákolták be! Azaz megfordítva én mákoltam be, hogy addig
gurultam... Üres tankkal már semmit nem lehet csinálni...:))

zeon.hu: sajnos a győzelem nem csak rajtad múlik, hanem 70-80
másik indulón is. De ilyen szempontból: éppúgy jó ~300 méteren
nyerni, mint ~500-on. Aki elmegy 6-700-ra, nem tudom, mit csinál.
Vagyis az a tippem, hogy jobb tuningjai vannak: pay2win, hehe.:D

Szerk: esetleg fullos a Rally autója, neadjisten combos tuninggal:

[ Szerkesztve ]

(#1425) F-ECT$


F-ECT$
titán

1 napja találtam rá a játékra és a topicra is, igyekszem visszaolvasni, de addig is pár kérdés:
-Mennyire f2p barát, el lehet vele lenni pénz beletolása nélkül is, vagy előbb-utóbb jön a "fal"?
-Érdemes minden járgányra költeni vagy vannak kevésbé használhatóak?
-Sok képen látom, hogy már maxos járgányaitok vannak, ezt farmoltátok / költöttetek a játékra / használtatok valamilyen "segédprogramot"?
-A kupák valós ellenfelek ellen mennek real time, vagy ezek régebbi futamok ghostjai?
-Kezdőként (jelenleg Bronze III) hogy érdemes farmolni?
-Friend lista van itt valahol karban tartva?
-Egyéb tipp?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1426) fery02 válasza F-ECT$ (#1425) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ingyen is el lehet lenni, karácsonykor volt legutóbb olyan bug, hogy rengeteg értékes ládát lehet nyitni gyémánttal, aminél igazából költöttem a játékban 2x700 Ft-ot gyémántokért, cserébe annyi milliót tudtam a bug miatt kifarmolni (vannak még itt páran rajtam kívül ezzel :) ), amiből jó pár hónapig elvoltam (amíg nem került be fokozatosan annyi autó, amikre nem tudtam még az egészet rászórni).
Jelenleg is egyedül az új Rally autóm nem maxos még és van 2,6 millióm.

Egyébként persze kevesebb a használható autó, szóval újoncoknak már kellő tapasztalattal tudunk járgányokat javasolni.
Amíg nem válik elérherő a Super Diesel, addig költhetsz az egyszerű járgányokra, pl Super Jeep vagy a krossz moci, ha tetszik. A Super Diesel-t viszont igyekezz kimaxolni majd, mert eléggé egy "all in" járgány. Aztán mire idáig eljutsz, a következő járgány már magad is ki fogod tudni választani, hogy melyikkel foglalkoznál szívesen.

Adventure versenyekből kevés pénz jön, inkább a World Cup versenyekre érdemes ráfeküdni és igyekezni arra, hogy lehetőleg mindig legyen ládád várakozóban. Én ezt úgy optimalizálom, hogy az aranyládákat lefekvésemkor indítom el, így mire kelek, már sokszor nyithatom is egyből.

Farmolni, járgánt tuningolni ugyanúgy tud kezdő is, mint egy régebbi játékos. A kupák nem valós időben zajlanak szerintem, inkább csak ghost-ok azok.

Barát lista fent az Összefoglalóban található és a topklakó játékosokat tartalmazza jórészt.

[ Szerkesztve ]

(#1427) Gubbba válasza F-ECT$ (#1425) üzenetére


Gubbba
tag

Üdv a klubban. :)

Nekem az első járgány, amit kimaxoltam a Super Jeep volt. Azzal sokáig elvoltam. A motort és a robogót nem nagyon használtam, utóbbi bár meglepően gyors maxolva, inkább a poén kategória. Akárcsak a busz, a monowheel vagy a tank. A következő amire rákattantam az a SportsCar volt. Drága, de nagyon gyors. Bár akkoriban a Formula még nem létezett, így most már inkább érdemes arra költeni, ha az abszolút legjobb időkre hajtasz, szinte minden pályán az a csúcstartó. A Monster-t sem szerettem soha, rá kell érezni a sajátos technikájára, és akkor a nagyon hepehupás pályákon nagyon jó tud lenni. Super Jeep után ahogy az előttem szóló kollega is javasolta a Super Diesel a legcélszerűbb irány. Gyors, jó hegymászó, hepehupás pályán is jó. Semmiben sem a legjobb, de mindenben elég jó. A Formula gyorsabb, a Dune Buggy jobb hegymászó, a Monster jobb a hepehupás pályákon. A Rally Car-ról azért nem írok, mert még nagyon új, és szinte semmi tapasztalatom nincs róla, de akinek fullos az elég szép időket megy vele.

Pénzszerzésre a ládák nyitogatása a legjobb mód, mert Adventure módban csak akkor lehet nagyot kaszálni amikor először mész végig a pályán (a nagy pénzeszsákokat csak egyszer lehet összeszedni).

A tuning alkatrészek közül sem mindnek van értelme. Általánosságban a legendary-k (Fuel Boost, Coin Boost), az Overcharged Turbo, a Start Boost a legjobbak. Esetleg a Winter Tires. A Magnet is jó, ha nem esnek útba a benzines kannák. Illetve mióta van ez az új játékmód a heti challange-ek, amiben volt a múltkor távolugrás, azóta a Wing is igen hasznos lett.

Fizetni csak annyit fizettem, hogy vettem egy skint a Formulához. Van annál olcsóbb csomag is, igazából leginkább azért éri meg venni valamit, mert így megszűnnek a kéretlen reklámok (Commercial Break), és csak akkor kell reklámot nézned, ha tényleg akarsz, ami megéri, mert cserébe kapsz is valamit (ládában plusz pénz, ládanyitás azonnal napi négyszer csak bronz ládára, fejlesztések első néhány szintje).

Kezdetnek talán ennyi, írd meg a linked és felveszünk, a topikgazda úr pedig rátesz az összefoglalóban lévő listára.

[ Szerkesztve ]

(#1428) Scale válasza F-ECT$ (#1425) üzenetére


Scale
őstag

Meguntad a hs-t? ;]

(#1429) F-ECT$ válasza Scale (#1428) üzenetére


F-ECT$
titán

HS mellett mindig is játszottam mással is, legutóbb a Clash Royale esett ki, illetve a Battle Bay is majdnem, de ahhoz nem rég jött egy elég jó kis patch. Szóval kellett még valami, és ez jött szembe, egy esélyt adok neki, bár ahogy látom elég nagy lemaradásom van :(

@Gubbba & fery02: Köszi!

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1430) Freddycom válasza F-ECT$ (#1429) üzenetére


Freddycom
őstag

Mi itt leszünk, megvárunk. :D

(#1431) F-ECT$ válasza Freddycom (#1430) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy nézem volt korábban ez a karácsonyi bug, ettől elestem, enélkül eléggé lassúnak tűnik a fejlődés.

1 valamit viszont én is vennék a játék támogatása / commercial break megszüntetése miatt, van valahol lista az összes special offer-ről, vagy legalább a top 3 ajánlat, amit a leginkább megéri megvenni?

Dive ever, work never.

(#1432) DigitXT válasza F-ECT$ (#1431) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Legutóbb volt egy "szülinapi" ajánlat, az elég combos volt (10000 gyémánt).:Y

(#1433) F-ECT$ válasza DigitXT (#1432) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyébként a gyémántot mire érdemes költeni: ládákra vagy coinra?

Dive ever, work never.

(#1434) DigitXT válasza F-ECT$ (#1433) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Megnyert ládák nyitására. Azokban fajlagosan több coin van (és egyebek is).

(#1435) Gubbba válasza F-ECT$ (#1431) üzenetére


Gubbba
tag

Vannak az állandó gem csomagok a Shop-ban, ha olcsón akarod megúszni a kéretlen reklámokat, akkor az ottani legkisebbel válaszd. De ár/érték arányban sokkal jobban megérik a folyton változó, de vissza-vissza térő special offer-ek valamelyike. Emlékeim szerint ezek is 6-700 Ft-tól 2000-ig terjednek, de kapsz érte egy spéci skint egy autóhoz és a karakteredhez, illetve egy csomó gem-et is.

Amúgy tényleg jópár hónap mire versenyre tudsz kelni azokkal akik már régóta nyomják. Nem is annyira a sima 20-as szintig fejlesztés miatt, az egy autóra viszonylag gyorsan meglehet, hanem inkább a tuning alkatrészek miatt, azok elég lassan jönnek, viszont súlyos másodperceket jelentenek. Azért ne vegye el a kedved, nagyon jó kis játék.

(#1433) F-ECT$: vagy esetleg a most újdonság játékmódra az egy hétig tartó spéci event-re, ami most épp hegymászás. Gyémánt nélkül csak napi négy próbálkozás van. Persze lehet, hogy kezdőként ott nem lehet labdába rúgni, nem tudom ott is van-e olyan esélykiegyenlítés, mint a sima kupaversenyeknél.

[ Szerkesztve ]

(#1436) Scale válasza F-ECT$ (#1431) üzenetére


Scale
őstag

Én is tavasszal kezdtem, eleinte elég sokat játszottam vele és nem érzem magam nagyon lemaradva. Egyedül a legolcsóbb csomagot vettem meg én is a meccsek után commercial break megszüntetésére, ez valahol 500 forint alatt volt, teljesen megérte.

(#1437) F-ECT$ válasza Gubbba (#1435) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően nem vagyok türelmetlen, már megszoktam, hogy fél-egy év, mire f2p módon eljutsz egy adott játékban a top játékosok közelébe. Persze ehhez az is kell, hogy meglegyen a folyamatos fejlődés érzés, mert ha egy idő után csak agyatlan farmolássá válik a játék, akkor általában otthagyom a francba.

Egyébként a fizetéssel sincs gondom, azzal már inkább, hogy régebben 1-2e Ft-ért megkaptad a teljes értékű játékot, amivel mindent elérhettél, most meg hiába venném meg a legdrágább gem csomagot 12e Ft-ért (ami egy A kategóriás játék ára PC-re), az gondolom messze nem lenne elég az összes járgány maxolásához.

Dive ever, work never.

(#1438) Gubbba válasza F-ECT$ (#1437) üzenetére


Gubbba
tag

Igazából itt akár fizetés nélkül is megkaphatsz mindent, csak nem azonnal. A különböző pénzért vehető csomagokkal csak felgyorsítani tudod a fejlődést, de szerintem anélkül sem érződik lassúnak és nem válik unalmassá. Folyamatosan fogod javítgatni a legjobb időidet, akár egy tuning, akár egy új autó, akár csak a technikád csiszolódása miatt. Arról nem is beszélve, hogy viszonylag gyakran adnak ki újabb fejlesztéseket a játékhoz ahhoz, hogy ne váljon egysíkúvá. Amúgy hozzánk képest is vannak akik sokkal előrébb tartanak, és irreálisnak tűnő időket futnak, de nem biztos, hogy ezek "csak" fizettek egy csomót, szerintem simán hackelnek is jópáran.

(#1439) Freddycom válasza Gubbba (#1438) üzenetére


Freddycom
őstag

Amíg be nem jöttek ezek a tuning alkatrészek, előtte nekem már pár hónapot parkolóállásban volt a játék. Én ráuntam akkor.

(#1440) Gubbba válasza Freddycom (#1439) üzenetére


Gubbba
tag

Igen ott egysíkúvá vált kicsit, nekem is ott volt a mélypont, bár abba nem hagytam, de tény, hogy sok motiváció nem volt (fullos volt az összes járgány, csak a századokat farigcsálni meg unalmas).

(#1441) donmackó


donmackó
őstag

Ez most bug vagy feature?:

Csak mert nyomtam tovább a gázt, és lejött hátrafele. Mint ha mefordult volna az irányítás.

Release the cable hounds!

(#1442) donmackó válasza donmackó (#1441) üzenetére


donmackó
őstag

Nem mellesleg 2x is végig mentem a daily challenge-n, de valamiért nem jegyezte be az időmet.

Release the cable hounds!

(#1443) DigitXT válasza donmackó (#1441) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Felakadt a kerék, ritkán jön ki (itt) így, de előfordul. (Az irányítás nem fordul meg.)

(#1444) F-ECT$ válasza Gubbba (#1427) üzenetére


F-ECT$
titán

Most lett meg a Dune Buggy, és jobb időket megyek vele level 1-esként mint a level 22-es Super Jeep-pel. Ez a későbbi level szinteken változni fog, vagy csak nekem fekszik jobban a Buggy? (A Heavyweight mondjuk sokat jelent benne.)

Dive ever, work never.

(#1445) Gubbba válasza F-ECT$ (#1444) üzenetére


Gubbba
tag

A Buggy-nak brutál gyorsulása van, cserébe a végsebesség és a tank elég gyér. Az első kereket nem könnyű a földön tartani, a súllyal én még nem kísérleteztem. A Super Jeep nekem azért jött be eleinte, mert akkor még csak kb 3-4 autó volt a játékban, lehet, hogy most már simán jobb választás a Buggy helyette (viszonylag új), én egyelőre leginkább a hegymászós heti event miatt használom azt, mert szinte bármire felmegy. Megnéztem néhány pályán a legjobb időimet, a Buggy-val általában jobb időt tudok, mint a SuperJeep-pel (mindkettő fullos). Szóval ha jobban bejön, akkor érdemes a Buggy-t fejleszteni inkább. A bukókeretet hagyd a végére, attól gyorsabb nem lesz.

(#1446) DigitXT válasza F-ECT$ (#1444) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

A Super Jeep nálam egy béna kacsa: sohase szerettem... A legjobb időket
annak idején a Sports Car és a Monster tudta. A Super Diesel meg a stabil
második.* Aztán a Formula átvette a Sports Car helyét, de néha a Monstert
is veszélyeztette. A Buggy meg egy hegymászó vadállat: a Super Dieselnél
is jobb Adventure-re, csak sajnos a tankja nem bírja olyan jól, kifogyhat...:D

Buggyval még nem TT-ztem, szóval általánosságban nem tudom, hogy elég
gyors tud-e lenni, de szerintem inkább nem: mászik, de nem száguld.:R

*: mindenes, ami mindenhol elég jó, de jellemzően nem mindig a legjobb.:DDD

Szerk: Heavyweight? Nem értem, azt minek rakták a játékba. Fejlesztettem
persze, amikor úgy tűnt, hogy sose fogy el a pénz, de hiba volt: semmire se
jó szerintem, de ezek szerint az elején, amíg nincs tuning az autón segíthet.
(Fullos kocsin inkább árt, mint használ, mert ha nehezebben áll kerékre úgy,
cserébe amikor megteszi, akkor legalább hirtelen, és kezelhetetlen: elég lol.)

[ Szerkesztve ]

(#1447) Freddycom válasza DigitXT (#1446) üzenetére


Freddycom
őstag

Én is felnyomtam most lvl 5-re a buggy-n, de én sem értem, sokkal könnyebben felkapja az orrát induláskor, mikor kilő.

(#1448) donmackó


donmackó
őstag

A diamond 3 végén mi a boss level lényege? Mindig nyerek (nem nehéz mert az ellen kiesik a barlang előtt),de 1verseny után vége és az eredményem sem változik.

Release the cable hounds!

(#1449) Scale válasza donmackó (#1448) üzenetére


Scale
őstag

Hát elvileg csak meg kell verned és ennyi. Ha nem enged tovább akkor valószínűleg valami bug van ott :(

(#1450) F-ECT$ válasza donmackó (#1448) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is megvertem most egy bosst és engem sem engedett tovább.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.