Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Freddycom válasza Narxis (#149) üzenetére


Freddycom
őstag

Az internet világában semmi sem titok. ;]

Én eddig nagyon kevés madzsarral találkoztam, tulajdonképpen egynek a nevére emlékszem, Vilmos.

[ Szerkesztve ]

(#152) Narxis válasza Freddycom (#151) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én már többel találkoztam, ma valami Derox nevű volt, de volt szlovák vagy valami környező országbeli Tomi vagy Tamás... már nem emlékszem pontosan. Lehet csinálni kéne összefoglalóba egy listát vagy nem tom. Az a baj, hogy csak facebook-kal lehet barátokat felvenni.

Thanos was right.

(#153) Heisenberg69 válasza Narxis (#152) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Ez engem is zavar. Pláne, hogy nekem csak ilyen fake FB fiókom van a játékok számára...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#154) Narxis válasza Heisenberg69 (#153) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is az van. Jó lenne ha bekerülne a play games rendszer, nem is értem, hogy miért csak a cloud save került bele. :(

Thanos was right.

(#155) Heisenberg69 válasza Narxis (#154) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Szerintem csak idő kérése.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#156) Freddycom


Freddycom
őstag

Aztakurva, ezt a monster truckot indokolatlanul OP-nek érzem. :D

(#157) fery02 válasza Freddycom (#156) üzenetére


fery02
addikt

Mi az az OP?

Amúgy előző kérdésedre meg igen, karácsonyi ládákat nyitogattam csak.
Még nem költöttem el a milliókat, nem tudom, hogy kimaxoljam-e a monster-t, nem emlékszem már az előző részre, hogy várható-e vajon beláthatóbb időn belül (mondjuk az is igaz senki sem jövőbelátó) komolyabb gép a játékba a monster-nél.
Mondjuk a superjeep-nél szimpatikusabb, a turbó fejleszthetőség és a nagy kereket miatt, amivel sokkal puhábban lehet átkelni nagyobb és élesebb gödrökön.

[ Szerkesztve ]

(#158) Narxis válasza Freddycom (#156) üzenetére


Narxis
nagyúr

Amúgy azóta ezt tartom a legjobban "kipörgőbbnek", előtte a super jeep-re panaszkodtam de azon mintha visszavettek volna egy kicsit talán pont a monster truck miatt. A sportkocsival meg a legkönnyebb. Bár az meg néha nehezen tud átugratni a felsőbb szintekre és pont beleütközök. A monster truck szvsz nem olyan gyors de azzal meg simán átugratok ami azért kicsit fura. :)

Thanos was right.

(#159) Freddycom válasza fery02 (#157) üzenetére


Freddycom
őstag

Overpowered, szóval hogy nagy előnnyel indulsz egy versenyen, ha egy kellően feltuningolt monster truck-kal vagy.
Jobb gép mindig lesz, arra kár várni.

Én kezdetben ugye az alap jeep-pel mentem, azt ímmel-ámmal tuningoltam, de az első adandó alkalommal megvettem a sportot és abba fektetem a nyert coinokat. Vannak szar pályák a sporthoz, de egyelőre nem igen vannak vesztett versenyeim, összesítettben szinte mind megvan az első hely.

[ Szerkesztve ]

(#160) BiP válasza Freddycom (#159) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is így nyomtam, amint tudtam, megvettem a supert, azóta azzal tolom. Bénázni kell, hogy veszítsek.

(#161) Narxis


Narxis
nagyúr

BBarnusHD vagy Tomee néven játszik itt valaki? :)

Thanos was right.

(#162) 485


485
aktív tag

Megvettem a szörny csomagot. Én Rolcsi néven vagyok.

(#163) zeon.hu válasza 485 (#162) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vettem csomagot se :)
nick: z...

#?*@&!

(#164) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Legend lettem én is. Komolyan mondom szerintem a frissítés után sokkal gyorsabban lehet fejlődni. És van 850ezrem. :)

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#165) Freddycom


Freddycom
őstag

Nézzétek már meg légyszi, h a nevem mellett látjátok ti is a padlizsánt? :D 17. vagyok jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#166) zeon.hu válasza Freddycom (#165) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ott van :)

#?*@&!

(#167) Freddycom válasza zeon.hu (#166) üzenetére


Freddycom
őstag

Mert nem jelzi vissza, mikor beírom, csak verseny közben látszik.

Vki kérdezte is régebben, h h lehet. Szóval csak egyszerűen beszúrod (én a Google billentyűzetet használom) és leokézod

[ Szerkesztve ]

(#168) zeon.hu válasza Freddycom (#167) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmmm, most már nem látszik a listában a neved mögött.
Kellett volna csinálnom egy screenshotot az előbb.

#?*@&!

(#169) SpongyaBob válasza Freddycom (#167) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én kérdeztem. Nem tudok beszúrni a nevem után semmit sajnos, beilleszteni se illetve csak a karakterek látszanak.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#170) Freddycom válasza zeon.hu (#168) üzenetére


Freddycom
őstag

Én töröltem ki, nem akarok én padlizsánt a nevem mellé, csak kipróbáltam. :D

Spongyabob, de ha indítasz egy versenyt, ott már látnod kéne. Szóval ne kettőspont dét írj be mondjuk, hanem a már előre elkészített szmájlik közül válassz.

(#171) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ennél fentebb nem valószínű, hogy leszek :)

#?*@&!

(#172) szentkuti11 válasza zeon.hu (#171) üzenetére


szentkuti11
addikt

Gratulálok, nekem a legjobb helyezésem 17. volt, de pár napig nem nyúltam hozzá, és máris visszaestem a 42. helyre.

(#173) Freddycom


Freddycom
őstag

''HUN" még mindig egy gép. :D

(#174) 485 válasza zeon.hu (#171) üzenetére


485
aktív tag

Komolyan nyomod, ma nem nagyon játszottam, amikor meg igen, elvertek mint a szart, vissza csúsztam a 40-re.

(#177) 485 válasza zeon.hu (#171) üzenetére


485
aktív tag

259. vagy, kicsit megzavarodott a rendszer megint :D

(#178) zeon.hu válasza 485 (#177) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valami gond lehet, nálam pl semmit nem mutat.

#?*@&!

(#179) 485 válasza zeon.hu (#178) üzenetére


485
aktív tag

gond van, mert délelőtt nekem sem mutatta, utána behalt az egész, aztán most meg keveredik minden.

(#180) athomi


athomi
veterán

Uphill Cup-on utolsóként sikerült meghalnom, mégis én kaptam 0 pontot. Eddig úgy tudtam, hogy aki elsőként hal meg adott pályán az 0 pontot kap, aki másodikként az 1-et, és így tovább.

A másik meg, hogy az x-mas kupán a faszim már nem először valahogy a motor mögé, pontosabban az oldalához esett és nem akart felállni onnan, így toltam végig a pályát. Ez bug? :D

[ Szerkesztve ]

(#181) nepszter1


nepszter1
addikt

Mennyire online a cup?

(#182) Freddycom válasza nepszter1 (#181) üzenetére


Freddycom
őstag

Előre lefutott versenyek szellemautóit vetíti, nem valósidejű.

(#183) Narxis


Narxis
nagyúr

Jók az új jelmezek és a hozzájuk tartozó kocsi kiegészítők. :D

Thanos was right.

(#184) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Nektek se jelentkezik be a play sevice-be? Nme szeretném bukni a rankomat... vagy a FB is tárolja?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#185) Narxis válasza Heisenberg69 (#184) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem bejelentkezett.

Thanos was right.

(#186) BiP


BiP
nagyúr

Nektek szokott olyan lenni, hogy néha nem érzékeli, hogy nyomom a gázt?
Csomószor ezen buktam futamot vagy buktam orra egy ugrató után.
Gondoltam arra, hogy ha estleg nem a képernyő szélén nyomom a gombot,az nem tetszik neki , vagy esetleg telefonspecifikus lenne a jelenség? (nexus 5x)

(#187) 485 válasza BiP (#186) üzenetére


485
aktív tag

szerintem telefon, nekem is volt egy telcsimmel ilyen még az első részben

(#188) Heisenberg69 válasza Narxis (#185) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nagy nehezen nekem is. Azét ellenőrzöm sűrűn...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#189) csakany2001 válasza BiP (#186) üzenetére


csakany2001
senior tag

Nálam nincs ilyen,szintén N5X.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#190) Freddycom válasza BiP (#186) üzenetére


Freddycom
őstag

Nem töltés közben játszottál esetleg egy nem gyári töltővel? Akkor vannak telefonok, amelyeknek az érintőpanele megkerül olyankor

[ Szerkesztve ]

(#191) zeon.hu válasza Freddycom (#190) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

G Flex-en és P7-en is volt ilyen gondom a gázpedállal, akár töltőn volt, akár nem.

#?*@&!

(#192) BiP válasza Freddycom (#190) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem. Saját töltőjét használom amúgy, de olyankor nem is játszom vele.
Mindig amikor ilyen előfordult, mintha kicsit baloldalt nyomnám. (majdnem a next gombbal fedésben).
De a grafika szerint még a pedálon. (a lenyomott pedál viszont már kilóg alóla).
Szóval lehet, hogy csak túl szűkre van szabva a pedál érintési része, csak így nincs összhangban a grafikával.
És baromi idegesítő, amikor nézem, hogy nem megy a verda, vagy épp fejjel készülök landolni, hogy valami nem okés, és megint az a kib* gázpedál.

[ Szerkesztve ]

(#193) fery02 válasza Heisenberg69 (#184) üzenetére


fery02
addikt

Tárolja amúgy FB is a játékállást.

Szerk: Szívesen! Személyesen tapasztaltam. ROM újratelepítés után végül nálam csak a FB segítségével tudott visszállítódni a profilom. Először Google szinkronizációval szerettem volna megoldani, de az csak pörgette végtelenségig a "connecting" ablakot. Igaz a FB connecting sem ment pillanatok alatt és nem is elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#194) Heisenberg69 válasza fery02 (#193) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Szuper, köszönöm a jó hírt! :R :C

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#195) fery02


fery02
addikt

Azért én kicsit csalódtam a kifullozott monster-ben. Adventure versenyeken egyik helyszínen sem tudok jobbat menni 3xxx méternél.
Vagy nem megy fel emelkedőn vagy üzemanyag fogy ki. Az utóbbit még megértem, talán az múlik az ügyességen, de simán van ennek is olyan emelkedő, ami sok.

Ha már feljött témaként. Az első részben tényleg végtelenek voltak a pályák? A legjobb autóval (adott pályához legjobban illő) és ügyességgel van ott olyan, hogy tényleg akár a végtelenségig lehet menni?

(#196) zeon.hu válasza fery02 (#195) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én az egyes kupákban a pályák közötti autóváltás lehetőségét hiányolom.

#?*@&!

(#197) athomi válasza fery02 (#195) üzenetére


athomi
veterán

Én nem is látom értelmét adventurézni, bár a city és a mountain pályát nem váltottam ki.

A kupákban a trükközéseknek se sok értelmét látom a saját szórakoztatáson kívül, mert alig fizet értük.

(#198) fery02 válasza athomi (#197) üzenetére


fery02
addikt

Olykor vérfrissítésként is játszok néhány menetet Adventure versenyeken, egyúttal így próbára téve aktuális kedvencet is.

Trükközéseknek valóban nincs sok értelme, a backflip-eket szeretném leginkább gyűjteni, azt is csak achievement miatt.
Bár ha lesz itt is Moon pálya, akkor ott sec-perc alatt össze lehet hozni majd amúgy.

(#199) tejbele


tejbele
csendes tag

Az első részt nagyon eltalálták anno.😃

Üdv, Tejbele

(#200) Heisenberg69 válasza fery02 (#195) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Csak a fullos sportkocsi! :B

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.