Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) DJ. Ru$y válasza Scale (#1498) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nálam még mindig offos... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1502) Gaborz1 válasza DJ. Ru$y (#1501) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Már megy.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#1503) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#1425) üzenetére


F-ECT$
titán

Éééés. ~2 hét alatt meglett a Legendary 1 :) Ez elég gyorsan ment, de a járgányok persze még elég gatya szinten vannak...

Dive ever, work never.

(#1504) fery02


fery02
addikt

Titeket amúgy nem zavar a zombis versenyeken az, hogy a kamera időnként hol távolodik, hogy pedig visszaközelít? Tudom persze, hogy a zombik miatt csinálja, de így, amikor eltávolodik, akkor az autónk kikerül a képernyő szélére, pont arra a részre, ahol takarásban van az olyan játékközbeni kiírásoktól, hogy "Air time", Wheelie", meg ilyenek és akkor találd ki, hogy most fejre akar-e állni éppen szerencsétlen autód vagy nem. :D

Meg azzal is kezdhetnének valamit már, hogy adventure versenyeken, ha rükvercben megyünk és úgy fogy ki a benzin, akkor ne legyne instant "Out of fuel", hanem engedje akkor is továbbgurulni a járgányt, amíg az meg nem áll. Nem véletlenül haladok ugyanis olyankor rükvercben, már jó párszor simán fel tudtam volna úgy venni az életet mentő benzines kannát, ha nem lenne ez a hülyeség a játékban.
Fejlesztőknek hiába írok... eddig még egy levelemre sem méltóztattak válaszolni.
Esetleg valaki tőletek, akinek szoktak válaszolni, írhatja nekik javaslatnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#1505) DigitXT válasza fery02 (#1504) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

De bizony, a jobb szélén előre közlekedés, ráadásul feliratok alatt baromira zavar!
Akartam már többször is beírni, de mindig lusta voltam... (Ettől még így van.:R)

[ Szerkesztve ]

(#1506) fery02 válasza DigitXT (#1505) üzenetére


fery02
addikt

Mondjuk valahol sejtettem, hogy nem csak engem zavar a dolog. :)

(#1507) Gubbba válasza fery02 (#1506) üzenetére


Gubbba
tag

Eddig észre sem vettem ezt, mármint, hogy a feliratok pont kitakarják az autót. Most figyeltem rá és tényleg rohadt idegesítő, köszi szépen. :))

Amúgy most először fordult elő, hogy a napi 4 zombis menet mindegyikét megnyertem (jókor játszottam). :P

(#1508) fery02 válasza Gubbba (#1507) üzenetére


fery02
addikt

Akkor kár volt szólnom. :D

Az a 4/10 meg elég szép eredmény, csak nem te is Rally autóval nyomod?
Ma nálam is gyakoribb volt a nyerés (én a Buggy-val tolom), lehet ma pudingabb játékosokat fogtunk ki mindketten. :)

Ja meg egy kis bug, szintén a zombis meneteken. Olykor kiírja menet közben, az első néhány, könnyű safehouse-ig menő meneteken, hogy "New record". Az ne zavarja, hogy már kb századjára megyek végig azon a szakaszon sikeresen a héten. :P

[ Szerkesztve ]

(#1509) Gubbba válasza fery02 (#1508) üzenetére


Gubbba
tag

Annyira nem vészes csak akkor zavar ha eszembe jut. :)
Buggyval volt a 4 10es, a rally car még nem fullos. De van mikor 4-5 rally car is megelőz, szerencse is kell a gyengébb mezőnyhöz. Azért a 9esek stabilan mennek. A New Record is feltűnt csodálkoztam is rajta, hogy most mihez képest?
Én meg azt vettem észre hogy nem teljesen realtime a halloweenes event. Véletlenül 5mpcel a lejárat előtt nyomtam a join-ra és kb 2 percem volt próbálkozni. Az utána jövőknél már 2perc körül járt az óra mikor join-oltam de megadta a teljes időt próbálkozni.

(#1510) DigitXT válasza fery02 (#1508) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

A Zombie Land és Zombie Hill pályákon írja ki pontosan 400 méternél. Mindig.
Bughalmaz.:))

(#1511) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az mitől lehet, hogy az autó néha elakad tök síknak tűnő úton 1-1 ugratás után? Bug, vagy csak én nem látom, de van ott valami kis "úthiba"?

Dive ever, work never.

(#1512) DigitXT válasza F-ECT$ (#1511) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Sajnos ez inkább bug.:( Néha meg kifejel a pilóta az alvázon, és bukta van.:DDD

(#1513) F-ECT$


F-ECT$
titán

Közben az eventen 240 tallérnál (?) tartok, és még van 3 nap, azaz költés nélkül ~320-ig jutok el. Ez azt jelenti, hogy kb 9x kellene jegyet vennem. Vajon így megéri a 180 gemet az a láda?

Dive ever, work never.

(#1514) DigitXT válasza F-ECT$ (#1513) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ha szeretnél csontvázként versenyezni, akkor mindenképp.:R
Amúgy valami 25000 coin volt benne, szóval matematikailag nem.

(#1515) zeon.hu válasza DigitXT (#1512) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van még más is, tegnap kiesett a sofőröm a pálya elején, de engedte befejezni :DD

#?*@&!

(#1516) Scale válasza zeon.hu (#1515) üzenetére


Scale
őstag

Szerintem csak beleült az alvazba, szóval igazából nem esett ki :D

(#1517) zeon.hu válasza Scale (#1516) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kirepült.
Meg akartam osztani, csak jól el felejtve. 20 mp alatt :)

#?*@&!

(#1518) Scale válasza zeon.hu (#1517) üzenetére


Scale
őstag

Ja akkor nem szóltam :D
Nálam olyan szokott lenni egy nagyobb ugratás, esés után hogy valahogy a soforom az alvazba beleepul és nem is látszik nagyon a volannal. Aztán ha megint nagyobbat mereszelek esni akkor meg meghalok mert alulról kiesett a soforom. :D

(#1519) Freddycom válasza Freddycom (#1489) üzenetére


Freddycom
őstag

Juhé, első helyezett vagyok! :D

(#1520) F-ECT$ válasza Freddycom (#1519) üzenetére


F-ECT$
titán

Az én messze nem maxos járgányommal elért eredményeit inkább be se írtam.

Mondjuk szerencsére az ellenfeleket is úgy válogatta, hogy volt lehetőségem 9-10 coinokat is nyerni.

Így végül 6 plusz befizetéssel meglett az 500-as láda, ami már csak a gyémánt -> gold váltás miatt is megérte volna, de voltak benne egyéb cuccok is.

Viszont ahogy látom, ez a jumpos event nem annyira fekszik a homokfutónak.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1521) Freddycom válasza F-ECT$ (#1520) üzenetére


Freddycom
őstag

A long jumpon én a super dieselt szoktam használni, coin boost 2-es, overcharged 4-es és szárny 13-as szinten. Most sikerült 4-szer 10 érmet szerezni, de ez a szerencsén is múlik h kikkel dob össze a játék, milyen poolba kerülsz.

(#1522) expander válasza Freddycom (#1519) üzenetére


expander
senior tag

Chase - 1199
Cliff - 782
Land - 1811
Mountain - 848
Hill - 1108

;]

(#1523) Freddycom válasza expander (#1522) üzenetére


Freddycom
őstag

Messziről jött ember azt mond, amit akar. :D

(#1524) Scale válasza Freddycom (#1519) üzenetére


Scale
őstag

Grat :DDD

Terveztem mindig hogy lementem az eredményt, de a lustaság nagyobb úr volt :U

(#1525) DigitXT válasza Freddycom (#1521) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Na igen, a jó öreg MF...:))

(#1526) expander válasza Freddycom (#1523) üzenetére


expander
senior tag

(#1527) Freddycom válasza expander (#1526) üzenetére


Freddycom
őstag

Elhiszem én, elvégre mit nyernél rajta, hogy ha ennek a játéknak az eredményeivel ferdítenél. :D

(#1528) expander válasza Freddycom (#1527) üzenetére


expander
senior tag

naprol napra nagyobb az e-peniszem !! :DD

(#1529) Freddycom válasza expander (#1528) üzenetére


Freddycom
őstag

Jó ennyit tényleg nyernél rajta, jogos. :D

(#1530) expander válasza DigitXT (#1525) üzenetére


expander
senior tag

bitch please ;]

(#1531) Scale válasza expander (#1530) üzenetére


Scale
őstag

Tuti ott a bal felső sarokban az a piros valami a csalás :DDD

(#1532) expander válasza Scale (#1531) üzenetére


expander
senior tag

az valami gyari beepitett samsung progi, amivel le lehet tiltani az elolapi gombokat jatek kozben, igy nem dob vissza a fokepernyore teljesen random idopontokban, pont a leheto legjobbkor :D

(#1533) Gubbba


Gubbba
tag

Variáltak a ládákon is, mert nincs 500-as, csak 10-25-100-200. Így bőven elég lesz az egy hét végignyomni gyémánt nélkül. Azt nem tudom, hogy a 200-as az megegyezik-e a korábbi 500-assal, mindenesetre úgy látom ugyanazt a ruhát adja, ami már megvan az első Long Jump eventből. Lehet csak szerencsém volt, de az első 4-es próbálkozásból 39 pont lett, kicsit könnybbnek tűnt.

(#1534) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mindenki diesellel nyomul itt, miket tesztek fel?

Dive ever, work never.

(#1535) Freddycom válasza F-ECT$ (#1534) üzenetére


Freddycom
őstag

A képek alapján mindenki ugyanazt. :D Overcharged turbo, szárny, és coin boost.

(#1536) DigitXT válasza Freddycom (#1535) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ahol az jobb, ott én wheelie boost... Rövid nekifutós pályán esetleg fume...:D
(Van ahol az OC nem tud megfújni, ott marad még egy választás, szabadon.)


Szerk: sajnos a szárny must have, így kevesebb kombó használható ki...:R

[ Szerkesztve ]

(#1537) F-ECT$ válasza DigitXT (#1536) üzenetére


F-ECT$
titán

No meglett a 200-as láda ráköltés nélkül, viszont az új eventen az 500-as eléggé elérhetetlen nélküle.

Dive ever, work never.

(#1538) Scale válasza F-ECT$ (#1537) üzenetére


Scale
őstag

Ha jól látom ez az új event egy sima time trial, mintha mennél egy unranked kupának egy pályáját. :U
Itt én se fogok rágyúrni szerintem az 500-asra, aztán majd kiderül az event utolsó napján, hogy hogy állok.

(#1539) F-ECT$ válasza Scale (#1538) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha jól látom, akkor 1 hetes, ergo 7x40 = 280 a max, amit szerezni tudsz.

Dive ever, work never.

(#1540) Scale válasza F-ECT$ (#1539) üzenetére


Scale
őstag

Ja, hát én ilyen 35-el számoltam pesszimistán amúgy. Max úgy 100 gyémántot szánnék rá pluszba, ami meg 5 menet, az az így ezzel sem sanszos, hogy meg lenne az 500-as, de majd kiderül :K

(#1541) Gubbba válasza Scale (#1540) üzenetére


Gubbba
tag

6 újratöltés, azaz 120 gyémánt alatt sehogy sem lehet megúszni, még akkor sem ha végig 10 pontos meneteket csinálsz (ami szerintem kb. lehetetlen), de akkor is meglehet ennyiből ha legalább 32-szer megvan a 10-es a többi pedig 9-es. Viszont ha a 9-es megy stabilan, akkor is elég lehet 7 újratöltés, azaz 140 gyémánt. Mondjuk ehhez max 4db 8-as "csúszhat be", azért ez már reális szerintem. Nem rossz ár ez egy legendary ládáért.

Érdekes amúgy az új event, ilyen még nem volt. A megszokott pályákon van 3 perced, hogy a leggyorsabb legyél. Ennyi idő alatt nemigen fogok azzal szenvedni, hogy hangolgassam a formulát. A nem teljesen fullos rally car-ral simán megvolt a 4x9 pont első nekifutásra, nekem ez elég. A rally car-ral amúgy már sok helyen megdöntöttem a korábbi formulás időimet, és nem kell a leszorítóerő meg a felfüggesztés hangolásával szarozni, úgyhogy ebben az eventben (max néhány spéci pályát leszámítva), szerintem a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#1542) Scale válasza Gubbba (#1541) üzenetére


Scale
őstag

És amúgy az itt megszerzett idő "jóváíródik" a rendes pályán is? Szóval ha mentél rekordot akkor az a pályához hozzácsatolódik?

(#1543) Gubbba válasza Scale (#1542) üzenetére


Gubbba
tag

Ez jó kérdés. Azt, hogy az adott pályán mennyi a rekordod azt sajna nem látod az event közben. Pedig jó lenne ha kiírná viszonyításképp, hogy mennyit tudtál már azon a pályán és főleg melyik autóval (ha a beállítást is kiírná az lenne a legjobb :), ezt amúgy a sima time trial módnál is nagyon hiányolom). Gyanítom, hogy az első 4 próbálkozásból egyik sem volt saját rekord, így ezt nehéz megmondani.

(#1544) DigitXT válasza Scale (#1542) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nem.

(#1545) F-ECT$


F-ECT$
titán

Buggym maxos lett (kivéve a rács). Mit érdemes most húzni figyelembe véve azt, hogy az eventeken is szeretnék jól szerepelni? Diesel, rally a 2 jelöltem.

Dive ever, work never.

(#1546) Scale válasza F-ECT$ (#1545) üzenetére


Scale
őstag

Jók a jelöltek :K
Én most a rally-t húznám, bár a super dízel meg tényleg a mindenes, mindenhova jó, adventure-re is. Bár ha már a buggy maxos akkor azt lehet használni minden adventure pályára elég jól.
A rally talán jó választás lehet, de jó ha tudod mielőtt belekezdesz, hogy bazi drága. :U

(#1547) F-ECT$ válasza Scale (#1546) üzenetére


F-ECT$
titán

A sports car milyen egyébként? Vagy nem annyival olcsóbb, mint amennyivel rosszabb?

Dive ever, work never.

(#1548) Scale válasza F-ECT$ (#1547) üzenetére


Scale
őstag

Amióta kijött a formula azóta nem nagyon láttam hogy valaki sport kocsival ment volna. Akkor már inkább a formula, sokkal jobb és szinte mindenhol veri a sportot.

(#1549) athomi


athomi
veterán

Halihó! Rég jártam erre. :)

Igaz hónapok óta nem játszok, de megy vissza garanciába a telefonom és azt szeretném megkérdezni, hogyan tudom a meglévő profilomat megtartani, amit majd visszamentek az új telefonra?

Csak egyszerűen kössem össze a fb-kal vagy a gmail-es fiókkal és menni fog?

[ Szerkesztve ]

(#1550) SpongyaBob válasza athomi (#1549) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Fb fiók simán elég :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.