Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Én az első részét is imádom a mai napig, az összes elérhető jármű megvan, mind kimaxolva. Remélem ez is jó lesz, és tetszeni fog.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#2) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hát őő megkaptam, hogy az én androidom elvault. Annyira még sem érdekel a játék :D.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) BiP


BiP
nagyúr

"A grafika nem változott sokat"
Akkor nem ugyanazzal az első résszel játszottunk :)

(#4) #65388800 válasza Enigma1945 (#1) üzenetére


#65388800
törölt tag

Akkor jó sokat toltad azt a játékot :DDD Van pár pálya benne. Most kezdtem vele újra játszani. Ha tudom, hogy van 2 akkor inkább azt szedem le és nem szenvedek megint azzal, hogy feltoljam a korábbi szintre :D

Meg amúgy is köszi a tesztet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Miért nincs benne Play Games? Miért csak ezt a mocsok facebook-ot erőlteti?

Thanos was right.

(#6) #65388800 válasza #65388800 (#4) üzenetére


#65388800
törölt tag

ja és windowsra várható? A korábbi megjelent és pontosan ugyan az volt mint android verzió. Vagy esélytelen? :(((

(#7) szentkuti11 válasza #65388800 (#6) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos sehol sem említették, így a közeljövőben nem valószínű.

(#8) szabieable


szabieable
aktív tag

Hát nekem magyar store esetén iOS alatt nem elérhető :( az első rész igen... várok akkor türelemmel

(#9) Limpii922


Limpii922
csendes tag

S7 edge jól fut.
Bár érdekes lenne ha nem :D

(#10) juhasz22 válasza #65388800 (#6) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Ha meg is jelenik valószínűleg jókora csúszással. Windows Mobile-t sajnos a gamelofton kívül nem sok fejlesztő támogatja.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#11) Phülöp válasza Enigma1945 (#1) üzenetére


Phülöp
addikt

Magam is így állok, plusz be van tárazva egy veret pénz, hogy a következő frissítéssel (ha lesz egyáltalán) érkező járgányra és pályára már ne kelljen gyűjtögetni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#12) fery02


fery02
addikt

Van benne felhőmentés?

Látom, hogy az első rész Play leírásában ott van a felhő szimbólum (bár mikor régebben játszottam vele, akkor még nem volt felhős), de itt ennél az új résznél egyedül a Play Games kliens ikonját látom, ami ugye nem jelenti még azt, hogy felhőbe kell mentenie a játéknak.

(#13) ollie válasza fery02 (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyelőre a Play Games ikonja is csak tévedésből van ott, mert a játékban nem lehet belépni a play-re. Facebookra viszont igen, így esélyes, hogy ott tárolja a mentést.

***

(#14) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Az első része nagy kedvenc volt, már települ is a kettő. :C

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ha már ennyire dicséritek, meglesem.

(#16) BeastMode


BeastMode
őstag

Az első másfél óra játék után felb@szott.
Na nézzük, hogy a második rész ezen változtat-e:D

(#17) Mokó


Mokó
aktív tag

Szent atya Úr Isten,az első részbe' nem tudom hányszor 100 órát tettem melóhelyen,éjszakásban,mikor egyedül voltam.....Nem a legjobb játék de az időnek mennie kell....meg Hungry Shark,beach Buggy stb 3-4 évvel ezelőtt....

(#18) fery02 válasza ollie (#13) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm!

(#19) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

jaj mennyi unalmas tanórát nyomtunk vele anno :)

(#20) 600700


600700
senior tag

Omg mekkora cucc volt az elso resz is... tobb szaz ora ment el vele az eletbol😅😅

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#21) vilmose33


vilmose33
őstag

Jó játék lett! Vigyázat függőséget okozhat! :Y

A jövő most van

(#22) #21346560 válasza BiP (#3) üzenetére


#21346560
törölt tag

No igen!

(#23) rdt89


rdt89
addikt

Első részébe több száz órát öltem, valami hihetetlen hangulatos volt. Nem is tudtam, hogy van második része, így már kötelezőnek érzem kipróbálását. :)

(#24) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Na igen ehhez kell a 8 magos Snapi 820 meg a 6 giga RAM :D

(#25) ollie válasza =Mentor= (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

4 magos az S820.

***

(#26) Phülöp válasza =Mentor= (#24) üzenetére


Phülöp
addikt

821 lett, maradhat?
:D

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak.

(#27) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Szedem én is.

(#28) kicsako


kicsako
őstag

Elso reszevel is rohadt sokat toltam, most reggel leszedtem ezt is mindjart silver3-ban jarok.
Eddig sima gyozelem az osszes meccs(leszamitva amikor p2w ellenfelet dob).

(#29) pető bá'


pető bá'
őstag

a cikk utolsó előtti mondata.. kicsit hosszú és érdekes lett :DDD

az első résszel nem játszottam, de ebbe sikerült már 4-5 órát beleölni.. szeretem az ilyen egyszerű de versenyzős, ügyességi játékokat :)

"... and I hope you have a great day!"

(#30) wlandroid


wlandroid
tag

Nálatok is random fagyogatnak a szerverek?

(#31) kicsako válasza wlandroid (#30) üzenetére


kicsako
őstag

Kb. 1 oraja probaltam nekem is sz*r volt.

(#32) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Silver II-be vagyok, és kezd unalmas lenni. Ugyan azokon a pályákon, ugyan úgy kell végigmenni. Ennyi lenne a game? Persze úgy, hogy egyre lasabban lehet annyi xp-t gyűjteni, hogy köv szintre ugorj...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#33) kicsako válasza Heisenberg69 (#32) üzenetére


kicsako
őstag

En ma par ora alatt feljutottam goldba, de tenyleg eleg unalmas. Valszeg folyamatosan jonnek majd a frissitesek mint az elso reszhez es nem leszunk ennyire szukeben a palyaknak.

(#34) Random DS válasza juhasz22 (#10) üzenetére


Random DS
kezdő

Sajnos van benne valami :/ Na de ha UWP lenne, mehetne wines tabokon / 2in1-okon is, ami azért egy nagyobb szegmens, szóval van még remény. Addig is, pont ezekért rendeltem be egy iPad Air 2-est cégesbe :D Csak érne már ide :D

(#35) ProEvoFan válasza Limpii922 (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Samsung Ace 4en is tökéletesen fut.

(#36) Narxis


Narxis
nagyúr

Max-ra fejlesztve a járgányt nagy gáznál feldobja az elejét. Ezt azért nem kéne erőltetni. Nyilván nehezítésnek volt berakva csak az ember nem azért fejleszti max-ra, hogy aztán még nehezebb legyen.

Thanos was right.

(#37) Zap-Em


Zap-Em
tag

Snapi 600-al 1920*1200-ban, megy mint a vaj. Jó kis game.

(#38) dlaj


dlaj
őstag

Ennek a játéknak a varázsa (szerintem) abban áll (az első résszel szemben), hogy a kis versenyző fölé kiírja a nickemet, és ott a piros-fehér-zöld zászlócska.
Hát nem tudom, ki hogy van vele, de én óriási vágyat érzék arra, hogy legyőzzem a brit és germán versenyzőket. Ez egyelőre csak az első két pályán ment, de ha lesz időm gyakorlok.

(#39) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sajnos tényleg tök unalom a játék pár óra után. Az első részben tolerálható lassúsággal lehetett gyűjteni a pénzt, hogy fejlesszük a járgányt, újakat vegyünk, és pályákat unlockololjunk. Itt alig lehet ahhoz képest pénzt keresni.

***

(#40) pető bá' válasza ollie (#39) üzenetére


pető bá'
őstag

Szerintem arra próbáltak figyelni a fejlesztők, hogy csak baromi sok idő befektetésével lehessen (viszonylag) gyorsan haladni a játékban.. De nem tagadom, engem is idegesít, hogy alig lehet pénzt szerezni. Kb időmérő futamokat kell játszani, ugyanazon a pályán egyre jobbnak és jobbnak lenni, azonos, vagy kicsivel jobb járgánnyal. Én a saját időeredményeimmel versenyzek.. De majd a frissítésekkel biztosan alakul a játék :)

"... and I hope you have a great day!"

(#41) BiP


BiP
nagyúr

Ma este az unalmas vonatúton akartam vele játszani. Cup-okat, mert az Adventure nem valami izgi. Erre -Waiting for other players - majd homokórázik, sokáig, míg meg nem untam. Sok próbálkozásra végig ez.
Net volt, tehát nem ez a gond. Itthon megnézem, tök ugyanaz. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#42) csakany2001


csakany2001
aktív tag

Jó kis játék,az első résszel először 2013-ban játszottam és akkor még más nagyobb cím nem nagyon volt szóval rengeteg órát beleöltem(összes autó és pálya megvolt).
Bár most már 1-2 kör után megunom.
A 2. résznek jobb a hangulata,a multi nagyon jó(most Silver 2-be vagyok)és valóban van mit fejleszteni benne(robogóval vagyok és hiába erősítem a tapadást egyszerűen nem változik,kevés a pénzszerzési lehetőség és a pálya).

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 11, O+N100

(#43) Freddycom válasza wlandroid (#30) üzenetére


Freddycom
őstag

Igen, egyelőre elég fostalicska a szerverek megbízhatósága. Többször kidobott versenyből.

[ Szerkesztve ]

(#44) Pttypang


Pttypang
veterán

A jatek addiktív, rendkivul addiktív jatek, egyebent pedig addiktív. Ja es addiktív.
Remek.

Everybody lies.

(#45) pingwinharco


pingwinharco
csendes tag

magyar appstoreban elérhető ?
u.i: még mindig nem :(

[ Szerkesztve ]

(#46) SpongyaBob válasza BiP (#41) üzenetére


SpongyaBob
veterán

igen, nálam is ugyanez volt tegnap. Ma viszont már jó. :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#47) fery02


fery02
addikt

Tegnap éjszakás műszakban alkottam és feltúrtam magam WC-ben az arany után következő rang második csillagjára.
Nem tudom hogyan csinálja, hogy nehéz abbahagyni annak ellenére, hogy unalmassá tud azért válni. :)

Aminek örülnék az az lenne, ha el lehetne dobni ládákat. Például most mindhárom slot-omban csak általános láda várakozik, amiket vagy kivárok vagy gem-et pocsékolok rájuk. Arany ládáktól meg addig veszik el a helyet. :/

[ Szerkesztve ]

(#48) GoTReX


GoTReX
őstag

Elasto Mania is that you? ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#49) McSico válasza SpongyaBob (#46) üzenetére


McSico
senior tag

Jól megfertőztél a gémmel :DD

(#48) GoTReX
Az még de kemény lenne. :)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#50) zeon.hu válasza GoTReX (#48) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az az, ami hiányzik droidról.
Nem is értem, miért csak win és ios verzió van belőle.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.