Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d@vee


d@vee
őstag

Nem is vészesen sok telefon :D Én egy időben csereberéltem, meg mikor hogy volt pénzem, úgy szerkáltam a mobilokat. Gyorsan összeírom, csak nagyjából, de nem pontosan időrendi sorrendben:
Nokia 3210
Samsung E250
Sony Ericcson K700i
Motorola valamilyen flipfón
Huawei u8500
(első androidosom, akkoriban 30 körül lett véve, én meg második héten betörtem a kijelzőjét)
Alcatel One Touch Fire (Firefox OS-es teló, tiszavirág életű próbálkozás)
Sony Xperia x10 Mini Pro (brutál sok GBA és NES emut toltam rajta a billnek köszönhetően)
Nokia N97 Mini
Alcatel OT995
Iphone 3GS
Samsung Galaxy Mini 2
Sony Xperia U
Huawei Ascend Y330
Huawei Ascend Y550
Blackview BV2000
LG Leon 4G
Doogee F3 Pro
Huawei Ascend P7
Vernee Thor
Xiaomi Redmi Note 4
béhúsz
Jelenleg tesóm leselejtezett Huawei P10 Lite mobilját használom, de a Xiaomi utódját már kiszemeltem, csak a megjelenésre várok.
Egy telefon kimaradt a leírásból, mert egész egyszerűen nem jut eszembe mi volt az. Még anno valamilyen ratyi TESCO-s "okos"órát adtam érte, amit 4K-ért vettem, a telefont meg egy hét után egy tizesért passzoltam tovább :D

[ Szerkesztve ]

Ja

(#2) hhenry válasza d@vee (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem pár gombos kimaradt de azokra vagy nem emlékszem vagy csak rövid ideig voltak meg

[ Szerkesztve ]

(#3) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nem rossz lista, nálam így nézett ki:
Sagem MW3026
Siemens C60
Nokia 5200
Sony Erricsson Xperia X10 Mini
Apple iPhone 5S
Sony Erricsson Xperia Mini Pro (rövid ideig, iPhone mellett)
Nokia Lumia 930
Sony Xperia Z3 Compact
Doogee X5 Pro (pár napig, miután megmurdált a Sonym)
LG G5
Samsung Galaxy S9+

(#4) hhenry válasza mg1992mg (#3) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem az LG valamiért utána már nem vonzott

(#5) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Elgondolkodtató,hogy egy(egy???) viszonylag drága készülék alig egy/másfél évet bírjon csak.Tényleg,nem lehet normális telefont gyártani? ;]

(#6) hhenry válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


hhenry
őstag

Igazából az s8at szét hajtottam teljesen az s9-ből szeretnék kihúzni 1,5-2 évet

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép lista, jó és kevésbé jó telefonokkal. A P8 Lite gyárilag hibás, az antennái megadják magukat (BT és wifi), illetve az i6nál meg annyi a baki, hogy felesleges még csak leírni is (mégis abból kelt el eddig a legtöbb).

Én nem írom le, milyen telóim voltak és vannak, nem untatok vele senkit. De más listáját szívesen olvasom.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) hhenry válasza janeszgol (#7) üzenetére


hhenry
őstag

P8-nál én is olvastam ezeket de amig nálam volt ilyen problémám nem volt

(#9) DrBubo77 válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


DrBubo77
addikt

Attól függ, ki hogyan használja. Az én S8+ készülékem is másfél éves és semmi baja. Pedig egy évig a kamasz lányom használta és ő azért ejtette már el.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10) Rison77


Rison77
senior tag

Én elég "korán kezdtem az ipart. Általános iskola 4. évi ballagásra kaptam meg a szinte mindenki által álmodott frissen megjelent Nokia 3410-et aminek még mindig megvan az eredeti doboza nokia club kártya stb, a készülék már nem tudom hova került :D Éjjel nappal ment a space impact természetesen, logo -csengőhang szerkesztés.

Ezután megindult a robbanás az iparban. Színes kijelző, kamera. 2004-ben hozzám került egy Nokia 6600. Hatalmas színes kijelző 0.3 MP kamera, nem is kellett több.

1 évvel később 8. ballagási pénzemből jött az upgrade a vágyam egy Sony Ericsson W800 volt, jöttek a reggeli buszos túrák középsuliba, tökéletes választás lett volna 512mb-os tárhely, mp3 kezelés, egyben megoldottam volna a telefon és a kis mp3 stick lejátszó kiváltását. :D Sajnos nem jött össze, maradt a 6600 amíg ki nem lehelte a lelkét 2 évre rá, viszont akkor jött a nagyágyú atombiztos 6300. 16M szín kijelző, microsd, Ezt egészen 2011-ig nyúztam. Ezután konstatáltam főiskolai padtársaimat elnézve, hogy bizony az új nagyágyú okostelefonok mennyire hatékonyak a dolgozatírásokhoz ^^ Így hát 2011-ben beléptem ebbe a korszakba én is egy Samsung Galaxy S2-vel. Eszméletlen nagy ugrás volt, a hatalmas kijelző , gyorsaság, elég hamar belerázódtam, hetente váltogattam a romokat rajta nem nyugodtam. 1 év után alábbhagyott a láz, szép csendben használtam a mindennapokban.
Egészen 2017-ig bírta, legalább is én, kis frissítésre volt szükségem, mert eléggé megnőttek az erőforrás igényei az egyes programoknak stb. Így nyugdíjaztam egy Galaxy S7 Edge-re. Azóta is azt nyüstölöm, remélem még pár évig.

(#11) JasL


JasL
senior tag

Alcatel 300, Nokia 5510, 6320 majd 6320i, E65 majd E66, Samsung Omnia 7, Lumia 800 majd 920, Samsung S6, S7, S8 és most iPhone XR. Úgy érzem mindig jó telefonjaim voltak adott kornak megfelelően, nem éreztem őket szarnak (bár S8 retinaolvasója rettentően lassú volt, ez megmaradt).

(#12) Reverend


Reverend
tag

Húha!

Motorola Flare
Nokia 2110i
Nokia 3110 (nem a classic!)
Nokia 5110, párhuzamosan Motorola d160 (elemekkel is működött)
Siemens C45 (vagy előbb ez, aztán az 5110 :F )
Itt volt még valami Nokia szerintem :F
Nokia 6610
Motorola MPX200 (The Best! Ez az egyetlen telefon, amit azért cseréltem le, mert elromlott :) )
HTC S310
HTC Touch Pro
HTC Desire HD
Itt még valami Androidosnak kellett lennie, de ha agyon ütnek, se jut az eszembe. :)
Nokia Lumia 520
Nokia Lumia 530
iPhone 5s
iPhone 8 plus
iPhone Xr

Ezeken felül azt hogy családilag mennyi telefont láttam, bütyköltem, használtam, azon felül fejlesztőként mennyin teszteltem, azt képtelenség felsorolni :D

[ Szerkesztve ]

(#13) DeltaPower válasza mg1992mg (#3) üzenetére


DeltaPower
őstag

Sagem rulz :) Nálam így nézett ki az eleje:

MC930
MW3020
MY X3-2

(aztán 2005 óta csak Samsungok)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#14) South Velen válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


South Velen
addikt

Samsung nem nagyon tud mostanában. Vagyis inkább nem akar.

Ha szerencséd van és a hardver bírja, akkor az update csökkent pl. az üzemidőn.

[ Szerkesztve ]

(#15) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Csak amire emlékszem, mert sok volt:

Ericsson GA628
Motorola V2288 (ebben már volt FM rádió)
Alcatel One Touch Easy (a kihúzható antennás)
Siemens C45 (szappanka)
Nokia 3510
Sony Ericsson K320 (első multimédiás telefonom)
Sony Ericsson P800 (első okostelefonom)
Nokia 6510
Samsung L700
Sony Ericsson W910
Nokia E61, E60, E65
Sony Ericsson K800
Nokia 7650 (totális retro hangulat)
Nokia 6131
Sony Ericsson P990
Vodafone 355 (egyszerű volt, de a qwerty-jét imádtam)
Nokia Lumia 520 (2014-2018, kék halál, de a rendszer újratelepítése óta ismét működik)
Prestigio Muze F1
Nokia 2.1 és Lumia 925

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) South Velen


South Velen
addikt

Szerintem legalább 10-et kihagyok, de itt a listám (zárójelben az osztályzat, hogy mennyire szerettem)

Ericsson A2618s (4)
Nokia 3330 (ellopták) (5)
Nokia 3310 (4)
Siemens C55 (4.5)
Nokia 3410 (4)
Sagem myc2 (2)
Siemens M65 (3)
Motorola E550 (4)
Nokia 6230i (4.5)
Motorola L6 (3.5)
Nokia 6670 (3.5)
Nokia 6230 (3.5)
Samsung D600 (4.5)
Samsung E250 (3.5)
Samsung D900i (4)
Samsung E950 (5)
LG KM900 Arena (5) - ez majdnem 2 évet kibírt nálam!
Samsung Galaxy S (4)
Samsung Galaxy SL (3)
Samsung Galaxy S3 (4)
Samsung Galaxy S Advance (3)
Samsung Galaxy S4 Mini (4)
Huawei P6 (5)
Xiaomi Redmi Note 1 (5)
Nokia Lumia 735 (0)
Allview Soul Mini valami (legvéknyabb okostelefon volt) (3)
LG G2 (4)
LG G3 (3)
LG G2 (másik) (4)
Meizu m1 Note (4)
Meizu mx4 (3)
Huawei ascend g7 (5)
Huawei P7 white (4)
Huawei Mate 7 (3.5)
Huawei P7 black (4)
Huawei G620s (4)
Samsung Galaxy Ace 4 (4)
Meizu M2 Note (3)
Xiaomi Mi 4C (5)
Huawei P9 Lite (4)
Leeco lemax 2 (3)
Huawei Mate 8 black (5)
Xiaomi Redmi 4 Prime (5)
Cool1 by Leeco (2)
Samsung Galaxy S7 Edge (4)
Xiaomi Redmi note 4 (4)
Huawei Mate 10 Lite (4)
Xiaomi Mi Max 2 (4)
Huawei Mate 8 (white) (4)
Xiaomi Redmi 5 Plus (4)
Meizu Pro 6 Plus (2)
Xiaomi Redmi Note 5 (4.5)
Xiaomi mi a2 (2)
Honor play (4)
Xiaomi Mi8 (4)
Honor 8x (3-4)
Xiaomi Mi Mix 2 (4)
Xiaomi Mi Max 3 (4)
Asus Zenfone 5 (4-5)

(#17) mg1992mg válasza hhenry (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem majdnem 2 évig megvolt a G5-öm, 1-2 apróságot leszámítva nagyon jól elvoltam vele, és hálisten a bootloop-ot se sikerült megnyernem magamnak. Sajnos azóta új tulajnál van, de már ők nem nagyon használják, bekapcsoló gombja szépen megadta magát

@DeltaPower

Szerettem a kis MW3026-om, nagyon sokáig megvolt.. Megfogott nagyon a külseje is. MW3020 eléggé hasonlít rá. Mondjuk.. Számozásból ítélve.. :D

(#18) hhenry válasza South Velen (#14) üzenetére


hhenry
őstag

Hát azért az túlzás,hogy nem nagyon tudd üzemidő valóban gyenge de simán ver egy iphonet

(#19) hhenry válasza mg1992mg (#17) üzenetére


hhenry
őstag

G5 volt az egyetlen ami tetszett utána

(#20) hhenry


hhenry
őstag

Grand prime ellopása érdekel valakit?

(#21) South Velen válasza hhenry (#18) üzenetére


South Velen
addikt

A megvalaszolt hozzaszolassal egyutt ertelmezendo.

Nem nagyon tud tartos telefonokat gyartani. Vagy inkabb nem akar.

Tudasban az elen jarnak.

(#22) hhenry válasza South Velen (#21) üzenetére


hhenry
őstag

:R

(#23) DrBubo77 válasza hhenry (#20) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha érdekes, meséld el!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#24) janeszgol válasza hhenry (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekel! Bocsi elfelejtettem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Heh, hát nekem nem volt sok az elmúlt 20 év alatt...

Nokia 3210 / Siemens C35 (nővéremmel cserélgettük egymásét :D)
SonyEricsson T200
Nokia 3100
Nokia 3110c
Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S II
Motorola Moto X 1st gen
Google Nexus 6P

A 3110c volt nálam az első megváltás, hisz volt rajta USB, meg kis jack, s a 2 GB-os microSD-re elég sok 320 kbps mp3 ráfért. Jó kis univerzális kütyü volt. Jó, netezni nem nagyon lehetett rajta, de bazz, 13 ezerért használtan kb ajándék.

A Samsungokat rühelltem. Hiába tudtak mindent, laggos fosok voltak. Bár legalább mindkettő ingyen volt.

A Moto X volt az első jóféle okostelefonom, amit végre tudtam használni. Igaz, 130k volt, de valamit valamiért. Gondoltam elég lesz 5 évig, de sajnos kehes lett. Akkoriban már nem voltak hasonló méretű telefonok, így úgy voltam vele, hogy ha már nagy, legyen hatalmas, így azóta egy nagy tespsit használok telefonnak. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#26) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Nálam így néz ki a lista az elmúlt 20 évből évszámokkal együtt:
1. Ericsson GA628 ('99)
2. Alcatel Club 301 ('00)
3. Siemens S10 ('00)
4. Siemens M35 ('01-’03)
5. Siemens S55 ('03)
6. Siemens SX1 ('04)
7. NOKIA 6260 ('05)
8. NOKIA 6630 ('06-'10)
9. Vodafon 845 ('10-'13)
10. ZTE Blade ('13)
11. Huawei G300 ('14)
12. Cubot One ('15)
13. Lenovo A820 ('15-'18)
14. Doogee X5 Pro ('18-’19)
15. Honor 7A ('19-)

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27) Lami66


Lami66
őstag

Nem volt sok telefonom, de amikor lehetőségem volt rá, igyekeztem nem hétköznapi példányt venni
Pl. az első telefonom a világ első színes kijelzős telefonja volt
Siemens S10
Aztán jött a flip-es korszak
Sony CMD-Z5
Utána mindenki az összehajthatóst árulta
Samsung E700
Majd újból egy Sony, az első komolyabb kamerás mobil
Sony K800i
És elértünk a tapicskolós de még nem okostelefonhoz
Samsung S5230
Aztán az első okos, amit csak kíváncsiságból vettem, mégis egy ikon lett
ZTE Blade
Sovány évek jöttek... kis pénz, kis foci:
Huawei Y300.....Többet soha alsó kategória
Sony Z1C
És a végére egy kis különc csúcs
ZUK Edge.....Hát pocsék kamerás mobilt se veszek többet 😃
Érdekességképp megjegyzem, hogy csak a Sony telefonok érintettek meg, a többi mind csak egy tárgy volt az életemben.

[ Szerkesztve ]

(#28) DraXoN


DraXoN
addikt

Nekem nem volt sok de:

1. Siemens A35 (9900Ft-ért vettem saját spórolt zsebpénzből "nyuszi a füledre" ha valaki emlékszik még rá :B 2001ben tavasszal)
2. Siemens C55 (kék ledes, szerettem ezt a készüléket nagyon, talán 20eFt körül, már kifutó modellként, 2003 ősz vége, tél eleje)
3. Alcatel OT556 (első kamerás, ez máig megvan a dobozában elrakva, a gumi részei csúnyán elöregedtek az évek alatt, anno 4. ként vettem olyan színes kijelzős telefont aminek kamerája is volt. Az osztályunkban a középiskolában, fél osztály megnézte, még tanár is "megnézhetem" ként kérdezett mikor látta milyen.. "olcsó volt" más ilyen készülékekhez képest anno .. talán újonnan 23eFt .. de nem emlékszem már pontosan, csak hogy "sajnos" kedvenc c55nek mennie kellett mert kellett az ára amit kaptam érte erre :'( .. bár jó készülék volt ez is a maga nemében, 2005 tavaszán vettem)
4. Flying F996 (kínai kinyitós.. igen kínai, kíváncsiság "vezértelt" úgy 2008év vége-2011nyara között használtam 25eFt vámmal, 2 simkártya, analóg TV(!), Rádió ... főiskolai koliban anno a TVje hasznos volt 1x-2x :) ).. ez megér egy képet
5. Nokia 5230 (ezt kaptam anno, mert a kínainak a mikrofonja elkezdett begerjedni a saját antennájától így senki nem értett belőlem semmit.. úgy 1 évig használtam)
6. Sony Xperia P (2012- nyara, első androidos készülékem, egyben teljesen más árkategória is 98eFt)
7. Sony Xperia Z1 Compact (2014. április vége, máig másik kedvencem volt 130eFt)
8. Lenovo K3 Note (2017. június "méretkísérlet" mivel kis telefon nem nagyon volt már akkoriban, megtudom-e szokni (nem-nem tudom, de nincs más :O ), úgy 1 évig használtam 40eFt)
9. LG v20 (2018 június vége... ez van másfél éve.. a méretét továbbra is utálom .. kicsit nagyobb a k3 note-nál ... miért lett még is ez? hardverban jó volt az ár/érték spec ... de lg-t se veszek többet, szoftverban katasztrófák, a kamera szoftver mondjuk jó (manuális fotó/videó esetén a peak fókuszt imádom, másban nem is láttam még azóta se).. de sok az egyéb "hanyag" baj.. az akku üzemidő is borzalmas... de 2 évet most már legalább megcsinálok vele.. ha kibírja még az aksi (már a 2.at fogyasztja, de kezd megint nem kibírni 20 órát se egy töltéssel, és úgy, hogy kb. csak készenlétben van a készülék), közben a kijelző is elkezdett beégni ... de csak 1-2 óráig marad ott ami mondjuk 5 percél tovább van fix helyen a kijelzőn, így nem állandó, de akkor is... lcd ami beég... LoL LG ... lehetne jó készülék, de nem lett az sajnos 110eFt újonnan "szürke importos" szingapúri példány)

valamennyi készülékemet mindig saját pénzből vettem, az egy kölcsön készüléken kívül (ami végül kb. 1 évig nálam maradt, de a tulaja akkor cserélte le, így nem kellett neki már... mikor vissza akartam adni is csak annyit mondott adjam el és felezünk)...

és mi lesz később? fene tudja... szeretem ha jó a kamera, de a felső házból venni annyiért amennyiért adják őket (200eFt+) nem akarok, nekem a telefonjaim többnyire készenlétben merülnek csak le, kijelzőidőket jellemzően nem is csinálok (max autóban GPS miatt... de akkor meg többnyire töltöm is)..
a méret.. lehetne kisebb, ebben a legideálisabb máig az Xperia P-m volt... elég volna nekem akkora, nem bánom mondjuk ha mellette perszekeret nélküli :) ... 4colos keret nélküli telefon ... nyamm .. lenne, ha lenne, de nincs...
nem vagyok az a mobilon tartalmat fogyasztó személy, és nem is leszek... jó kamera, valóban kompakt méret, jó készenléti üzemidő (3-4 nap frankó lenne) ami érdekel... nfc kellhet a munkám miatt (mobil appokat is csinálok ... időnként és volt már, hogy igény volt az alkalmazásba nfc támogatásra), QI töltés felőlem lehet, de csak akkor ha ívelt fém hátlap mellett is működik.. üveg hátlap, kell a fenének, ebben is etalon az Xperia P formája ... nagyon-nagyon kézre állt, az az alsó sáv mondjuk annyira nem kellett volna, de azt leszámítva tökéletes volt (sajnos ott a SOC gyártója dobta be a törülközőt anno)...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#29) #78687232


#78687232
törölt tag

Úgy érzem, most már volt annyi telefonom, amit listázni tudok egy ilyen blog alá. Bár a többieket elnézve csúnyán elmaradok, nonem baj :D

Sony Ericsson K750i - nagy kedvencem, legalább 5 évig megvolt, nagyon vigyáztam rá. A végére azért csak sikerült muternak kimosnia, utána már nem volt az igazi :DDD

Nokia 1616 - második és egyben utolsó telefon amit a szüleimtől kaptam. Semmi extrát nem tudott, igazi nyuggereknek készült cucc, ami a könnyen előhozható zseblámpa miatt a jobb mobiljaim közé sorolok. Sajnos feleannyi ideig sem bírta elődjénél, ezért cserélnem kellett.

Samsung Wave S8500 - tetszett a mobil külseje, nagyjából ennyi volt amit néztem akkoriban. :) Kb semmire nem lehetett használni, viszont tényleg a legszebb készülékeim között fogom mindig is emlegetni. Használtan szereztem valami gsm boltból, mint utólag kiderült a kamera résznél valami nem működött. Jól befürödtem a bada rendszerrel, pont életének a végén csatlakoztam. Kár volt.

Nokia Lumia 630 - szinte megjelenéskor vettem, kezdetben baromira tetszett a külső, a rendszer dizájn része. Sosem volt szükségem milliónyi appra, mégis az első év után kezdtem érezni a hiányosságokat, majd rájöttem, ismét rosszul választottam és egy haldokló op rendszerhez csatlakoztam újfent. Az egyetlen telefonom ami a végére már megőrjített a hülyeségeivel, végül ripityára törtem.

Xiaomi Redmi 4X - rögtön kellett valami váltás és ekkor már a család nagy részét legalább öt éve fertőztem a kínai csingcsangcsüng mobilokkal, itt volt az ideje nekem is belevágni. Végre annyi próbálkozás után összejött egy remek telefon, semmit sem hiányoltam belőle. Azaz mégsem ... :DD

Xiaomi Mi Max 3 - régen szabályosan taszítottak a tepsi készülékek. Viszont nemrég motoszkálni kezdett fejemben a gondolat egy igazán nagy kijelzős phabletről, csak valahogy mindegyik túl drága volt az én mobilra tartogatott malacperselyemnek. A múlt héten vettem észre a Mi Max hármat és annak ellenére hogy sosem szoktam egy működőképes készülék mellé több telefont halmozni, megvettem. 6,9"-os szörny, imádom. Ez pont az a szint ami még jól elfér a kezemben, végre normálisan tudok rajta írni, gyönyörű a kijelzője, egyszerűen tökéletes.

5" vs 6,9"

Jó volt nosztalgiázni, némelyiknek még a neve sem jutott eszembe. Köszi a bejegyzést! :R

[ Szerkesztve ]

(#30) hhenry


hhenry
őstag

Szóval a Grand Prime ellopása suliban voltam és második órs után volt mindig a nagyszünet ilyenkor lementünk focizni vagy kidobózni a tornaterembe de a tanárok állandóan hisztiztek,hogy nem jó ha zsebben van ilyesmi.Ezen a napon kötelező volt kirakni a teremszélén lévő fapadra.Ez a szünet 25p volt de mindenki 30at maradt :D Játszottunk még egyszer rá is néztem valamiért egy 5 perccel a vége előtt,végeztünk elindultunk kifelé bezártuk a tornaterem ajtaját és eszembe jutott közben,hogy bentmaradt mondta is a tanár,hogy mekkora szerencse bementem gondoltam,hogy gyorsan zsebre vágom és megyek is csak hát nem volt mit :( Akkor azt hittem,hogy táskámban van vagy valami vicces gyerek felvitte a terembe de sajnos nem emlékeztem,hogy ott volt,nem aggódtam mert ha megyünk ki a tornateremből ott van egy kamera pont az ajtót veszi máshogy nem lehet kimenni felmentem a titkárságra,hogy ez történt nézzük meg a videót erre a nő közli,hogy nem úgy van ahogy én gondolom az a remek kamera nem rögzit semmit nem akartam elhinni :W Itt már elgurult a gyógyszer és volt egy-két szavam az ófőnek meg a titkárságon is.Aztán kiderült,hogy egy srácnak elvitték az iphone 6ot a táskájából de az igazgató az egészeg letudta annyival,hogy gyerekek gyertek ide.Majd a következő hangzott el:"Ki volt az?" És adja vissza hát valószinűleg ettől fog megilyendeni a gyerek ráadasul másnap mert aznap erre mint nem fontos dolog nem volt ideje
Én sejtem,hogy ki volt de azzal a fajtával senki nem akar balhézni :D

(#31) draco31 válasza d@vee (#1) üzenetére


draco31
veterán

Nem tán egy note 7 lesz az utód? :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#32) #81733120


#81733120
törölt tag

Érdekes, Grand Prime-ról én is P8 Lite-ra váltottam, mert annyira lelassult, hogy nem tudtam üzenetet küldeni. :))

Az én listám:

• Ericsson T10
• Siemens A36
• Siemens A50
• Nokia 6230
• Sony Ericsson T230
• Sony Ericsson T630
• Nokia 6230
• Nokia 5200
• Nokia 6300
• Nokia 6500 Slide
• Nokia 2730 Classic
• Motorola F3
• Nokia C2-01
• Nokia 100
• Nokia 208
• Samsung Corby
• Nokia X6 8GB (2010)
• Samsung Galaxy S Advance
• Samsung Galaxy Pocket Neo
• Alcatel Pixi 3 3.5
• Samsung Galaxy Grand Prime
• Huawei P8 Lite
• Huawei Y7 Prime 2018

(#33) hhenry válasza #81733120 (#32) üzenetére


hhenry
őstag

Y7-el megvagy elégedve?

(#34) Tim82 válasza DraXoN (#28) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én az utolsó mobilodnál nagyon átgondolnám a matekot. :)

Btw.:

Nekem a kövefkezők voltak:
- Panasonic GD50 (2001-2003)
- Siemens A55 (2003-2006)
- Siemens C62 és ME75 (ezek kb. 2006-2007 táján, azt hiszem, a C62 elég rövid ideig, volt valami térerő/antennaproblémája)
- HTC Wizard (kb. 2007-2008)
- HTC Kaiser és Nokia E61 (2008-2009 és 2008-2010)
- Samsung Galaxy S (2010-2013), talán mellette volt tartaléktelefonnak egy Nokia E51 meg egy iPhone 2G (inkább már kuriózumnak, sajnos elhalálozott már)
- Nokia Lumia 520 (2013-2014), mellette volt egy Motorola Atrix 2 (laptop-szerű dokkolóval)
- Nokia Lumia 820 (2014-2016), mellette volt Moto G
- 2016-2019 között meg Moto X, Moto X 2014, Moto X Pure, Nexus 5.

Ezek még meg is vannak, a Nexus 5-öt használom (LineageOS 14.1-gyel), a Moto X Pure-nak új akku kéne, a Moto X 2014-nek a közelségérzékelője szar, az első Moto X meg megrekedt Lollipopnál (custom ROM téren sincs nagyon újabb).

Amiket nagyon szerettem: ME75, E61, Kaiser, SGS, a két Lumia, kb. az összes Motorola. A Nexus 5 meg hiába 6 éves modell lesz idén, kb. mindent tud, amire okostelefont használok és hardveresen is még elég.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35) DraXoN válasza Tim82 (#34) üzenetére


DraXoN
addikt

... jah .. utolsó 2 elcsúszott egy évet ..

K3 2016 június
v20 2017 június

azoknál már "visszafelé" számoltam és valamiért azt hittem már 2020 van :DDD

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.