Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) hhenry


hhenry
őstag

Szóval a Grand Prime ellopása suliban voltam és második órs után volt mindig a nagyszünet ilyenkor lementünk focizni vagy kidobózni a tornaterembe de a tanárok állandóan hisztiztek,hogy nem jó ha zsebben van ilyesmi.Ezen a napon kötelező volt kirakni a teremszélén lévő fapadra.Ez a szünet 25p volt de mindenki 30at maradt :D Játszottunk még egyszer rá is néztem valamiért egy 5 perccel a vége előtt,végeztünk elindultunk kifelé bezártuk a tornaterem ajtaját és eszembe jutott közben,hogy bentmaradt mondta is a tanár,hogy mekkora szerencse bementem gondoltam,hogy gyorsan zsebre vágom és megyek is csak hát nem volt mit :( Akkor azt hittem,hogy táskámban van vagy valami vicces gyerek felvitte a terembe de sajnos nem emlékeztem,hogy ott volt,nem aggódtam mert ha megyünk ki a tornateremből ott van egy kamera pont az ajtót veszi máshogy nem lehet kimenni felmentem a titkárságra,hogy ez történt nézzük meg a videót erre a nő közli,hogy nem úgy van ahogy én gondolom az a remek kamera nem rögzit semmit nem akartam elhinni :W Itt már elgurult a gyógyszer és volt egy-két szavam az ófőnek meg a titkárságon is.Aztán kiderült,hogy egy srácnak elvitték az iphone 6ot a táskájából de az igazgató az egészeg letudta annyival,hogy gyerekek gyertek ide.Majd a következő hangzott el:"Ki volt az?" És adja vissza hát valószinűleg ettől fog megilyendeni a gyerek ráadasul másnap mert aznap erre mint nem fontos dolog nem volt ideje
Én sejtem,hogy ki volt de azzal a fajtával senki nem akar balhézni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.