Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domaximus


Domaximus
tag

Iszonyat várós az ETERNAL, sztem még mindig nagyot fog ütni! Igazából gameplayből én már nem nagyon szeretnék semmit, mert megint lelövik az egész gamet, mint ahogy a RAGE2-nél is volt, az a halomnyi gameplay... trailer jöhet, meg multiplayerre is kiváncsi vagyok :) A HUD meg remélem nem az a csicsás színes lesz, a tavalyi QuakeCon-os sokkal szimpibb volt. De ez legyen a legkevesebb, a játék biztos nagyot fog lökni!

(#2) Dvix


Dvix
senior tag

Sokáig toltam én is a DOOM multiját. Lehet h újra kéne játszam :U

(#3) UnknownNoob válasza Domaximus (#1) üzenetére


UnknownNoob
tag

Régebbi videókon egyszínű. Akkor azzal jöttek emberek hogy unalmas, bár igen kicsit túltolták :DDD

(#4) Segal


Segal
veterán

Mivel elő van már rendelve a deluxe jöhet minden menyiségben minden a doooooooom-ról :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Pont hogy a multi nem érdekel belőle, inkább foglalkozzanak az egyjátékos résszel, nehogy összecsapják nekem.

MOD: Ja, hogy "Többek között"? Akkor nem csak multis bemutató lesz szerencsére. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) UnknownNoob válasza Vistaboy (#5) üzenetére


UnknownNoob
tag

PvP szerintem teljesen felesleges egy Doomhoz, sőt nem is passzol a gameplay-hez. Inkább raknának bele coop-ot.

(#7) Domaximus válasza UnknownNoob (#3) üzenetére


Domaximus
tag

Kicsit túl van tolva valljuk be, de mondom ez legyen a legkevesebb. Ettől független állat lesz a game, és Mick még jobban odateszi magát soundtrackben.

(#8) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Jajj csak jönne már, ezt a gamet várom a legjobban mióta bejelentették :B

(#9) Domaximus válasza mg1992mg (#8) üzenetére


Domaximus
tag

Ezzel én is így vagyok, eddig játékot nem vártam még ennyire, mint ezt :)

(#10) - = Zk = - válasza Domaximus (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről a CP2077 a legvárósabb...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.