Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz tyielow #18851 üzenetére

    Írta itt valaki, egy karaktert kell beilleszteni a címsorba, és rögtön fizetős úton visz, keresd vissza, én próbáltam 6-7 kulcsszó alapján, közben lkátom, más betette...
    Közben ezen felbuzdulva néztem én is a böngészős felületet, hát ez egy második vicc. Belépés nélkül megtervezek egy utat, nyilván nem tudhatja, ki vagyok, van-e matricám, viszont belépés után már tudnia kell, hiszen egy mobil eszközön működik, azaz egy adatbázisban tárolják az adataimat, ennek ellenére minden logikától mentesen megtervezi ugyanúgy matrica nélkül, majd még felteszi a pontot az i-re, hogy ott van balról egy "mentés az alkalmazásba" gomb. Minek mentsem ezt az útvonalat, hga van matricám, ezért nem erre fogok menni?

    Komolyan mondom, ez már már komikus, a pontjaimat és a megtett km-eket számolja, ami amúgy senkit se érdekel,m de megtett utakat nem látom. :D
    És ami vicc, bármilyen hazai komoly vállalkozás megcsinálhatná, hogy nekifog ugyanennek ugyanígy, csak jól csinálja, és azt a 10-20 apróságot működőképessé teszi, plusz vegyíti egy kis igo felülettel- tuningolhatósággal, és rögtön van egy piacképes terméke. Mivel eddig voltak reklámok, bárdi, spar, cba, stb, most meg nincsenek, ezért a fizetős részére minden bizonnyal továbbra is lenne igény, csak a google ezt is becsukta..

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák