Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Kíváncsi vagyok most már egy kis tényleges ingame videóra is, kezelőfelülettel meg mindennel.
Na meg a béta is jöhetne lassan.

(#2) SPY0817 válasza Thodeus (#1) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Hát én is... így ha már valahol valami játszható demót kitudnak rakni akkor lassan már béta is lesz remélem lesznek onnan képek videók..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#3) Jander


Jander
senior tag

Csak egy apró javítás: "haB a tortán" (utolsó bekezdés)

A GW2-t pedig eszméletlenül várom, sajnos még egy év biztos mire kijön...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) Thodeus válasza Jander (#3) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Én már beérném egy bétával is. Ha jól emlékszem az 1-nél is úgy volt h valami fél éven keresztül minden hónapba egy hétvégét lehetett játszani a bétát :D

(#5) dunc


dunc
nagyúr

Kár,hogy az egy döglött már pedig nekem még az is tetszik,várom a 2-öt,remélem hozzájutok a bétához !

(#6) Archanon


Archanon
őstag

Hmm.. azért szerintem ne várjunk túl sok új infót, képet, még 5 kaszt bemutatása hátravan [és szerintem maradnak az egyenkénti bejelentésnél]. Az is lehet, hogy demóban majd csak a 3 eddigi kaszttal lehet játszani majd. Persze ott egy rakat faj is. :DDD
Én a bétát várom már nagyon... meg valami infot gépigényről, bár szerintem nanyira erős vas nem kell majd neki, az 1 is szépen elfutott egy akkor a maga idejében középkategóriásnak mondható kártyán. Remélem ez is jól lesz optimalizálva, bár mire megjelenik... :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.