Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) guga válasza r4z (#21) üzenetére


guga
Közösségépítő

Atya ég, a nagyobbik fiamnál fiatalabb vagy, ő 1996-os eresztés :D
14 évesen nincs min töprengeni, falni kell :DDD
Persze most nagy a pofám én 30 évvel vagyok nálad idősebb, de emlékszem rá, hogy kurva nagy kínban voltam én is. A hormonok dolgoznak az emberben, változó korban vagy, pubertás. Ami most örök érvényűnek tűnik, azt egy év múlva a szemétbe dobod. Jó korszak, a nehézségek ellenére nagyon szerettem. Jó visszaemlékezni, hogy miken mentem keresztül, amikor kerestem önmagamat.

A 18 éves kor nem csak azért lesz vízválasztó, mert onnantól felnőtt emberként tartanak számon, és fogyaszthatsz alkoholt, meg szavazhatsz, hanem azért jó, mert tudatosul benned, hogy leléphetsz. Önálló életet élhetsz, te felelsz magadért.
Én 17 évesen léptem le (már anyám mellől). Budapestre. Munkásszálló, talponálló, és pár hónap múlva jött az első 4 éves kapcsolatom. Albérlet, tervek, amik egy egész életre szóltak, de már rég a ködbe vesztek :D
Francba, jó volt minden, nagyon szerettem 20 évesnek is lenni, persze most is szeretem a témát, nem vagyok kiégve :DDD

Na csak fel a fejjel, 14 évesen még hatalmasnak tűnt apám tanyája, később mikor visszamentem, bevertem a fejemet a tetőcserépbe :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.