Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47901) slice14


slice14
veterán

Srácok, aki vett 5X-et, mit tapasztalt? Stereo a hang a 2 hangszórón, vagy a felső csak beszéd hangszóró?

Egyébként meg kíváncsi leszek a BlackFriday-re hogy menyire lesz leakciózva az 5X...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47902) MrPetya19 válasza slice14 (#47901) üzenetére


MrPetya19
addikt

A felső csak beszédre van.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#47903) slice14 válasza MrPetya19 (#47902) üzenetére


slice14
veterán

Hát ez szomorú. :((

Pedig elkezeltem már hogy játék vagy film nézésnél sztereóban hallom a hangot.

Na de legalább az megvan hogy elölről jön a hang. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47904) Sonex79 válasza slice14 (#47903) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Nagyon figyeltek rá, hogy ne legyen prémium az 5x... :((( Remélem az ára is gyorsan fog esni. Addig meg marad az 5.

(#47905) mr.szabados


mr.szabados
tag

valaki aki nem csak telefonál és nyomkodja is rendesen a telóját dobna nekem 6.0ról egy 1 napos használati screenshotot? (csak hogy kell-e új akkut vennem)

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#47906) Fkris válasza mr.szabados (#47905) üzenetére


Fkris
őstag

Nekem 3, maxx 3,5 óra SOT.
screen shot majd este, nyilván most nem lenne értelme.

Net, LTE, WIFI mindig bekapcsolva, és rendesen használom is böngészésre.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47907) Scooter74 válasza Fkris (#47906) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem meg mióta cserélték az akkut azóta nem akar merülni a kicsike. :DD :DD :P

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#47908) horvathkrisz válasza MrPetya19 (#47902) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor rohadjon meg, ez lett volna az egyetlen elonye az n5-tel szemben. A valamivel jobb kamera+kijelzo nem indokolja az n5-hoz kepest dupa arat! A memoria meg ugyan annyi. Akkor most miert is csereljem le az n5-ot? Csak azert hogy tobb penzt kiadhassak? Kosz, de nem...

(#47909) Sajtqukac válasza Scooter74 (#47907) üzenetére


Sajtqukac
tag

Irigyellek titeket. Én mostanában max. 2 óra SOT-t tudok produkálni SlimLP-n úgy, hogy LTE, WiFi folyton megy, de a nap nagyobbik részén a WiFi-n van a teló. Most ott tartok hogy fel rakom a stock 6.0-t hátha javul azzal valamit, de már az új akkun is gondolkodom.

(#47910) TOZ válasza horvathkrisz (#47908) üzenetére


TOZ
addikt

Ezt a dupla ár dolgot amúgy nem értem, hogy számoltad ki.
16Gb-os modellek ára a megjelenés után, forintban, amennyiért itthon meg tudtad/tudod venni:
~120e / 139e

Az tény, hogy annyival nem ad többet, ezt így 4 nap használat után elmondhatom.

Az anyaghasználattal én személy szerint elégedett vagyok. A két hangszóró ebben a formában viszont tök felesleges, lehetne annyival kisebb inkább.

(#47911) atiko


atiko
csendes tag

Az osztrák media marktba már előrendelhető az 5x 549 euro a 16 gigás és 579 euro a 32 gigás. Ja és kilencedikétől lesz.

(#47912) horvathkrisz válasza TOZ (#47910) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Masfel honapja vettem egy uj 32 gigas n5-ot 300€-ert, az 5x (32gb) pedig 530€-ba kerul.

[ Szerkesztve ]

(#47913) TOZ válasza horvathkrisz (#47912) üzenetére


TOZ
addikt

Early adopter árakon lenne korrekt az összehasonlítás. :R

(#47914) mazsonpopo


mazsonpopo
tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt már olyat, hogy Exchange account esetén a tárcsázóban nem hajlandó keresni a "Directory"-ban, tehát az AD-ban?

Ha jól emlékszem, 6.0 frissítés óta nem megy. Csináltam már az előbb egy factory resetet, újra felvettem az Exchange fiókot, de így sem. Kollégám telefonja mellettem, Nexus 5 szintén, szintén 6.0-val, gond nélkül megy.

Segítsen valaki! :F

Köszönöm,
K

(#47915) zsirfecske


zsirfecske
addikt

bizony, pl. a mindenkori us ár 16 gigásra:
nexus 5 $349.99, nexus 5x $379.99

(#47916) Fkris válasza TOZ (#47913) üzenetére


Fkris
őstag

kend marketinges? :D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47917) bucsupeti válasza mazsonpopo (#47914) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Ugyan ez a problémám nekem is. Emailek jönnek, tudok küldeni is, de névjegyet nem hozza fel sem a kontaktoknál, sem az email cimzéskor. Szinkron be van állítva.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#47918) horvathkrisz válasza TOZ (#47913) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Az mi a fszm? :DDD

(#47919) pierre464 válasza zsirfecske (#47915) üzenetére


pierre464
csendes tag

Ezért az árért 2013-ban top1 hardvert kaptál a Google-től, most meg nem. Ezzel csak ez a baj.

[ Szerkesztve ]

(#47920) Fkris válasza horvathkrisz (#47918) üzenetére


Fkris
őstag

aki az újdonságokat szereti,és nem riasztja el a magasabb, bevezetöár.

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47921) horvathkrisz válasza Fkris (#47920) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Az ilyet felénk b@lf@sznak hívják. ;]

(#47922) Fkris válasza horvathkrisz (#47921) üzenetére


Fkris
őstag

Jó-jó, de marketing szempontból ez a megfogalmazás, hát mi lenne, ha nem lenne polkorrektség, és a melegeket is twine-nak hívnánk ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47923) zsirfecske válasza pierre464 (#47919) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez jogos, bár a top jelen esetben inkább csak papíron számít.

(#47924) horvathkrisz válasza Fkris (#47922) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Inkabb hivnak oket twine-nak, minthogy a meleg szot hasznalnak ezekre a betegekre.
Mint ahogy Vona Gabor is fogalmazott: " Nevezzuk neven a dolgokat. Ha peldaul azt mondom, hogy meleg reggelre ebredtem, az nem azt jeleti hogy teri blekk benezett az ablakomon." ;]

[ Szerkesztve ]

(#47925) randras_83 válasza horvathkrisz (#47924) üzenetére


randras_83
addikt

:DDD :DDD :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#47926) slice14 válasza horvathkrisz (#47924) üzenetére


slice14
veterán

Nem viccelődünk ilyenekkel. :(((

Egyébként meg nekik jó, mert nem fáznak télen. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47927) Fkris válasza slice14 (#47926) üzenetére


Fkris
őstag

Na, srácok, kérlek legyen ennyi elég, ez végülis egy szakmai Totyik! :D

Offban meg csúfoljuk twine-t meg rootkillert, mert miért is ne :P

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47928) twine válasza Fkris (#47927) üzenetére


twine
addikt

Lof@szt...nehogymá'...
Lebuziz0l utána meg legyen elég?

Fel nem fogom, hogy jött ki neked, hogy az 5x és a marketing "összege" az, hogy twine meleg....
Takaroggggy :DDD

(#47929) slice14 válasza twine (#47928) üzenetére


slice14
veterán

Na jó, most már fejezzük abba az offolást, vagy elmegyek aludni. ;]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47930) Fkris válasza mr.szabados (#47905) üzenetére


Fkris
őstag

Na elfelejtettem a SOT megörökítést, de 4 óra lett.
ugyan úgy használtam, mint eddig, de pZoley romja hozott fél orát.
Nem semmi a cucc!

TG kolléga, kérem ne vitatkozzon a másirányu nemi érdeklődést mutató népművészeti cserépedénnyel,mert mindjárt megszorzom a 6P-t a szomszéd kutyájának szagával, és hadd ne írjam, mi jön ki! ;]

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47931) TOZ válasza Fkris (#47916) üzenetére


TOZ
addikt

https://youtu.be/GLid0K7w54c

(#47932) ( V ) válasza Fkris (#47922) üzenetére


( V )
veterán

nana - az ilyen témának itt a helye :DDD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#47933) mazsonpopo válasza bucsupeti (#47917) üzenetére


mazsonpopo
tag

Ma reggelre oda jutottunk, hogy rosszabb lett a factory reset + account újrafelvétele után, mint volt. Már a naptárat sem szinkronizálja.

Rossz a rosszban, hogy hiába keresek rá hasonlóra a neten, nincs találat.

Más, aki Exchangezik, nem tapasztalt ilyet?

Van a Google-nek hibabejelentője, amiről esetleg nem tudok és fel lehetne vinni egy ilyen hibát?

Tehát összefoglalva, hogy ne kelljen visszakeresni: Exchange acc felvéve, minden sync beállítva, tárcsázóban nem keres AD-ban és email címzésnél sem dobja fel az "ismeretlen" címzettet.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#47934) goccer


goccer
aktív tag

Aksi cserén gondolkodom, ezt meg merjem venni szerintetek, vagy inkább valami ebay vagy gyári? Mennyiért cserélnék ki nekem GSM-ben? Nem akarok vele bénázni.. :)

(#47935) TOZ válasza goccer (#47934) üzenetére


TOZ
addikt

Szerintem csinald magad, en tok bene vagyok, komolyan, az ilyesmihez, de 5 perc alatt megvolt. Hatlap le nehany csavar, ennyi. Nem para.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47936) goccer válasza TOZ (#47935) üzenetére


goccer
aktív tag

igazából a hátlap lepattintás miatt nem nagyon akarok hozzányúlni, volt hogy leejtettem és kicsit szétjött. Pont olyannak tűnt, mint amit könnyű eltörni. De keresek videót aztán lehet meggondolom magam

(#47937) rroar válasza goccer (#47936) üzenetére


rroar
csendes tag

Én aliexpresszről rendeltem gyári akkut amihez szerszámokat is küldtek, tényleg 5-10perc az egész, ráadásul az enyém még szerelve is volt és oda volt ragasztva a hátlap. Használtan vettem a telefont, mint kiderült 2014 decemberi volt benne az aksi, de így is észrevehetően tovább bírja. (1hete cseréltem az akkut)

A nagyobb kapacitású akkukról meg általában kiderül hogy nem is bírnak annyit, illetve követhetetlenül merülnek.
Én gyárit vennék és nem para a hátlap leszedés :)

(#47938) slice14 válasza radicspeter1 (#47732) üzenetére


slice14
veterán

Hali, 2G/3G/LTE kapcsolót lehet hozzáadni a qs-hez ezzel az appal?

Ha igen, akkor nagyvalószínűséggel visszatérnék a stock romhoz.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47939) Fkris válasza slice14 (#47938) üzenetére


Fkris
őstag

Ilyet nem tud:/

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47940) slice14 válasza Fkris (#47939) üzenetére


slice14
veterán

Hát akkor marad a cataclysm.

Nem is értem hogy a google-nél mért nem alap preferencia a jobb személyre-szabhatóság, mint pl a a custom led color vagy a qs network switch és a screenshot csempe. Nem is beszélve a normális méretű akku % kijelzéséről és a center clock lehetőségéről. Ha ezek benne lennének, eszembe sem jutna a custom romokkal mókolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47941) Fkris válasza slice14 (#47940) üzenetére


Fkris
őstag

Látod, ugyan ezen vagyok énis fennakadva.
Ha a 3rd party programírók meg tudják csinálni, szinte tökéletesen, akkor egy google nek ne lenne rá kapacitása, lehetősége?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47942) metal01 válasza slice14 (#47940) üzenetére


metal01
őstag

Nem minden telefon rendelkezik LED-visszajelzővel (még az újabbak közül sem). Hálózatot sem sokan váltogatnak a mezei userek közül. Akku % és óra középre meg megint csak opcionális dolog. Gondolom a Google úgy van vele, hogy legyárt egy alap OS-t. Mivel nyílt forráskódú ezért akik használják és fejlesztők majd beleteszik amit akarnak. Ahogy ezt teszik is sokan okosan. Pl. pzoley és atl4ntis :) Aki meg jobban testre szabhatóbb Androidot szeretne vesz egy Nexust. És pakol fel ami akar. (Ezek vagyunk mi :) )

A gond nem az, hogy ilyen "featureök" nincsenek az egyes driod alapverziókban, hanem inkább az lenne a lényeg, hogy az idegesítő értelmetlen bugokat javítsák. 6.0 alatt szerencsére (Cataclysm) nem volt szerencsém sok bughoz.

(#47943) Fkris válasza metal01 (#47942) üzenetére


Fkris
őstag

király az avatar!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#47944) slice14 válasza metal01 (#47942) üzenetére


slice14
veterán

Kit érdekel minden más telefon, a Nexus-ba van led a GNex óta, akkor adjanak hozzá valami control panelt is. Ez felőlem lehet opcionális is, pl a fejlesztői beállításoknál. A másik meg az hogy ha már a qs szerkeszthető lett, akkor már bekerülhettek volna értelmes dolgok is. Kit érdekel a színek invertálása + ilyen f***ságok, Ez utóbbinak meg ráadásul semmi értelme.

Egyébként meg ideje lenne minden telónál alaptartozék a led visszajelzés. Jelen esetben is opcionálisan kikapcsolható, ha nem akarja a delikvens hogy villogjon. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#47945) metal01 válasza slice14 (#47944) üzenetére


metal01
őstag

Ne legyünk már szűk látókörűek :) Nem csak Nexus létezik. Mi ilyen szerencsések vagyunk, hogy ezt használhatjuk. Még szerencsésebbek, hogy vannak akik az említett feature-öket beépítik az OS-be és örülünk neki :)

Szerk.: Fkris: THX! ;)

[ Szerkesztve ]

(#47946) magicbox


magicbox
senior tag

Aki használja pzoley romját tapasztalta a hívás bugot (nem lehet letenni a telefont) 6.0 alatt?

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#47947) X_C


X_C
tag

Sziasztok!
Közeleg ez a novemberi vásárlási láz és lesz is az aliexpressen egy szép kis akció. A nonstop fantázianévre hallgató bolt árulni is fog nexus 5-öt 130-140 dollás körüli árban. Van itt olyan aki már rendelt onnan? az értékelése elég jó az eladónak és magának a nexus 5-ös hirdetésnek is, de azért mégis nyugodtabban rendelnék, ha valaki a topicból is megerősítene :D mennyire jó ötlet szerintetek?

(#47948) pumukli56 válasza goccer (#47934) üzenetére


pumukli56
tag

Szia.
Szerintem dobd bele aztán mesélj hogy milyen a tapasztalat van vele! ;)

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#47949) randras_83 válasza X_C (#47947) üzenetére


randras_83
addikt

ha nem fogják meg a vámon és d821 és nem valami összegányolt reakrámi akkor jó lehet, de túl sok a varia

https://www.flickr.com/randras83/

(#47950) kbadam83 válasza randras_83 (#47949) üzenetére


kbadam83
senior tag

Holnap jön a Nexus 5X-em fehérben 32GB-al ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.