Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) djyuri válasza tibaimp (#16) üzenetére


djyuri
őstag

Igények és pofonok :) (nem ízlések!)
Nekünk az előzőekből vannak. Nekem full fekete, unokatesómnak üveg.
Nekem 11 HDD van benne a revo drive, stúdió hangkártya és egyéb szörnyek mellett. Nem volt alkalmasabb ház,ami minden multiédia, gamer, stabilitás igényelnek megfelelt. Nekem ugyan nincs szükségem a színpompákra,ezért az enyém full fekete. De unokatesóm kedveli az RGB vezérlés adta lehetőségeket és nála az üveges verzió lett.

Én sok-sok évig próbáltam megfelelő házat találni,de végül építenem kellett. Ottromba, kezelhetetlen szobacsúfság lett. Ajtón se fért ki. Akkor feladtam és pont felleltem az előző szériát. Egy fillért se bántam meg, csak azt,hogy eddig egy évvel ezelőttig nem találtam rá.

Ennek az új háznak abban van szakmailag helye,hogy a függőleges elhelyezésben jobban lehet áramoltatni a levegőt. Volt és van most is olyan házunk is és fokokat jelent ugyanakkora zajterhelés mellett. Nyilván ennél az új háznál már az mv2 ssd-kre halyaz a történet, hogy kiváltsad a HDD-ket.

Nekem tetszetős,de váltani nem fogok. Ha tehetném sem.
Csupán azt akartam ezzel mondani,hogy van rá kereslet és nem csak azért,hogy E-p*nisze legyen nagyobb valakinek.

Én is bejárhatnék dolgozni 1.2-es diesel kocsival is, de mégis 2.0-s dieselem van,mert szükségem van az életvitelemhez több nyomatékra is és nagyobb rakodótérre.

Aki pedig csak a pénzt tudja felsorolni ellen-indoknak az csóró és mindig is csóróként fog gondolkodni. Kell pár generáció,hogy ez eltűnjön a családfájából. Magyarországon úgy tudom,hogy 10-11 generació kell. Elég rossz helyen vagyunk a ranglistán sajna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.