Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enci1983


Enci1983
senior tag

1000$???? Ezeknek tényleg elgurult a pirula :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#2) vittorio7


vittorio7
őstag

"mely 4G LTE modemmel szerelt kiadása az ezer dolláros lélektani határt is megközelítheti."

Alulról, vagy felülről közelíti meg az 1000-ret? :DDD

(#3) KonZumo válasza Enci1983 (#1) üzenetére


KonZumo
tag

Van a samunak valami slide-os tabja az már 1000 debütált tavaly

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#4) helixP


helixP
nagyúr

Lehet rá igény, én simán el tudom képzelni.

(#5) kbyte1024 válasza Enci1983 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

el ám,és nem gyengén :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Dr. X válasza KonZumo (#3) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Ativ Q és nem debütált. Bemutatták, azóta sem jelent meg. Az a hibrid megérné az árát, de egy tablet nem ér ennyit, hiába ekkora.

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ennyire bejött volna a pro széria? Ez már a gáz kategóra. Lassan notebook méretben lesz tablet. De minek?

(#8) babkukta


babkukta
senior tag

Bátor ez a méret, és még bátrabb, aki ezt meg is veszi. Ekkora helyett és ennyiért inkább laptop. Tablet nekem max 10"!

Üdvözlettel, Tibi

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ideje már. de megint az lesz, hogy a túl rövid modellciklus miatt amit megveszel, nem tart sokáig.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

1000 dodóért már inkább egy ultrabook... Mi a francért venne valaki ezer dolláros tabletet?

Minden szavam magánvélemény!

(#11) antim


antim
tag

végre! ha elég nagy a felbontása, elég erős és van hozzá toll, akkor veszek egyet. munkához ideális!

(#12) bambano válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mert az a 3 coll is számít :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) bsh válasza antim (#11) üzenetére


bsh
őstag

(#14) Simi87


Simi87
senior tag

zsép vott kratulálog!!!
részeg vagy Samsung, menj haza.

(#15) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Ez lehet, hogy a kovetkezo generacios okostelefonjuk. SGS6... Bar telefonnak meg mindig tul kicsi szerintem.. Tabletnek meg tul nagy...

Komolyra forditva a szot, nem latom ertelmet ekkora tabletnek. Egy tablet szamomra mobil eszkoz, egy ekkora eszkoz a merete vegett mar nem annyira mobil...

(#16) Dinsdale


Dinsdale
tag

Ha minimálisra veszik a keretet, nem sokkal lenne nagyobb mint a mai széles keretes 10"-es deszkák. Az ára tényleg meredeknek tűnik, de gondolom az elején nem is a fórumozó gyerekeket célozzák meg, hanem a profi felhasználókat.

A méretek pedig "rugalmasak". Néhány évvel ezelőtt a tökéletes telefonméret 3,5" volt, ma meg...

(#17) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ennek a kategóriának is kellene valami tuti elnevezés. 5-7 között phablet, 7-10 tablet, 10 felett meg mondjuk ta(b)book, tabtop :)

(#18) deja vu


deja vu
addikt

Azt hittem má Vers örülhet mert lesz 20 colos i7-es Samsung tábla, de mi ez a szar? :))

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#19) Arthuro_Adam válasza Dinsdale (#16) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem az optimális telefonméret nem változott :)

(#20) Peterson_ válasza Touch-ko (#15) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez az ár borzasztó.
Ellenben egy felturbózott S pennel és megfelelően erős hardverrel simán el tudom képzelni komolyabb grafikai feladatokra.
Sőt, vagyok olyan nagylelkű, hogy ingyen el is fogadnám, mivel a digitális táblákhoz képest itt böhöm nagy az aktív felület is.:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Mi a ráknak?

Amíg nincs normális java, flash, multitaszk támogatás az Androidon addig teljesen feleslegesek az ilyen méretű eszközök.
A chat.hu, gyaloglo.hu oldalakat nem lehet használni Androidon (a natív alkalmazások katasztrófálisak).
Az új Index kinézete kis túlzással használhatatlan Androidon, hiába van a telefonnak, tabletnek FullHD kijelzője, használhatatlan.
Androidról nem is olvasom az Indexet.
Amióta divatba jöttek az oldalak felső vagy alsó szélén lebegő csíkok egyszerűen rémálom Androiddal böngészni, a hasznos tartalom 10-15%-át kitakarják feleslegesen.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) joey04 válasza Enci1983 (#1) üzenetére


joey04
titán

Ameddig nem lesz konkurencia adhatják ennyiért is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Fritz Teufel válasza Arthuro_Adam (#19) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Attól függ, hogy milyen telefont szeretnél vásárolni? Ugye a mobiltelefon mobil. Így az nem igazán lehet maximum 4,5"-nál nagyobb, különben már szatyor kell a cipeléséhez az meg ugye mát nem nevezhető mobilnak, maximum vezeték nélkülinek. Mobiltelefont szeretnék én is vásárolni, de sajnos a flagship kategóriában már nincsenek mobiltelefonok :(
Még az Apple-ben reménykedem. Remélem, hogy a kisebbik vagyis a mobiltelefonjuk nem lesz nagyobb egy Galaxy S2-nél, és akkor tudok készüléket vásárolni még ha nem is tenne elégedetté. Sajnos az iPhone nem a maradéktalan kategória :( (pl: microSD hiánya)

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#24) C$abi


C$abi
aktív tag

WTF? 1000$???
Hogy képzelik, hogy ennyiért meg is fogják venni????

(#25) BatchMan válasza Fritz Teufel (#23) üzenetére


BatchMan
senior tag

SGS4 mini-be menekültem. Ua, mint a SGS2, csak sokkal jobb :)

(#26) Fritz Teufel válasza BatchMan (#25) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Jól lesz nekem az SGS2 is amíg szét nem esik. Nem dobok ki pénzt olyanra, ami nem éri meg. Vagy csúcskészülék vagy semmi. Egyenlőre úgy néz ki, hogy semmi.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#27) Ali G.


Ali G.
senior tag

ezek a samsung új akármik már rég nem érik meg az árukat, lassan az arany helyett samsung lesz a színesfém :D

(#28) Lambach


Lambach
tag

Lassan akkora lesz mint egy asztallap... Inkább akkor fejlesszenek valami olyasmit mint J.A.R.V.I.S :D

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#29) TOM-202 válasza bsh (#13) üzenetére


TOM-202
senior tag

Ezeket mifelénk szerintem direkt nem verik nagy dobra és nem is forgalmazzák hogy ne hergeljék az embereket ilyenekkel. :D

(#30) halkow


halkow
őstag

kisebb lesz a ppi-e ? vagy nagyobb felbontást kap?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) roli543


roli543
őstag

Én egy 15 colos tabot is szívesen használnék :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#32) tothmaxy182 válasza Ali G. (#27) üzenetére


tothmaxy182
őstag

A Samsung és a fém szó egy mondatban? ;]

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#33) Ali G. válasza tothmaxy182 (#32) üzenetére


Ali G.
senior tag

jah ha már ilyen baromi drágán adják az ócska kínai alkatrészekből összedobott, fröccsentett, papírvékony műanyag burkolatos, sikamlós izéjeiket amit prémiumnak neveznek,akkor nekik is hamar jön a bukás napja, de nem is bánom, ideje felfussanak a háttérbe szorult versenyzők is akik olcsóbban kínálnak jobb és minőségibb alternatívát :D

[ Szerkesztve ]

(#34) Arthuro_Adam válasza Fritz Teufel (#23) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Pont emiatt leszek nagyon kíváncsi az Apple idei lépésére, hogy megmarad-e a mostani méret. Én a helyükben megcsinálnám ugyanazt a mobilt két vagy három különböző méretben (kijelzú felbontás lenne egyedül a különbség). Amiről pletykálnak, hogy 4-es méret már nem lesz, szerintem hiba.

(#35) daniel909


daniel909
addikt

ha a note szériánál bejött a nagy kijelző, itt mért ne? érdekes próbálkozás. ha rákapnak az emberek, jönnek a többiek is ezzel a mérettel. a pletykák szerint az Apple is tervez egy hasonló méretű iPad-et

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#36) mmmb80


mmmb80
tag

Már várom a 32 colos tableteket

[ Szerkesztve ]

(#37) Peterson_ válasza Ali G. (#33) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem mintha nem lenne jogos a kritika,
de bukást latolgatni a világ egyik legnagyobb ipari(elektronikai, nehézipari etc..) vállalata esetén elég naív dolog.
Ehhez szvsz nem csak a mobil üzletágban kellene elszúrniuk valamit(ráadásul azt is huzamos ideig és jelentős mértékben).
Egyébként én ennek tudatában aggódom a későbbi készülékek miatt.
Mivel hatalmas tőke áll rendelkezésükre, így lehet hogy a negatív kritikák ellenére is folytatják az anyaghasználaton való filléreskedést, "mert megtehetjük"- alapon.
Azért némileg bizakodásra adnak okot a a vezető dizájner lecseréléséről, illetve az F szériáról felröppent hírek.
Az ügyfelekkel szembeni kommunikációval, szervizzel pedig toronymagasan elégedett vagyok most is, pedig szívtam a vérüket eleget, tehát talán érdemes kivárni, hogy ezt a mizériát hogyan rendezik.
Persze elsősorban magamból indulok ki, mert egyszer a mostani készülékem is elavul és az ilyesmiken múlik, hogy mire/kire váltok.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) Csapoati válasza Touch-ko (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A notebookosok tobbsege 14-15 collos vastag gepeket hordoz. Ez meg igy is sokkal mobilabb lenne. Mas kerdes, hogy vajon van-e ertelme egy ekkora androidos tabletnek? Szerintem nincs, akkor mar Windows.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) daniel909 válasza Csapoati (#38) üzenetére


daniel909
addikt

sok embernek nincs de akad olyan aki látja értelmét.
nekem pl totál felesleges lenne. és ne feledjük h ez érintős. nem biztos h kényelmes használni ekkora méretben.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#40) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Gigászi? Azt hittem, végre ők is betolnak egy 18"-osat.
Munkára min. 14"-os kellene nekem. Az Asus TX300 már épp jó lenne, ha nem lenne olyan, amilyen.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#41) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Nyomkodtam 12,2-es TabPRO-t és bizony az már nagyon nagy. Sokszor két kéz sem elég hozzá, kibillen, folyton le akar esni, és még egy ennél nagyobb is szerintem hülyeség kiadni.

(#42) csab2


csab2
veterán

Ennek mi értelme van? Csak hogy legyen ilyen is? Egyre jobban nem szeretem a Samut...

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43) bambano válasza csab2 (#42) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

neked ez fáj, hogy van nagy is? felment tőle a lázad?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#44) csab2 válasza bambano (#43) üzenetére


csab2
veterán

Nem ment fel a lázam. Egyszerűen értelmetlenségnek tartom és kész. Amire ki lett találva a tablet kategória, arra egy 13,3 inch-es teljességgel alkalmatlan.
Nem értem, hogy ezzel a véleményemmel miért gázoltam bele a lelki világodba. Szerintem normálisan írtam le a véleményemet. Senkit nem volt szándékomban megbántani.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45) Ali G. válasza Peterson_ (#37) üzenetére


Ali G.
senior tag

nem feltétlenül bukásra kell gondolni csak leesik az első helyről, de ennek a cégnek ez a mentalitása, spórolni mindenen és eladni rohadt drágán a cuccot cserébe több reklámot tudnak fizetni :D A szerviz meg olyan dolog hogy szükség is van rá, gondolhatod naponta hány selejtet visznek vissza :D

(#46) Wave86


Wave86
tag

Attól, hogy lesz 13,3 colos méretben is, nem jelenti azt, hogy mindenkinek meg kell vennie.
A Samsung nagyon jól tudja, hogy rétegtermékről van szó, kísérletezik, majd kiderül.
Egy ekkora vállalalat nyugodtan megteheti, hogy olyan dolgokat is kipróbáljon, ami nem biztos, hogy hosszútávon beválik.
Majd kiderül, mi lesz belőle. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.