Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#218) Sirandrish válasza imibogyo (#217) üzenetére


Sirandrish
legenda

De pont erről beszélek...
Ha a játék darabjait neked mindig le-le kell szedni akkor a potenciális vásárlókat szívatják csak..
Nem lesz warez? Kit érdekel? a kiadóknak attól nem lesz több pénzük..sőt kevesebb mert aki amúgy meg is venné az is el fog fordulni a sok szarakodástól..
A net már eléggé elterjedt...szinte mindenkinek van mégis kiakadnak mikor folyamatos kapcsolatot kell teremteni ahhoz hogy játssz.

Írtad ugyan fentebb hogy mondjuk akár egy 7kb-s file is elég de ez akkor is korlát.
Beszarik a kiadó szervere bamm..nam tudsz játszani a játékkal amit amúgy 10K-ért megvettél.
Manapság szerintem elég kevés játék hoz annyi pénzt hogy bárkinek is megérje bitang nagy szerverparkokat fenntartani csak azért hogy aki amúgy sem veszi meg az ne is tudjon játszani vele + aki megveszi az is csak szopjon..

Lehet hogy a warezt valamilyen szinten visszaszorítaná (bár szerintem idővel lenne erre is megoldás), de az eladásokat is.

Szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.