Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) _NCT


_NCT
őstag

Majd ha konzolon lesz olyan graffja a játéknak mint PC-n, akkor megveszem, amúgy meg nyasgem emiatt a hozzáállás miatt...

Bár valahol igazuk van (én sem szívesen dolgoznék ingyen), de általánosítani durva dolog. Ha lenne 1 kis eszük, be tudnának vezetni olyan védelmet, amit csak nagyon nehezen lehetne kijátszani, és az átlag user-nek elérhetetlen lenne, csak ugye gondolkodni nehéz, ezért inkább a gyökerénél vágjuk el a problémát.... Például minden egyes kis kerek DVD lemezkéhez készítenek egy kis hardverkulcsot, ami bizonyos titkosítási és aláírási algoritmussal teszi telepíthetővé a játékot... Vannak olyan szoftverek, melyeknél ezt már alkalmazzák, nem hiszem h nem érné meg legyártani nekik....

De ugye az éremnek 2 oldala van, a PC-s gamer az egyik, a konzolos a másik, aki akarja konzolra is ugyanúgy másolja magának, szóval ez az egész egy nagy badarság volt.... De nagy cég, megteheti, a kis user meg mit tehet?....

[ Szerkesztve ]

(#102) doncortio válasza _NCT (#101) üzenetére


doncortio
senior tag

Sokszor leírtuk már: mindenre van warez - konzolra is. Csak a titok nyitja ott van, hogy konzolra amellett többmillióan meg is veszik.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#103) #72042496 válasza _NCT (#101) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Majd ha konzolon lesz olyan graffja a játéknak mint PC-n, akkor megveszem,..."

A következő generációval ez valószínű teljesülni fog egy ideig.

A hardverkulcsos védelem felmerült már a fórumon, meg is idokolták, hogy (technikailag) mi vele a gond, csak sajnos nem emlékszem rá. (Még egy hasznos hozzászólás... :) )

[ Szerkesztve ]

(#104) Silenzio válasza _NCT (#101) üzenetére


Silenzio
addikt

Majd a következő generációnak lesz. Amúgy ez az általad felvázolt másolásvédelem se érne semmit. :)

Ezerszer leírtam már, le is fogom újra, a warez lényegtelen jelenség. Minden platformon van, nem ez határozza meg, melyiket éri meg üzletileg priorizálni. A világ tele van milliónyi Pistivel meg Ferivel akik nem fognak egy PC-n bütykölni, telepítgetni, megveszik a célhardvert oszt hadd szóljon.

Más. Gondolkodjatok el rajta, kérlek:

Alapvetően más a kiadók PC-hez való hozzállása. Egyfelől lassan örülhetünk, ha valami megjelenik a gépünkre és nem a játékélményt degradáló, gagyi port. Meglepő módon manapság ebben pont a Capcom jár élen, ami 20 éven át egyetlen PC-re fejlesztett cuccot sem adott ki. Másfelől kinyalják a PC-sek seggét. Mire gondolok? Bár a játékok csak késéssel jelennek meg a gépünkre, de gyakran minden DLC-t tartalmaznak, amiért a konzolosoknak a zsebükbe kell nyúlniuk. Pl. Force Unleashed. Három DLC jött ki hozzá, aztán kijött az egész pakk PC-re, és a játék ezzel véglegessé vált. Konzolon sem tettek hozzá semmit. Aztán az L. A. Noire. Most játszottam végig PC-n a konzolon DLC-nek számító Reefer Madness epizódot. A PC-seknek a játékmenet integráns része, konzolon meg visszatértél a játékra, miután kijött és kicsengetted a lóvét. A nyakam tenném rá, hogy ezzel konzolon is véget ért a játék pályafutása, több letölthető tartalom nemigen lesz. Tudtommal az Arkham City első DLC-je is a játék része PC-n (konzolon nem tudom, hogy van, fizetős-e vagy sem). Szóval míg a konzolos eszményi vásárló, noncore gamer, a PC-s fifikás és finnyás, életúnt és a kiadók úgy viselkednek, mintha a lényegesen kisebb piac ellenére minél gyakrabban ki kéne nyalni a sejhajunkat.

Amúgy a DLC rendszer egy csőd. A Mafia II-től mindenki azt várta, hogy a rövid, tartalmatlan játékot majd feltöltik. Nem így történt. Kb. 15%-kal tudták megnyújtani a játékmenetet, mégis kb. a játék árának 35-40%-át teszik ki a DLC-k. Mondhatnám a Noire-t is. 5 küldetés, ami kb. 15-20%-kal nyújtja meg a játékot, ehhez képest minden órának alaposan megkérik az árát. A tendencia pedig az, hogy a konzolos gamerek (akik a Picipuhának már a multiért is havidíjat kell fizessenek, nevetséges) perkálnak. Szerintem itt van a kutya elásva, itt a kulcsa a PC-s és konzolos mentalitás közti különbségeknek. PC-n csak a legnagyobbaknak van esélye így nyerészkedni, konzolon viszont ez gyakori és bevett szokás. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#105) WayneGace válasza _NCT (#101) üzenetére


WayneGace
őstag

Részben egyetértek. Konzolon azért veszik meg többen, mert ott nem olyan egyszerű a warez, mint pécén. X pc játékos letölt ezer játékot, de megveszi a BF3-at, akkor ugyanúgy tud multizni tovább. Viszont konzolon elveszíti a garanciát és nem tud többet multizni az eredeti játékaival sem. Ezért ott többen vesznek játékot, nem kockáztatnak. Ha lenne ilyen védelem pécén, akkor itt is több játékos venné. De nincs és valószínűleg nem is lesz. Tehát siker cím pc-n inkább csak multi központú játék lehet vagy tényleg elképesztően jó single rész, amiért érdemes fizetni. Ott van a Witcher 2 jó játék, el is adtak belőle pc-re 1 millió példányt, de hányan játszottak vele? Legalább 4 millióan. És ott semmilyen DRM és egyéb védelem nincs.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#106) Manbal válasza doncortio (#102) üzenetére


Manbal
senior tag

A titok nyitja ott van hogy egyre több a bugyuta majom, meg nyugaton nagyon trendi, hitelkarival videójátékot venni, és akkor már a hülyegyereknek konzolra, csak hogy ne sírjon a szája... meg egyszerűbb eladni egy kész "konfigot", amin csak meg kell nyomni a power gombot, de amúgy ezzel csak azt fogják elérni hogy a jövőben nagyon gyorsan kijönnek az aktuális konzol emulátor progik :) úgy is szopni fognak, ezeket nem érdekli más csak hogy 1000x-es hasznot hozzon valami, arra magasról szarnak hogy meg kéne írni a kódot normálisan PC-re, és akkor többszörösére nőne az eladás, ez ugyebár csak MUNKÁVAL elérhető.

(#107) doncortio válasza Manbal (#106) üzenetére


doncortio
senior tag

...és ez a konzolok szépsége: megveszed a lemezt oszt csá. Ja, a közölt eladott példányszámok a bolti eladásokat takarják, nem a Live/PSN-eseket.

És a jobbaknak power gomb se ke, elég egy dzsojsztikk is ;]

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#108) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Oh ne már, pedig ez olyan menő játék a videók alapján. :(((

(#109) isti84


isti84
csendes tag

Annyit üzennék, az Ubisoft gárdájának, hogy menjenek el a balfenékbe. Csak meg kell nézni mi lett a Rage-el, vagy akár a BF3-mal. Borzasztó PC portok. Sőt még a TESV:Skyrim is ide tartozik.

Azért nem adják ki pcre, mert baszakodni kell a javításokkal. Plusz a DLCk is könnyebben megoldhatók konzolon. Ráadásul arra nem is gondolnak, hogy konzolon is tombol a warez. Ott is töltenek le mindenféle játékot. Rengeteg embert nem tart vissza a garancia vesztés. Törik az xboxot és a ps3at is. A warez él és élni fog...

Kapzsi kiadók... Ha az Ubisoft újra olyan minőségi játékot gyártana mint mondjuk a BGaE, akkor meg is venném a termékeit... De 10-18k közti összeg sok egy tetves programért, amivel max. 3-8 órát lehet szórakozni. De sajnos most ez a menő.

Kockák előre!!! :D

(#110) doncortio válasza isti84 (#109) üzenetére


doncortio
senior tag

Valaki állította is, hogy a warez elkerülte a konzolokat? Nem. Egyszerűen meg kell nézni egy multiplatform címet, hogy hol-mennyit értékesítettek belőle. Naná, hogy a PC kínosan le van maradva. Plusz virágbolti oldalakat is mutattak, hogy az adott programot mennyien-hova töltötték. Érdekes módon most a PC vezet.
Tehát kit érdekel, hogy warezolnak konzolra is, hogyha milliókat el is adnak mellette?

plusz: rövidek a játékok? Nem. Az agyonhypeolt évente érkező rókabőrök, mint NFS, Cod meg a társaik a rövidek. A nem évente érkező produktumok, mint az Assassins Creed 2 (most már az is kezd ömleni, de hál' istennek tartja a színvonalat), Skyrim, Grand Theft Auto, Fable (hogy csak multiplatformokat mondjak) nem rövidek. Konzolra pedig még van Castlevania, Final Fantasy, Gran Turismo, Forza Motorsport, Metal Gear Solid, Halo, Resistance, Killzone, etc.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#111) Sirandrish válasza isti84 (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Törik az xboxot és a ps3at is. A warez él és élni fog..."

Jah csak emellett konzolon eladnak pár M-et belőle, míg PC-n nem.

"Ha az Ubisoft újra olyan minőségi játékot gyártana mint mondjuk a BGaE, akkor meg is venném a termékeit"

Meg rajtad kívűl még vagy 5ezren...a maradék 2M meg ugyanígy letöltené...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#112) ADAM1337 válasza Sirandrish (#111) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A gond ott kezdődik majd ha ugyanúgy custom fw-vel fogják használni a console-okat miután a warezpc-s társadalom megszünik és beleolvad a console-os társadalomba és elkezdenek ott is mokolni.
Szerintem kb ez lesz a valós jövőkép, miután a széria codok stb-k nem hoznak elég bevételt bár bf3 és mw3 idén is tarolt pc-n is, szóval nem olyan közeli kép amit leírtam bár lehet változik a helyzet addigra.

(#113) banhammer


banhammer
veterán

Megint előkapták a pakliból a kalózkodós JOKER kártyát.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#114) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mindig van valami kifogás. Emlékezzetek, gears of war 2 esetében a MS azt mondta, azért nem lesz PC-re, mert nem vinné el, pedig ez hazugság volt akkor is. a grafika alig lett jobb, és már az első rész is jól ment PC-n.
Innentől ki tudja mi az igazság. lehet, hogy DRM miatt, lehet hogy mert nem akarnak kidobni pénzt a portolásra, lehet csak félnek hogy kevés lesz a bevétel... de legalább nem jöttek a gow2 féle hazugsággal :)

(#115) Sirandrish válasza ADAM1337 (#112) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha én meg akarok venni egy játékot te meg nem...szerinted le tudsz beszélni róla? Vagy fordítva?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) keIdor válasza ADAM1337 (#112) üzenetére


keIdor
titán

Ezért akarják annyira a felhőt a gyártók szvsz. Bár nem mindenki hálistennek. AMD mást képzel el, élő PC-vel API helyett, nekem az az ötlet jobban tetszik. A felhő még nem áll készen a mai internet mellett. Persze itt most a sebességről beszélek, de a felhővel egyébként is elég kizártnak tűnik nekem a warez. Azért is nyomják többen...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#117) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Szvsz ha lennének olyan "demo" játékok ami nem egy pályás egy küldetéses lebutított akármik hanem a teljes értékű kiadáshoz nagyon hasonló, több küldetéssel bővebb, részletesebb tartalommal és mondjuk ne adja isten 30 napos online lehetőséggel tán valószínű, hogy kevesebb lenne ez a letöltési százalék. :U
Ezek a béták hát nem is tudom..

Nekem is sok játékom van steam-en , elég jó kedvezményekkel is lehet ott hozzájutni abszolút szimpatikus megoldás.Igaz polcra nem tehetem ki.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#118) ADAM1337 válasza Sirandrish (#115) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én arra céloztam hogy ha kiesik a pc-s társadalom a játékokból találnak rá sajnos módot hogy tudjanak konzolon is "ingyen" játszani sajnos.
Nem megakarlak győzni csak egy példát mondok, most tekintsünk el a pc vs konzol dologtól, mindig lesz rá mód platform függetlenül max a kövi pc az xbox lesz ha a pc-sek megszűnnek és látszódni fog megint a tendencia hogy pc helyett tuti egy konzol lesz kiugró platform warez téren amit könnyebb feltörni, erre céloztam.
Nem akarlak meggyőzni mit vegyél meg, szíved joga a választás és az enyém is, én amikkel játszok meg is veszek, igaz én multifps-eket játszok jelenleg bf3 és mw3-al tolom ha érdekel.

(#119) TOM-202


TOM-202
senior tag

Álszent demagógia olyat állítani hogy csak a PC-n van kalózkodás. Én eddig is megvettem mindent ami tetszett és nem sajnáltam rá a pénzt. Egy-két vacak konzolportért meg nem fogok búslakodni. :)

(#120) doncortio válasza TOM-202 (#119) üzenetére


doncortio
senior tag

Az agyam eldobom az ilyen HSZ-ektől, ki a bánat mondta, hogy csak PC-n van warez?! :W

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#121) keIdor válasza doncortio (#120) üzenetére


keIdor
titán

Hagyd, nem szokás a fórumon gondolkozni úgy látom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#122) doncortio válasza keIdor (#121) üzenetére


doncortio
senior tag

Megfogadom a tanácsod :R

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#123) TOM-202 válasza doncortio (#120) üzenetére


TOM-202
senior tag

A hírben írják hogy azért nem jön PC-re mert nagy a kalózkodás a platformon ezért csak a konzolokra lesz elérhető.
Az agyam eldobom hogy valaki nem olvassa el a hírt. :W

(#124) ADAM1337 válasza TOM-202 (#123) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szóval se írták hogy konzolon nincsen, csak ugye a mértéke más.

(#125) doncortio válasza TOM-202 (#123) üzenetére


doncortio
senior tag

Én is olvastam, de sehol sem láttam, hogy "a konzoloskat szeressük, mert nem tőtenek torrentrő" :W

ADAM1337: pontosan.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#126) TOM-202 válasza ADAM1337 (#124) üzenetére


TOM-202
senior tag

Erre írtam hogy álszent demagógia arra fogni hogy PC-re azért nem jön ki mert itt nagy a kalózkodás. Mindenütt van kalózkodás konzolokon és PC-n is, legfeljebb a mértéke különbözik. :)

(#127) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ez a ghost recon online első ránézésre elég gagyinak tűnik nekem.
Valahogy nem tudom ezt a játék módot beleilleszteni az fps-ekhez szokott fejembe.

(#128) doncortio válasza TOM-202 (#126) üzenetére


doncortio
senior tag

De nem ezt írtad és mi nem vagyunk gondolatolvasók...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#129) northmahri


northmahri
tag

Ideje elmondanom a véleményem. Egyszerűen hányok az Ubifos lépéseitől az elmúlt években.
1: Egyetlen értékelhető játékuk az az assassins creed. Az még nem kurvult el. De kérdem én mi lett a többi Tom Clancy franhise-okkal? Elkúrták nem kicsit, nagyon! Splinter Cell: Conviction, megsem érdemli a Splinter Cell előtagot. R6V-ra rá se szarnak. A Heroes: Might and Magic legújabb tagja elvileg jó, de az az előtti borzalmas.
2. Milyen gondolkodás ez? Bazzeg ha egy játék jó, akkor PC-re is megveszik sokan a játékot. Például Codok(régebbiek), BF3, BC1-2,Dirt1-2,AC,Batman1-2 és még sorolhatnám. Oké persze hogy nincs annyi az eladás mint a konzolon, de a rohadt életbe abba nem gondolt bele senki, hogy míg egy jó, erős PC-t 200-ért veszel, addig xbox-ot már kb 40-ért veszel használtan. Ergo sokkal több xbox tulaj van(MINT GAMER PC-vel rendelkező ember, tehát a játékot jó beállításokkal elfuttató géppel rendelkező egyed). Nem bonyolult gondolkodás menet. A sok pénzéhes nagy orrú "nemes" pedig csak az eladási rátákat nézi...
3. Az I am Alive-ról meg nem mutattak semmit, sztorit, szart se tudunk, hogy döntsük el hogy megvesszük-e vagy nem?
4. Az új Ghost Recon enyhén szólva szar

[ Szerkesztve ]

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#130) Meridian


Meridian
senior tag

Nem kár érte. Mindig azok a kiadók ugatnak a kalózkodás miatt, amelyek szemetet árulnak.
Lásd pl az a lépés amikor a "másnaposok 2" című film premerjét videókamerás rögzítéssel másolták és torrentre feltolták, amire a kiadó úgy reagált hogy magyarországon a premiert beszüntették és minden filmet később adnak le a mozik. Mintha csak magyarországon lenne kalózkodás, ugye.

A Másnaposok 2 borzalmasan gyenge film lett. Még úgy is, ha az első részt nem láttad. De ha láttad, akkor ez a film nem más, mint próbáljuk meg ismét megcsinálni ugyanazt, mint az elsőben. Semmi új ötlet, és az is rém gyengén kivitelezve. És ezek után a kiadó fel van háborodva, hogy idő előtt kiderült a mocskos titkolni valójuk, hogy egy szart csináltak, de azt remélték, hogy az első rész sikere miatt sokan megnézik majd a második részt is - csak ki ne tudódjon előtte, hogy milyen übergagyi lett?

Na ezekért nem kár.

Amúgy miért lett a kalózkodás ellenére rekord siker az MW3 és a Battlefield 3? Vagy Skyrim?
Jah, hogy azok nem egy kidobni való ipari hulladékok, hanem amiért ÉRDEMES pénzt is áldozni cserébe?

Pedig azokat is sokan warezolják...!

Akinek csak a warezra fussa pénzéből, az így se úgyse veszi meg, ugyanakkor már nem egy szerző bizonyította, a warez jót tett az eladási mennyiségnek, persze csak akkor, ha tényleg minőségi az a dolog - dehát nem kell szart csinálni drágán (de olcsón se).

[ Szerkesztve ]

(#131) Meridian válasza WayneGace (#105) üzenetére


Meridian
senior tag

A profik két konzolt vesznek. Egyiket megbuherálják, a másikat tartogatják az originál cuccokra.
Ennyi.

Nincs kevesebb warez konzolra. Sőt! Azt is el lehet mondani, hoyg egyes dolgokat csak ott warezolnak. Mivel nem jelenik meg pl PC-n.

(#132) doncortio válasza Meridian (#130) üzenetére


doncortio
senior tag

Megsúgom: nem a PC-s eladások alapján állított fel rekordot a MW3, BF3 és a Skyrim.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#133) doncortio válasza Meridian (#131) üzenetére


doncortio
senior tag

#131: hát igen, a bőség zavara... de az állítás akkor is helytelen. Nézz meg egy virágbolti oldalt, hogy az adott produktumból menntit töltenek le az adott gépre. Lehet, hogy PC-re mondjuk 1000 játék van a virágbolti oldalon, Xboxos meg 2000, de az előbbieket 100000-szer, a másikat meg 20000-szer töltötték. Nameg mondj már olyanokat akik vesznek két konzolt :U

Viszont a hangsúly azon van, hogy annak ellenére, hogy konzolra is van warez ott mégis többmilliót eladnak belőle míg PC-n nem!

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#134) djculture válasza doncortio (#133) üzenetére


djculture
félisten

Jaja nemkell csinálni pc re semmit akkor majd 120000 ren fogják tölteni a konzolost.Végül is ha a kiadók magukat akarják szivatni csinálják.
Inkább arra kéne törekedni hogy mindenki megtudja venni a terméküket és sok kicsi többre menne,mint ez a dacos strucc politika.Én nem csodálkozok a letöltéseken 10ezerért én se veszek játékot a válság és áremelések fizetés csökkenések közepette.3-4 ezer a max amit még nem tartok hülyeségnek de ezért 2 éves játékok vagy totál elszúrtak vannak más se.

[ Szerkesztve ]

(#135) keIdor válasza Meridian (#130) üzenetére


keIdor
titán

Az MW3 ipari hulladék. A másik kettő viszont jó, ahogy más játékok is. A Batman: AC és az AC: Revelations is szépen fogy.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#136) djculture


djculture
félisten

Lemaradt:Tudom most mindjá' jön valaki hogy a steamon olcsóbb,de éppenséggel örülök ha a legsz rabb maestro bankártya és az otp egyébb hülyeségeit kifizetem nem kell még extra minusz nekem.Renegetg haver van így kb akkor vásárolunk játékot ha a tescoba stb helyen levan árazva.Ez a mai magyar melós helyzet,van másra költeni a pénzt.
Na most ezek után eltudom képezelni milehet pl kínába ahol 1milliárd embernél több nyomorog,aztán meg az oroszoknál.Nem is csoda ha ezek a helyeken legnagyobb a warez.

[ Szerkesztve ]

(#137) Sirandrish válasza ADAM1337 (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én arra céloztam hogy attól hogy majdani konzolosok (PC-sek akik átpártolnak) nem veszik majd meg, attól még lesznek akik megveszik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#138) gomsadi#


gomsadi#
tag

Nem baj. Egyáltalán nem baj! Addig amíg sima konzol atirat, kevés határidővel, nem is kell.

NEM rég újra játszottam a Dark messiah című jatekkal. Majd a Mafia első részével. egyszerűen a mai jatekok sehol sincsenek a pár évvel ezelottiekhez képest. persze tisztelet a kivetelnek, mert vannak azért.

Have a Lot of Fun!!

(#139) #51736960 válasza gomsadi# (#138) üzenetére


#51736960
törölt tag

ezt meg tudom erősíteni, most pölö a warcraft 3-mal játszom, eszméletlen hangulata van, össze sem lehet hasonlítani a mai fosokkal.

(#140) Z10N válasza Fücsök007 (#2) üzenetére


Z10N
veterán

WHAT? Hol elsz te? Meg mukodo xbox1 emulator sincs, nemhogy xbox360 :D Kevered a PCSX2-vel. Mielott hulyesegeket irkalsz, olvass utana. Hacsak nem tudsz vmi uj fejlesztesrol, ebben az esetben linket kerunk.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#141) Z10N


Z10N
veterán

Amugy az UBISoft hozzaallasahoz meg no comment, rohej. Szerintuk a konzolokon nincs warez? PS-nel Jailbreak, meg az uj RGH az X360-nal.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#142) _NCT válasza Z10N (#141) üzenetére


_NCT
őstag

Mintha nem lenne nekik mind1, hogy melyik platform hoz több pénzt... Warez meg van,volt és lesz is ;] De NEM MA!! :K

(#143) isti84 válasza doncortio (#110) üzenetére


isti84
csendes tag

Az a helyzet, hogy a nagy kiadók - mint Ubisoft, EA, Activision, stb. - átlagosan arról panaszkodnak folyamatosan, hogy nem megy nekik, nem megy nekik. Elővesznek egy torrent statisztikát és büszkék a döntésükre. Nagyon is megy nekik. Én elszórakozom az általad "rókabőr"-öknek titulált baromságokkal. De nem hatnak meg.

Nekem fontos az egyszemélyes játékmód. Még Doom1en nőttem fel. Abban az időszakban, fontos volt az, hogy minőségi játékélmény legyen. Ami címeket felsoroltál, azok igen hosszúak, de sajna borzasztó lineárisak. Pl. a Skyrim, ha csak a fő szálat viszed, akkor kb 10-12es szint között kész is. Ha viszont nekiesel a többi cselekménynek, akkor lesz benne játékidőd nem is kevés. A legtöbb játékos nem szereti teljesen kiakasztani a játékát, megcsinálja a fő történetet, és eldől székében teljes megnyugvással. A GTA is hasonló, ha nem lenne benne az a rengeteg minijáték egy rövidke kis szösszenet lenne, hosszabb az átlagosnál de akkor sem 200óra. Szánom bánom de az AC-t nem próbáltam ki, nekem az a PoP sorozat után viccesen hatott. Fogták a herceg karakterét, és betolták velencébe öldökölni. Nem jön be ez a "rókabőr" sem.

Örök vita lesz a konzol vs. pc harc. Egyik sem fog győzni, mert vannak olyan nevek, amik csak egyikre vagy másikra jelennek meg. Nem lehet RTS-t játszani xboxon(Red Alert 1), de nem lehet élvezetes jrpg-t fogni pcn sem(FFVII-VIII). Az biztos ugyan hogy a kiadók fogják eldönteni ezt a vitát.

A tört szoftver használatához, nem feltétlen kell tört fw a konzolokra, elég egy bootlemez és már játszhatsz is; igaz nincs multi, de sok játékost nem izgat a multi hiánya. Így még garanciát sem veszít.

Multiplatform ide vagy oda, a kiadók döntsék el mit akarnak, mi a céljuk, mi éri meg nekik jobban és foglaljanak állást végleg. Ne ugribugrizzanak össze vissza.

http://gamepod.hu/hir/gabe_newel_a_kalozokrol_es_a_steamrol_2.html

Kockák előre!!! :D

(#144) doncortio válasza isti84 (#143) üzenetére


doncortio
senior tag

Kiragadok egy részletet tőled ami megfogott: Szánom bánom de az AC-t nem próbáltam
ki, nekem az a PoP sorozat után viccesen hatott. Fogták a herceg karakterét, és betolták
velencébe öldökölni. Nem jön be ez a "rókabőr" sem.

Ha nem próbáltad még ki akkor minek szólod le? Ha nem játszottál vele minek degradálod le PoP-klónnak? Teljesen eltérő a két játék harcmenete, a története, a mindene. Ennyi. Nem kell egyből leszólni azt amihez még hozzá se szagoltál. Ja, és Velence mellett van egypár város még: Firenze, Forli, Florence, stb.

szerk.: a bootdisk használata is garanciavesztéssel jár, mert a NAND chip megjegyzi, hogyha kikerülték a másolásvédelmet.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#145) hmb válasza KvPt (#61) üzenetére


hmb
aktív tag

A WS legnagyobb hibája mondjuk a coopban volt,nem volt mentés ha valaki meghalt gyakorlatilag buktad a küldetést...igaz azokat már nem vettük meg......lehet amiatt volt:-)))mindenesetre nagy kár hogy mi lett belőle,jobb is hogy nem adják ki pc-re csak a hajam tépném szerintem

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#146) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Azon is el kellene gondolkoznia az uborkának, hogy 60 dollárért az emberek ne szemét, optimalizálatlan konzolportot kapjanak olyan DRM-mel nyakon öntve, mint a maximálisan 5 aktiváció, meg a kötelező onlány kapcsolat a kéthetente bekrepáló ubi szerverekkel. Persze sokkal könnyebb a kalózkodást okolni. Minőségi játékokat kellene csinálni és nem lenne semmi gond.

Magam részéről abszolút nem hat meg ez a rinyálás. Maradjanak csak a konzoloknál, ha ennyire akarnak. Nekem nem fognak hiányozni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#147) TOM-202


TOM-202
senior tag

Addig amíg a konzolos játékokat is PC-n fejlesztik egy fejlesztőkörnyezetben addig én nem aggódok túlságosan. Ha viszont már nem lesz szükségük PC-re a fejlesztéshez, na akkor fogok egy kicsit aggódni. :D

(#148) _NCT válasza KubanitoS (#146) üzenetére


_NCT
őstag

Teljesen egyet értek Veled! Továbbá ezzel a kijelentéssel szerintem most sok sok dollárt buktak, pont az ellenkezőjét érik majd el, mintha a "kalózkodást" akarnák visszaszorítani, és így szert tenni több bevételre... Most buktak pár szavazót....

Ha ők nem, akkor jön majd egy másik gyártó és készít nekünk PC-seknek szép szép játékokat, nagyszerű grafikával :)) (Legalábbis melegen ajánlom :P, mert BF3-on kívül számomra mostanában nem igazán volt olyan ami lekössön, persze én inkább FPS párti vagyok... )

[ Szerkesztve ]

(#149) Silenzio


Silenzio
addikt

Látom hiába írtam, hogy gondolkodjatok el rajta. El se olvastátok a posztom, folytatódott az unalmas szócséplés, hogy warez így, warez úgy. Kúl.

MMA87: milyen szavazót? Ennyire összezavart az aktuálpolitika?

isti84: ekkora baromságot rég olvastam. Egyrészt nincs konzol vs. pc háború, legfeljebb az idióták gondolkodnak végletekben. Másrészt a Doom 1 az aztán minőségi játékélmény volt... Mész előre egy labirintusban, kódkártyákat keresel és lövöldözöl ezerrel úgy, hogy még céloznod sem nagyon kell. A játék pl. abszolút nem figyelte a magassági koordinátákat. A Dark Forcesban volt először jó célzás, mégis leszólta a sok hülye vérpisti. A Doom volt a korszak Call of Duty-ja. A mai játékokban izgalmasabb a körítés, kevésbé repetitív a játékélmény, több a látványosság és a lehetőség. A korszakot a gagyi fps-ek, a 6 pályával és 5 autóval operáló autós játékok meg a különféle szimulátorok uralták. Konzolon meg az übergagyi platformjátékok amik egy kaptafára készültek. Ezt akarod visszasírni, ember?
Feltette már magának valaki a kérdést, mit érez egy mai 12-14 éves a mai játékokat látva? Ugyanúgy összefossa magát, mint mi ennyi idősen. A különbség csak az, hogy a sok rinyálás közepette mi is elszórakozunk ezzel-azzal, pedig elvárásaink aztán vannak. A nagyöregeknek annyit üzennék: sírva menekülnétek a Doomok, NFS-ek, meg a korabeli CRPG-k elől. Max a stratégiák és a kalandjátékok kötnének le. Már akit.

Ja, amúgy a FFVII és FFVIII PONT kijött PC-re. :))

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#150) doncortio válasza Silenzio (#149) üzenetére


doncortio
senior tag

Én már nem is koptatom a csőröm, láthatod, mindenki write-only és lökik a hülyeségüket és nem látnak tovább a virágbolti oldalakon túl.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.