Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

jajj most öngyi leszek mert egy amúgy sem tetsző széria n+1. tagjával nem tudok majd játszani ;)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Fücsök007 válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Fücsök007
őstag

+1, viszont azt nem említi a cikk, hogy ha valakinek bivaly erős gépe van, akkor virtualizáció mellett elindítható pár szükséges program teleptése után bármely konzolos játék, persze az irányításhoz kontrollel szükséges, de ez már más tészta. :D :))

(#3) ErőVarázsló válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


ErőVarázsló
tag

nem ezzel van baj hanem hogy a konzolokra is ugyanúgy le lehet tölteni viszont hosszabb távon a PC-s játék végét jelenti ez a hozzáállás...

és majd ha játékok 90% csak konzolra készül akkor lesz gebasz mert onnantól a gyártók is bevezetik azon védelmi technikákat amikkel PC-n többé kevésbé ösztönözték a játékosokat a játékok megvásárlására...

onnantól minden más lesz majd, pl a bivaly erős gép sokkal drágább lesz mert ugyanazt a szegmenst más áron fogják adni, hiszen a fejlesztés árát kevesebben fogják kifizetni

ennek az első lépése már megtörtént amikor a MS és az NV kilépett a PC-s játékok fejlesztését támogató szövetségből...

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Fel kéne jelenteni a fickót előítéletes rasszizmus miatt! :D

De most komolyan!
A PC-sek nevében kikérem ezt!
PC-s vagyok, de megveszem, ami érdekel, és biztos még sokan így vannak vele!
Csúnya dolog általánosítani!

(#5) tDr1v3r válasza Fücsök007 (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Bővebben?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) Silentfrog


Silentfrog
veterán

X boxra is pont ugyanolyan/könnyen/ lehet játékot letölteni mint pc-re.
Ha véletlen valaki betévedt egy ilyen oldalra/mint pl én ;] / láthatja ezt.
Bár csúnya dolog a letöltés,jegyzem meg halkan! :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Helmoras válasza ErőVarázsló (#3) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem ez már átmegy a gyártó részéről egy nagyon jó kis kifogásba, tudni illik mostanában NEM tudnak kiadni egy kiadási napon működő játékot PC-re így ez a tökéletes nyafi... behisztiznek és azt mondják a warez miatt van... a másik játék hasonló hírénél ez már ki lett vesézve. Tényként kezelendő több a bevételük gyártsák csak konzolra.

Én is így gondolkoznék van két munkahely, "A" helyen keményen meg kell dolgoznom egy produktumért amit elvisznek 100 forintért, "B" helyen böfögök egyet és megveszik 300 ért, tudom sarkalatos hasonlat, de valahol igaz is...

és +1 engem is hidegen hagy a játék. :)

(#8) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Végülis x-re előbb megjelenik warez változatban, mint pc-re és pont a pc-t hagyják ki :F Epic fail. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) Fücsök007 válasza tDr1v3r (#5) üzenetére


Fücsök007
őstag

Esetleg írhatnál privit Tirexinek, ;) ő jobban jártas ebben mint én, nekem nem kellenek konzolos játékok. :N

[ Szerkesztve ]

(#10) direwolf


direwolf
őstag

"hogy érdemesebb-e inkább a Future Soldiert átportolnunk PC-re a szokásos módon"
Nem, így tényleg ne is adják ki PC-re. Azt meg a sötét agyukból nem is fogják észrevenni, hogy ha MINŐSÉGI munkát végeznének PR-re is, nem csak egy compile to pc gombnyomással elintézett portot, akkor 2-3x annyian megvennék a terméküket.
Szánalmas banda :(

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

"A Ubisoft úgy tűnik, minden PC-s felhasználót kalóznak tekint, ugyanis az I Am Alive után a Future Soldiert sem adják ki azért, mert úgyis lewarezolnánk azt."

NEM! NEM! ÉS NEM!
Ez félremagyarázás. Azt mondják, hogy "kicsi a fizetőképes kereslet" rá.
Valószínűleg azért mert lewarezolja az emberek nagyrésze.
Lám, pontosan így van.

Jéééé... Nem "rohadt, köcsög, kapzsi, szemét, kiadó", hanem egyszerű üzleti érdek.

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nem is tudom mi volt az utolsó dolog, amivel játszottam ettől az idióta kiadótól....ja igen, Beyond Good & Evil. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) balcsy


balcsy
aktív tag

Szerintem biztos nincs idejük átportolni pc-re és gyors ezt találták ki . Mert hát végül is csak 3 évet késett a játék. ;] ;] (javítsatok ki ha tévedek)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#14) Gergosz2


Gergosz2
veterán

itt nem a kalózkodással van a baj,Jó az is probléma ,Hanem azzal hogy pc-n nem hoz ötszörös hasznot a játék.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) Dr. Romano válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem csak a Lock On marad meg a fejemben tőlük.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) ProEvoFan válasza D1Rect (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos neked tökéletesen igazad van...
Nem sírni kellene, hanem több eredeti játékot venni!Ez globális szinten értendő.

(#6) Silentfrog
Igen, persze hogy van warez konzolra is.De így is egy konzol játékból 10x-30x több fogy, mint egy PC játékból.Így már nem fáj annyira a warez.PCn sem fájna nekik annyira, ha nagyok lennének az eladási mutatók.

(#14) Gergosz2
Talán pont a warez miatt nem hoz!?

[ Szerkesztve ]

(#17) #51736960


#51736960
törölt tag

lassan felfoghatná az ubisoft is, hogyha éveken keresztül fostaliga konzolportokat csinálnak pécére, akkor naná hogy nem fogják az emberek megvenni, hanem inkább letöltik (aztán 5 perccel később letörlik)

ugatás helyett nézzenek kicsit magukba, és vegyenek példát mondjuk a blizzardról, akinek minden pc-s címe eladási rekordokat dönt...

(#18) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Ezek az okosok ott az Uborkaszoftnál tudják hogy ez egy paradoxon. Ha majd nem lesz PC-re játékfejlesztés akkor ott nem lesz mit lekalózkodni. Ergó más platformon fog elindulni a Pirate Software megszerzése. Na de nem baj majd rájönnek.

Szerintem tartalmas nem 1-2 órás programokat kéne kiadni közel hibátlanul megfelelő áron és akkor talán nem lenne ennyi kalóz másolat. Most sokan tuti jönnek hogy milyen demagóg is vagyok. El kéne gondolkozni kérem szépen. Elöbb gondolkodni kéne utánna cselekedni. :(((

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#19) hibavissza


hibavissza
veterán

jó döntés, a bf3 és codx-el egyidőben kidobott fps játék nem futott volna be nagy karriert. őszintén így hangzott volna: nem adjuk ki a béna játékunkat pc-re fizetős formában, mert nem üti meg csak az ingyenes játékok szintjét, mivel nem értünk a portoláshoz sem.

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek idióták. Valaki felvilágosítaná őket hogy konzolra egyszerűbb és könnyebb warezelni? Nem picsogni kellene, hanem megfelelő védelmet csinálni a játékokhoz. Van olyan játék amit a mai napig nem tudtak feltörni, ergó, csak az eredetisek játszanak vele.

Pl: Hawx 2... :U (jé az nem UBI játék? HJa de igen, hó akkor nem érteeeem. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) Venom23 válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


Venom23
csendes tag

Imádok minden fórumot a warez-el kapcsolatban. Persze itt csak 10-ből 1 ember warezol. :P

Az, hogy több eredeti játékot vegyen a PC-s társadalom, több problémára kéne felfigyelni az erre buzdító kiadónak, és felhasználónak:

1: talán nem ártana minőségi játékokat készíteni, nem csak átportolt szarokat, amik gyakorlatilag optimalizálás nélkül b*sznak ki PC-re.
2: Az, hogy megvesz az ember egy konzolt, kerül neki x- összegbe, költeni már rá nem nagyon kell, viszont egy PC már más téma. Ergo a Pc-s mentalitás az, hogy előbb költ valaki hardverre a gépen, mint szoftverre, ha az úgyis elérhető.
3: A konzol csak azért hoz több anyagi hasznot, mert nehéz "függetleníteni" de így is jelentős része a warez. Ha minden hülye értene a flash-eléshez, vagy a komolyabb kódolók a kalóz társadalomban rá állnának a projektre, ugyan úgy törnék a konzolos játékokat...
4 EZ is csak egy rinya a kiadó részéről, azért, hogy majd a legközelebbi játékukat többen vegyék. Nem kell kanyar nélkül beszopni.
Az az igazság, hogy akkor is megérné PC-re fejleszteni, ha az veszteséges, ugyanis nem kevés reklám ez nekik, és így sokkal jobban beégetik a köztudatba az alkotásukat.
De koránt sem veszteséges az amúgy, csupán nézik, hogy mennyien töltik le, és azt bevétel kiesésként könyvelik el. Az már nem számolgatják, hogy 10000 illegális letöltőből max 1000 lenne potenciális vevő, ha rákényszerülne a megvételére a szoftvernek...

A kaja is finomabb ha éhes vagy, és egy rosszul sikerült játéki is élvezhetőbb ha nem bánja a pénztárcád.

5. Arról ne is beszéljünk, hogy egy Magyarországi átlagfizetéshez képest, mennyi egy játék.
Na meg Affrikában milliók éheznek, szétesőben a világgazdaság, háborúk szele közeleg, és stb... Ilyen viszonyok között, én nem igazán sajnálom azt, hogy a Ghost Recon nem jön ki PC-re!

Ja és én sem Warezolok ;] Ááá dehogy :B

[ Szerkesztve ]

"Kedvem támadt lelőni minden Pandát, amelyik nem kefél a fajfenntartásért..." - Edward Norton :)

(#22) Gergosz2 válasza ProEvoFan (#16) üzenetére


Gergosz2
veterán

lol manapság az összes nagyobb cím olyan hogy erdeti játék nélkül nem tudsz multizni.
Így aki tényleg akar rendesen játszani , megveszi eredetibe.

singlit meg konzolra is letudod warezolni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) oriic válasza Gergosz2 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Box-ra van warez multi is... :U

Live-Die-Respawn

(#24) tDr1v3r válasza oriic (#23) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Míg ki nem basznak banhullám idején. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) juzer78


juzer78
tag

"érdemesebb-e inkább a Future Soldiert átportolnunk PC-re a szokásos módon" Na ezzel van itt a baj, a PC-s társadalom, kap egy szokásos módon portolt szart, persze, hogy a szokásos módon letölti mindenki.

(#26) oriic válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

X-link kai-ra gondoltam...Ott nincs ban, hogy is lenne... De warez itt tiltott szal off vége...

Live-Die-Respawn

(#27) A.S. Perish


A.S. Perish
csendes tag

Könnyebb,gyorsabb konzolra írni programokat ennyi.

Konzolra is van warez még talán könnyebb mint PC-re.--rossz kifogás

A Föld egy hangyafarm és isten egy gyerek egy nagyítóval!

(#28) tDr1v3r válasza oriic (#26) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Alig van játék ami SystemLink-et támogat (Kai alapfeltétele), lol.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#29) #65313280


#65313280
törölt tag

De xbox-on nem tudsz Live-ozni warezolt játékkal, ha mégis összejönne akkor sem túl sokáig működik a dolog banán nélkül. Konzolos táborban emiatt kevesebb a warezos játékos. Sajnos itt nem úgy működik mint PC-n, hogy letöltöd és csatlakozol akármelyik szerverre.

(#30) szacsee válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


szacsee
nagyúr

Miért is bannolnák?
Nem buzdít semmire, csak warezt említő hír hozzászólásaiban megemlít egy tényt. (gondolom az).

A hírrel kapcsolatban pedig Ubi pont sunnyoghatna.
Bevezette pár éve a hihetetlen másolásvédelmet, hogy élő internetkapcsolat kell játék alatt végig hogy játszhass. Persze ezt is feltörték és a single playert végigtolhatták online kapcsolat nélkül is.
A PC-s játékipar akarva akaratlanul lejtőn van. Ennek több oka is van, mind szoftver, mind hardver tekintetében.
Konzolnál adott egy kiépítés és arra kell megírni a játékot, nincs 80 féle processzor, 100 féle VGA, 30 féle hangkártya, így egyszerűbb is megírni Xboxra, vagy PS-re.
A pc tulajok többsége a kiadók szerint nem rendelkezik megfelelő vassal (persze, ha a kismillió irodai gépet is beleszámolják akkor így van, de a játékosok zöme rendelkezik megfelelő géppel, ha akarja futtatni a játékot), no meg optimalizáció nuku.
Fejlesztők és kiadók szemszögéből:
- Demo kiadás plusz költség, ha nem adnak ki demót épeszű ember vagy másnál kipróbálja a játékot, vagy letölti és megnézi milyen, ha bejön megveszi. (nem varezhuszárokról van szó, akik csuklóból elutasítják a játékok megvételét, ha ingyen is beszerezhető)
- Single Player Only játéknál kevesebb a fejlesztési költség és kiadás után patchen kívül nincs más gondja a kiadónak / fejlesztőnek, ellenben az ilyen játékot könnyebb működésre bírni töltött verziónál, mivel nincs multi ahova eredeti serial kell általában és sokkal nehezebb tört játékkal multizni.
- Multis játéknál is sokan kipróbálják megvásárlás előtt a tört verziót, hogy ha égető problémával találkozik egyjátékos módban, akkor nehogy mellényuljon.
Jópár dologra megoldás lenne a demó, illetve régiónkénti árazás, ahogy fentebb írják.
Utóbbi 2 évben vettem olyan multis játékot nem egyet, amit már elő sem vennék, mert annyira tré. Demo nem volt belőle, megvettem és most töredékéért árulják őket a boltokban is. Ezen letöltött verzió kipróbálása sem segített volna, mert multi alatt jön elő pár bug szerveroldalról, amit még a mai napig sem javítottak szerintem. (lagg, ledobálás stb).

(#31) Gergosz2


Gergosz2
veterán

meg gondoljatok bele elkezdik ennyire nyomatni a konzolt , akkor a hackerek/crackerek meg sok új warez team fog megjelenni rá, és újabbnál újabb töréseket , tört játékokat adnak ki.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) Xirtam


Xirtam
veterán

Nagyon vártam ezt a játékot. De a Ubisoft elérte, hogy többé nem játszok a játékaival. És mindenkit erre fogok sarkalni. :K

Magyarországon a konzolok 80%-a flashelt. Ne nevettessük már egymást. nem csak mi létezünk a világon. De Enjoy UBISOFT. Úgy is egy rakat sz@r minden címetek kb.

[ Szerkesztve ]

(#33) bazsi83vp


bazsi83vp
senior tag

Igazából sztem kifogás. Másrészt meg most itt a hiszti az indok miatt van.
Tisztább lenne kiállni és azt mondani, hogy a pc-n nem jött be eddig sem az elvárt bevétel és így ezek után nem kívánunk a továbbiakban kínlódni a portolással, kompatibilítással stb. Különben is a pc nem játékra való és pont - kevesebb ok lenne a hőzöngésre - de mutogatni könnyebb :(((
Mert ha azt mondja, hogy nem fektet be a pc-be pénzt, mert .... nem éri meg annyira, még le is nyelem, kőkemény üzleti vállalkozás - én is hagytam ott több pénzért melóhelyet - ez pedig az én üzleti döntésem volt. De nem szidtam utána az előző munkaadót, hogy büdös volt a cigitől a lehelete.

[ Szerkesztve ]

(#34) viharhozo válasza direwolf (#10) üzenetére


viharhozo
addikt

Azt meg a sötét agyukból nem is fogják észrevenni, hogy ha MINŐSÉGI munkát végeznének PR-re is, nem csak egy compile to pc gombnyomással elintézett portot, akkor 2-3x annyian megvennék a terméküket.

Kizart dolognak tartom, h a minosegi munka es az eladott darabszam kozott ilyen osszefugges lenne. Az meg nem tul nagy uzlet a kiadonak, h majd harom ev mulva 2-3-5 euroert jo sokat elad vmelyik online boltban.

Az mar erdekesebb kerdes, h a sima portolast miert nem csinaljak meg. Ennek a koltsege nem lehet tul magas, tehat a penzet valoszinuleg behozna.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#35) Xirtam


Xirtam
veterán

A PC-sek 95%-a letöltené. Öcsém, legyek már én a hibás hogy képtelenek a kalózok ellen fellépni. Ekkora egy idióta kiadót. . .

(#36) qad


qad
senior tag

Mindig mindent megmagyaráznak....ez az Ubisoft. Ők a hibás, rossz védelmi rendszerek miatt kénytelenek megmagyarázni mindent Az EA és az Activision meg a "mindenért fizetni fogtok" elveik miatt. Akárhogy is takargatják.

(#37) direwolf válasza viharhozo (#34) üzenetére


direwolf
őstag

Én meg biztos vagyok benne. Lásd pl. a CoD MW szériát. Gyönyörűen fut régebbi pc hw-eken is. De ott a BF3 is...
Tudom, hogy ennyire nem fekete-fehér a téma, de a minőséget még mifelénk is díjazzák az emberek.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#38) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Miért nem fizetik le azokat akik a cracket készitik a játékokhoz? Nem olyan nagyon sok ilyen csapat van...
Igazuk van, hiába védenek le egy játékot ha azt napok alatt feltörik.
Nem a védelmet kellene erősiteni,mert az ugyis meddő probálkozás.
Toljanak sutyiba egy kis zsét ereknek a csapatoknak,igy nem lesz tört verzio,igy nem tudják használni a letöltött dolgokat.
Ha sok pénz lenne a dologba én biztos igy csinálnám! ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) KvPt válasza oriic (#20) üzenetére


KvPt
tag

Egyrészt ez marhára nem így van, mert xboxon ugye hozzá kell nyúlni a hardverhez, ami garancia vesztést, okoz, sokan már csak ezért se vágnak bele szerintem, másrészt meg az átlag xbox felhasználónak valszeg fingja nincs erről a lehetőségről, meg gondolom nem is olyan egyszerű olyan helyet találni, ahol megcsinálják. PS3 meg tudtommal szintén elég körülményes, szóval a pc-nél kényelmesebb platform nincs ilyen szempontból.
De még, ha igazad is lenne, akkor se lenne értelme az érvelésednek, mert, ha egyszer sokkal jobban fogynak konzolra a játékok, és a kalózkodás pedig számszerűen alacsonyabb, mint PC-n, akkor miről is beszélünk??
Számít ez az érv, hogy "de konzolon is van kalózkodás?? Nem nagyon...
Ja, és a védelem, hát annál meg, ha valami olyat csinálnak, ami netkapcsolatot igényel, akkor rögtön jön a felháboródás, hogy így meg úgy kicsesznek az emberrel, és így már nem is veszem meg stb, szóval nem igazán tudnak jót csinálni, mindennel baj van.

(#40) Silentfrog válasza KvPt (#39) üzenetére


Silentfrog
veterán

Tévedsz.
Egyik ismerősömnek flashes gépen van és bedöglött.
Visszaküldte proba szerencse alapon és javithatatlannak állapitották meg.
Kapot egy uj gépet.
Gondolom észrevették,hogy nem "érintetlen" a meghajtója és mégis kapott másikat
Vagy csak szerencséje volt? :DDD

(#41) sh4d0w válasza Xirtam (#35) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ez a baj, hogy nekiálltak fellépni a kalózok ellen. A különböző DRM-ek pénzbe kerülnek, amelyek természetesen a produktum árában is benne vannak, így aztán jönnek a játékok horror árakon. 3-4 ezer forint egy játékért simán elfogadható szint, ehelyett azonban 8-12 ezer forint között jönnek a címek.

https://www.coreinfinity.tech

(#42) hmb


hmb
aktív tag

Emlékszik valaki itt hogy eredetileg ez egy taktikai fps-ént indult?Aztán amikor ghost recon future soldier lett kiadták konzolra is...kb. onnantól pc-én a kutya nem vette!Miért? mert aki odáig játszott vel az azért vette mert nem moha,cod agyatlan rohanj aztán lőj ami a csövön kifér játék volt.Csináltak belőle tucat fps-t,portolták pc-re de ugye bukás volt....mára külsőnézetes fostalicska a cucc,singlében még elmegy de ki vesz ilyen játékot csak arra?Nyilván a multi a lényeg, bf és cod mellett mennyien tolnák pc-én?Egyszerüen nem éri meg kiadni,max. ezzel konstrukcióban,ha ingyenes... ha kell jobb cucc akkor fizess!Pár év és a konzol is halott, mert az intelilgens tv-ék kiszorítják...aztán maj megint rájön valaki mi lenne ha csinálnámk valami olyan cuccot ami ha akarom tv, ha akarom konzol, vagy irodai munkagép....ilyen kis kiegészítőkkel ellátva lehet fejleszteni modernizálni....jé megint fel fogják találni a pc-ét:-))))Addig meg az lesz mint c64 korában, kis csapatok fejlesztenek nekünk élvezetből játékokat, tuti nem lesznek ilyen csilivili grafikák de maga a játék az JÁTÉK lesz!Ubi meg Activision meg már rég megszűnik...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#43) KvPt válasza hmb (#42) üzenetére


KvPt
tag

Szerintem te keversz valamit, a Future Soldier ugye nemsokára jelenik meg, előtte volt a két Advanced Warfighter, amik eléggé nem agyatlan lövöldék voltak, pc-n nem volt benne külső nézet, direkt azért, hogy hű maradjon az eredeti sorozathoz.

(#44) Löncsi


Löncsi
őstag

Köszönjük a sok warezolónak.. :(

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#45) Silenzio válasza Fücsök007 (#2) üzenetére


Silenzio
addikt

Szimplán hülyeségeket mondasz. Virtualizáció ide vagy oda, NINCS olyan működő emulátor, ami a PC-s hardvereken futtatható környezetet teremt PS3 vagy X360 játékoknak. A Wii játékok ellenben tökéletesen futnak PC-n a legtöbbször, ahhoz viszont nem kell Virtual PC meg bivaly gép.

(#44)Löncsi: ne higgy nekik, tiszta baromság az egész. :) Két oka van a mai helyzetnek: 1. a konzolgyártók lobbija, 2. a pc-s játékosok mentalitása, akik általában hardcore gamerek, és csak a CoD, a WoW meg a többi fostaliga érdekli őket. Köszönd a multiknak meg a játékos pszichének! A warez huszadrangú kérdés.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#46) Mappa


Mappa
addikt

éljen ubisoft salalalalaa :DDD

nem kötelező megadni

(#47) #72042496 válasza szacsee (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem innét tiltják ki, hanem az Xbox LIVE-ról, ha tört játékkal van fenn.

(#48) ProEvoFan válasza Venom23 (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi is csak olyan munkát vállalunk, ahol fizetnek is.
Ahonnan nincs bevétel, vagy nem fizettek rendesen, dobjuk őket.
Ez a piac törvénye.

Egy játék készítése befektetés.Ami rizikós, oda nem fektetnek be akkora elánnal.
A PC warez régi rákfenéje az iparnak, ami kezdi felemészteni.Tehát a régi "nagy" igazi PC játékok idején is hatalmas volt a warez, hiába voltak "kielégítve" a PC játékosok.

Imádok minden fórumot a warez-el kapcsolatban. Persze itt csak 10-ből 1 ember warezol. :P
kikérem magamnak...Steamen van 101db eredeti játékom + a polcon vagy 25db (a régi PS1 és PS2 játékaimról nem is beszélve, amiket anno sajnos eladtam, a mai napig bánom...)
te is általánosítasz, mind az Ubisoft

[ Szerkesztve ]

(#49) WhiteWalker válasza Sub-ZeRo (#8) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

meglehet,de nézd meg a konzolos eladási listákat egy adott játékból és ugyanezt pc-n...a számok nem hazudnak :)) Ők sem karitatív szervezet ;]
Tegnap egy hasonló témában kaptam hideget meleget,mert lemertem ugyanezt irni,csak markánsabb megfogalmazásban...

[ Szerkesztve ]

(#50) xmaas


xmaas
őstag

Hat ez a ember egy zseni mintha konzolokra nem lehetne ugyan ugy leszedni barmilyen jatekot pont mint pc re ilyen pofatlanul hazudozni meg ilyenel magyarazni azt hogy nem kepesek rendes portokat csinalni pc re .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.