Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Frostbite engine nagy Nvidia logo-val "reklámozva". Változik a világ. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Szuzanyam ez a jatek, beleneztem 20 mp-et. Tudom, minusz vegtelen koze van a legprimitivebb fizikahoz is, arcade, stb, de akkor is :U

OK

(#3) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Grafika ott van, de ahogy az autók kanyarodnak... mondjuk úgy az egész fizika érdekes.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) schwartz


schwartz
addikt

A szeria neve lassan szitokszova alakul. ;]

If he dies, he dies.

(#5) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Nem találtam sehol a PC konfigot.Pedig igazán megoszthatnák ezt is a néppel. De valószínű több mint 2000€-s cuccok produkálják.

[ Szerkesztve ]

(#6) bmakszim válasza Z_A_P (#2) üzenetére


bmakszim
senior tag

Te jó ég! Eléggé elborzasztott engem is. Kb Asphalt 8 Pc-re...

(#7) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Ezeket a helyszíneket és utakat láttuk már az összes többi NFS-ben. Kellene már valami egyedi map mert megnézve ezt a videót semmilyen érzés nem kapott el, hogy megakarom venni.Mindig a nagy széles autópályák kopárkörnyezettel és annyi.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#8) elithun


elithun
őstag

Run reskinnek tűnik.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#9) Dealer95 válasza .LnB (#1) üzenetére


Dealer95
őstag

Pénz...
Na meg ha az AMD letenne az asztalra egy épkézláb csúcs VGA-t 3 év után, talán nem nVidia logósak lennének a játékok.
De így, hogy a 1080-at is alig tudják behozni 1+ év után nehéz lesz :)

Egyébként az NFS-hez:
Megint egy ócska szart kapunk...

[ Szerkesztve ]

(#10) XuChi válasza Dealer95 (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Nembaj, a sok ovodás, meg tini "menő, gizda, agyhalott" majd generál olyan eladást ebből is, hogy még tíz évig tuti ezt tolják az arcunkba, nehogy már költeni kelljen a fejlesztésre :W

(#11) doooo


doooo
veterán

A Hot Pursuit után... na jó.. mondjuk, hogy a Run után (a szégyenletesen rövid gameplayen javított egy cseppet az, hogy látvány terén tényleg odatették...) számomra nincs többé ez a széria. Ami szomorú...

(#12) ->Raizen<- válasza bmakszim (#6) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem, ez ridge racer szint, az is ritka sz@r volt már. Ezt a részt ki sem próbálom. :D

(#13) MikeWazowski válasza ->Raizen<- (#12) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A ridge racer-t ne szidd, nem volt azzal semmi gond. :B ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ez így egy az egyben asphalt 8, csak az ingyenes és egy kenyérpirítón is elfut...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15) bozont


bozont
veterán

Én egy Motorhead remastert, esetleg remake-et látnék szívesen. Frostbite-tal ütne. A zenék maradhatnak. :K
Anno jobban lekötött mint a NFS.

(#16) GreatL


GreatL
őstag

Nem lehetne egyszer olyan játékot kiadni amiben sima körpályák vannak, nem ilyen leágazós izék amiket irreális világító nyilakkal tesznek láthatóvá? Lehetne olyan amiben nincsen nitró-turbó, akármi? Lehetne olyan amiben az autó nem a középpontja tengelyén kanyarodik?

Ez így nulla - mint az eddigi NFS-ek a Porsche után általában - igen, az underground meg a többi gagyi tuningolós hülyeség is.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) oriic válasza GreatL (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott a Forza széria. Horizon a nyílt világú versenyekhez, Motorsport a zárt pályás csapatásokhoz. :)

Live-Die-Respawn

(#18) plejik


plejik
addikt

Ez már egynesen szégyen, az EA -nél nem látják a különbséget a régi NFS-ek és ezek között a sz@rok között.., de tényleg már, felháborító. A grafikával nem feltétlen lehet eladni egy játékot. Ott van a Horizon első része, Xbon One on-is megy és még mindig élvezet vele tolni, ezt még demóban sem fogom kipróbálni. Bár az előzőt kipróbáltam , de az is egy hulladék volt.

Grat az EA -nak, szép darabot engednek megint a piacra amivel teljesen aláássák az NFS széria régi fényét... :O

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#19) D.Va


D.Va
senior tag

Az előző underground feelinges rész még tettszett is..., de ez... Lehet bennem van a hiba de egy ötezredik hotpursuit/mostwanted rókabőr nem hoz lázba... Azt hiszem ezt a részt most kihagyom... Nagyon unalomba fulladt már ez a sorozat... Pedig lehetne igazán jó NFS-t csinálni, lennének ötleteim... Úgy látszik az EA-nél rohadtul tehetségtelen és ötlettelen dizájnerek dolgoznak... (Vagy nincsenek is dizájnerek? Csak programozók és grafikusok?) :P

(#20) szebe válasza Seangaijin (#7) üzenetére


szebe
őstag

Érdekes, én meg pont azon gondolkoztam, hogy lassan "visszatérhetnénk" valamelyik korábbi helyszínre :))

Abban viszont maradéktalanul egyetértek veled, hogy a videót megnézve semmilyen érzés nem fogott el. Lesz egy ilyen játék is idén, oké.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21) Raysen623 válasza Dealer95 (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

Annyira fos lesz a játék, hogy az AMD már rá sem mozdul ;] Egyébként nem attól fog jobban futni a játék piros kártyával ha az övék a legerősebb VGA PC fronton. Ezt egy mezei játékos le se szarja. A rendesen megírt kód a lényeg és nem pedig a middleware-el megtömött PC port, amit persze úgy írnak meg, hogy a konkurenciánál felesleges erőforrásokat zabáljon.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) Szakiii


Szakiii
addikt

Nekem tetszik, de nekem ingerszegények ezek az autós játékok, ha nem lehet benne extrákat felvenni lőni, aknát letenni akkor unalmas :D ez a körbe körbe autókázás annyira semmi nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.