Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) gamek!ller válasza The DJ (#43) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én pedig megkésve, de csak válaszolok.. :)

Virtual DJ-vel csináltam igen, traktor-t soha nem próbáltam még, ebbe meg legalább lassan tudom már mi hol van. Én a taj mahal-t már kezdetektől fogva ismertem de csak 4-5 napja tudtam meg, hogy I_Am keze által lett. A sorrend azért így lett, mert ez top 10-es lista úgymond magamnak amit megosztok veletek is. Nem partyba van szánva, ott persze, hogy nem így lett volna ez összerakva.. :) A véleményt köszönöm szépen, örülök neki, h van "látszata" a sok gyakorlásnak, azért amikor van egy kis időm beleszoktam rakni 1-2 üzemórát a hangfalakba ^^ A Leave the world behind-et teljesen véletlenül szórtam bele, 1-el mellékattintottam annak amit akartam, nem készültem fel rá, h ilyen verzió ezért teljesen szétesett az egész, ezért nem tudtam rendesen rátenni a louder than words-öt.

"Összességében nem lett rossz, hallgatható, kellemes, ha az ember nem koncentrál, hogy a hibákat keresse, akkor pedig még kikapcsolódásnak is jó :)" Egyelőre ha nem zavar én inkább megkérnélek rá, hogy a hibákat keresd mert csak abból tudok tanulni.. :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.