Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) The DJ


The DJ
addikt

Na kicsit megkésve, de csak sikerült meghallgatni :)

Elő kérdés: Mivel készítetted? Nem írtad, ha jól láttam, bár az első tippem a Virtual Dj (megismerem a flanger effektet :D )

A számok közt van jó néhány, ami nagy kedvenc, van 1-2, ami kevésbé, olyan is akadt, ami az újdonság erejével hatott. Ilyen például I_Am zenéje, amit egészen idáig nem ismertem, de egész tetszetős. Így elsőre átjött, ahogy kell :K Az utolsó mashup is egész jól össze lett rakva.

A felépítésről. Hát én egy az egyben kb. megfordítottam volna a sorrendet (1-2 számot átpakolva) ugyanis a mix így talán túlzottan progresszívan indul, ami nem szerencsés mondjuk egy buli elején, mivel akkor még mindenki tele van energiával (és józan :) ), ilyenkor pedig énekelni akarják a slágerek refrénjeit és őrjöngeni a kiállásokon. A progresszívabb darabokat általában a mixek és bulik vége felé játsszák, egyfajta levezető gyanánt. Ekkor mindenki csak vonaglik és próbálja megfejteni hol van és hogy jut haza :D

A mixelésed sokat fejlődött a legutóbbi próbálkozás óta, ehhez kétség sem férhet. Persze még mindenütt hallani, hogy hol történik az átkeverés, de ez is alakult. Egy-két helyen viszont elég csúnya lett, bár hallottam én már rosszabbat a "lokál celeb dídzséktől". A leave the world behind mixben szereplő verziója valami rip lehet, mert belehallatszik egy műsorvezető kommentje a közepén, ez kicsit rontja az élvezeti értéket, szóval nagyon kell ismerni a trackeket, amiket beleraksz, hogy ilyen bakik ne fordulhassanak elő. (Bár írtad, hogy az véletlenül került oda, szóval ez valószínűleg nem róható fel hibának).

Összességében nem lett rossz, hallgatható, kellemes, ha az ember nem koncentrál, hogy a hibákat keresse, akkor pedig még kikapcsolódásnak is jó :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.