Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pixel hibás pixelek? Mellé fúrt lyukak? Őszbe forduló kijelzők? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Korai volt flegmán beszólni a megdöglött LG-nek. Át is nevezhetik a szériát Karmának.... :C

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#3) Linkin1994 válasza WinstonWolf (#2) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem csak az a kérdésem hogy csere készülékeket hogy fognak biztosítani mikor most is készlet hiány van és a rendelések is csúsznak.Persze Usában bemegyek kapok ott ez működik.Gondolkodtam hogy rendelek de hiba esetén lábon lövöd magad mert postázgathatod vissza az meg kitudja mennyi idő meg mennyit ülnek rajta.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#4) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Nem csalódtam benned Google.
:C

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Jövőre jobb lesz, mert becsúszott 40%nyi bevétel a reklámokból

:(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) bali


bali
tag

Apa kezdődik....

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#7) Taci


Taci
addikt

Ilyet a 3 XL is csinált:


[link]

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Mindenhol előfordulhatnak hibák, de ez azért elég kellemetlen. Azt a pár országot leszámítva ahol hivatalosan forgalmazzák (bár a készlethiány miatt azokban is vicces lehet) fokozott szívás, ha kifogsz egy hibás darabot. :(

(#9) Polarstar válasza WinstonWolf (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hehe. Lehet hogy meg lettek átkozva. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) NemMo


NemMo
őstag

Nincs google telefon gyártási hiba nélkül :))

(#11) mjani1172


mjani1172
addikt

Ezért jó, hogy kevés helyen lehet kapni, és még ott sem tudták megoldani a korrekt szállítást, így legalább kevesebb szemetet termeltek.
Nem csalódtam bennük most sem.

(#12) joey04 válasza Linkin1994 (#3) üzenetére


joey04
titán

A cégeknél szokott lenni készlet garanciális ügyintézesek, csere cuccok miatt. Nem mind kerül eladásra pont ezért. Ha meg olyan országba rendeled bizonyos úton módon ahol alapvetően nem értékesítik, akkor meg akkor is macera van vele ha hibás, ha nincs készlethiány.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) GreenGoblin válasza mjani1172 (#11) üzenetére


GreenGoblin
tag

Mondjuk annak örültem volna ha a sima 5-öt meghagyták volna. Az legalább értelmes meretű volt és sok mindemben jobb is mint ez.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#14) Luck Dragon válasza NemMo (#10) üzenetére

Sajnos így van .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) GoodSpeed válasza pusszycat (#1) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Milyen jó, hogy nem ilyet vettünk :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#16) bostone


bostone
addikt

Már Zsozé is áttért?

(#17) LosBlancosRM válasza pusszycat (#1) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Ősszel nem zöldül a táj, az tavasszal van.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#18) Szelley válasza GreenGoblin (#13) üzenetére


Szelley
senior tag

Nehéz is lesz váltani majd P5-ről emiatt... :(

(#19) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Csak a szokásos Pixel launch, nincs itt semmi látnivaló. :D

https://utdetailing.hu/

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Csak a szokásos... :DDD

(#21) jacis


jacis
nagyúr

Pixel 6 Pro-t szeretnék venni majd karácsony előtt, de ez így elég necces lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) mad823


mad823
őstag

Ez kb. mind szoftveresen javítható, és nyilván javítva is lesz hamarosan. Lehet továbbállni, nincs itt semmi látnivaló.

(#23) Dr. 444Hertz válasza mad823 (#22) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szerintem elég látványosra sikeredett ahhoz a a szoftveres baki, hogy elsétáljunk mellette... ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#24) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Néztem már egypár tesztet mindkettőről és ezek a hibák mellett azért az is idegesítő, hogy tökre különböző lett a két telefon.
Sima 6 sík képernyős ami sokkal előnyösebb, a mérete is egy tűrhetőbb bár így is tepsi nagyon meg nehéz is, van egy szín ami nekem jobban tetszik de csak pronál van. A prónál ott az extra kamera, meg a szelfi kamera is jobb meg az akku is, viszont egy b@szott nagy tepsi lett. Áttért a Google is arra hogy megkülönbözteti a készülékeit és bármelyiket veszed kompromisszumot kötsz. Nagyon nem jó az irány. Inkább maradt volna olyan amilyen volt. Nagyon remélem olcsó A szériát nem felejtik el, bár hülyék lennének hisz tuti hogy az jobban megy mint ezek.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#25) Drakmusz válasza Dr. 444Hertz (#23) üzenetére


Drakmusz
őstag

Volt már ilyen a történelemben, mondjuk külön cikk nem született róla anno.....;]
[link]
De nézzünk egy példát a közelmúltból, ez sem piskóta:
[link]
Félretéve a hülyeséget, általánosságban elmondható hogy az első szériák helyett érdemesebb inkább kivárni.
Nekem is jön majd egy 6 Pro, most még kihagyom.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#26) doooo


doooo
veterán

Apró szoftverfrissítés általában orvosolja az ilyesmiket. Huawei Mate 20 volt, ahol ennyi már nem volt elég... az LG kijelzői maradandóan zöldültek.

(#27) natë válasza doooo (#26) üzenetére


natë
nagyúr

Az Alma 13-as verziói között is vannak zöldülők, egyet most küldtem vissza, de én mindig kifogom az ipari hulladékot mindenből. :W

(#28) Wesiz


Wesiz
tag

milliónyi leszállított darabból páran kifogtak hibásat, na bumm. elárulom, ez mindig így lesz minden gyártónál, már százezres nagyságrendnél is (ami telfonnál észrevehetetlenül kis mennyiség egy gyártónál) egész biztos lesz hibás, az arányra kell figyelni.

(#29) mrThomi válasza natë (#27) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem nem az egesz szeriat erinti. En ugy tudom hogy az apple eseteben a 13 mini es 13 kozul kerulnek ki a hibas kijelzok. 13 pro es pro maxba samsung fele amoled van de javitsatok ki ha tevedek

Nothing Phone (2a)

(#30) Goxi


Goxi
tag

Ez hihetetlen hogy mindig befosnak az új pixelek. Valami komolyabb típushiba mindig megjelenik. Nem kéne már kib@szni a minőségellenőrt?

(#31) natë válasza Goxi (#30) üzenetére


natë
nagyúr

Miért, van? ;]

Egyébként ez a trend egyre inkább megjelenik minden gyártónál sajnos...

#29mrThomi : ettől függetlenül csak kifogtam 13 Pro-val. :U

[ Szerkesztve ]

(#32) mrThomi válasza natë (#31) üzenetére


mrThomi
addikt

En a xiaomik topikban talalkoztam a legtöbb ilyen esettel, hogy a kijelzök felsö resze zöldül ( mondjuk nem ertem miert pont ott), de egy 200-300€ törtenetnel jobban elfogadja az ember, illetve hogy nem a legjobb minösegü panel kerül bele, de egy pro-nal ilyen termeszetesen nem eldogadhato. Samsungnal is hallottam ilyenrol, de nem olyan aranyban. Van aki eszre se veszi egyebkent, mert full fenyerön jaratja. Este kis fenyerön 5% szürkenel meg kell nezni es ha zöld/foltos akkor termeszetesen vissza kell kuldeni. Sajna a teloknal is beszelhetünk mar panellottóról :O

Nothing Phone (2a)

(#33) natë válasza mrThomi (#32) üzenetére


natë
nagyúr

Na meg kamera lottóról.... :(((

(#34) Dr. 444Hertz válasza natë (#33) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Abban jó vagy ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#35) judas13


judas13
addikt

Ennél a márkánál ez lehetetlen!!!!
Avagy az LG síron túli bosszúja..
Jut eszembe, taxiban nem maradt ott egy példány? Féláron megvenném.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) k-adi válasza judas13 (#35) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja lg revans :DD :DD

(#37) DDA40X válasza bostone (#16) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Hagy már azt a kretént...

[ Szerkesztve ]

(#38) judas13 válasza k-adi (#36) üzenetére


judas13
addikt

:K :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Most néztem videókat és itt nem csak a kijelzővel vannak gondok. Az akku is nagyon gyatra figyelembe véve mekkora telepnvan bennük.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#40) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na jó de ez hogy mehetett át QC-n?

(#41) Graphics


Graphics
Jómunkásember

" (A hibás darabot egyébként kérdés nélkül kicserélték a boltban.) "

Lapozzunk, ez nem hír.. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) judas13 válasza Graphics (#41) üzenetére


judas13
addikt

Igaz. A hír az lett volna, ha előtte kérdéseket tettek volna fel :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) Namelesske


Namelesske
addikt

Egy rövid ideig gondolkodtam rajta veszek egyet az iPhone 12 Mini helyett, de eszembe jutott hányszor szívatott meg a Google eddig a Vanilla Androidjával. Sokszor. Miért is lenne más ezúttal. :(

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#44) SzunaP


SzunaP
csendes tag

Soha nem veszek friss modellt. Főleg notchosakat nem. :W

(#45) Graphics válasza SzunaP (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor mit veszel?

Várj, megtippelem. Zenfone 7 :)

Ismertem egy fórumtagot, mindene volt a Zenfone család.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) SzunaP válasza Graphics (#45) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Talált. 😃 Megtörtént. Eddig elégedett vagyok vele.

(#47) judas13 válasza Graphics (#45) üzenetére


judas13
addikt

:D A jövő heti lottó nyerőszámait légyszi! :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.