Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#514) Kassadin válasza po1son (#510) üzenetére


Kassadin
addikt

"Ezen mit nem tudtam értelmezni? Magyarázd már el nekem...De várjál megteszem én....
Röviden azt írod le benne, hogy ne menjen ki külföldre, mert nem tudja a nyelvet és kint nem is fogja megtanulni és előrébb se fog jutni az életbe...
Ezt pedig én megcáfoltam egy példával... Tök mind1 melyik országról van szó"

Nem fogsz megtanulni úgy nyelvet, hogy a többi ott dolgozó bevándorló melletted szintén nem tud semmit sem(nem véletlen vannak ott melletted). Úgy kimenni, hogy majd ott megtanulod a nyelvet, nagy felelőtlenség. Persze, ha otthon tanulod, amikor nem dolgozol, akkor simán lehetséges. Az, hogy te valami megcáfolsz a személyes példáddal, az még nem jelenti azt, hogy a másiknak nem lehet igaza. ;)

"Ebből meglátszik, hogy még nagyon fiatal vagy, mert nem becsülőd a munkát vagy csak egyszerűen egy sznob vagy... Gondolom te úgy fogsz kimenni külföldre, hogy vezérigazgató leszel..."

Kicsit el vagy tévedve, 16 éves korom óta dolgozom, most vagyok 21(fiatal?, relatív), dolgozom, mert muszáj, A sznobság nem tudom hogy jön ide, én senkit se nézek le a munkája miatt, szimplán úgy gondolom, hogy ha nem akarod saját magad szopatni, akkor rendesen megtanulod az adott ország nyelvét, és sokkal kevesebb "szenvedéssel" sokkal több pénzt kereshetsz.

Amúgy te dolgoztál már életedben valamit? Mert úgy osztod az észt, mintha 40 év munkatapasztalattal rendelkeznél.

Runner_fxr: Köze nincsen a pesszimista hozzáállásomnak(amúgy sem vagyok az), realista vagyok szimplán. Ha nem tudsz nyelvet, nem elég hogy nem érted meg őket, de ki is vagy szolgáltatva nekik. Magyarországot nem kell bemutatni, tapasztalom és látom a saját szememmel is, mi folyik itt. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.