Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#403) Runner_fxr válasza Chaser (#400) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

"Amit én megtanultam tőle nem kell mindig finomkodni, meg véletlen se mutatni ha véletlenül többet jelent mint a többi. Max akkor amikor már biztos a dolog és csak te tudod kidobni a csajt, nem pedig fordítva."
Ezzel én is egyet értek. Az ember ne mutassa ki az érzéseit túl hamar, mert annak általában nem lesz jó vége.

Viszont azért a ló másik oldalára sem kell átesni! Az az érzésem, hogy te nem nagyon tiszteled a nőket. Mi az, hogy ha nem akar veled toszni, akkor kivágod a büdös kurv@t? Szerintem ez egy bunkó hozzáállás, már ne haragudj. Te lennél az arany f@szú, akitől minden nő megőrül? Ezt most tényleg el is kéne hinnünk? :D
Az egy dolog, hogy maga a női lélek egy férfinak, mindig is titokzatos lesz, de azért nem mind egyformán szemét a férfiakkal. Vannak nagyon aranyos, értékes hölgyek is, akik esetleg szülnek egy gyereket is nekünk és mellettünk maradnak jóban, rosszban. És azzal nem szokás úgy bánni, mint ahogy te ezt itt előadtad! A cikkben szereplő hölgy, szerintem nagyon gyerekesen viselkedett, és nem is érdemes vele foglalkozni. De nem azért mert nem akart rögtön szexelni, hanem mert csak hülyítette szegény srácot. 1 hónapot simán lehet várni egy nőre, ha komolyak a szándékok. Nekem kifejezetten tetszik is, ha nem lehet rögtön gerincre vágni. Legyen is benne tartás, nyilván ne hülyítsen hónapokig, aztán meg lelép, de 1 hónap belefér, ha mégsem működik 2 ember között, legalább nem feküdt le egy olyan sráccal amit utána megbánna. De ha meg működik a kapcsolat, akkor utána mi is sokkal jobban meg tudunk majd benne bízni.
Én megértem az indulatokat részben, én sem voltam túl szerencsés a nőkkel. Sokszor estem pofára, de akkor is hiszem azt, hogy vannak rendes lányok és azokkal tisztelettel kell bánni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.