Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Ezek azért eléggé low-res képek, de nyilván a hangulat átjön.
Várjuk meg azért a review-kat. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) oriic válasza ribizly (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Low-res? :D FullHD fölötti az összes kép.

Live-Die-Respawn

(#3) szupermacs válasza oriic (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Nálam is kicsik.

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon ott lesz a szeren ez a játék, csak azt sajnálom, hogy nem lesz benne ugribugri meg falmászás! A Tomb Raider és az Assassin's Creed sorozatokból még meríthetnének, hogy jobb legyen a játékuk, egyébként csak egy jó STALKER-rókabőr lesz az egész, ami persze önmagában még így is oké.

(#5) myckey válasza oriic (#2) üzenetére


myckey
veterán

Teljesen jó a kép. :K

Maga a játék jónak fest.

Szerettem a Stalkert, nagyon. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) oriic válasza szupermacs (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Galériában rá kell bökni még egyszer a képre.

Live-Die-Respawn

(#7) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ez a játék veszettül szép, csak kár, hogy MMO. :(

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) Wesder


Wesder
félisten

igéretesnek tűnik :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) tserrof77


tserrof77
senior tag

Nekem vagyon tetszik, a fegyvereket a kopások/sérülések :Y MEg az effektek, köd, naplemente...

Ellenben az alá való vasra majd kíváncsi leszek, mennyire tartható az előzetes alapján :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#10) ribizly válasza oriic (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Ah. Tényleg.
De mégis valami nem stimmel velük.
Egyik-másik képen a táj olyan, mintha el lenne mosva, pedig nincs annyira távol.
Kicsit fura. Olyan érzésem van, mintha nem is csak egyszerű screenshot-ok lennének, hanem kaptak volna egy kis utómunkát... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) aginor


aginor
addikt

Ezt a játékot akárhányszor látom, mindig a Stalker jut róla eszembe.. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) errorcode06 válasza tserrof77 (#9) üzenetére


errorcode06
őstag

Feljebb lesz ez még tornászva. Egyébként még az is kérdéses hogy lesz-e dx12.
Fórumon egyszer elhintették, de azóta sincs semmi hír róla.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13) atike


atike
nagyúr

Nekem bejön. Ha még ezen tuningolnak is... Nem semmi. Erőmű kell majd ehhez is... :DDD

(#14) Highground


Highground
aktív tag

Minden nagyon szép, meg minden. De kicsit káoszos a megjelenés, eléggé "forever alpha-beta-early access"-nek tűnik. Tavaly év végén, meg februárban még idei kiadásról beszéltek és nyári beta-ról. Aztán nyáron eljutottak oda, hogy augusztusban nyögve-nyelve elindult az "exclusive closed alpha". Akkor azt mondták, idén még lesz beta is. Most már egyre valószínűbb hogy nem :) (inkább early 2017) A garantált closed alpha-ba való bejutást, egy közel 150 euro-s EOD edition megvásárlásával lehet elérni. Ezt és az újonnan kitalált "emissary" dolgot hirdetik orrba-szájba minden felületükön. Ez az "emissary" jó dolog, csak nem értem miért ilyenekkel foglalkoznak amikor a játék még sehol se tart. Tök jó, most már lassan minden nemzetnek van saját nagykövete a Battlestate Games-nél :/ De minek? :/ Az időpontokat firtató (legfontosabb) kérdésekre általában nem, vagy elutasítóan válaszolnak. De persze amikor valaki megkérdezi, hogy hogyan juthat be az alpha-ba, vagy hogyan juthat hozzá a játékhoz, azonnal maga a hivatalos oldal válaszol neki részletesen. Szóval a hozzáállás tipikus sajnos. Nem akarom őket sürgetni meg általánosítani, de már az oldal(escapefromtarkov.com) indulása óta nyomon követem a híreket, és a játékkal kapcsolatos egyéb fórumokat. Először szimplán nem értettem miért kell ígérgetni ha lövésük sincs a kiadásról. Pedig az elején tök dinamikusan fejlesztették a játékot. Kb. havonta legalább 1x jöttek ki új képek. Most mióta "kiadták" a játékot a saját kis boltjukban, és már a 4 verzióban meg lehet vásárolni, gondolom elég sokan befektettek rá így előre. Főleg akik megvették az EOD-ot :/ Most, kicsit átlátszó módon karácsonyra való tekintettel a PFE edition bejutási esélyeit is növelték még két hullámmal, valamint egyszeri esélyt adnak a left behind edition vásárlóinak is. Vajh miért? :((( A félelmem az, hogy szerintem mire jutnának valahova a játékkal, addigra el fog fogyni a lóvé... már most is érzékelhető. Rendkívül lassú a fejlesztés, de a pénzt azt szednék. Pedig gyakorlatilag még félkész sincs a játék. :/ Sokan nem értik pl. hogy miért nem dobják föl Steam early access-be? Vajon miért... van egy sejtésem. Nagyon félő, hogy sosem készül el... de ne legyen igazam!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#15) xtro válasza Highground (#14) üzenetére


xtro
aktív tag

Én reménykedem mert nagyon tetszik a stílus,de ezek szerint csak 2018 ban lesz valami?

Remélem addig jön egy új Metro game hogy kitöltse az űrt :U

(#16) Shing válasza ribizly (#10) üzenetére


Shing
őstag

Mai játékok így trükköznek, hogy részletesebb hatást keltsenek... Nézz meg egy UC4 screenshotot (nem photo modban) szét van blurrozva az egész. De ez a legtöbb játékról elmondható, valamelyiknél erősebb vmelyiknél gyengébb.

(#17) ribizly válasza Shing (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Ez azért elég elszomorító. Nekem bántja a szememet rendesen. Főleg, hogy 1-1 ilyen 4K-s képnél teljesen életlen az egész. :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Praston válasza Highground (#14) üzenetére


Praston
tag

Nagyon remélem, hogy lesz ebből valami, mert többen is várjuk és ígéretesnek tűnik.

i9-9900k , rtx 3090 , 32 gb

(#19) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Hú, az az erdő nagyon ott van!
A lepukkant gyártelepről készült ingame felvétel kevésbé tetszett, mint ez a néhány erdős fotó. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#20) kengyel


kengyel
nagyúr

Jónak ígérkezik, mindenképp várós.

kengyel

(#21) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Ez milyen típúsú játék lesz?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#22) myckey válasza kiezTe90 (#21) üzenetére


myckey
veterán

multiplayer FPS. ;)

(#15) xtro

Kötve, hiszem. :N

Szerintem ez hamarabb jön mint az új Metro, ami elviekben a 2035 lesz, a záró epizód.

Talán az egyik közösségi oldalon le is nyilatkozták, hogy ne várja senki 2017-re .

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#23) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Tűkön ülök! 😊 A játékon belüli atmoszférát úgy néz ki csak az oroszok tudják hozni sajnos. Más cégek is legalább megpróbálhatnák...

(#24) Fred23 válasza ONEFREE (#23) üzenetére


Fred23
nagyúr

Próbáltad már a legutóbbi Tomb Raider-t? Nekem anno leesett tőle az állam, nagyon meglepett, milyen állati hangulatot hoztak össze!

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Kár hogy ez csak multi lesz.

(#26) ONEFREE válasza Fred23 (#24) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Próbáltam.Az első Tomb raider amivel játszottam 2 hetet. Tényleg nem rossz. De a STALKER atmoszféra volt a kedvencem. Ritka fajta sajnos. 😕

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.