Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dexar007 válasza marked one94 (#100) üzenetére


Dexar007
veterán

Start menüben keresd ki az xbox appot,majd ott csinalsz egy halozat tesztet,es kiirja mi a gond

[link]

Nalam sem mukodott eddig,de most mar hibatlan.

Give me your cum,bull!

(#102) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

70-es szinten vagyok, de annyi minden van még. :D Imádom ezt a játékot, akinek még nincs meg az vegye meg, akinek meg gépe nincs, emiatt megéri építeni. :DD :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#103) Dexar007 válasza SwaZy1337 (#102) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem kell megvenni,ott a game pass. ;]

Give me your cum,bull!

(#104) mike1334 válasza Dexar007 (#103) üzenetére


mike1334
veterán

Nem kell pc, ott az xbox ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#105) SwaZy1337 válasza Dexar007 (#103) üzenetére


SwaZy1337
tag

És ha kikerül game passból? :U Akkor mit csinálsz?

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#106) SwaZy1337 válasza mike1334 (#104) üzenetére


SwaZy1337
tag

Inkább egy jobb PC, mint egy PC meg egy Xbox. :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#107) Wesder válasza SwaZy1337 (#105) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kerül ki Gamepass-ból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#108) mike1334 válasza SwaZy1337 (#106) üzenetére


mike1334
veterán

Inkább csak egy xbox...esetleg még egy ps vagy switch :)
És az MS exkluzív címek nem kerülnek ki game passból.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#109) SwaZy1337 válasza mike1334 (#108) üzenetére


SwaZy1337
tag

Ezt nem tudtam. :D És az embernek csak szüksége van egy PC-re vagy Laptopra vagy valamire.
+ Csak ezért game pass-t fizetni, nekem nem érné meg.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#110) mike1334 válasza SwaZy1337 (#109) üzenetére


mike1334
veterán

Van egy 8 éves laptopunk, azon megy a netbank meg a hosszabb emailen írása...és kb ennyi.

Game pass évente 3-4× van akciósan, én pl 2 hónapot vettem augusztus végén 400 ft-ért, ezzel egy hónapot tudtam forzázni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#111) SwaZy1337 válasza mike1334 (#110) üzenetére


SwaZy1337
tag

Ha csak számolok, 1 hónap pass 3.000, 1 évre az már 36.000ft. Csak a Forza miatt nekem nem érné meg megvenni a Game Pass-t. :D És okés, hogy van mikor akciós, de hát most akkor meg bevásárolok nagymennyiségben akkor aztán kész. Na mindegy. :) Nekem gépen jobban megérte megvenni 17-ért. :)

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#112) echterion válasza SwaZy1337 (#106) üzenetére


echterion
nagyúr

Ehhez nem is kell annyira bivaly PC. Az 1050ti laposomon, i5-tel magas beállításon fullHD-ban szépen fut a játék. Kellemes meglepi volt számomra, alapból alacsonyra rakott mindent, de úgy azért nem volt olyan csini, így kíváncsiságból felraktam magasra, így nagyon szép és mégis szépen fut a játék.

**********

(#113) SwaZy1337 válasza echterion (#112) üzenetére


SwaZy1337
tag

Igen-igen. :D Nem kell neki nagy erőmű, mint pl. kellett az 3. résznek. Oda azért jóval erősebb gép kellett. :)
i5-4590 + GTX770-el ott HIGH-on volt 720p-ben meg a 60 fps.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#114) mike1334 válasza SwaZy1337 (#111) üzenetére


mike1334
veterán

Én 1-2, max 3 hónap után megunom, arra meg van/volt akciós gamepass :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#115) SwaZy1337 válasza mike1334 (#114) üzenetére


SwaZy1337
tag

Hát én még 1 év után is elővettem a 3. részt...szóval nekem nem érné meg a havi 3.000ft csak miatta gépen :U
(Nem tudom mennyi akciósan a game pass)

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#116) mike1334 válasza SwaZy1337 (#115) üzenetére


mike1334
veterán

200ft/hó
Ja, nekem megvan a Horizon 2+dlc, Horizon 2 Fast & Furious, Horizon 3+a két dlc, szóval, ha épp nincs akciós game pass, akkor is van mivel jatszani :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#117) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ma kezdtem volna kicsit komolyabban játszani a játékkal de időközönként egyszerűen kilép a program nem ír ki hibát csak kilép,versenyeket menti de a beállításokat nem menti, horizon 3 és motorsport 7 is jó megy/ment.

(#118) SwaZy1337 válasza pruzsi (#117) üzenetére


SwaZy1337
tag

Nekem a Horizon 3-nál volt néha ilyen. Windows újratétel nekem anno megoldotta ezt a problémát.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#119) Joccc07 válasza pruzsi (#117) üzenetére


Joccc07
addikt

Fut nálad bármiféle monitorozó program? Pl.: Hard Disk Sentinel?
Nálam az futott és ki is lépett kb. 2 percenként.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#120) pruzsi válasza Joccc07 (#119) üzenetére


pruzsi
őstag

:D Mi a fejen pont az fut megpróbálom majd a nélkül hátha.

(#121) pruzsi


pruzsi
őstag

Sajnos kilép ugyan úgy ...

(#122) Joccc07 válasza pruzsi (#121) üzenetére


Joccc07
addikt

Mik futnak még? Jöhet privátba is.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#123) HUNNIA1920 válasza pruzsi (#117) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Szia!

Ne félj, nálam ugyanez van. Már kezd nagyon tele lenni a hócipőm ezzel a Forza 4-el. Így vegyen az ember eredeti játékot jó drágán. :C

Bár szerintem nem a játék hibája, hanem ennek a csodálatos őszi vindóz frissítésnek tudható be. Amióta az feltelepült és kijött az utána következő Forza update, azóta csak szívok vele. Kb. 1 hete újra raktam a játékot, de a tegnapi Forza update után megint sz*r lett. Igaz most máshogyan, mint a múltkor, de a lényeg ugyanaz.

Igazából nem is lenne gond, mert újra rakom, aztán 1 hétig megint nyugi van, de azért hetente mindig újra leszedni közel 50GB-ot, már annyira nem mókás. :W

A lényeg, hogy a teljes rendszert újra kéne húzni, mert így mindig gond lesz vele, hacsak nem javítják.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#124) SwaZy1337 válasza HUNNIA1920 (#123) üzenetére


SwaZy1337
tag

Jaja, mint írtam, nekem is ez oldotta meg anno a 3-nál ezt a gondot...winfos újratétel :K

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#125) pruzsi válasza HUNNIA1920 (#123) üzenetére


pruzsi
őstag

Most csináltam memória,proci,vk diagnosztikai teszteket minden rendben van...
Forza 3 és a motorsport 7 most is megy, más egyéb játék nem produkál ilyen anomáliát.

(#126) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Hát franc se tudja mi lehet a baj. :/ De dühítő, azt elhiszem.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#127) haky


haky
senior tag

Sikerült mindkét hardveren kipróbálnom és a következő a véleményem:

PC (GTX 1060 6GB, i5-7500, 16 GB DDR4 RAM, SSD) 1080p-n: álló helyzetben bármilyen magasra lehet tenni a részletességet tartja a 60 fps-t, vezetés közben viszont durván látni, hogy a GPU 6 GB memóriája 20 másodperc után elfogy, konkrétan használhatatlan. Cserébe gyorsan tölt be.

XBOX One S 4K TV-n: mindent visz, gyönyörűbb élsimítás, folyamatos (igaz 30 fps) mozgás, amit pedig a 4K felbontásról tudni kell, hogy az XBOX One S ezt a 1080p-ről 4K-ra való felskálázást gyönyörűen csinálja, eszméletlenül jól néz ki.

PC párti vagyok, de jelen esetben a PC-s Forza 4 elmehet a sunyiba. :W Úgyhogy maradok az XBOX-nál ha erről a játékról van szó. :C

Aki másnak retyvetyutyu...

(#128) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Nem igazán értem a gondod, i3-8100, 16gb corsair 2666mhz ram és egy gtx 980ti g1 gaming, HDD-n!! tökéletes max grafikán. Semmi probléma nincs vele.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#129) haky válasza SwaZy1337 (#128) üzenetére


haky
senior tag

A játék 20 másodperc után kiírja, hogy fogytában a video memória és vegyek vissza a részletességből. Persze közben 60 fps el fut. Miután kiírta, hogy kevés a videó memória már kezdi is az akadozást.

Aki másnak retyvetyutyu...

(#130) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Nekem semmi ilyenem nincs és a 980ti is 6gb rammal van felszerelve.

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#131) marked one94


marked one94
őstag

Valaki megtudná mondani hogy ez a tűbefűzés trükk mi lenne?

You'll Never Walk Alone

(#132) Joccc07 válasza marked one94 (#131) üzenetére


Joccc07
addikt

Két egymással szemben elhaladó autó között kell átsuhanni pont akkor amikor egymás mellett vannak.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#133) TomX


TomX
tag

Sziasztok!

[link] ez az oldal megbizható?Mert az a 10 ezer forintot nem sokallom érte.

Köszi :R

(#134) SyMbioTe válasza TomX (#133) üzenetére

Szürke bolt, de még nem hallottam, hogy gond lett volna vele, BF1/BF V kulcsokat jópáran innen vették az ottani topiklakók.
Csak azt vedd figyelembe, hogy szürke bolt.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#135) csati777


csati777
csendes tag

Még mindig nem választható az angol nyelv? Mert addig nem veszem meg.

(#136) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy nekem nincs xboxom, de ha veszek egy Forza H 4 et (xboxra), azt hogy tudom elérni, hogy windows alatt is játszak vele? Van valami kód az Xbox verzióhoz amit be tudok írni? Vagy egy havernál akinek van xboxa az én microsoft accommal telepítse fel?

A bajom az, hogy a PC verzió sokkal drágább mint az Xbox verzió.

[ Szerkesztve ]

(#137) marked one94 válasza Dareiosss (#136) üzenetére


marked one94
őstag

Vegyél gamepasst azzal olcsóbban meguszod es ha lejar mentesed attol fuggetlen megmarad. Én masfel honap utan teljesen meguntam a jatekot, talan a multi ha mukodott volna meg 1 honap belemenne. Lv 110 korul nem sok ujdonsag van mar benne.

You'll Never Walk Alone

(#138) Dareiosss válasza marked one94 (#137) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Miért olcsobb havi 3 ezer ft ért game passt venni? Miközben 8 e ft ért tudom megvenni az xboxos verziot. Én nem fogok ráunni mivel heti 1-2 órát van időm vele játszani.

(#139) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

i5-6500, SSD, és 2x8GB RAM mellett milyen VGA-val fut szépen a játék 1080p-ben? 1050Ti, vagy RX570 elég már az akadásmentes játékmenethez?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#140) AxBattler válasza AxBattler (#139) üzenetére


AxBattler
félisten

Megvan, elég lesz...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#141) i@lex válasza csati777 (#135) üzenetére


i@lex
őstag

Kőkemény vagy, téged az utca nevelt...

(#142) martin0094


martin0094
csendes tag

Sziasztok!

Volt már valakinek, hogy egyszerűen nemjó a hang PC-n? 5.1-em van és egyszerűen nincs mély egyáltalán nem használja a mélynyomót a játék. minden más programban/játékban jó.
Valami ötlet? :))

(#143) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Érdemes megvenni az ultimate kiadást vagy bőven jó a standard is? Előbbi ára azért elég húzós.. :/

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#144) Csabee. válasza SpongyaBob (#143) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem a standard is bőven elég.

Üdv: Csabee.

(#145) sz.zs.


sz.zs.
senior tag

Sziasztok. Fiam karácsonyra megkapta a játék Xbox one változatát. Thrustmaster TMX kormánnyal játszana, de - egyelőre még - zavarja a force feedback. Ki szeretné kapcsolni, de nem találunk erre lehetőséget a menűben. Néztünk videókat, ahol pc-n ugyan, de símán állítható, kikapcsolható ez a funkció (is). Van valami ötlet, hogy nálunk ez a “bővített” menű miért nem jelenik meg? Előre is köszi a segítséget!

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#146) sz.zs. válasza sz.zs. (#145) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Sikerült!

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#147) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Elnézést előre is, biztos mar volt téma, csak én nem találtam.

Xbox-on készült fotókat hol tárolja a konzol? Nem osztottam meg, csak simán elmentettem a képeket.

Előre is köszi!

(#148) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv!
Nagyon bejön a game pc-n. Arra még nem sikerült rájönnöm, h hogyan találok autóroncsokat mert a térkép nálam nem jelzi. Kinek melyik kocsi jön be a legjobban?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#149) csabamigo válasza Oposzumtoszó (#147) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Hy
Amit a játékon belül csinálsz fotó az a Kreatív központon belül a fotó galériában van

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#150) Bennyboy


Bennyboy
őstag

pc-n van valaki klánban vagy ilyesmi ahová csatlakozhatok?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#151) evitiguF válasza Bennyboy (#150) üzenetére


evitiguF
senior tag

(#152) Bennyboy válasza evitiguF (#151) üzenetére


Bennyboy
őstag

köszi, akkor átköltözöm oda

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#153) csrki49


csrki49
újonc

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni!!!! :) Feltelepítettem a FORZA HORIZON 4 játékot,de a videókártyát ami a nvidia GEFORCE GT 630M. 2GB ,nem ismeri fel... Légyszi , ha valaki tud segítsen!!!!!! Köszónóm előre is! :F :F :F

(#154) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv!
Elég sok helyen kapni xbox one s-t lemez nélkli verziósat forza 4el 69900ért. Erről mit érdemes tudni? Teljes játékot adnak hozzá vagy csak valami előfizetői kártyát ami lejár? Vagy hogy működik ez? Nincs xboxom csak szemezek vele, hogy néha egy kicsit játszanék vele.
Köszi a válaszokat!

Járj nyitott szemmel.

(#155) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Üdv!
Tudja valaki hol van a mentés mappája a játéknak?

TDI POWER

(#156) aerosmith


aerosmith
őstag

Formula Force GP kormányt tudta valaki működésre bírni?
Felismeri de ezen csak 6 gomb van emiatt a setupon nem jutok túl mert legalább 10 gomb hozzárendelését várja a játék...

(#157) CactuS válasza aerosmith (#156) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen. Mellédugtam egy TM 16k Joyt és azon nyomtam meg a maradék 4 gombot. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#158) KROK640


KROK640
veterán

csak idén fedeztem fel ezt a játékot tavasszal, de egészen lenyűgöző és nagyon leköt :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#159) Buster17


Buster17
addikt

Hali! Pár online acsihoz keresek játékost.
Xbox gamertag: Buster17

(#160) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
PC-n, kormánnyal.
Miért csak 180fok a forgatás a járműveknek? Nem lehet növelni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.