Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#149) geotigris9 válasza Pityu. (#147) üzenetére


geotigris9
tag

Én sem olyan géneket örököltem, hogy "nem kéne mosni a fogam".
Hiába mosom rendszeresen azért vannak problémák. Az is megesett, hogy egy fogamat gyökér-kezelni kellet és tavaly lett szegény már likvidálva tehát mint "száraz fa" gyökér-kezelt fogként funkcionált, de teljesen szétment. A végén szájsebész szedte ki külön gyökerenként. Leghátsó őrlő fog volt a ki nem bujt bölcsesség fog előtt felső fogsorban. Szóval csak pár évet tudott nálam a gyökér-kezelt fog még funkcionálni. Azért lett gyökér kezelt, mert nagyon régen tömve volt a tömés kiesett nem észleltem mikor és tovább lukad-t az idegekig és már menthetetlen lett. Ez után gyökér-kezelték. Az baj ha van tömött fog az a tömés nem lesz örök élettű idővel kiesik. Csak ezt tudom mindenkinek javasolni ott az okos telefon be kell írni félévenként vagy negyed évenként-re eseményemlékeztetőnek a fogorvost és eljárogatni szűrésre. Ha már akkor mész amikor fáj akkor már lehet veszett fejsze nyele.
Ha ekkora hangsúlyt sem fektetnék a fogaim ápolásába már sok ép fogam lenne.

Ezt akartam belinkelni szájzuhanyhoz: [link]
Itt jól látható, hogyan kéne megcsinálni ipari tömlőt szerzett be hozzá.
Jól látható szépen darabokban van a spiráltömlő és "meglepő módon" amit találtam videót a témában mindnél a tömlő hibásodott meg semmi más a szájzuhanynál.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.