Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120) alex89


alex89
senior tag

Üdv!

Gondoltam én is megosztom tapasztalatom elektromos fogkefe ügyben, ugyanis nemrég tértem át magam is erre.
Óvatosan közelítettem meg a dolgot, mondván nem biztos, hogy beválik éppen ezért anyagilag sem fektettem sokat a projektbe. Aki kipróbálná, ismerkedne a dologgal, annak bátran ajánlhatom ezt a fajta alap oral-b fogkefét. Van itthon Oral-b Vitality típusú készülék is, nem tapasztaltam érdemi eltérést működésben a kettő között, a fejek is azonosak ugye. Amiben viszont eltérnek, hogy az elemes verzióba 2db elem/akksi (pl Ikea ladda) tehető aminek köszönhetően lényegesen tovább húzza, nagyjából háromszor addig. Szintén nem tűnt rossznak a müller saját márkás sensident névre hallagató elméletileg svájci fogkeféje, alap kiszerelésben 3500ft körül mozog, beépített akkus , indukciós töltős kb oral-b vitality szint, a fejek is csereszabatosak. Ami viszont komoly csalódás volt (bár egy picit számítottam is rá), az a olcsó kínai, de egyébként itthon is kapható után gyártott pótfejek. Illeszkedik, működik látszólag minden rendben vele, de ha hozzá nyomom enyhén a ujjbegyemhez a sörtéket szinte teljesen megáll a fej mozgása, ezzel szemben a gyári fejet szinte le sem lehet fogni.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.