Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jjohn


jjohn
aktív tag

Mennyi lesz a beugró?

(#52) FireFox1996 válasza jjohn (#51) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

5e ft. A felét most előre utalod nekem, a másik felét meg a helyszínen :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#53) jjohn


jjohn
aktív tag

Rendben ad a számla számot :C

(#54) galervin93


galervin93
őstag

Okt. 2-a a vége?
Ha igen akkor holnap kiderül és jelzem mindenképp, ha tudok menni. :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#55) Steady74 válasza galervin93 (#54) üzenetére


Steady74
addikt

Igen.

(#56) KunEmber válasza Steady74 (#55) üzenetére


KunEmber
senior tag

Okt. 2 akkor jó nekem is.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#57) galervin93 válasza Steady74 (#55) üzenetére


galervin93
őstag

Zsír! :K Elhárult minden akadály, ott leszek én is! :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#58) Steady74 válasza galervin93 (#57) üzenetére


Steady74
addikt

:C :C :C

(#59) hermanyi


hermanyi
őstag

kis infó palotárol . etető anyaggal óvatosan bánni mert sok lett benne az apró ponty ,és éhesek . a kicsi tényleg kicsit jelent 6-8 dkg .

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#60) hermanyi válasza hermanyi (#59) üzenetére


hermanyi
őstag

Most hívtak a szövetségtől . Megkaptuk a 10db stéget . Iskola oldalon leszünk egyenlőre ez ami biztos . Szemben verseny lesz ,így a kihívás adott ,elhúzni a halakat tőlük :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#61) jansky1 válasza hermanyi (#60) üzenetére


jansky1
senior tag

:DDD
Hajrá ;]

(#62) galervin93 válasza hermanyi (#60) üzenetére


galervin93
őstag

Átzavarják a mi oldalunkra, jó az. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#63) hermanyi


hermanyi
őstag

Urak.
A napijegyeket online van lehetőségünk megvásárolni OKTOBER 2. ára . Ezt kérem mindenki intézze magának . Horgászrend [link] . Nagyon kéretik betartani ,mert engem ismernek ,és a büdös életbe nem fognak be engedni ha nem tartjuk be . Ellenőrzés 100% hogy lesz .
Érkezés szerintem reggel 7-kor ha megfelel nektek (én ott leszek) Az iskola előtt és a 2 tó között is van parkoló gépjárművel a partra beállni tilós. Az erdő felőli oldalon Megyei verseny lesz . Ha valakinek észrevétele van jelezze .
Talicskát én viszek és sztem Steady is fog hozni , jó pénzért ezek tőlünk bérelhetőek lesznek. .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#64) Steady74 válasza hermanyi (#63) üzenetére


Steady74
addikt

Köszi papa!

(#65) Grillo válasza hermanyi (#63) üzenetére


Grillo
senior tag

Faszaság, köszi!

(#66) Steady74 válasza Grillo (#65) üzenetére


Steady74
addikt

Államtitkár Úr gondolom jön. Illetve remélem :)

Hányan leszünk? Klímásbéla elvileg tud külsősként csatlakozni. Én megyek.

(#67) galervin93 válasza hermanyi (#63) üzenetére


galervin93
őstag

Köszönet mindenkinek a szervezésért, akinek benne van a keze lábnyoma! :DD
Kérdés: értem én a szakáll nélküli horgot, de mondjuk egy úszós pecán vagy egy klasszik hosszú előkés feederen is kötelező? Persze nem gond, lenyomja az ember a szakállat, de mondjuk ha ennyire szigorú az ellenőrzés, akkor az előre megkötött előkékkel pl. mi a helyzet...?
Nem szőrszálhasogatás, csak tényleg nem akar az ember senkinek kellemetlenséget...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#68) hermanyi válasza galervin93 (#67) üzenetére


hermanyi
őstag

Igen kötelező. Az eddig megkötötte két hagyd otthon. Lesz nálam szakálnélküli horog és zsinór is + kötő is. Tudok adni. Akinek kell.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#69) galervin93 válasza hermanyi (#68) üzenetére


galervin93
őstag

Okés, köszi az infót!
Kötök párat akkor, ne ott kelljen, ki tudja milyen idő lesz, fagyott ujjakkal vékony zsinórra apró horgot kötni... Megfizethetetlen. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#70) KunEmber


KunEmber
senior tag

Skacok, őszintén bocsánat, ha értetlen vagyok, de munka szempontból elég kritikus időszakot élek meg, jelenlegi állás szerint is egy 350 fős konferencia szervezése utáni másnap mennék veletek pecázni.

Kérdések:
- pontosan hol kell lennem? (Google link van esetleg?) Nem tudom eldönteni, hogy melyik parkoló kell nekünk, hol leszünk, stb.
- mikor kell ott lennem? Október 2, hajnali hét óra?
- szabály rendben, letöltöttem valamikor elolvasom. A lenyomott szakállú horog is ér, ugye?
- hol vegyek a neten jegyet? Horgaszjegy.hun egy HOFESZ Megyei Összevont Területi Jegy DU - t látok 3500 Ft-ért. Az kell nekünk?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#71) KunEmber válasza KunEmber (#70) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ha jól látom, akkor csak a szakáll nélküli zsinór, a kötelező pontymatrac a fontos, más nem nagyon van.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#72) jjohn


jjohn
aktív tag

Ki lesz akkor a 10 emberke? Vagy várjunk még ezzel?
#KunEmber én erre a jegyre gondoltam remélem jót választottam. Én azt mondom nem legyen gond teljesen szakáll nélküli horog, sok helyen nem fogadják el ha vissza nyomod. Illetve ha jól olvastam nem engedélyezett a fonott zsinór még dobó előkének sem.

[ Szerkesztve ]

(#73) jjohn


jjohn
aktív tag

Ez a net :Y ez lemaradt.

[ Szerkesztve ]

(#74) BlackmMmDog válasza KunEmber (#71) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Én is csak ennyit láttam, nem tudom hogy a szüzhártya vékonyságu matrac elég-e.

(#75) KunEmber válasza jjohn (#72) üzenetére


KunEmber
senior tag

Én nem látok fonott előke tilalmat.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#76) hermanyi válasza KunEmber (#75) üzenetére


hermanyi
őstag

Holnap beszélek a halőrrel és tisztázom . Úgy is meg kell beszélni vele ,hogy melyik részen lesz az helyűnk :D
Holnap délutánig tisztázom 100% ra a fonott zsinór kérdését. Tudtommal amúgy a felső tónak sajt megkötései vannak .
7 es pont vége . Előkét megtudom holnap

Nem érhető el leírás a fényképhez.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#77) Steady74 válasza hermanyi (#76) üzenetére


Steady74
addikt

Nem lehet, hogy azért van keveredés, mert az országos versenyeken tilos a fonott előke használata, de ha kimész pecázni "simán" akkor lehet?

(#78) KunEmber válasza hermanyi (#76) üzenetére


KunEmber
senior tag

Köszi! Hívjuk fel őket, ja, mert itt a tavak horgászrendje, és ebben sem írnak semmit.

[link]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#79) Steady74


Steady74
addikt

Akkor a létszám eddig:
Hermanyi
Grillo
Államtitkár Úr
Kunember
Blackmmmdog
Jjohn
Galervin
Én

Talán: bélánk.

(#80) WarninShotZ


WarninShotZ
tag

Nekem eddig nagyon kérdéses volt, de sajnos nem fog most össze jönni. :( De, ahogy néztem jó idő lesz majd Nektek, görbüljön és érezzétek jól magatokat! :R

SZIE-MKK-MGM // MATE-MKK-Növényorvos MSc // Samsung Galaxy S21

(#81) galervin93 válasza KunEmber (#78) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, ez így kicsit össznye-vissznya.
Amúgy fonott helyett vastag(odó) mono/FC, és mindenhol okés az ember, persze n+1 botot átszerelni csak emiatt kényelmetlen, igaz.
Ráadásul aki a fonottal nem tud bánni, az a monoval sem fog, szóval megint az van sz*patva, aki normálisan csinálná...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#82) Grillo válasza Steady74 (#79) üzenetére


Grillo
senior tag

OK, eddig úgy tűnik megyünk mind a ketten, majd holnap utánaolvasok mindennek.

Ajánlott technika?

(#83) Steady74 válasza Grillo (#82) üzenetére


Steady74
addikt

Semmi extra, full mono, szakáll nélküli horog, matrac, kb ennyi sztem.

(#84) KunEmber válasza Steady74 (#83) üzenetére


KunEmber
senior tag

Hermanyi engem hívott, előkének belefér a fonott, dobónak és főzsinórnak nem. Legalább az évente 2x (sem) használt csalitüskés-fonott előkéimet nem kell átkötni.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#85) Steady74 válasza KunEmber (#84) üzenetére


Steady74
addikt

:R

(#86) jjohn


jjohn
aktív tag

Családtagot hoz valaki, vagy csak mi fórumosok?

(#87) FireFox1996 válasza jjohn (#86) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

ha akarod, hozd el. Mi is szoktuk néha, Grillo a fiát, én is, és mókás szokott lenni a verseny :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#88) Steady74 válasza jjohn (#86) üzenetére


Steady74
addikt

Nyugodtan jöhet, kötetlen a peca.

(#89) jjohn


jjohn
aktív tag

Köszi a választ!
Még annyi, akkor a befotózott területi jegy lesz a jó igaz? Ki kell e nyomtatni, vagy jó okos telóban? Ha van kütyüje a halőrnek akkor látja.

(#90) galervin93 válasza jjohn (#89) üzenetére


galervin93
őstag

Én is azt vettem, és elég bemutatni telón.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#91) jjohn


jjohn
aktív tag

Köszi!
Akkor maradok én is telónál, nem futkározom semerre kinyomtatni akkor.

(#92) jansky1


jansky1
senior tag

Majd várom a képeket, töltögessétek fel őket serényen. :K

(#93) Steady74 válasza jansky1 (#92) üzenetére


Steady74
addikt

Meglesz!

(#94) Grillo


Grillo
senior tag

Urak, a büféről tudunk valamit? Van, csalik vannak? Nem tudom hogy alakul a péntekem, ha esetleg nem tudnék bevásárolni...

(#95) hermanyi válasza Grillo (#94) üzenetére


hermanyi
őstag

egyik sincs .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#96) hermanyi


hermanyi
őstag

Urak még sem kerítik el a 10 stéget amit megígértek . :W :W :W
Szóval mindenki próbáljon sietni ahogy tud .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#97) Grillo válasza hermanyi (#96) üzenetére


Grillo
senior tag

oh, akkor hányra érjünk oda?

(#98) hermanyi válasza Grillo (#97) üzenetére


hermanyi
őstag

7 óra szerintem jó . Én megpróbálom tartani a frontot vedrekkel bottal ládával ,szép szóval :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#99) Steady74 válasza Grillo (#97) üzenetére


Steady74
addikt

Fél 4? :DD
Nekem igazolásom van, hogy később érkezem :)
Papa azért szólj szerintem a halőrnek, ha már így alakult, hogy szólni fogunk az érkező pecásoknak, hogy egymás mellett szeretnénk horgászni, és hogy a halőr tud róla.

(#100) Grillo válasza Steady74 (#99) üzenetére


Grillo
senior tag

Meg különben is rohadtul kemények vagyunk, rájuk küldöm az Államtitkárt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.