Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Steady74 válasza hermanyi (#150) üzenetére


Steady74
addikt

Mi is, minden oké volt.

(#152) galervin93


galervin93
őstag

Újfent nagyon jó buli volt, köszönet érte mindenkinek! :K :C
Ami biztos, hogy legközelebb vinni kell egy dugót, aztán megkeresni a lyukat ahonnan fúj a szél. :DDD :DDD
Én bitang mód elfáradtam, ezek a szeles pecák mindig ilyenek. Az arcomat és a kezemet még a nap is megkapta.
És azért a tanulság, hogy egy halakkal teli víz sem garancia semmire. :K De minden jó ha a vége jó. Meg nem minden arany ami fénylik, és sok lúd disznót győz. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#153) Grillo válasza galervin93 (#152) üzenetére


Grillo
senior tag

Bizony, igen jó volt, és szerintem engem is megkapott a nap, pedig délelőtt még a pokrócot is elővettem a kabátra.

(#154) Steady74 válasza Grillo (#153) üzenetére


Steady74
addikt

de jó képek!

Remélem épségben mindenki hazaért.

(#155) BlackmMmDog válasza Steady74 (#154) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

féltízre otthon voltam

Köszönöm a szervezést :R

Peca közepére már ellégé össze állt , tartalmas peca volt. Csak mindig a legnagyobb hal megy el. :O

(#156) jansky1


jansky1
senior tag

Grat mindenkinek. Le tudtatok ülni végül egymás mellé?

(#157) KunEmber válasza jansky1 (#156) üzenetére


KunEmber
senior tag

Le, szerencsére, köszönet mindenkinek. Amúgy leégett az orrom.

Steady, át tudod majd küldeni a képeket? Felteszed drive-ra vagy valahova?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#158) Steady74 válasza jansky1 (#156) üzenetére


Steady74
addikt

Végül le. Grillo+Államtitkár Úr kombó részére nem volt egyedül kompatibilis a hely, kicsi stégek, magasan a vízhez képest, de megoldották, ügyesen pecáztak egy stégről ketten.

(#159) jjohn


jjohn
aktív tag

Király kis peca volt, jó kis csapat. Becsatolnám én is a szerény fogásaim. Method feeder közelre és pellet kosár távolabb. Bentről jövögettek nekem inkább.

[ Szerkesztve ]

(#160) galervin93


galervin93
őstag

A banda:

A menü részemről - csemege, ugyanez turmixolva, búza, ttx. Klasszik kosárral, 42 méterre klipszelve.

Sokáig nem volt érdeklődő, egy kis időre kinéztem 16-18 környékére is, de semmi. Aztán vissza a benti távra, az első halam egyben a legnagyobb fogásom is lett, erős 5-ös:

Aztán már főleg az apraja, 1-2.5 kiló körül.

Meg persze karcsik, ha éppen nem egy pár dekás akasztotta fel magát, akkor kifejezetten szépek:

Nehezen indult, de végül jó kis peca kerekedett belőle. Egyértelműen bent voltak a halak, én jól megnehezítettem a dolgom a klasszik feeder szerkóval, nem volt egyszerű az oldalszélben pontosan pecázni.
Mindenesetre tanulságos peca volt, és persze jó hangulat, nagy élmény. :)) :K

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.