Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Jigoku válasza Shing (#5) üzenetére


Jigoku
tag

Természetesen nyugodtan gondolhatod azt a játékról, amiket leírtál, de nem tudom, ténylegesen játszod-e, vagy csak kívülről látod ilyennek.

Én tiniként millió-egy MMOba belekezdtem (mindkét Cabal Onlinetól kezdve a WoWon át a Gates of Andaronig voltam én mindenben lol), de soha egyik se fogott meg igazán. Az FFXIV viszont egy olyan játék, amire szívesen adok ki pénzt, és szeretem játszani. Nagyon jó a története (nekem már az alapjátéké is bejött), és félelmetesen sok tartalom, tennivaló és lehetőség van benne, szerintem ha napi 24-ben nyomnám se jutnék mindennek a végére. xD

Én amerikai szerveren játszok, de nem tudok olyan időben belépni (időeltolódás ide vagy oda), hogy ne legyen mindig elég ember raidelni meg hasonlók. Még mikor ottani idő szerint reggel 5-kor játszottunk a játékbeli férjemmel, akkor is bőven volt élet. Ezt a "műfaj halott" dolgot pláne nem értem, a WoW Classic indítását is olyan hírek követték, hogy félelmetes (pl. elég csak arra gondolni, mikor sorban állás volt egyes mobok megöléséért lol). Van itt elég lelkes játékos, milliónyi játékkal, amit játszhatunk, egyedül te tűnsz úgy, mint aki nagyon megcsömörlött (már bocsi, nem bántásból írtam, de tényleg így tűnik).

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.