Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) pengwin válasza persil (#18) üzenetére


pengwin
addikt

Figyelj, én bringásként ugyanilyen véleményen vagyok... az autósokról és a bringásokról is :D

Az emberek döntő többsége még a tömegközlekedéshez is hülye, nem hogy önálló járműhöz.

Sajnos a legtöbben életveszélyesen használják az elektromos rollereket, mennek ész, világítás és rendes fék nélkül, sokszor kiütött motorszabályozással.

A bringások nem képesek felfogni az egyirányú bringasáv fogalmát, mennek szembe a forgalommal. Szabálytalanul és lassítás nélkül kelnek át gyalogátkelőkön, nem tartják be a macisajtot, juszt se mennek a bringaúton, még ha van is. Láthatóság, világítás általában nulla.
Természetesen mindkét előbbi csoport előszeretettel dugja be a fülhallgatót a fejébe bömbölő zenével, mert közlekedésnél semmi szükség a hallásunkra, ugye?

Az autósok nagy része a világát nem tudja és képtelen felfogni, hogy a kerékpársáv az ugyanolyan sáv, mint az, amiben ő közlekedik.
Olyan is van, amelyik direkt gázt ad, ha látja, hogy megyek át a kerékpáros átkelőn, ahol a másik sávban megálltak nekem.

Gyalogosok meg mennek át mindenhol az úttesten, nem cska a 10-20 m-re lévő gyalogátkelőn, meg szédelegnek a kerékpárúton.

Szóval nem kéne csak azért ágálni bizonyos közlekedési eszközökkel szemben, mert hülyék akik használják. Az emberek több, mint két harmada idiótán közlekedik, csak ha jármű van a segge alatt akkor ez jobban feltűnik.

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.