Hirdetés

2017. február 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

És ha ragasztópisztollyal rögzíted a filc-széleket a hungarocellhez?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#2) Gaborz1

Gaborz1
(tag)

Érdekes kis írás, meg kell hagyni.
Mi itthon ezt egy szőnyegdarabbal oldottuk meg mindössze, igaz itt csak egy soft tábláról volt szó az esetünkben.

Nexus 7 (Lollipop), OPPO R5S+Xiaomi MiBand

(#3) Smithy1986 válasza Gaborz1 (#2) üzenetére

Smithy1986
(tag)

@Gaborz1 A steel hegy átmegy rajta mint kés a vajon. :)

Amúgy alternatív anyagnak lépésálló nikecellt ajánlok, bár biztos még annál is van erősebb anyag.
(A lépésálló nem gömbökből áll, hanem porból, és keményebb. Valamilyen gumis szivacsos anyag lenne a legjobb, bár lehet az már árban nem éri meg.)

Én sajnos vettem egyet, nagyon jól néz ki, de nem ér 10-13k-t.
Szép munka, és ügyes. Ha kezdhetném újra, akkor én is készítenék egyet.

--- Nil admirari | Semmin se csodálkozz {Horatius} ---

(#4) Szmájler

Szmájler
(újonc)

Nekünk 15 mm-es OSB lapra ragasztott parafa az alapanyaga a falvédőnek. :) Így az évek alatt minden féle felkerült rá, szóval helyettesít egy parafa táblát is az íróasztal felett. Hasznos.

(#5) Liberator24

Liberator24
(kvázi-tag)

Valamilyen falvédőt én is akarok csinálni. Nekem OSB lapot javasoltak bevonni padlófilccel, vagy vékony szőnyeggel. De ez a parafás megoldás is jó lehet. Nem tudom, hogy árban ez hogy alakulna.

Nexus 5

(#6) Gaborz1 válasza Smithy1986 (#3) üzenetére

Gaborz1
(tag)

:U
Nem vitázni szeretnék, de az előző hsz-ben megemlítettem, hogy SOFT tábla mögé van téve a szőnyegdarab. Ennyire nem vagyok madár, nagyon jól tudom, hogy egy steel tábla alá vastagabb védelem kell.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7 (Lollipop), OPPO R5S+Xiaomi MiBand

(#7) A Zéé válasza Liberator24 (#5) üzenetére

A Zéé
(őstag)

Ha nekünk lett volna ilyen az albiba annó, akkor nem kellett volna falat glettelni, és festeni kiköltözés előtt :D :D
Apámnak is most lett darts, meg home made szekrény hozzá, neki az osb lapon 1 centis polifoam szigetelő van. Benn a helyén meg így néz ki Egy 1 négyzetméteres polifoam 1000 körül van, de lehet kisebbet is venni, az osb lap meg nemtom :)

Just a simple Lineman...

(#8) csongi

csongi
(PH! kedvence)

Ügyes megoldás:)
Mi úgy oldottuk meg, hogy eltaláltuk a táblát, később nem darcoztumk :d :D :)) :))

(#9) Valzor

Valzor
(fanatikus tag)

Tetszik, szép munka :DDD

(#10) SaGa59 válasza Smithy1986 (#3) üzenetére

SaGa59
(őstag)

Alternatív anyagnak inkább xps, vagy polifoam. Mindkettő hab, nem porzik megmunkálás közben és elég erős erre a célra. Az xps-t lábazatszigetelőnek is árulják. Polifoamból szoktuk a nyílvessző fogókat gyártani, amúgy meg kemping derékaljként ismert az 1 centi vastag verzió.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#11) Auratech

Auratech
(őstag)

Ezt párszor megoldottuk óriás családi pizza dobozával.
Az igyekezet dícséretes amúgy!

Auratech Field Recording

(#12) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nagyon király lett, gratulálok!

" A bizalom nehéz ügy, vagy a megfelelő emberben kell bíznunk vagy abban, hogy a megfelelő ember nem tesz rosszat. Legjobb, ha az egyetlen, akiben megbízol saját magad!”

(#13) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

A padlóra sem árt valamit tenni, ha használjátok a drótot, simán kipattanhat róla a nyíl.

üdv, föccer

(#14) RegElek

RegElek
(lelkes újonc)

@Mindenki: kösz az elismerő szavakat :)

@macilaci78: elfogyott a ragasztóm és akkor épp nem kaptam "töltényt" hozzá :D
De akarok asztalos ismerőssel egy keretet csináltatni rá, az is megoldja és esztétikailag is havítja még a dolgot remélhetőleg.

@Szmájler: parafa az már megdobta volna a költségvetést erősen szerintem, de nyilván az is egy igényes megoldás lett volna :)

@A Zéé: szép munka. Nekem a panelban, 200km-re az otthontól, ahol a barkácsfelszerelés lenne ennyire futotta, de vannak további terveim még

@SaGa59: köszi a tippeket, ha fejlesztés lesz megnézem melyik lenne a legjobb

@Auratech: szerintem egy sima pizzás dobozon még a gyengébb dobásom is átmegy :)

@föccer: kipattaná: most éppen ezzel szívok, rongyszőnyeg + karton doboz nem volt elég, 10-ből 4 így is a parkettába állt. Most odatettem elé egy padlószőnyeget + a kartonokat, meglátjuk mi lesz.
Na meg eldöntöttem ha ezt a táblát eltudom passzolni, akkor veszek egy komolyabbat aminek már más a drótozása.

http://energiaital.regelek.hu/

(#15) bul07 válasza RegElek (#14) üzenetére

bul07
(PH! kedvence)

Nem olyan drágák a parafa táblák
60x90 cm 1700Ft fa kerettel, persze erre van szállítás de meg lehet venni bármelyik nagyon áruházba is akkor meg nincs, Tesco, Auchan

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A5 (2016) / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510 / Samsung UE48H6400

(#16) föccer válasza RegElek (#14) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Gyakorláshoz, szórakozáshoz nem kell drót. Cégnél az öltözőben van egy tábla, azon sem használunk.

üdv, föccer

(#17) sz_abika válasza föccer (#16) üzenetére

sz_abika
(őstag)

Pedig jó az otthonra is - nem kell nézegetni, hogy out vagy nem. Egyértelmű :)

Amúgy nem éreztem szükségét én a falvédőnek - sokkal inkább a rongyszőnyegnek, mert a lepattanók a parkettát tényleg tönkreteszik.

(#18) lazlogogola

lazlogogola
(fanatikus tag)

Szép :DDD

Lenovo Vibe Z2 Pro;Iphone 6 16Gb ;Kindle Paperwhite 3; Ipad Mini 2 Wifi Only 16Gb; Samsung Galaxy Tab 10.1;Xbox 360

(#19) zsori_peter

zsori_peter
(lelkes újonc)

Szép kis írás,szép munka!
Gratulálok! :R

Valahol a lelke mélyén minden ember jó. Csak sajnos vannak nagyon mélylelkű emberek.

(#20) makro válasza zsori_peter (#19) üzenetére

makro
(fanatikus tag)

Szuper lett :C
Valami hasonlót szeretnék én is barkácsolni :) Sajnos későn vettem észre, hogy a kedves barátok 4 sör után nem képesek eltalálni a táblát :Y aztán most kicsit csíkos a fal. :(((

[ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf / || echo *Click*

(#21) bosmajor

bosmajor
(kvázi-tag)

Abszolút hasznát vettem az ötletnek, hálás köszönet!
Íme az én megvalósításom:

(#22) Gomezz válasza bosmajor (#21) üzenetére

Gomezz
(senior tag)

Miért kellett, belesüllyeszteni?
Nem lett volna egyszerűbb ha simán ráteszed a darts táblát?

[ Szerkesztve ]

(#23) bosmajor válasza Gomezz (#22) üzenetére

bosmajor
(kvázi-tag)

Elég egyszerű a válasz: nem. Bonyolultabb lenne megoldani a tábla rögzítését, mint kivágni a helyét.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.