Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Továbbra is a sötétkék a legszebb szerintem. Sajnos amikor vettem lilából vagy feketéből tudtam csak választani, fekete lett.

(#2) ak76


ak76
senior tag

Tetszik,elegáns hideg szín, fekete- szürke-fehér színátmenetesben is el tudnám képzelni.

(#3) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Szép!

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Samsung honlapján pedig megjelent az Exynos 9820.

(#5) Plazmacucci válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát a Note 9-ből sajnos nem az :D Utálom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Fitzgerald válasza Fred23 (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

8k videó lol elment ezeknek az eszük? Amúgy meg ha ugyanúgy el lesz szarva szoftveresen mint a 9810 (a mai napig nem javították a scheduler problémát), akkor tök mindegy mit írnak itt.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fred23 válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

"ha ugyanúgy el lesz szarva szoftveresen mint a 9810 (a mai napig nem javították a scheduler problémát), akkor tök mindegy mit írnak itt"

Én is ettől félek! Sas szemekkel fogom figyelni az AnandTech oldalát. Talán nem követik el 2x ugyanazt a hibát!?

(#8) Fitzgerald válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Cseréljünk, van fekete S9+ -om. :DDD

(#9) Fitzgerald válasza Fred23 (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem vennék rá mérget, de reménykedjünk. Illetve reménykedjetek ti, akik majd S10-et/Note 10-et vesztek. Nekem marad még jövőre is az S9+. :)

(#10) Bossyy


Bossyy
tag

Számomra érthetetlen, miért ez a hype a színek körül. Holott ha jól emlékszem, ez semmi más, mint egy felragasztott fólia az üveg belső felén. Nem lenne nagy beruházás a létező összes színben gyártani, nem egy űrtechnika, akár a vevő is választhatna egy konfigurátorral. Ehelyett még kicsinyeskednek is, hogy egyik országban ilyen szín van, a másikban olyan......

(#11) Braddock


Braddock
őstag

Ez kb. olyan mint a Rém Rendes család, amiben Kelly-nek mondják hogy vesznek számítógépet. Mire: -"Hú de jó, milyen színűt?

(#12) Cifu


Cifu
nagyúr

Tök jó ez a hátlap. Értelme mondjuk konvergál a nullához, tekintve, hogy a vásárlók 99,9% amúgy is egyből belerakja egy tök más tokba... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) Mr.Csizmás válasza Cifu (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem alkonyatos P20 van (szeptemberi mega-akcióból)

párszor rácsodálkoztam, hogy nem is fekete a telefonom, mert sose fordítom meg általában :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) mrThomi válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


mrThomi
addikt

Mi az a sheduler probléma skacok ? Jövöre tervezek venni note 9-et, ha mérséklődik az ára.

Nothing Phone (2a)

(#15) Jeanne d'Arc

Dögös darab nem vitás.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) Fred23 válasza mrThomi (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

EZ.

[ Szerkesztve ]

(#17) babosmiki


babosmiki
addikt

Kár, hogy ezek a nagy gyártók ötletekben már csak kullognak a kínai gyártók után...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#18) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Végre, S6 óta nem volt izgalmas színben Galaxy S modell. :(((

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hihetetlen.

Ez egy k! Fólia csak a hátlapi üvegen.

Mit esznek ezen?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) mrThomi válasza Fred23 (#16) üzenetére


mrThomi
addikt

Nincs erről egy magyar cikk ?

Nothing Phone (2a)

(#21) Freiherr


Freiherr
őstag

Jól néz ki, ha belül lenne festve az üveg, ha ratyi fólia, akkor felejtős.

XXX

(#22) Teal'C válasza Freiherr (#21) üzenetére


Teal'C
addikt

Mindenki nyugodjon meg belülről van fóliázva.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#23) Fitzgerald válasza mrThomi (#20) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nincs, de dióhéjban az a lényege a dolognak, hogy rosszul van ütemezve a CPU, ami annyit jelent lájmen nyelven, hogy lassabban boostol adott frekvenciára, ergo lassabb lesz a valós teljesítménye mindennapos használat során, mint a Snapdragonos verziónak. Alig gyorsabb így a processzorrésze a SoC-nek, mint az előző Exynos volt, és alaposan elmarad a Snapdragon 845-től, még ha benchmarkokban ennek az ellenkezője látszik is. Talán a Pie-al javítják majd a dolgot, de nem érdemes pénzt tenni rá. Ez az "apró" kis mellényúlás az energiatakarékosságra is kihatással van, ezért (is) olyan szar az S9 aksiideje.

[ Szerkesztve ]

(#24) Fred23 válasza mrThomi (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem tudok róla, de nagyon alap angol + szótár megoldás lehet! ;)

Olvasmány 1.
2.
3.

(#25) HarleyCustom válasza .Szaki. (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) joey04


joey04
titán

Ezek a színátmenetes hátlapok nagyon bejönnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) mrThomi válasza Fitzgerald (#23) üzenetére


mrThomi
addikt

Értem, köszi.
És ezt gondolod javítani lehet szoftveresen ? Nagyon bejön a note9-de így most elbizonytalanodtam

Nothing Phone (2a)

(#28) mrThomi válasza Fred23 (#24) üzenetére


mrThomi
addikt

Hát a nagyon alaptól ez azért messze van és aki németes annak akadhatnak gondjai ezzel :D

Nothing Phone (2a)

(#29) K0vasz válasza Cifu (#12) üzenetére


K0vasz
aktív tag

akkor én mozgok valami más dimenzióban, mert itt 6 emberből 5-nek nincs tokban a telefonja :D
ha az ember nem baszkodja állandóan a földhöz, tök felesleges, mert csak még bumfordibb lesz tőle a készülék

(#30) #24536576 válasza mrThomi (#27) üzenetére


#24536576
törölt tag

Olvass bele a Note9 fórumba. Senki se panaszkodott lassulásra, rossz aksiidőre. Bár kíváncsi lennék, milyen lenne ha minden frankó. :D Lehet, hogy 1 szempillantás helyett, fél alatt nyílna a FB? 🤔

A színhez annyit, hogy eléggé jól néz ki, nem, mint a huawei féle ocsmányság a P20/Mate20 vonalon.

(#31) Fitzgerald válasza mrThomi (#27) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igen lehet, de a Samsung egyenlőre nem volt hajlandó kezelni a problémát, valószínűleg a már itt is megjelent mindsethez hasonló okból "elég gyors ez így is, jó lesz a parasztnak".

(#32) #24536576 válasza Fitzgerald (#31) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerinted mihez nem elég?

(#33) Fitzgerald válasza #24536576 (#32) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egyenlőre nem az a kérdés hogy mihez elég, hanem hogy mit ígértek, és abból mi vált valóra. Papíron az Exynos 9810 messze a legerősebb az Androidos mezőnyben egyszálas CPU-teljesítményben, illetve annak kéne lennie. De nem az. Az aksiidő probléma meg nyilván kevésbé prominens egy 4000-es aksival szerelt készüléken, mint az ennél kisebb aksival kapható S9 széria esetében.

A "mihez nem elég" majd akkor lesz téma, amikor 1-2 főverzió frissítés múlva alapvetően még mindig elégnek kéne lennie a teljesítménynek, de nem lesz az, pedig lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#34) mrThomi válasza Fitzgerald (#31) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi a válaszokat. Vásárlás előtt mindenképp átnyálazom a fórumot

Nothing Phone (2a)

(#35) #81733120


#81733120
törölt tag

Nagyon bejön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.