Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) zolka95


zolka95
őstag

Mi van ha ez az egész meg van tervezve?
Sok európai országban erősödik a jobboldal. Lehet hogy ezzel nég inkább hatni akarnak az emberekre?

Lehet háborút akar szítani valaki(k)?
Vona Gábor többször ellátogatott Oroszországba, Putyinnal beszélt. Azt pletykálták támogatja Vonát és más európai ország jobboldali pártját is.
Ezzel tönkre teheti az Európai Uniót. Bár nem tudom tényleg ezt akarná-e, de azt igen, hogy nincs velük jó viszonyban.

Túl sok ez a tragikus bevándorló támadás. Az MTVA oldalán olvastam egy cikket és volt egy videós interjú is. Egy magyar csaj bliccelt és a wc-be bújt el, úgy utazott. Bejött hozzá egy néger bevándorló és megerőszakolta. Azért nem kiabált, mert félt, hogy elkapja az ellenőr és valamiért nagyon fontos volt eljutnia ahova akart, tehát hagyta magát, de azért feljelentette meg a tv-be is beszélt.
Arca persze ki volt takarva még a hangja is lehet el volt torzítva. Keressetek rá. Annyira látszik a hírből, hogy csak gyűlöletkeltés miatt van. (Nem vagy libsi, sőt...)

A másikat facebookon láttam. Egy nem annyira ismert modellt megtámadott 25 (vagy mennyi?) néger és szétverték az arcát, kint volt a képe. Később kiírja a csaj, hogy amúgy mind egyetemista. Nehezen hiszem el, hogy annyi négert felbőszített annyira, hogy úgy szétverjék, ráadásul egyetemisták. Ez szerintem kamu. Csak annyit mondott, hogy több néger. Látszott a poszton más nem is fontos csak, hogy néger meg egyetemisták stb. Meg is lett a hatása. Jöttek a gyűlölködő kommentek.

[moderálva] nekem az az érzésem ez az egész meg van tervezve. Valaminek az előszele ez.

A jövőben kevésbé rasszista megfogalmazással ha kérhetem.

[ Módosította: koxx ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.