Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) szab.tam válasza KAMELOT (#102) üzenetére


szab.tam
nagyúr

persze, hogy 3 egyforma kijeljző az ideális. de én ezt úgy hoztam össze, hogy a meglévő cuccokhoz gyakorlatilag +0 költségvetéssel.
proci985 kolléga is próbált költséghatékony lenni.

(az egyelőre feleslegesen vásárolt alkatrészekről persze nem beszélek, de az ehhez nem is kellett.)

pixelben nem.... :U
ha a fára gondoltál az sem, mert azon is van felület, csak nem látszik, mert mindkét billenytyűzet fent van. és jobbra elforogva van még egy tartalék pc asztalom.
alapesetben ablak alatti virágtartó. de mindig oda teszem, ahol szükség van rá. direkt kiegészítő asztalnak vettem...

1. htpc / 24. az megy mindig.
2. a nagy a játékgép.
3. a cm690 ház megmaradt. az volt a régi játékgép háza, alapja. oda kerülnek be a levedlett cuccok. (minden lga775, ddr2. - van össz 3*4 giga ramom. minden kompatibilis)
tehát a cm 690 lenne a belépő eyefinity teszt alanya az 5750-nel. de az most marad, mert ugye a softth-al bűvészkedem egyelőre. és az a tartalék gép. le van húzva minden kábelről. abszolút villámvédelemes....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.