Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#650) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kíváncsi vagyok mik kerültek bele az új linszenszelt kamionokon kívül. A térkép már 100%-on van, remélem nem cseszi el, mert akkor vágom ki a gépet... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#652) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#651) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#653) Nowhereman válasza apach (#645) üzenetére


Nowhereman
őstag

Jaj ne!

Szerintem az egész progival az az egyik legnagyobb gáz, hogy túl könnyű! Egy fuvarba simán belefér 10 trafipax néhány piros lámpással meg balesetokozással - A záróvonalnál előzni. A pénz meg minek - az idiotizmus szintű elbalanszírozottság miatt semmi kihívást nem jelent a gazdasági része. Bár akinek kielégülést hoz egy virtuális vállalat tulajának lenni - kissé a .jpg barátnő szintje...
Különben meg hitellel sem kell bajlódni. Gyorsfuvarban időre lebontva jobban keres az ember, mint alvállalkozóként. Gyorsfuvarban igaz hogy 2/3-át kapod de nem kell fenntartani a gépet, kihajtani a felrakóhoz akasztani, hanem csak odateleportál az ember a legzsírosabb fuvarhoz, és mindezt folyamatosan szűz tachográfokkal. Leteszed az autót Londonban, abban a percben már viszed is a fuvart Bécsből Berlinbe, mindezt akár heteken keresztül alvás nélkül.
Egyetlen dolog ami nehezebb a vallósnál - sehol nem lehet megfordulni a mellékutakon, leszámítva az a néhány benzinkutat.

Utánam a kondenzcsik!

(#654) Švejk válasza Nowhereman (#653) üzenetére


Švejk
őstag

Ez igaz, néha elég könnyű. Találtam is hozzá valamikor nehezített mod-ot, de még nem tettem fel.

(#655) Sub-ZeRo válasza Nowhereman (#653) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A pénz meg minek - az idiotizmus szintű elbalanszírozottság miatt semmi kihívást nem jelent a gazdasági része. Bár akinek kielégülést hoz egy virtuális vállalat tulajának lenni - kissé a .jpg barátnő szintje...

Mivel szimulátor (elméletben) a valóságban sem puszit kapsz egy fuvar leszállítása után, hanem kemény pénzeket kapsz érte (már amelyik olyan) meg kemény pénzeket fizetsz ki, mondjuk autópálya díj, 900 L üzemanyag után, Adblue, stb. után. Akkor minek is a pénz? Nem nyomtatod otthon a pénzt, igaz?
Virtuális vállalat: Ha nem lett volna benne ilyen, akkor az egész nem érte meg volna nekik megcsinálni. Kellett valami, ami egy kicsit odaszögezi a játékos kedvűeket a géphez. Mert egy-egy fuvar elvállalása pusziért nem kell senkinek. Nem is lett volna nekik bevétel ebből a játékból. Igaz, nem egy gazdasági szimulátor, de valami köze van neki így is a valósághoz. Mért itt is választhatsz, mint a valóságban. Vagy cégek autójaival járkálsz, vagy veszel egyet magadnak és a saját cégedet építed fel.

akár heteken keresztül alvás nélkül. A beállításoknál kapcsold ki, hogy elaludjon az ember.

Egyetlen dolog ami nehezebb a vallósnál - sehol nem lehet megfordulni a mellékutakon, leszámítva az a néhány benzinkutat.
Miért is? Próbálj már meg egy 18-20 meter hosszú kamionnal egy mellékúton megfordulni!
Nem hinném hogy megtudnád csinálni. És itt most a 2 sávosról beszélünk.
Meg ugye tudod, hogy kresz szerint, az mellékút, ahol nincs kirakva a főút jelző tábla? Ahol nincs kirakva az mellékút, mindegyik. Szóval mikor tesóm haazajön a Normál fülkés Scaniával egy billencses póttal (egy sávops út ez most) nem az hogy megfordulni, de egy biciklis épp hogy elfér. Szóval azért nem úgy megy, hogy 60-nál behúzod a kamionon a kéziféket és megfordulsz mint egy rally auto 5 méteren belül.

Szerk: Amúgy meglehet egy 2 pályás főúton megfordulni, egy 17 méteres ponyvás póttal. (játékról van szó)
Én megtudom csinálni. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#656) Nowhereman válasza Sub-ZeRo (#655) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem te most nagyon rossz fazont akarsz kioktatni! Néhány éve még nagyban szerveztem fuvarokat, meg még most is áll 3 nyerges MAN a portán, míg nem viszi a felszámoló...
Akkor 0,8 Euro/km volt a ponyvás. Egy Budapest-Hamburg 1100-1200 Euro. A bírságok meg 500 ha nincs korong, 2000 ha túlvezettél. Gyorshajtás, piroska - ritka ha 500-ból meg lehet úszni. A záróvonal meg le van tojva. Hja és persze útdíj még a németeknél is van, csak GPS, a cseheknél meg E-kapus finom tarifákkal. Svájc az über 1Euro/km díjával. Pénzt csak a spec. fuvarral lehet csinálni!
Ehhez képest itt ha átvágtázol minden piroson és traffipaxon, a féltávtól csattogtathatja a -150-eket a fütyülünk a tachográfráért, még mindig vastagon marad lé. Ahhoz, hogy negatívba menj, szinte mindennek neki kell hogy menj, mert hát ugye itt ha 90-el telibe versz egy álló autót az 400Euro plusz kb. 1-2000 kár a kasznin(persze kívül egy karc se látszik). Az életben meg 1-2 hiba nullázza az egész hónapot.
Ha másnak dolgozol, akkor se szállsz át egy perc alatt egy másik cég 1000km-re lévő már akasztott teherautójába haj és szűz koronggal, hanem leszerződsz, és a fuvarszerveződ diktálja, hogy hova mész a cég autójával.

"akár heteken keresztül alvás nélkül. A beállításoknál kapcsold ki, hogy elaludjon az ember." itt most ennyire elvakulva csak kötekedni akartál, vagy az oktatás színvonala lett időközben ennyire alacsony?...

Az isten háta mögötti utakon is szokott elágazás lenni, ahol megejthet egy Y-t megfejthet az ember.(A normál szerelvény meg 16,5m alapból.)

Az egész nem lenne zavaró, ha mondjuk Big Mutha Truckers in EU lenne a neve, és nem lenne a nevében az, hogy simulator, mer a szimulátor szint kimerül abban, hogy a jármű viselkedése a nyergeseket mintázza, nem a dodzsemét. A többi a mostanság szokásos árkád szemét szintje. Kicsit talán megerőltethették volna magukat, hogy tegyenek bele nehézségi szinteket, de mostanság sajnos a

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#657) Sub-ZeRo válasza Nowhereman (#656) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az a baj, hogy ennél a játéknál te túl magas szintet állítottál fel.
Mikor elkezdték a második részt készíteni, nem igazán volt szó ilyen gazdasági részről, amit te ki akarsz hozni a mondanivalódból.
Jóformán az kamionok cicomázását meg a grafikai szint felnyomását végezték el a játéknál, bár ezt úgy is tudod. Amit meg te akarsz a játékban, az meg elég kemény "szimulátor" így sok embernek elmenne a kedve tőle. Értem én, hogy amit mondani akarsz, az jobb, mint ami most van a játékban, cask sajnos a vevők 96%-a nem vette volna meg a játékot. Lásd Richard Burns rally és colin 2. Mint fizikára gondolok itt. Sokan nem játszanak vele, mert nehéz. Itt is ez lenne és ennek a kis cégnek cask vesztét okozná. Ezért maradtak meg ennél az Ets1 szintnél.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#658) apach válasza Sub-ZeRo (#657) üzenetére


apach
senior tag

Hali.

Osztom én is a véleményed. Nekem tuti elmenne a kedvem a játéktól, ha annyira nehéz lenne. Már csak azért is, mert azért vegyük azt is, hogy élőben másabb egy fülkében ülni, kilátni, stb, mint így játékban ahol a monitor átlagosan 19 col, így húzós lenne a keményebbítése a játéknak nem? Így sem tudok rendesen viszonyítani pl a szalag korláthoz. Nekem jó így ahogy van, báár azt azért Én hiányolom hogy saját pótot nem lehet venni és azzal ráálni a fuvarra.

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#659) ledgeri válasza apach (#658) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem meg pont, hogy picit több kéne... de hát na..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#660) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#659) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az az igazság, hogy nehéz olyan játékot készíteni, aki mindenkinek jó lenne. Így is egy évet csúszott a játék és nem sok változás van az első részhez képest. Ha még komplikáltabb lenne, akkor vagy tíz évet csúszhatott volna. Pedig én is kipróbálnék egy nehezebb fokozatot.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#661) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#660) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ok.. a de hát na-val ezt akartam sugallni..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#662) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#661) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD oké

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#663) Nowhereman válasza Sub-ZeRo (#657) üzenetére


Nowhereman
őstag

Egy szimulátor elárkádosítása is idegenített el fanokat - lásd Sturmovik sorozat. A Grand-Prix Legenset is sokan nyomják 15 éve, mert azóta csak gyengébb pályasimek jöttek ki. A fizetség-bírság részt nem lehet különvenni, mert egy gazdasági részt szimulál - ez olyan, mintha a Sturmoviknál a kilőtt golyóid maguktól célba találnának, te meg vígan repkedsz miközben már a bekapott lövedékek súlya is a földhöz kéne ragasszon.
A szélesebb rétegnek meg meg lehet felelni, ha van nehézségi szint skálázás, amivel a dedo szint felé is lehet tolni a mókát. Megcsinálni valszeg nem tartana tovább, mint 3 kengururács lemodellezése. Más kérdés, nem hiszem, hogy a potenciális vevők 96%-nak ennyire alacsonyan lenne az igénye.

A nehézmod is van, de abban a tarifákat is lentebb vitték, úgyhogy kb. csak annyit értek el a sok moddolással, hogy mivel nyitottak egy szakadékot a sofőr bére és a fuvardíj közé, ebben már megéri saját traktorral közlekedni...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#664) Sub-ZeRo válasza Nowhereman (#663) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezeket a játékokat nem ismerem. Hát pedig hidd el, hogy sok fan nem játszana ezzel a játékkal, ha olyan kemény lenne. Sokan gyorsan feladnák. Mert nekik cask az kellene, hogy egy "kamionban" üljenek és nyomják a gázt. Nem pedig agyalni a dolgokon.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#665) kpal


kpal
veterán

Les 3. rész mikor várható ? :)

(#666) Nowhereman válasza Sub-ZeRo (#664) üzenetére


Nowhereman
őstag

Tisztában vagyok vele, hogy a mai gyerekek többsége a gyors kis megerősítéseket keresi, nem a kihívásokat. Ezért mondtam a szintezést. Én például azért nem vettem meg, hanem csak a demoval ökörködök néha, mert a játék számomra kimerül abban hogy néha lezavarok egy fuvart, mivel semmilyen nehézséget vagy kihívást nem jelent.

Utánam a kondenzcsik!

(#667) Sub-ZeRo válasza Nowhereman (#666) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja. Én azon gondolkozom, hogy fuvarlevelet töltök ki fuvar előtt. Amúgy is kamionozni akarok majd, ha meg less a jogsi. :DDD Nem árt ha tud valami az ember.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#668) Zsolesz1885


Zsolesz1885
tag

Szuper játék lehet, csak még nem tudtam kipróbálni. :U Egy A4 5300-on elfutna "úgy ahogy" alapon, 1024-es felbontáson csökkentet beállítások mellett?

Én azt olvastam a játékkal kapcsolatban, hogy a esetleges következő részeknél már tervezik a ki-beszállás lehetőségét, gyalogosforgalmat, fuvarok ki-és bepakolását, stb. Ehhez viszont azt kérte az SCS, hogy aki teheti az vegye meg a játékot ezzel támogatva őket, és a fejlesztéseket. Ahogy hallottam alig vannak kb. 10-en akik ezen a játékon dolgoznak.

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#669) ledgeri válasza Zsolesz1885 (#668) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha biztosítanának kedvezményt akkor megvenném!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#670) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#669) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem hiába akarják az első dlc-t 10 eurós áron vesztegetni. Fel is vannak a blogban bőszülve az emberek, hogy a játék volt 30, ezt meg 10-ért akarják adni. De ha jobb lenne, mármint lenne valami kihívás is, akkor megvenném.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#671) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#670) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mármint az újat, vagy a dlc-t vagy a mostanit :F ?(ez off link ha nem látszana jól..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#672) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#671) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát az ets2-höz jön egy dlc, amiben lesz Magyarország, meg Varsó, Debrecen és ezt adják majd 10 euróért. Az ets2 meg maga volt 30 euro.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#673) ledgeri válasza Sub-ZeRo (#672) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Debrecen JUJUJUJUJUJUj szülőhazám (OFF)A kissebbik(/OFF)
Fel is nézek utána a dolgoknak!

// nem látom/találom... linkelnéd?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#674) Sub-ZeRo válasza ledgeri (#673) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

http://blog.scssoft.com/2013/01/ets2-eastern-european-expansion.html

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#675) Nowhereman válasza Sub-ZeRo (#672) üzenetére


Nowhereman
őstag

10 euróért ez fejés a marhák számára.
Ahhoz képest, hogy van mod amely potyán ad hozzá 3-4 várost...
kihívást meg a téliesített ad - ott igazán móka elcsúszkálni a következő városig...

Utánam a kondenzcsik!

(#676) ledgeri válasza Nowhereman (#675) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kérhetnék egy linket a több városról, és a havas csúszós nevét?
(#674) Sub-ZeRo köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#677) Zsolesz1885


Zsolesz1885
tag

Egyébként a patch-ok felrakása utána nem állítja el a nyelvet, tehát magyar marad?

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#678) Sub-ZeRo válasza Nowhereman (#675) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen, az, mondják a blogoon is, hogy drága ennyiért.

(#677) Zsolesz1885:Persze hogy Magyar less.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#679) Zsolesz1885 válasza Sub-ZeRo (#678) üzenetére


Zsolesz1885
tag

Csak azért kérdeztem, mert előfordul olyan játéknál ami magyarul van, hogy patch felrakása után angol lesz. De akkor ez nem változtatja meg a nyelvi fájlokat. Köszi!

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#680) hnorbert70


hnorbert70
csendes tag

Sziasztok!
Feltelepítettem az ETS2-t viszont ahogy elindítom a játékot azt írja ki, hogy hibát észlelt ezért leáll.
A gép Win7-el megy, 1,5GB ram van, 256MB-os ATI Radeon 9550 / X1050 Series(Microsoft Corporation - WDDM)
80-as vinyó valamint 2,8Ghz-es Intel Celeron proci.

Remélem tudtok segíteni.
Üdv. Hnorbert70

(#681) macy válasza hnorbert70 (#680) üzenetére


macy
addikt

Az a gép elég karcsú ehhez a játékhoz.

(#682) hnorbert70 válasza macy (#681) üzenetére


hnorbert70
csendes tag

Hát őszintén nem gondoltam volna, de amúgy sehogy nem lehet a játékot életre bírni?

(#683) Zsolesz1885 válasza hnorbert70 (#680) üzenetére


Zsolesz1885
tag

Kevés neki a kártya. Ez a 9xxx-es széria már nem igazán alkalmas erre. Még a processzortól szerintem elfutna. Bár erre a gépre miért nem XP-t teszel?

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#684) macy válasza Zsolesz1885 (#683) üzenetére


macy
addikt

A minimum rendszerkövetelményben 2 magos procit írnak, neki gondolom 1 magos van, meg szerintem a memó is nagyon kevés. Ennél jóval komolyabb gépeket is megfektet ez a fos. Én még el se mertem indítani az új konfiggal :)

(#685) Zsolesz1885 válasza macy (#684) üzenetére


Zsolesz1885
tag

Igazából nem akartam rossz májú lenni, csak finoman célozni hogy a gépe nem alkalmas rá. Esetleg az első részét próbálja meg, az elindult 9250-es kártyával de teljesen alacsony beállításon. Persze nem volt valami élvezhető, de 9550-el talán "jobban" menne. Ám a gépigény amúgy tényleg nem piskóta..

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#686) hnorbert70 válasza Zsolesz1885 (#683) üzenetére


hnorbert70
csendes tag

Azért nem Xp van rajta mert azt az op rendszert a gép nagyon rosszul kezeli, abból az indokból, hogy a gép 3 nap után úgy lefagy, hogy az újratelepítés oldja meg a problémát, Win7 pedig 4 hónapja van a gépen és semmi baja nincsen a gépnek se és az op. rendszernek sem. Talán xp-vel futna a játék?

(#687) Zsolesz1885 válasza hnorbert70 (#686) üzenetére


Zsolesz1885
tag

Nem, azzal se futna sajnos. Csak nem túl erős a géped, és csodálkoztam a Win7-en. Természetesen ha az jól megy rajta akkor hagyd azt és ne válts Xp-re. Javaslom az ETS első részét próbáld meg, hátha alapon. Más ötletem nincs.

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#688) hnorbert70 válasza Zsolesz1885 (#687) üzenetére


hnorbert70
csendes tag

Az ETS1 az hibátlanul fut. Mert régóta azzal játszom.

(#689) Zsolesz1885 válasza hnorbert70 (#688) üzenetére


Zsolesz1885
tag

Akkor nem marad más, ha a 2-vel szeretnél játszani akkor sajna modernebb konfig kell.

[ Szerkesztve ]

"Tudják mi a jó a fájdalomban? Abból érzik hogy még élnek!" G.I Jane

(#690) Sub-ZeRo válasza hnorbert70 (#688) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A 2 játék között nagyon nagy különbség van grafika terén. Igaz, mindkettő játék a prism3d engine-t használja, de a 2 kicsit optimalizálatranra sikerült és igen magas a gépigénye. Ha játszani szeretnél a 2-vel, akkor egy 2 magos 4 giga ram + egy gts450 kell neked windows 7-el. Ez van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#691) hnorbert70 válasza Sub-ZeRo (#690) üzenetére


hnorbert70
csendes tag

Értem. Köszönöm a válaszodat. Akkor a játék egy kicsikét még várat magára. :(

(#692) kpal válasza hnorbert70 (#688) üzenetére


kpal
veterán

Nekem a ASUS MATRIX GTX285 karim nagyon fogja.

(#693) Tacsika


Tacsika
aktív tag

Halló!
1.3

(#694) FRENK1988 válasza Tacsika (#693) üzenetére


FRENK1988
veterán

rengeteg mod nem is megy....
Van benne busz alapból és már Iveco az Ivedo és Volvo a Vailant :D eddig ennyi ami szembetünik. Ja meg hogy 90-el tudok csak menni :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#695) Sub-ZeRo válasza FRENK1988 (#694) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A retardernál kilép a játékból, pedig az új váltót megvettem hozzá. :/
Szóval igen jó lett az otimalizálás neki, Majdnem full grafon nyomom egy nem nagy konfigon. Grat nekik.
Bár még a Volvo-val vannak bajok, mert oldal a kipufogónál Vailant van. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#696) apach válasza Sub-ZeRo (#695) üzenetére


apach
senior tag

ez melyik frissítésben van benn?
mert nekem 2 féle is megvan.

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#697) Sub-ZeRo válasza apach (#696) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A legújabban (1.3) Nekem cask az 1.2.6.1 volt és abban nem volt. Nincs fent mod?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#698) FRENK1988


FRENK1988
veterán

ÚJ Update! 1.3.1

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#699) apach válasza hnorbert70 (#686) üzenetére


apach
senior tag

Hali.

Nekem win 7 64 biten van 6 giga 1333 ram, 320 winyo bár kicsit régi már és szinte maxra tele, de a game szépen fut szerintem.vagyis. szerezz be egy 3 szor nagyobb winyót és legalább még 1.5 gigányi ramot, de típus egyezzen a gépedbe levőkkel mert gáz lehet a géppel akkor tőle!

[ Szerkesztve ]

Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

(#700) ledgeri válasza FRENK1988 (#698) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A frissebbekben már reagálnak a villogóra, indexre az AI-érzékenyebben, vagy az nem igazán változott?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.