Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Atom_Anti válasza Sub-ZeRo (#247) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Úgyértem berakom 1-esbe és elindulna gázadás nélkül, majd második, harmadikra gyorsulna még kicsit majd továbbiakat már nem birná el...

(#252) bobooo válasza Atom_Anti (#251) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem az tetszene, ha meglehetne oldani, hogy 1-esbe magától guruljon mondjuk 5 km/h-val, mivel automata váltós... :)) Mondjuk látnám, hogy előttem piros a lámpa de van még jó pár méter és addig csak gurulok, hisz gyorsabban megindul a vas zöldnél, ha nem 0 km/h-ról indul... :)

[ Szerkesztve ]

(#253) djgeg válasza bobooo (#252) üzenetére


djgeg
őstag

LoL... Lassítasz és gurulsz magadtól ez azért nem olyan nehéz... Egy lámpánál nem áltam még meg... és büntit se kaptam hogy pirosan mentem volna át. Szépen látod hogy piros ne 90 el zuzzál oda és padlófék.
Gurulj szépen azt sárga van padló gáz azt zuzdaaaaa :C

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#254) Atom_Anti válasza bobooo (#252) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Igy van, ugyan én manuális váltósan játszok (sofőr kuplongól helyettem), de helyzet ugyanúgy hülyeség. Berakom 1-esbe és csak gázgombnyomásra indul, de még akkor is torpan egyet a motor (nagyot rántania kéne mert billentyűgomb padlógázt jelent) és csak ezt követően lassan indul. Azt hiszem Hard Truck 2 ben ez mind valósághűen működött...

[ Szerkesztve ]

(#255) KaiotEch válasza djgeg (#253) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Aha akkor a te büntetéseidet nekem számolták fel. Tuti kifizettem 3e euro-t már büntikre, ha nem többet :D

(#256) Sub-ZeRo válasza Atom_Anti (#251) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja azt passzolom.

(#252) BoboDJ: Akkor egy kis trükk, amit a való életben is tudnál hasznosítani.
A kereszteződés derékszögű, azért elég soknál látod a jobb oldali lámpát, hogy milyen színű most, ha piroson világít már adhatod neki is a gázt 3-ban.Mivel neked úgy is a sárga fog következni. (ja 730-as scánia még rakottan is kilő 3-ban 0 km/h-ról.) Ide kell egy G25/27 és lehet a kuplungot csúztatni.
Amúgy meg ha van gyalogos lámpa az életben azt kel figyelni és ha ott pirosra vált, akkor neked is van még vagy 2 másodperced hogy sárga legyen.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#257) anatre1 válasza Sub-ZeRo (#256) üzenetére


anatre1
tag

Ez tényleg hasznos, én is így szoktam :D

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#258) Sub-ZeRo válasza KaiotEch (#255) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Menj angliába, ott mégtöbbett összeszedsz egy kanyarból. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#259) anatre1 válasza KaiotEch (#255) üzenetére


anatre1
tag

Óóó, ha én azt összeszámolnám :DDD

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#260) Teasüti válasza Atom_Anti (#254) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Elég régóta (már a hőskorszakban se, amikor még DOS-os játékokkal toltuk) nem digitális az irányítás billentyűről egy játékban sem. Gondolom kormányzásnál ez már feltűnhetett, de igaz ez a gázra, fékre is.
Itt kicsit érzéketlenre sikerült hangolni billentyű esetén, lassú felfutású a pedál%-idő grafikon.
Ez miatt volt már egy-két balesetem, lassan reagált a fék. :DDD

Amúgy miért is hülyeség? Ez megszokott minden szimulátorban, ha automata a kuplung, h nem fullad le a motor és nem indul meg, ha sebességbe rakod. Akkor panaszkodj, ha kuplung felengedése után se történik semmi! ;)
Mondjuk nekem nincs 3 pedálos kormányom, amúgy is csak egérrel játszok, szóval nem tudom egyáltalán támogatja-e a játék.

[ Szerkesztve ]

(#261) Csabusman18


Csabusman18
tag

Én is kipróbáltam a játékot, tetszik. Sok-sok kilométerrel mögöttem, csak hasonlít a valóságra. Mondom én aki csuklós busszal járok. Én Angliát tolom, érdekel az ottani közlekedés. Játéknak jó, órákat el lehet vele tölteni.

(#262) bobooo


bobooo
addikt

Na van gépem, elkezdem újra.. le se teszem holnap reggelig :DD

(#263) adam12221


adam12221
tag

Hát azért enyhén meglepődtem,hogy a gépigényben szerepel Athlon MP! :Y Tudtommal nem egy gyakori megoldás,nekem is csak jó pár hónap keresgélés után sikerült szerezni egy dual-462 -es Gigabyte alaplapot. Nem gondoltam volna,hogy megtalálom egy mai játék gépigényében,hiszen olyan ritka. :))

(#264) djgeg válasza Teasüti (#260) üzenetére


djgeg
őstag

Lassan reagáló fék??? Ha
sználd a Parking Breaket... Space.... 90-0 ra megálsz mint a sicc xD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#265) FRENK1988 válasza djgeg (#264) üzenetére


FRENK1988
veterán

De 130-0 meg a fek+kezifek+motirfek se segit:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#266) aero. válasza FRENK1988 (#265) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha gyorsan kell megállni, akkor Esc - mentés - betöltés. :D

(#267) FRENK1988 válasza aero. (#266) üzenetére


FRENK1988
veterán

ezt ki fogom probalni:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#268) PeL válasza aero. (#266) üzenetére


PeL
addikt

Háhá mekkora okosság :D Ez tényleg működik amúgy, ahol kilépsz a játékból ott elmenti és betöltve álló helyzetből indulsz :D

(#269) djgeg


djgeg
őstag

BAZZZ xDD Tényleg :D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#270) plaszy válasza PeL (#268) üzenetére


plaszy
őstag

Ez jó, ezt én is alkalmazom :D
Csak ne jöjjenek rá a gyártónál :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#271) djgeg


djgeg
őstag

Nézzetek itt körbe :)
http://www.ets2-mods.com/
Jó kis módok vannak a Gamehez. Van már minden, Billegő kabin , Havas Pálya, stb. stb.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#272) plaszy válasza djgeg (#271) üzenetére


plaszy
őstag

A Xenonos cucc jó lehet :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#273) Teasüti válasza aero. (#266) üzenetére


Teasüti
nagyúr

:C
Nesze neked szimulátor. :DDD

(#274) Teasüti válasza djgeg (#271) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Köszi!
Havas pályát hol kell keresni? Maps menüben nincs semmi. Misc-et végignéztem, semmi.

(#275) djgeg válasza Teasüti (#274) üzenetére


djgeg
őstag

Bocs az másik oldalon volt itt van egy pl ez jól is néz ki :)
[link]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#276) KaiotEch válasza djgeg (#275) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De így meg az egész havas lesz nem?

(#277) djgeg


djgeg
őstag

Igen.... De bázeg Tél van :D Akkor minden legyen havas nem ? Vagy mész 500 km et ott nyár van ?:)
Ez még csak rev 1 biztos lesz valami "változatos" havas is :D
Meg ugye ez csak a text csere. Jó lenne valami olyan ami vastagon ellepi a hóval a mapot :)

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#278) beni121


beni121
aktív tag

de mindvégig havas lesz, vagy váltakozik az idő?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#279) FRENK1988 válasza beni121 (#278) üzenetére


FRENK1988
veterán

végig havas

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#280) djgeg válasza beni121 (#278) üzenetére


djgeg
őstag

Ezzel minden havas... Igaz nem csak kicsit próbáltam ki :D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#281) bobooo válasza djgeg (#277) üzenetére


bobooo
addikt

Még csak ősz van. :U

(#282) KaiotEch válasza FRENK1988 (#279) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De remélem nem Henrik :C

(#283) plaszy válasza bobooo (#281) üzenetére


plaszy
őstag

De valahol már havazik :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#284) bobooo válasza plaszy (#283) üzenetére


bobooo
addikt

Attól még November van, vagyis ősz. :U

[ Szerkesztve ]

(#285) djgeg


djgeg
őstag

Már hozzászokhatől volna hogy nincs tavasz meg ősz :D max 1 hét :D
Bumm levelek le aztán arra ébredek hogy reggel esik a hó... Ez nekem nem ősz :D

ui.: Egyébként nyugi van annyi mód lesz még csak Okt.19 jelent meg a game :D

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#286) djgeg


djgeg
őstag

hohohoo
Találtam egy magyar oldalt modok letöltésére.
[link]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#287) boecce


boecce
tag

Abban kérek segítséget valakitől, hogy (még a 2009-es verzióban) hogyan lehet "megszabadulni " a fuvartól. A vállalt fuvart végigkormányoztam a célpontig, beálltam a depóba, be a "kocsiszín-"be, de max. a pótkocsit tudtam leakasztani, de ettől még nem fizettek a fuvarért, sőt, ha újat próbáltam felvenni, a még le nem rendezett előző miatt kötbért kellett volna fizetnem!!

Reggel addig röhögtünk a főnök ''viccén'' amig rá nem jöttünk, hogy amit mondott, az a napi feladat!!

(#288) Easimer


Easimer
csendes tag

Az első részét még nyáron letöltöttem mert nagyon szórakoztatónak tűnt. Az is volt, csak a rakomány felvétele/lerakása volt a gond ami miatt sokat szenvedtem.
A 2. részének viszont tényleg szép a grafikája, végülis ha szimulálni akarsz egy való életben létező dolgot (pl. háború stb.) kell hozzá az élethű grafika is, mert egy szimulátornak minél realisztikusabbnak kell lennie. A rendszerkövetelményekkel pedig nem tudom hogy mi a gond, nem tűnik olyan magasnak, a kamionok és a többi járművek rendereléséhez kell az erő, az AI-hoz amit itt dicsértek ahoz meg a proci, pl. egyszer volt egy játék, ami PhysX hiányában a gyenge procimmal akart vizet szimulálni, és amikor ezt megpróbálta olyan alacsonyra csökkent az fps számom hogy az elképzelhetetlen.

(#289) speeedyyy


speeedyyy
tag

Jó cikk, kedvet kaptam a játékhoz :)

(#290) bubi92


bubi92
őstag

felraktam pár modot, többnyire skineket meg egy real physic vagy valami ilyesmit és azóta, kb. gyerekjáték felborulni a kamionnal:D a való életben is ennyire könnyű? mert azért nem mennek csodaszámba az autópályára 80-90-el felhajtó kamionok, most a játékban meg már kisebb sebességgel is így megyek :P

(#291) FRENK1988 válasza bubi92 (#290) üzenetére


FRENK1988
veterán

iven haladj és akkor nem lesz nagy gond:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#292) beni121 válasza bubi92 (#290) üzenetére


beni121
aktív tag

én is sokszor borulok.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#293) Teasüti válasza bubi92 (#290) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én egyszer fejre is álltam, de a rakományban csak 1%-nyi sérülés esett. :P A kamionom javítása viszont... :))
Elég gyenge szerintem, azt gondolnám, hogy több tíz tonna eléggé odapasszírozza az útra a gépet.
Én sem szögletesen veszem a kanyart, mégis viszonylag kis íveken már kibillen: kormányt elforgatva olyan 10 és 2 óra között is már érhetnek meglepetések száraz úton.

(#294) bobooo válasza Teasüti (#293) üzenetére


bobooo
addikt

Én eddig max. 1x borultam fel. :D az is azert mert hetvennel vettem be az autopalyara felveteto kanyart. ;]

[ Szerkesztve ]

(#295) gamek!ller válasza Teasüti (#293) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A való életben attól függ mit szállítasz és hogyan van rakodva. Ha szakszerűen elhelyezve szállítunk mondjuk acéltekercseket állítva rakodva, elég borulékony a téma, vagy ha mondjuk Bacardit vagy valami folyékony anyagot viszünk 1000literes hordókba.. Nem gondolná az ember, de ha folyékony cuccot viszünk, ha megállunk, taposni kell a féket mert a mozgása az anyagnak az üvegben vagy a hordóban nagyon nagyon meg tudja lendíteni a kamiont amíg el nem csillapodik. De ha mondjuk acél lapokat viszünk szétterítve a platón, akkor kb a plató szint felett fél méterrel már vége is a rakománynak, ember legyen a talpán aki felborítja..

Szoktuk mondani, hogy néha "A kevés is sok.." Tehát két lap acéllap meglehet 24 tonna...

(#296) bubi92 válasza gamek!ller (#295) üzenetére


bubi92
őstag

ha nagyon nem birtok ezekkel a fránya bacardikkal, mondok egy címet nálunk lepakolhattok párat xd

(#297) djgeg


djgeg
őstag

Egyébként tényleg működik az esc mentés betöltés :D Már pár borulás frontális ütközéstől megmentett :D

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#298) PeL válasza djgeg (#297) üzenetére


PeL
addikt

Csak legyen hozzá reflexed :D

(#299) djgeg válasza PeL (#298) üzenetére


djgeg
őstag

:D Már kezdek hozzászokni hogy 140 el megyek xDDD És nem a fékre hanem az Esc re nyomok :). :DDD

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#300) Teasüti válasza djgeg (#299) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És hogy nem kapsz büntetéseket? Én tartósan csak 100-al merek menni autópályán, mert ugranak a gyorshajtások.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.