Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Nem hiszem hogy a gyakorlatban az a (max) 15% tényleg olyan jelentős lenne, hogy ezért félévente cseréljenek telefont a "gamerek". A 30 vs 60 fps dolog sem ezen fog eldőlni.
De gondolom úgyis kínába szánják ezeket, szóval itt úgysem releváns.

(Nem azt mondom hogy Ázsiában nem fogják venni, csak hogy a vásárlók min 90%-ának valójában nem lenne szüksége erre a "pluszra")

[ Szerkesztve ]

(#2) BB0401 válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


BB0401
aktív tag

+1

Annak ellenére, hogy a Black Shark 2-n (is) gondolkozom, nem érzem fontosnak egy még erősebb hardver megjelenését. Nincs nagy eltérés az SD855-höz képest, játékokban kétlem, hogy észrevehető lenne a különbség. Azonban valószínűleg az SD855+ többet fogyaszt a megemelt órajelek miatt, és nagyobb melegedést is okoz.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#3) Csapoati válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ez elsősorban nem azokat érdekelheti, akinek már van Black Shark 2-je, hanem az 1-gyel rendelkezőket, vagy akinek még egyáltalán nincs gamer mobilja, de szeretne egyet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Ma a Snapdragon 855 Plus,holnap a LPDDR5 memória lesz a következő vásárló csalogató.Utána meg talán a 108MP -es kamera. Mindig lesz valami. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Na, akkor "gamer" vonalon is elindul a pro, lite, plus, stb jelzés. Kínáncsi vagyok, mikor jön a közép, meg alja kategóriás gamer telefon. 🤦🏻‍♂️

(#6) Televan74 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

És hány ember játszik,nem gamer telefonnal?!? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) BB0401 válasza Televan74 (#6) üzenetére


BB0401
aktív tag

Huh, én nem azzal ! :O

Különben is, a gépem sem gamer (de így is jó vagyok WoT-ban :D )

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#8) TeeJay válasza Televan74 (#4) üzenetére


TeeJay
félisten

miért az jobb mikor friss telefont 2-3éve procival adnak ki? a Xiaomi legalább mindenbe a legújabbat teszi ami igencsak jó dolog!
K20/Mi9T Snapdradon 730
K20Pro Snapi 855 szóval jók ezek hogy nem régi HW-t akarnak elsózni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) Sefter


Sefter
veterán

“Gamer telefon”
Tudom, hogy nem újkeletű, de csak nekem hangzik betegesen ez..? Öregszem..

Psn ID: sefter_hun

(#10) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Biztosan van rá kereslet,ha tovább nyomatják ezt az übermens hw-ezèst.
Az én felhasználói igènyeimnek ez már több mint sok.
Mellesleg az Ethernium-on kívül nem találkoztam még olyan játékkal,amit vègig tudtam volna tolni&nem pay tó win alapokra fejlesztettèk volna.(szubjektív)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.