Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) copass válasza arelim (#46) üzenetére


copass
veterán

a 145 gramm súlyával kimeríti a féltégla fogalmát.
50-70g egy gamer egér.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#52) arelim válasza copass (#51) üzenetére


arelim
tag

aha, szóval aki gamer, annak alulfejlett az izomzata és az ízületei? :)

[ Szerkesztve ]

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#53) niof válasza copass (#51) üzenetére


niof
addikt

Mert neked az fekszik? Mindenkinek az kell jó legyen?
Kösz nem. Én szeretem érezni a súlyát, és könnyebb egy 100g körüli egérrel bánnom, mint egy pehelysúlyúval. Szóval, csak a magad nevében beszélj. És ne trollkodj!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#54) copass válasza Semplar (#45) üzenetére


copass
veterán

a súly számít, sima fizika. kevesebb terhet cígölsz, tehát gyorsabb leszel.
a kábelbejáratás nincs bizonyítva tudományosan...szerintem is baromság, de a hangfalbejáratás az már nem.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#55) niof válasza copass (#54) üzenetére


niof
addikt

Ez merő baromság. Nem a súly a lényeg, hanem hogy a neked megfelelő súlyt megtaláld. Van akinek ez fekszik, van akinek az. Erre alapvetően nem lehet támaszkodni, hogy a könnyebb jobb, mert ez így nem igaz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#56) copass válasza niof (#53) üzenetére


copass
veterán

minél könnyebb egy egér annál tovább tudsz gyors maradni egy játékban, mert nem fárad a kezed annyira mint egy nehezebb egértól.
én nem játszom, de munkám miatt 10-16 órákat dolgozok és egy 70g patkánnyal meg se érzi a kezem.
2 ínhüvelygyuszim is volt amikor 130g egért hajkurásztam...
nem értem a trollkodást, te beszélsz olyan dolgokról amikhez lövésed sincs! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#57) copass válasza niof (#55) üzenetére


copass
veterán

ez egy jó nagy hülyeség, amivel anno mindekit beetettek hogy a súlyozott egér milyen fasza! :D
ha igaz lenne, akkor miért van az hogy a versenysportokban minden könnyű?!
nah?! :D
nincs ilyen hogy megfelelő súly! :D
nem íjászokdunk, egerészünk! :D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#58) Viktor77 válasza copass (#57) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, hogy már ott tartunk, hogy egy 130 grammos egér felemelése pár millikre már versenysport.
Mondjuk elnézve a mai fiatalokat, meg is értem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#59) NightGT válasza niof (#53) üzenetére


NightGT
senior tag

Ez az utolsó, amit itt hozzászólok :) Csak azért, mert van az a hülyeség, ami egészségre ártalmas...

Végezz vele napi x óra komolyabb grafikai, vagy tervező munkát (hogy ne mindig a cségót mondjam) két héten keresztül, aztán fájlald estére az izületeidet...és amikor már műteni kell a carpal tunnelt, mert a folyamatos gyulladás-hegesedés miatt annyira beszűkült a szövet az inak körül, az nem vicces ám :)

Most cseréltem 66 grammról 49re, napi sok óra gép mellett még ez is olyan, mintha bilincset vettek volna le a kezemről...

Amúgy rájöttem miért szeretik a nehéz egeret! A semmirevaló, akadó, csúszásgátló gyári talpak miatt, azért :) Azon segit a súly, hogy ne mozogjon darabosan a padon az egered. Jó hir, hogy az értelmesebbjén (ami pl. nem a Logitech) már gyárilag egész jó talpak vannak...ja, egy fasza egérpad megint olyan dolog, ami ég és föld. Mostmár úgy vagyok vele, hogy inkább gyengébb gép, vagy kisebb VGA, akár butább grafika is legyen, de normális perifériára teljen mellé.

@Viktor77

Esportolóknál nem rendkivüli, hogy húsz évesen már fizikoterápia kell...

[ Szerkesztve ]

Speed is the only truly modern sensation

(#60) copass válasza Viktor77 (#58) üzenetére


copass
veterán

végülis a súlylökés versenysport! :D
napi 8-10 órában játszani megterhelő, nem semmiért égnek ki 25 évesen az esportolók...
15 év egeres munka (cad) után kezdtem el megérezni ~40 éves korom környékén hogy beáll a váll,könyök,csukló néha. aztán egyszercsak jött 2 ínhüvelygyuszi hogy hellóakkorittegykisfájdalom! :D
de volt hogy a karomat nem tudtam felemelni a vállam fölé hónapokig.
mire megtaláltam a nekem megfelelő formát, csak a visszaküldésekből megtudtam volna venni egy ilyen egeret! :D féltucat egeret kipróbáltam mire megálltam a mostaninál.
xtfy m4 67g 1+ éve használom...ég és föld már egy rival 310 98g-hoz is...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#61) copass válasza NightGT (#59) üzenetére


copass
veterán

csak nem MM720?! :D
néztem egy darabig de lapát kezemnek az nagyon kicsi, majd a 730 ha olcsóbb lesz egy kicsit.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62) niof válasza NightGT (#59) üzenetére


niof
addikt

& copass

Köszi, napi 10-12 órát van a kezemben egér átlagban, szóval nem új, amit mondotok. Hála a égnek, még nem volt egészségügyi gondom a használata miatt. De ennek ellenére továbbra is azt mondom, hogy kinek mi jön be. Én úgy vagyok vele, hogy sokkal precízebben tudok egy pontra rámutatni egy nehezebb egérrel, mint egy könnyűvel. Ha valaki a könnyebbeket szereti, semmi gond, én nem így vagyok vele. Mondjuk ilyen hiperkönnyű egeret még nem próbáltam, de játékra több mint tökéletes nekem a Basilisk, egyéb dolgokra meg az Abyssus. Utóbbival inkább ergonómiai problémám van, a hüvelykujj támasz nagyon hiányzik. Nekem pl. ez fontosabb, mint a súly. Ha cserére kerül, biztos olyan modell fogja váltani, amin van ilyen, mint pl. a Basilisk. Szóval a végkövetkeztetés, hogy nem vagyunk egyformák.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#63) copass válasza niof (#62) üzenetére


copass
veterán

a forma "szerintem" a legfontosabb és aztán a súly.
az érzékenységgel meg lehet játszani dpi-t csökkentesz.
mondjuk én 800 dpi-n elvagyok két 1080p monitorral, 20 centin áthúzom emelés nélkül.
ott basztam el amúgy hogy vettem egy model d-t ami 68gramm és utána már kúrva nehéz volt a rival 310! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#64) NightGT válasza copass (#61) üzenetére


NightGT
senior tag

730 lett végül, 720al is szemeztem...szvsz mindkettő jó forma, kiváló egerek. Nem bántam meg, sőt. Irtam róla eleget az egértopicban, a vesémet is odaadnám érte, csak mást ne kelljen a kezembe venni...minimális dolgokat kellett csak tuningolnom rajta, ha kicsit úgyis vársz vele, addigra szvsz gyárilag is úgy jön ki (community visszajelzésekre szerencsére figyel a gyártó)

Speed is the only truly modern sensation

(#65) Semplar válasza Viktor77 (#58) üzenetére


Semplar
őstag

Keményen isszák a marketingesek dumáját. :D

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#66) niof válasza copass (#63) üzenetére


niof
addikt

Nekem a hüvelykujjam nem szereti, ha nincs megtámasztva. 600 dpi körül használom mindegyik egeremet. Nem mondom, azért kipróbálnék egy ilyen ultra könnyű egeret, de nem igazán van olyan, amin van támasz. És 7 gomb minimum, amiből 5 szabadon programozható. A szokásaim és a beállításaim miatt.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#67) Semplar válasza niof (#66) üzenetére


Semplar
őstag

Logitech G502 HERO is támaszos, 11 programozható gomb, a súlya nekem nem gond.
2000 DPI -n használom mindenre is 13x20 CM helyen a bútorlapon. :)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#68) copass válasza niof (#66) üzenetére


copass
veterán

akkor keskeny az egér lehet, nekem is ott kopik meg elsőnek. de hát nincs szélesebb...
vannak már felragasztható grippek amik elég sokat segítenek a fogáson.
pl. lizard skins
https://3.pcx.hu/pcx_upload/termek-kepek/39/b/LizardSkinsMouseGripEmeraldGreenuniverzlis05mmEgrvdkiegszt_1.jpg
m4-emen fegyver gumírozás van, mivel alapvetően ez egy kicsi egér a 20/10 cm kezemnek ezért ez elég sokat javít a fogáson. nekem is a hüvelykujjnál kopik.
de egyszerűen gyermekméretre készül minden könnyű egér.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#69) niof válasza copass (#68) üzenetére


niof
addikt

Na hát igen. Én inkább palm-os vagyok, vagy félúton a fingertip felé. Nincs nagy kezem, a Basilisk pl. tökéletesen beleillik. Az Abyssus-ok kicsit hossúak, ezért látszik, hogy kb. 1,5-2 cm-re a gombok végétől vannak megkopva. Ezeknek jó a felületük, kicsit ilyen gumis a festés, a Basilisk meg konkrétan gumis, nagyon kényelmes. De ettől függetlenül ezeket a gripeket meglesem, köszi! :R

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#70) Csandi válasza Semplar (#45) üzenetére


Csandi
őstag

Köze nincs hozzá, rossz hasonlat. Majd ha próbáltad őket illetve magas, vagy magasabb szinten játszottál bármi fps-el, esetleg versenyeztél is akkor lehet adni a véleményedre ebben a témában, addig viszont hiteltelen és vicces is :)

(#71) copass válasza niof (#69) üzenetére


copass
veterán

programozható gombokkal nekem az a bajom hogy macerás. egyrészt beállítgatni, megszokni, márészt ha rögződik és utána egeret kell cserélni akkor nem biztos hogy ugyanilyet találsz. ha hasonló akkor azt megint bekonfigurálni,megszokni,stb...22es csapdája.
én beálltam az alap 2+2+1 görgőre. mindent hagyok alapon, így bármilyen egérrel ugyanolyan hatékony maradok.
mouse grippekkel sokat lehet javítani a fogáson. láttam olyat hogy a pici egérre elég vastagon tettek oldalra grippet, igaz nehezebb lesz pár grammal de a fogáson rengeteget javít. egy időben kísérleteztem kormány bandázzsal, sokat javított a fogáson,kényelmen.
lizard skins az elterjedt és itthon is kapható, igaz drága.
corepad.de-n is van nagyon sokféle egérhez grip. ennek sokkal finomabb a mintázata, mint a fegyvergumírozásnak.
a rival 310 szörnyetegen jól látszik hogy a felső grip az corepad-os finomabb, az oldalsó meg fegyvergrip dúrvább.
főgombokra túl dúrva a fegyver mintázata, nekem zavaró volt. de oldalra szuper.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#72) Semplar válasza Csandi (#70) üzenetére


Semplar
őstag

Hű de nagyra vagy magaddal. Majd ha Quake3Arena -val toltad golyós egérrel, azután fitogtasd az egeres ismereteidet te ász. ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#73) Csandi válasza Semplar (#72) üzenetére


Csandi
őstag

Tehát az elavult technológia ha régen működött akkor nem kell fejlődni?

Toltam alatt azt kell érteni, hogy játszottam-e vele, vagy, hogy abból éltem-e? Mert ezesetben csak az előbbi, de van olyan fps amit megélhetésből játszottam Európa legmagasabb szintjén/ligájában :) prize money meg fizetés az orgtól havonta.

[ Szerkesztve ]

(#74) copass válasza Semplar (#72) üzenetére


copass
veterán

nem kell a régenmindenjobbvolt bullshite! :D
ha versenyeztél akkor mutass már egy statot, de erős a gyanúm hogy ez csak szájkarate...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#75) Semplar válasza Csandi (#73) üzenetére


Semplar
őstag

Golyós egérrel döntögettél e rekordokat alatta, így kell érteni, mert én igen.

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#76) Semplar válasza copass (#74) üzenetére


Semplar
őstag

Aki nem tiszteli a múltat, számomra hiteltelen. :DDD

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#77) copass válasza Semplar (#76) üzenetére


copass
veterán

nem látok semmilyen eredményeket...
leszarom a múltat. szar volt a golyós, évente kellett cserélni melóban. folyamatosan pucolni a belsejét mert felszedte a gumigolyó a legkissebb port is...fülpitusz+alkohol kötelező volt akkoriban! :D
~ 5 évnyi egérhullák egy 4 fős építészirodából...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#78) Synthwave válasza Semplar (#45) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Audiót illetően nem tudok nyilatkozni, de egerekkel, meg a puff-puffal azért nagyjából naprakész vagyok.

30 gramm ÓRIÁSI diffi egy olyan eszköz esetében, amit állandóan mozgatsz (akár 2-4 m/s-os sebességgel), de ezt bárki megmondja neked, aki otthonosan mozog a témában.

mod: Volt Q3A golyós maussal. :)) Meg nem golyóssal is, egy egészen kevéske. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#79) Synthwave válasza copass (#77) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért egy USB-s Logitech Wingman Gaming Mouse-t ma is szívesen látnék az itthoni kupacban. :D

A képeden kicsit méltatlanul sínylődik a halom tövében az a cegény Microsoft Serial Mouse 2.0.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#80) niof válasza copass (#71) üzenetére


niof
addikt

Lizard-ot találtam pikk-pakk, de ez a fegyvergumi ez honnan van? Hol lehet beszerezni? Privátban is jöhet!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#81) copass válasza niof (#80) üzenetére


copass
veterán

aliexpress

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#82) tixem


tixem
addikt

Hát ez valami elképesztően überbéna, hogy néz már ki ez a fényes gagyi "lakk" hatású műanyag? Ja, hogy áttetsző és látni a belét. Ómájgád, géjmer :Y Gusztustalan, plusz a létező legrosszabb felület egy olyan eszköz számára amit kézben kell fogni és mozgatni adott esetben órákon át (igen, volt már több ilyen egerem munkában, okádék volt kivétel nélkül az összes, aztán meguntam a sz@rakodást és vettem egy g602-t)

Árukeresőn sorba állítva a legolcsóbbtól kezdődően az egereket , a 9. oldalon jön szembe az első ehhez hasonló borítású rettenet. De ennek legalább az oldalán van olyan bevonat ami nem csúszik. Még a leggagyibb cuccoknál is eljutottak oda, hogy a kamu zongoralakk és/vagy fényes műanyag tabu téma egy ilyen eszköznél.
A görgőn elmozduló gumi borítás csak hab a tortán, mint valami 500 forintos kínai jatékautó kereke. Lehet, hogy belbecsre fasza, de 18 ezerért olyan az anyaghasználat a kábelt kivéve, mint egy alsópolcos tesco sajátmárkás termék. Nope.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#83) Synthwave válasza tixem (#82) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#84) Synthwave válasza Bandit79 (#30) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy darab ilyen/ehhez hasonló egérről nem tudok a 90-es évekből. Abból az évtizedből, amikor legendásan anti-ergonomikus félgtéglákkal hadonászott kb. mindenki, és abból az évtizedből, amikor a gyártók mertek újítani, kísérletezni és különbözőnek lenni, még ha ez gyakran totális csődhöz is vezetett. A dekád kb. utolsó két évében kezdtek feltünedezni olyan modellek, amik már valamennyire szakítottak ezzel a módival, de mind ergonómiailag (amibe egyénként a tömeg is jócskán beletartozik), mind technikailag egy messzi-messzi galaxisban vannak a manapság futó cuccoktól.

Amúgy az gondolom teljesen egyértelmű, hogy az ergonómia egy végtelenül szubjektív fogalom, mert ahány ember, annyi igény és komfortérzet. Szerintem az XM1(r) a valaha készült egyik legkényelmesebb és legintuitívebb forma, amit a claw grip különböző változataihoz el lehet képzelni (és ha nincs kis kezed, fingertiphez szintén korrekt), és ezt a véleményemet rengetegen osztják, tekintve, hogy külföldön baromi népszerű az elmúlt 2 évben (tehát mióta megjelent). Nyilván okkal. Mi ez, ha nem formaterv? Használati tárgynak, céleszköznek készül, nem üvegbúra alá dísznek. :U Lehetne egy bő 10-15 grammal könnyebb, de ez már nagyon egyéni sirám.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#85) tixem válasza Synthwave (#83) üzenetére


tixem
addikt

értelmes válasz van esetleg a tarsolyban? Vagy csak a szokásos: neked igazad van, mindenki más helikopter?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#86) Synthwave válasza tixem (#85) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogyne lenne.

A szokásos? Úgy érted, a szokásos pontokba szedve cáfolom a fájdalmas zöldséget történet?

Minden sorból süt, hogy szereted megmondani a tutit anélkül, hogy valaha is a kezeid között járt volna az eszköz (kötve hiszem, hogy járt, mert a munkához ugye akkor NEM a Dark Reflexet vetted volna, ha ennyire ellenszenves az átlátszó, fényes borítás). Amikor ilyen 2000 forintos hulladékokhoz, meg 100 éves, köze nincs hozzá cuccokhoz hasonlítod, az valami egészen frenetikus, ahogy az is, hogy figyelmen kívül hagyod a tényt, hogy a modell elérhető matt/áttetsző, illetve natúr matt fekete/fehér burkolattal is, így az általános alapigazságként tálalt személyes ízléseddel nyugodtan földbe lehet döngölni az egeret.

Mindenezek után mérceként hozod fel a Logitech G602-nek nevezett lagos téglát, ami körülbelül minden létező technológiai paraméterben messze alsóbbrendű (de még fogás tekintetében is alma a marhahúshoz esete), így gondolom megérted, hogy miért nehéz kellő komolysággal kezelni a hozzászólást; túl sok volt mondanivaló, így egyszerűbbnek láttam letudni egy ide passzoló GIF-fel, mert ahogy látszólag a tesztet sem olvastad, a részletesebb posztot sem fogod, legfeljebb szelektíven (nem veled kapcsolatban ugyan, de ez tapasztalatom az ilyen jellegű kommentekkel).

Ami a valóság az XM1r kapcsán:
–top szenzor
–top kapcsolók
–top encoder
–korrekt talpak
–korrekt tömeg
–remek kábel
–remek összeszerelési minőség és kellemes tapintású anyagok
–a Dark Reflex verzió sem csúszós egyáltalán
–rendkívül népszerű forma claw griphez, de nagyobb kezű fingertipesek is szeretik
–feledhető, bétás szoftver, ami teljesen opcionális
–remek ár a mai piaci felhozatal/helyzet alapos ismeretének fényében

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87) tixem válasza Synthwave (#86) üzenetére


tixem
addikt

Elolvastam a tesztet, nem szeretek úgy fikázni bármit is, ha nem tudom mi az. Továbbra is fenntartom, hogy ezen az egéren az anyagválasztás kritikán aluli. Nem a többi változatról beszéltem, hanem erről.

A g602-t nem mérceként hoztam fel, nekem az jön be munkára. Sok programozható gomb, jó súlyelosztás (igen tudom, tégla), remek üzemidő. Excelben szutyakolni elsőrangú, a 70-80 gramos egerektől agyérgörcsöt kapnék, ha azzel kéne dolgozni. Most kapaszkodj, újratölthető ikeás akku van benne :) Lagról nem tudok nyilatkozni, nem vettem még észre.
Otthon amúgy egy sokkal könnyebbet használok.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#88) Synthwave válasza tixem (#87) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak azt nem értem, hogy hogyan tartod fenn, amikor még nem is volt a kezedben (legalábbis úgy érződik, mert az első gondolatom, amikor kézbe vettem nem az volt, hogy "mi ez a kétpálcás rideg gagyiság", hanem "hú, ez zsír, cserélném rá a v1-emet"). Kellemes tapintású, egyáltalán nem csúszós anyag (pont az izzadósabbaknak szoktak glossy burkolatot ajánlani, mert jobban tapad), és előben elég vadul fest az átlátszó részek miatt, de az alapvetően visszafogott dizájnnak köszönhetően egy kulturált irodában sem mutat idegenül – amúgy 5 másodperc alatt makulátlanná varázsolható egy mikroszálas törlőkendővel, sokkal könnyebben, mint az XM1 v1.

A négyféle rendelkezésre álló burkolat e fajtájának egyéni megítélésétől függetlenül egy minden tekintetben (és objektíven) felső kategóriás egér, nagyon jó árral. Claw griphez best buy kategória a Cooler Master MM710-zel egyetemben, csak annál sokkal igényesebben van összerakva, és jobb anyagokból. Ha bele akarnék kötni (a fogást kivéve, mert az nagyon személyes dolog, de egyébként az egyik kedvenc formám), legfeljebb a bétás szoftverbe tudnék, ám mivel ezt inkább Plug and playre tervezték, valójában csak azt tudnám a számlájára róni, hogy nem könnyebb egy kicsit, noha ez is elég szubjektív.

G602 lag: pedig van, bár Excelezés közben elképzelhető, hogy nem tűnik fel annyira, főleg, mivel gondolom, 60 Hz-es monitoron dolgozol, ott meg az alapvető input lag hajlamos mintegy "elmaszkolni" a beviteli eszköz késését. Az első valóban patent wireless kapcsolat a Lightspeed volt, ezért is reformálta meg a piacot 2018-ban a G PRO Wireless; az első olyan vezeték nélküli egér volt, ami úgy biztosított professzionális FPS-hez is teljességgel adekvát kábelmentes működést, hogy nem volt mellé féltégla.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#89) Mekiúr válasza Synthwave (#88) üzenetére


Mekiúr
tag

Lehet hogy minden paraméreében top a legjobb áron, de amennyiben szemből megnézed azt a gögőt, akkor elmegy a kedved az egésztől. Ez lehet sima tervezési hiba, trehány összeszerelés, vagy bármi, de ha ez a top minőségük akkor inkább nem kérem.

(#90) arelim


arelim
tag

a képek alapján teljesen úgy néz ki, mint egy logi m90-es egér. ez most vagy a loginak dícséret, vagy a cikkezett egérnek furcsa.
fogdostam már az m90-est eleget, az is jó könnyű, cserébe az ára 2 forint alatt van.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#91) Synthwave válasza Mekiúr (#89) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A te veszteséged, érted.

----------------------------------------------------------------------

#90 arelim: "fogdostam már az m90-est eleget, az is jó könnyű, cserébe az ára 2 forint alatt van."

Körülbelül annyit is ér. És még csak nem is hasonlít. Inkább egy Orochi v2-re emlékeztet, de persze ahhoz sincs semmi köze.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#92) stfreddy válasza Mekiúr (#89) üzenetére

Az enyém teljesen szimmetrikus.
Furcsa a logi g1 meg g102 után, de mindkettőnél jobb. Szélesebb, szokni kell, de minőségi cucc.

(#93) Synthwave válasza stfreddy (#92) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most már csak azért is megnéztem még egyszer (még nálam van), és az enyém egy picikét tényleg jobbra tart, de közel sem annyira, mint ahogy azt a kép sugallná; a fotózás szöge rárak egy lapáttal az effektre.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#94) Yodamest


Yodamest
addikt

Tényleg egyébként hogy fennakadnak egyesek azon a képen, ami egy adott példányról készült, oké ott épp a gumi el van valamiért csúszva a görgőről, lehet előtte valaki leejtette, nem tudni. Teljesen felesleges azon a képen lovagolni, én már lassan 1 éve használok ilyen egeret és kiváló! Továbbá nem, nem ferde a görgő sem, van egy kis játéka jobbra balra természetesen, de nincs elcsúszva a gumi, mint a képen látható példányon.

Ez egy valóban endgame egér, nemhiába ez a neve, nekem már nem is kellene más, eszméletlen jó az összeszerelés, a paracord kábel, a gskates talpak, a gombok érzete lenyomásnál, szóval tényleg minden. Amíg készítik én venni fogom, ki kell próbálni és utána lehet nyilatkozni, nem így látatlanban egy rosszul sikerült kép, meg teóriák alapján. Nehezen tudom elképzelni, hogy ha valaki ezt kipróbálja, azt mondja utána, hogy kösz nem kell.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.